| Oskar велосипеды |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 29.07.2014 23:27 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Висить в мене рама від україни 74 року, фото зроблю пізніше, але нічо особливого, вже перекрашена, минулого року був зкрутив її, але були проблеми з задньою втулкою, потім рульову перекинув на один турист і від тоді вона валяється. Тепер надумав взятисьза неї, рульову купив, купив систему ше
Изображение,
бо стара вбита, до робочого стану лишились колеса, бо задній обід теж пішов спати, вирвало шприху. Але просто робочого стану мало, хочу зробити шоб ше виглядав гарно), на перед думав поставити колесо від гібрида, алюмінєве, легеньке, файно крутиться, але прийдеться ролзтягувати вилку шоб влізло..або зібрати якесь на втулці від СШ з високим ободом?
Тобто наразі, питання в тому яке колесо ставити на перед і який обід купити для заднього колеса? Велосипед хочу робити під ретро, але в бютжетному варіанті, красити, напевно, в чорний колір, думаю ше вчіпити цю Изображение
фару з туринга, переробити на батарейки, але лишити разом з динамкою.


Последний раз редактировалось Павло Чернецький 30.07.2014 00:04, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 29.07.2014 23:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Вітаю з відкриттям теми !!!
Постарайтесь далі при наборі тексту фото(приклад)
[img]тут%20фото[/img]
робити з нового рядка, так і текст буде мати більш "культурний" вигляд і перечитувати його буде значно простіше.
ПС: Рекомендація як від львів'янина :D : не вживайте надмірно діалектичних слів, Вас читає вся Україна (і не тільки) тут є хлопці з Росії,Латвії,Литви,Білорусії і т.д. які часто користуються "електронним перекладом" не мучте їх :D , набирайте текст наближено до літературної мови, при бажанні використовуйте, всім зрозумілий "інтернетний сленг" :-P .

По велосипеду:
Я думаю, що ретро велосипед в бюджетному варіанті це - максимально наближений до оригіналу велосипед !!!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 00:02 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Вітаю з відкриттям теми !!!
Постарайтесь далі при наборі тексту фото(приклад)
[img]тут%20фото[/img]
робити з нового рядка, так і текст буде мати більш "культурний" вигляд і перечитувати його буде значно простіше.
ПС: Рекомендація як від львів'янина :D : не вживайте надмірно діалектичних слів, Вас читає вся Україна (і не тільки) тут є хлопці з Росії,Латвії,Литви,Білорусії і т.д. які часто користуються "електронним перекладом" не мучте їх :D , набирайте текст наближено до літературної мови, при бажанні використовуйте, всім зрозумілий "інтернетний сленг" :-P .

По велосипеду:
Я думаю, що ретро велосипед в бюджетному варіанті це - максимально наближений до оригіналу велосипед !!!

чесно кажучи, не зрозумів де діалекти були)), буду старатись слідкувати за текстом.
наближений то так, цікавить які обода можна купити і чи можна нові брати на базарі і про педалі забув, чи можна нові купити?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 00:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Бегущая Черепаха
Главное задайте себе несколько вопросов:
Для чего Вы хотите велосипед?
Сколько готовы вложить денег?
Какой велосипед Вам больше всего нравиться? (Посмотрев картинки)
То есть Вам надо определится с концепцией Вашего будущего велосипеда.
Ну и на мой взгляд важно научится отличать "колхоз" от действительно достойных работ, возможно это самое главное на этом этапе, а пока знаний еще не много самый правильный путь восстановить в оригинале или близко к нему, люди конструировавшие Ваш велосипед разбирались в этом. Удачи и не стесняйтесь спрашивать.

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 00:31 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Хотів би шось таке,
Изображение
збережена в мене ця фотка ше десь з зими, але наразі бакалавра закінчив, стипендії нема( роботи наразі теж, тому світла резина мусить почекати, поставлю наразі чорну звичайну, велосипед хочу для прогулянок по місту, не брався швидше за нього, оскільки живу за містом, 10 км від центру, дорога там хороша :smile: на турингу чи фіксі добираюсь 20-25хв, на горнік тепер не сідаю), треба продати його, а як буде вести себе україна теж незнаю, якшо прийдеться їхати хвилин 40, то напевно поїздки на ній будуть не часті(, через то відкладав її вже більше ніж пів року, між тим пару туристів і старт шоссе зібрав був)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 00:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
чесно кажучи, не зрозумів де діалекти були)), буду старатись слідкувати за текстом.
наближений то так, цікавить які обода можна купити і чи можна нові брати на базарі і про педалі забув, чи можна нові купити?

То я так на майбутнє :wink:
Обода то х.з.... взалежності,що в кінцевому результаті повинно вийти, а педалі на цю систему тільки пост радянських просторів без проблем підходять(до речі, на цьому тижні буду моніторити ринок педалей,щось нащупаю скажу).
HENK75, а мені то для чого собі питання задавати ))) я вже опреділений :D
Павло Чернецький, прототип не поганий :wink: , а як веде себе "Україна" можу дати попробувати на №2 ... до речі де живеш (10 км ?) ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 00:55 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
Обода то х.з.... взалежності,що в кінцевому результаті повинно вийти, а педалі на цю систему тільки пост радянських просторів без проблем підходять(до речі, на цьому тижні буду моніторити ринок педалей,щось нащупаю скажу).
HENK75, а мені то для чого собі питання задавати ))) я вже опреділений :D
Павло Чернецький, прототип не поганий :wink: , а як веде себе "Україна" можу дати попробувати на №2 ... до речі де живеш (10 км ?) ?!

