| VNC велосипеди |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 15:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Aleksei Dmytren
Все вірно, я про те й кажу що кожен сам обирає собі як поступити і також має право змінювати свій погляд з часом. Також ми просто ведем розмову заради розмови, бо суть її ні до чого. Адже нерозумним було б їхати налегко скажімо через тайгу, лісовими стежками в 1000км. Так само як нерозумно тягнути те що необхідним було б в нетрях Амазоніїї в подорож з Бурштина до Ізмаїла чи Києва :D Я звісно трохи перебільшив в порівняннях, але сподіваюсь зрозуміло що я хотів сказати.

Юрий Краев писал(а):
А глядя на то, что с некоторыми популярными местами сделали дикие туристы, что в Украине, что в России, я бы этим диким туристам "уши то пооткрутил". :(

Підтримую на всі 100%

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 16:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Юрий Краев писал(а):
kisa походный костерок, каша с дымком, тушеночка, звездное небо тоже хороши. Но не везде возможны, особенно в Европах.

:yes:
+ до того, що в Європі так не працюють магазини як в нас, 24 год. нон-стоп навіть в глухому селі. В Україні якщо, навіть сільський магазин закритий, то завжди місцеві підкажуть в якій хаті живе продавець, що кине будь-яку домашню роботу і відкриє вам ч.з. те, що ви викупляєте тільки батоні і пачку сигарет.
Там 20:00 все зачинено, неділя(святкові) дні також :yes: Працюють переважно великі супермаркети.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 16:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Мдааа схоже це у нас національне "знову зима прийшла несподівано" :lol:
Ну я розумію коли закинули з парашута і ти поняття не має що знаходишся в Європі,
але ж туди свідомо їдемо, і знаєм ситуацію, раз про неї пишемо. :D
Невже так тяжко якийсь харч по дорозі купити ще до 20-00?

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 16:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
тоді не буде пригод, а як так? що потім мусолити?

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 16:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
То це тут ми про пригоди говоримо, оце я протупив :sad: :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 17:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Невже так тяжко якийсь харч по дорозі купити ще до 20-00?

А годинник не перевів і ага :sad: ... вже "20:00" ще в 19-тій, а жертоньки то хочеться :-P

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 17:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
фигассе, у вас скорость - часы только подводить успевай :D

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 17:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 869
Город: Sinä Petroskoil, minä Petroskoil.
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:28.05.2013
В Италии с магазинами очень по разному бывает. Накладывается и на менталитет и на местные особенности, которые не всякий раз знаешь.
Формально магазины работают с 8 до 13 и с 15-30 до 20. Но есть нюансы. Четверг после обеда, в субботу после обеда, в воскресенье и в понедельник до обеда, никто не работает.
Супермаркеты работают по субботам, и без перерыва, народ обычно на неделю закупается. Но и они не работают в вск. и понедельник до обеда.
Рестораны и бары вообще все по индивидуальному графику работают.
В Италии кроме дневной сиесты еще и другая проблема есть - летом полстраны в отпуске. Это прямо сказывается на общепите и мелких магазинах.

Если хочется пожрать как следует, кушай по расписанию. В ресторанах обед строго с 12-30 до 13-30, обед с 19-30 до 22. Вне этого времени просто не накормят. Либо ждать, либо панини в баре перехватить. Если найдешь открытый.
Макдональдс выручит, но это :bad:

В отеле мы останавливаемся только если переночевать. В иных случаях аппартаменты, квартира или домик. Закупишься продуктами и радиалишь. Так дешевле. А если вкусно поесть, тогда ресторан. Хостел, кемпинг из этого уже выросли, не хочется.
Иногда выручает аперитив. Итальянцы по вечерам тусуются в барах - пьют вино. Закуски к нему бесплатны или стоят символических денег. Можно дешево поесть, простенько, но насытишься. Главное с вином не переборщить, а то утром по синусоиде поедешь. :D

_________________
"Poi Dio crea` la bicicletta... "


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 25.11.2015 17:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Я б отето плевал катать там, где костерок не разведёшь. Но то я, да. Личные предпочтения. После нашей стоянки следов не остаётся - если шо :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 26.11.2015 18:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 113
Город: Краматорск
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:18.06.2014
:ROFL: :cry:
Цитата:
64-летний пенсионер из села Екатериновка Константиновского района хранил в своем доме измельченную коноплю и самопал. По словам подозреваемого, марихуана служила ему в качестве приманки для рыбы, а с помощью самопала он отпугивал хищных птиц

Подсмотрено тут: http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/donetsk/ru/publish/article/249202

_________________
Cycling is like church - many attend, but few understand


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.11.2015 16:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
В якості пролога.
Колеги перш за все, у мене вже є мтб, і змінювати його на класичний дорожник тільки тому що ви його хвалите, було б тупо і не раціонально. Над цим можна задуматись тільки коли він, мтб, вмре остаточно.
Костя, та дорога на якій ти ашаном розсікаєш, у нас на Прикарпатті це тих 90% приличных покрытий, уяви собі які 10% що залишились. Звісно всі ці хренові дороги запросто проїзджаються і на шосейнику з 23-ю ґумою, але мені приємніше це робити на мтб. То ж дякую Костя що розумієш все таки чому я катаю на мтб і вибач якщо я десь позлословив щодо твоїх поглядів.

Тепер думки "в голос".
На рахунок тягання зайвої ваги буцімто непотрібного. Мій 9ск мтб, з амовилкою і дисковими гальмами, важить приблизно 13кг, одношвидкісна україна цитата з паспорта "Вес велосипеда – без оборудования – 15,9 кг". Новий мтб-ригід, що збираю зараз, теж 9ск, диск, вагою наближається до 10кг.
Отже питання ваги думаю закрили.

