Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 282, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 20:40 

Изображения: 5
насправді форум це форум, а статті це статті. может, стоит время от времени делать ревизию веток сливая их в статью соответствующую и выбрасывая несущественное. "Труды крокодиловодов" раз в год издавать, по соответствующим темам что-ли. Тогда Тем более что на ХТ вроде есть движок для статей. Под статьей можно оставить обсуждение оно-же ветка в этой связи.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 21:25 

Много раз слышал от велосипедистов, что ездить в туклипсах можно хоть в кроссовках, что в шлепанцах. Но ведь в старые добрые времена под туклипсы использовали специальные шипы, не просто так, наверное. Хотелось бы услышать(почитать) мнения опытных людей на этот счет. :biker:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 21:51 

taras_antares, ти шо з дуба впав ?! :D
Давай вже тут ми договорим те, що почали, а не будемо створювати зараз ще паралельний балаган "тукліпси v.s. в'єтнамки". Якщо горить почути відповідь, спитай про це в своїй темі.

eurek писал(а):
насправді форум це форум, а статті це статті. может, стоит время от времени делать ревизию веток сливая их в статью соответствующую и выбрасывая несущественное. "Труды крокодиловодов" раз в год издавать, по соответствующим темам что-ли. Тогда Тем более что на ХТ вроде есть движок для статей. Под статьей можно оставить обсуждение оно-же ветка в этой связи.

Так час від часу так і робиться :yes: і люди які створили цю тему/статтю, чи хто її підхопив АПають їх, будучи вони прикріплені можливо б частіше оновлювались корисною інформацією. Чи навіть просто теми які не несуть, суттєвого технологічного навантаження, але є чи СТАНУТЬ певною візитною карткою, світогляду форуму.
І людина "з вулиці" тільки по них, може собі скласти враження, що це є за розділ форуму. Якось так.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 22:35 

Бегущая Черепаха
Добре, добре. Але ж це "Паб", тому й подумав, що тут поставити це питання буде влучніше.
Разе вже написав, то висловлю свою точку зору з цього приводу. Думаю, що треба створити тему-путівник(або тему-енциклопедію),або статтю, де будуть посилання на найпотрібнішу інформацію(як у Кості, але більш "вдосконалену"). Але хто буде цим займатись та доповнювати в разі необхідності?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 22:48 

taras_antares писал(а):
Бегущая Черепаха
Добре, добре. Але ж це "Паб", тому й подумав, що тут поставити це питання буде влучніше.

Так Тарас воно тут доречне, твоє питання про тукліпси, але ж не посеред розмови :smile:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 23:26 

Изображения: 0
Поясню на прикладі, чому потрібний "місцевий" модератор
viewtopic.php?f=31&t=185604&start=75
Не те щоб еогось банитит, просто підчищати, переносити, бо часто в чужі теми люди зі своїми роверами вклинюються.
Да і певні прикріплені теми (майбутні) не для діскусій робляться.

СообщениеДобавлено: 01.07.2015 23:40 

Бегущая Черепаха писал(а):
taras_antares писал(а):
Бегущая Черепаха

Так Тарас воно тут доречне, твоє питання про тукліпси, але ж не посеред розмови :smile:

Перебив розмову?)))))
taras_antares писал(а):
Але хто буде цим займатись та доповнювати в разі необхідності?

А нефіг дєлать - я можу зайнятись! Але необхідно обумовити рамки наповнення. Та й одного мало буде.
Але я ніфіга не розумію, але до купи думаю складу за деякий час.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:02 

Я вважаю треба з чогось почати - 1) Відпустити не актуальні теми 2) Закріпити ті які оберем(можна і голосовалку зробити) з вже існуючих 3) Залишити КРОКОДІЛОВОДСТВО просто КРОКОДІЛОВОДСТВОМ без уточнення ХВЗ.
Подивимось як піде, з часом щось добавимо чи змінемо... думаю поки так, без кардинальних змін, щоб самим не задиміти. А?!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:06 

Я вважаю треба з чогось почати - 1) Відпустити не актуальні теми 2) Закріпити ті які оберем(можна і голосовалку зробити) з вже існуючих 3) Залишити КРОКОДІЛОВОДСТВО просто КРОКОДІЛОВОДСТВОМ без уточнення ХВЗ.
Подивимось як піде, з часом щось добавимо чи змінемо... думаю поки так, без кардинальних змін, щоб самим не задиміти. А?!