а взагалі, які варіанти з ободами можуть бути?
за інфу про педалі буду вдячний :smile:
попробувати теж би було добре), то домовимся, напевно після 10, бо в пн їду в Шацьк, а до того треба в турингу колеса підшаманити, шприхи міняв, хочу за день проїхати)
живу в Дублянах
п.с. забув за педалі, то шо різьба інша я знаю, мав наувазі чи можна купити на базарі нові, але ті шо призначені для хвз, виглядають теж як старі)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 01:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
З ободами для дорожника, грубо кажучи варіантів не так багато:
1) б/у з Європейських сітібайків, переважно одинарні алюмінієві по зовнішньому вигляді щось середнє між ретроі сучасними (див. БірБайк №2). - вважаю оптимальним.
2) старі "сАвєтскі" тут напевно світ гурманів зійшовся на "Чайках" (див."БірБіксу"). - при умові, що естетика переважає практичність.
3) сучасні алюмінієві - проблема з ретровиглядом, переважно алю подвійні (що дає певну жорсткість, не доречну для дорожника так як розраховані під сучасні МТБ чи Шоссе). (див."БірБайк №1) - коли на все пох. пішов купив - поїхав !
і окрема "каста" базарні. що ти розумієш під тим словом, я не знаю ... так як на базарі можна купити ВСЕ ))) і 1 і 2 і 3 пункти(якщо повезе), але я собі чітко уявляю наше "Торпедо" :facepalm: з РосійськоКєтайським "Ардісом" і тому варіант 4) навіть не розглядаю !!!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 08:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Бегущая Черепаха
А задал ли ты себе эти вопросы? Я шучу :wink: Ну просто попал под горячую руку. :lol:

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 09:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 400
Изображения: 69
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:23.01.2013
в старые шатуны только старые педали с метрической резьбой. обода лучше 2 одинаковых КО.
если сам здоровый (больше 75кг), то лучше гибридные двойные, а то замахаешься 8 править.
не большая ли звезда, я когда у вас был, то заметил горку на горке, и брусчатку с нервными поворотами, может назад сразу планетарку тогда искать?
з.ы. при езде между машин и трамваев очень не помешает передний тормоз.

_________________
Государство - это просто, как велосипед: сверху руль, внизу цепи...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:06 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
З ободами для дорожника, грубо кажучи варіантів не так багато:
і окрема "каста" базарні. що ти розумієш під тим словом, я не знаю ... так як на базарі можна купити ВСЕ ))) і 1 і 2 і 3 пункти(якщо повезе), але я собі чітко уявляю наше "Торпедо" :facepalm: з РосійськоКєтайським "Ардісом" і тому варіант 4) навіть не розглядаю !!!

під базарними я якраз і мав наувазі ті шо нові продаються на "Торпедо"), значить буду шукати шось інакше, маю пепеднє колесо з ободом "чайка", але я минулоко року заркасив ті колеса в білий балончиком :facepalm: , тепер незнаю чи з нього шось буде), можливо поставлю то від гібрида, якшо найду на зад подібний обід, хоча хотілось би вліпити втулку від СШ ту з високим фланцем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:15 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Dun писал(а):
в старые шатуны только старые педали с метрической резьбой. обода лучше 2 одинаковых КО.
если сам здоровый (больше 75кг), то лучше гибридные двойные, а то замахаешься 8 править.
не большая ли звезда, я когда у вас был, то заметил горку на горке, и брусчатку с нервными поворотами, может назад сразу планетарку тогда искать?
з.ы. при езде между машин и трамваев очень не помешает передний тормоз.

Важу 90, зара чуть менше(, але планую хіба набирати)..але подвійні обода шось не хочеться, тим більше шо якшо аванті, то в нас зустрічав тільки чорні, вони мені вже надоїли :D
планетарку на україну ставити поки шо не буду, попробую так, потім в планах відновити дороржник "пегасус" який був з планетаркою на 5 передач, але наразі не можу з нього зняти каретку(, прийдеться якимись насильними методами(


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
HENK75 писал(а):
Бегущая Черепаха
А задал ли ты себе эти вопросы? Я шучу :wink: Ну просто попал под горячую руку. :lol:

:lol:
Павло Чернецький писал(а):
під базарними я якраз і мав наувазі ті шо нові продаються на "Торпедо"), значить буду шукати шось інакше, маю пепеднє колесо з ободом "чайка", але я минулоко року заркасив ті колеса в білий балончиком :facepalm: , тепер незнаю чи з нього шось буде), можливо поставлю то від гібрида, якшо найду на зад подібний обід, хоча хотілось би вліпити втулку від СШ ту з високим фланцем.

З "чайкою" можна зробити любе, навіть якщо вона вскрита хромом(піскоструй рулить!) http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=174953&start=150, важко буде найти заднє (на 36 отворів), але питання чи потрібні тобі "чайки".

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:41 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Павло Чернецький писал(а):
З "чайкою" можна зробити любе, навіть якщо вона вскрита хромом(піскоструй рулить!) http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=174953&start=150, важко буде найти заднє (на 36 отворів), але питання чи потрібні тобі "чайки".

бачив ці твої - просто шикарна робота)
я б хотів якісь одинарні алюмінєві, шоб відчистити класно, або хромовані могли би бути, буду шукати, шо попадеться


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:51 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Маю сідло від "України", думав його реставрувати, але там рельса зломана і підклепаний якис інший кусок полоси, тому напевно не буду поки шо..також маю сідло від СШ, в хорошому стані, але як намокне пускає фарбу, порадьте шо зробити?
є ше 2 сідла від СШ, вбитіші, незнаю чи шось з них вийде, бо 1 таке враження шо шкіра закоротка заді
Изображение
Изображение
на другому шкіра взяггалі якась пожмякана, буде шось з них?
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.155s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'