Тепер про ось це: " В те горы, где ашан тянул, он делал это медленнеее украины" ну і схожі з цим порівняння. Не велосипед тяне-не-тяне, а їздун. Звісно свою долю у "тягу" вносять деякі особливості велосипеда, наприклад сліки на твердому покритті, але аж ніяк не конструктивна особливість мтб рами чи кількість передач. Остання моя літня мандрівка по Львівщині. 70% дійсно хорошого покриття, 15% так собі, і 15% шутряків з ямами. Нас 4 мтб 26", один 29" і один циклокросовий карбоновий з сліками 32мм. Їздуни всі молодняк до 25р, один я 50-річний старпер між ними. Велосипед мій у мене для всього, мандрівки, горОд з картоплею, дрова з лісу і тп. В мандрівку я поставив сліки 1,9". Їхав нарівні з циклокросом, но блін я, дід в далеко не кращій фізформі, і молодий здоровий хлопець. Найнер пас задніх завжди, на будь-яких покриттях, ну їздун там був слабоватим. Іноді молодняк хотів вириватись вперед. Якраз цей на циклокросі і ще один на 26" з шипастою гумою рвали так що я вже їх наздогнати не міг. Коротше питання про те що якийсь велосипед краще "тягне" теж думаю закрили. Є невеликі нюнси, але по великому рахунку велосипед просто повинен бути справним.

Певна річ що на синглі, потренувавшись, я б зміг долати більшість тих підйомів що визджаю на мтб,
але нащо, мені подобається це робити на мтб.

Підсумовуючи. Так особливості конструкції мтб гостро необхідні в спортивних змаганнях, але це зовсім не означає що вони не працюють у звичайних покатухах, які часто, (принайміні у мене так) мало чим відрізняються від гонок, просто не на час і не на рензультат.

Отже залишається тільки питання вартості комплектуючих. Тут так, звізданутись можна, але скажіть нафіга філателіст тратить таке бабло за обскубаний клаптик паперу? :smile:

Епілог.
Мтб, шоссе, дорожник, фикс... все есть вопрос личных предпочтений. Так як хтось на мтб серед Києва або як цей чувак на шосері: https://www.youtube.com/watch?v=-PIeTfaGgU8

Пльооооооооооть :D
Народ, ну вам не набридло своїми шипованими колесами ранити тонку душу естета :D
Та їздіть ви ними де хочете :D , бо там де ви їздете я і так не збирався :D
Особисто я адекватно сприймаю ВСІ переваги МТВ :yes: Але ну не хочу я бачити їх в такій кількості на вулицях рідного міста! За містом, по за межами асфальту прошу дуже ... але не травмуйте мені психіку на рівних вулицях міста. Все ! :D
Нє не все .... ілюстрація :D


Вложения:
Факас.jpg
Факас.jpg [ 54.07 КБ | Просмотров: 4685 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.11.2015 16:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Воооо Коля, ти сам зізнався (правда під нашим тиском :-P ) що ці старі драндулєти цікаві тільки в естетичному плані, нарівні з марками. Але і питання естетики теж не є таким категоричним як у тебе :smile:
Я бачу цю саму естетику не тільки в таких вєліках як "Медея", мої естетичні погляди набагато ширші, чого і всім бажаю :smile: Тобто я однаково помилуюсь в слід "Аміді" і красиво складеному горніку, навіть серед міста і не буду обурюватись з того що він буцімто тут не повинен їздити. :yes:

І так, жив би я у Львові, то точно склав би собі ровера схожого на твій бірбайк і тільки на ньому їздив там, і з естетичною метою і з практичною :yes:
Але мова не про конкретне місто, а взагалі. В моєму місті на такому хіба тільки по хліб та пиво, але відстані такі що швидше пішки сходити. ТО ж практичність у нас за яким вєліком? Правильно за мтб :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.11.2015 17:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Воооо Коля, ти сам зізнався (правда під нашим тиском :-P ) що ці старі драндулєти цікаві тільки в естетичному плані, нарівні з марками. Але і питання естетики теж не є таким категоричним як у тебе :smile:
Я бачу цю саму естетику не тільки в таких вєліках як "Медея", мої естетичні погляди набагато ширші, чого і всім бажаю :smile:

:-P ну Степан на цій фотці жодного старого драндулєта, це раз ! А там дааалеко, на задньому плані, не рахується.
А по друге, естетика справа відносна :yes: Я також не співставляю "народну" творчість з космічними досягненнями китайського велопрому :wink: А по третє - моя позиція не виходить за рамки "міського ровера", бо я не маю досвіду в велоТуризмі.
Емтебенаркоманії не місце в міському ланшафті і тут справа вже не в естетиці, а в техніці і культурі, а про це я вже писав 100тисячраз :yes:
______________________________
А ще, я перепрошую на перед, якщо хтось надумає образитись чи врахувати це на свою адресу. Але після "крокодиловодства" перехід на МТВ (в цій гілці форуму !), це повернення на новий, але вже 80-ий левел хрєносозідатєльства :sad:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.11.2015 17:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
step писал(а):
...старі драндулєти цікаві тільки в естетичному плані, нарівні з марками..

:facepalm: :shock: Теряем Степана!! :doctor: :doctor: :doctor:
:D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.11.2015 17:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
step
Во-во, мені також гарні і шоссейні, і горні, і дорожні... І кожен з цих типів велосипедів королі в своїй стихії.
Але я не розумію навіщо обсирати нормальні мтб, мол ашан, резина тракторна і т.д. і.т.п.? :unknown:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.151s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'