1. А по якому принципу відділяти не актуальні теми? Рік без якось руху? І що з ними - в архів?
2. Може краще створити тіпа "тематичний показчик по вєлікам хвз"? А то як поназакріпляти кучу - тем інших не видно буде(

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:41 

kisa писал(а):
Не нравится идея темы-набора ссылок. Оно черт-те что будет, в итоге мусором завалится. А во вторых, тут часто новичку ссылку даёшь в тексте, а по ответам понимаешь, что он её и не открывал.

А такой набор ссылок как здесь тоже не нравится?
ЗЫ: может Пафнутий просто неудачную ссылку на четырепда дал.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:03 

Maxim Gavrilenko писал(а):
1. А по якому принципу відділяти не актуальні теми? Рік без якось руху? І що з ними - в архів?
2. Може краще створити тіпа "тематичний показчик по вєлікам хвз"? А то як поназакріпляти кучу - тем інших не видно буде(

1) Насправді прикріплених не актуальних тем не так багато, можна вибрати :
Вложение:
теми.png
теми.png [ 122.08 КБ | Просмотров: 298 ]

2) Для того, щоб створювати тему "навігацію" за нею потрібно закріплювати людину, в іншому випадку буде дурдом.
Так як 95% тем несуть в основі історію побудови одного велосипеда, то для решти 5% не бачу змісту напрягатися, щоб ч.з тиждень МЕГАлінивий в ній запитав - А де тут ссилка як забити лівий клин в правий шатун, шось не бачу ?!
Загальної інфи, достатньо по профільних темах, а кожен окремий випадок будемо обговорювати в живому спілкуванні, а не тикати направо і наліво посиланнями в теми, які з часом загадяться форумчанами "одноденками".
Зрештою для таких речей на форумі є "пошук".

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:26 

Загальної інфи, достатньо по профільних темах, а кожен окремий випадок будемо обговорювати в живому спілкуванні, а не тикати направо і наліво посиланнями в теми, які з часом загадяться форумчанами "одноденками".
Зрештою для таких речей на форумі є "пошук".

А так новачки не можуть щось знайти, а спитати соромляться (якщо що - то я про себе :lol: )
"пошук" - печалька, це я Вам кажу як сісадмін)) хіба щось тіпа якось так. А інакше -какашка. А якщо не знаєш як намалювати пошуковий запит, то вообще капец :oops:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:40 

Maxim Gavrilenko писал(а):
А так новачки не можуть щось знайти, а спитати соромляться (якщо що - то я про себе :lol: )
"пошук" - печалька, це я Вам кажу як сісадмін)) хіба щось тіпа якось так. А інакше -какашка. А якщо не знаєш як намалювати пошуковий запит, то вообще капец :oops:

Шо значить черепаха крокодил педаль ?! :mad:
:lol: :wink:
Та ну також не можна в силки тикати, а потім скажуть так було написано (а це я про себе :-P ) велосипед це живий організм, тут шаблонами не обійдешся, але хід твоїх думок зрозумілий :yes: Дякую, що приймаєте участь.
Думаю все таки може ми поетапно "абгрейднем" - КРОКОДИЛОВОДСТВО ?!
ПС: Аватару поставте, я Вас і так запам'ятав ... черепаха педаль ... бльоооть :facepalm: :twisted:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 08:45 

ПС: Аватару поставте, я Вас і так запам'ятав ... черепаха педаль ... бльоооть :facepalm: :twisted:

Вибачте, це було перше, що в голову прийшло :lol:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.07.2015 09:50 

Изображения: 13
:ROFL: Рассмешили. Коля, на самом деле Максим как раз нормальный поисковый запрос для примера привел.. Ай, долго рассказыаать и не по теме. Но если блондинка напишет в запрос "как черепаха прикрутил педаль к серому велосипеду", то сервер даст в ответ кучу мусора со словами "как" , "прикрутил", "серый" и т. д. А запрос Максима более точно и грамотно составлен.

Но это лирика.
Дык это, предлагаю за базу все-таки мою модель списка тем (другого нет), давайте решать? И Оставить слово "крокодиллводство" без обьяснения.

Преимущество такой схемы: кто знает это слово - тот знает. Кто не знает, из любопытства зайдет. Увидит сверху же Галерею, Байк- порн, галерею реставраторов... Под этим общетехнические темы (я все-таки ЗА тот список тем,который представил выше - удивительно, да?). Ну а дальше, как пойдет.

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 282, Bce  След.