Convoy s2+2,8А 385грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:34 

Всім привіт. Придбав недавно Турист Спорт. все ніби норм, єдине що колеса прийшлось викинути ( обода не підлягали відновленню). Спочатку думав зібрати колеса на старих втулках, бо вони в хорошому стані. Але так як дуже обмежений бюджет, і після моніторингу більш менш нормальних ободів, зрозумів що вийде дорого. В результаті купив колеса на ободах Avanti і втулках Quando. Потребую від вас поради: в стоковому варіанті система була з однією ведучою зіркою (так і хочу залишити поки що) а ззаді стояло 4 зірки. Зараз думаю ставити 6 зіркову трещотку. Питання: чи не буде злітати ланцюг з ведучої зірки при компоновці 1 зпереду - 6 ззаду? чи шукати 5 зіркову трещотку?
P.S. Як розберусь з колесами та зірками - почну фотозвіт по роботі над велосипедом.

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:43 

Andriy Shukatka
Да можно фотографии и в процессе выкладывать, так даже интереснее.

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:55 

та то зрозуміло, просто ше не особо є шо показувати)) я навіть 3d модель почав накидати щоб подивитись що з того виходить і як має все виглядати в результаті) зараз цікавлять просто кілька ключових технічних моментів, після вирішення яких можна нормально продовжувати працювати.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 28.08.2014 14:05 

Слетать не будет, если все правильно собрать и выставить, более того ширина задней трещотки на 6 передач практически такая же как на 5 передач.
Дело в том что звездочки более тонкие стоят и расстояние между ними меньше, старая цепь будет и с 5 и 6 скоростной трещоткой работать.

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 28.08.2014 19:00 

Вітаю !!!
То Вам так здається,що не має чого показувати, а народ тут на ржаві залізячки слюну пускає :yes: ...давайте фотки ! :smile:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 28.08.2014 20:34 

Бегущая Черепаха
:yes:

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 28.08.2014 23:11 

Изображения: 26
Andriy Shukatka писал(а):
Всім привіт. Придбав недавно Турист Спорт. все ніби норм, єдине що колеса прийшлось викинути ( обода не підлягали відновленню). Спочатку думав зібрати колеса на старих втулках, бо вони в хорошому стані. Але так як дуже обмежений бюджет, і після моніторингу більш менш нормальних ободів, зрозумів що вийде дорого. В результаті купив колеса на ободах Avanti і втулках Quando. Потребую від вас поради: в стоковому варіанті система була з однією ведучою зіркою (так і хочу залишити поки що) а ззаді стояло 4 зірки. Зараз думаю ставити 6 зіркову трещотку. Питання: чи не буде злітати ланцюг з ведучої зірки при компоновці 1 зпереду - 6 ззаду? чи шукати 5 зіркову трещотку?
P.S. Як розберусь з колесами та зірками - почну фотозвіт по роботі над велосипедом.

Колеса выкинул правильно. втулки не выкидывай пусть полежат пока, если не понадобятся, продашь тем кто слюни пускает :roll:
Далее ставь смело систему и катай, уже опробовано на "Десна-2" "Турист", "Украина". все норм. если ровная передняя звезда, все будет норм, даже не 7ми сскоростной,а если чуть виляет, решается установкой передней перекидки-заглушки. ее надо просто поставить,и выставить на звезду. Она будет работать как успокоитель. Ну и перекид задний постарайся найти с хорошей пружиной. что бы он цепь выбирал. Лапу бери среднюю или длинную.
Фотки сделай не поленись :yes:

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 29.08.2014 01:02 

дякую за поради. фотки трохи є, трохи дороблю і викладу. завтра цим займусь. на рахунок переднього перемикача в якості заспокоювача - чув, і хотів почути тут підтвердження) хоч і планую максимально економити на обладнанні, все ж планую все зробити максимально акуратно і красиво, так як вважаю що якщо велосипед подобається візуально. то і їздиться на ньому краще))

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.08.2014 06:38 

дякую за поради. фотки трохи є, трохи дороблю і викладу. завтра цим займусь. на рахунок переднього перемикача в якості заспокоювача - чув, і хотів почути тут підтвердження) хоч і планую максимально економити на обладнанні, все ж планую все зробити максимально акуратно і красиво, так як вважаю що якщо велосипед подобається візуально. то і їздиться на ньому краще))

Хорошо сказал! :smile:

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.08.2014 19:46 

Ось так він виглядав при покупці. Їхав на ньому від продавця по місту десь 8-10км з пробитим заднім колесом)) http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_9sc54lx1n2mh.jpg
а це вже розібраний:
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_civw352fjors.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_ov2qucld3067.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_gr3lbdeuqw5y.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_gwdxm18xdfd1.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_zp40i3f2b9lx.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_ztimr9mln9ed.jpg
а це куплений вілсет - обода двостінні Аванті, втулки квандо, шприхи ноунейм (фото з телефона)):
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_j1nzed0hmu4e.jpg

Последний раз редактировалось Andriy Shukatka 30.08.2014 11:43, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2014 01:01 

Andriy Shukatka, привіт !!!
Ну вдалого тобі дебюту в крокодиловодстві, але вискажу свою думку, можливо і не дуже приємну.
Займайтеся абгрейдом даного ровера,але все таки поглядуйте на іншу раму, накрайняк навіть на цей самий "Турист" але ранніх р.в. ( і чим далі тим кращє), "Турист" досить специфічний ровер і його рама "зарекомендувала" себе не з кращого боку, а про рами 90-их я в загалі мовчу ...
Що не "Турист" то зігнута рама :sad: (в Вашого, по фотці, також вже не все ідеально) чи то так фото передає :unknown:
Одним словом збирайте,купляйте з.ч. насолоджуйтесь і не хай я буду 1000 раз не правий, але все таки поглядуйте на інші рами ...

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2014 03:24 

та я про це знаю. просто попався цей, ось і роблю. якщо щось підвернеться до моменту пофарбування то певно поміняю. а загалом всетаки думаю цей довести до розуму. впринципі перекинути обладнання на другу раму не так і складно)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2014 08:42 

та я про це знаю. просто попався цей, ось і роблю. якщо щось підвернеться до моменту пофарбування то певно поміняю. а загалом всетаки думаю цей довести до розуму. впринципі перекинути обладнання на другу раму не так і складно)

О добре,що розумієте і адекватно оцінюєте :yes:
до речі, про пофоарбування в нашому місті, читайте тут: 7 пост http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=212758&start=15.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2014 11:31 

)) за пофарбування знаю, там і хотів робити бо вже фарбував в них ровер для дівчини. але дякую за пораду. Рама впринципі не погана (всетаки витримала мої "97" від продавця до дому)) надіюсь гнутись сильно не буде. А взагалі я розумію основні проблеми з ними це задні пера??? томущо вони виглядають найбільш вразливими. А концепція самого велосипеда в моїй голові виглядає так: комплектація - система поки стара (в майбутньому під квадрат), колеса нові, сідло відновлене, руль - булхорн (ну дуже вже хочу)))). Колір - рама+вилка - чорний мат, маленькі детальки чорний глянець + де можна залишити хром - залишу.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2014 11:43 

Согласен, попадется рама по крепче и перекинете комплектующие

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.