Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 237, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:50 

Изображения: 13
step писал(а):
Костя ти щось плутаєш, ніхто тебе не переконує закохуватись в ашани, і аргументи лунають тут не для цього. Просто толерантно просять, ні, вже навіть благають, не піддзьобувати тих хто їздить на мтб :smile:

:shock: А для чоого?
Як вас не піддзьобувати, ця iнтелектуально-естетична зараза буде надалi поширюватись :-P .
Якщо вже не вберегли найкращi кадри кроководства Изображение :facepalm: ...

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:55 

Изображения: 100
Мдааа...нет повести печальнее на свете... це я не про Джульєту, якщо шо, лише про Ромео :D

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:58 

step писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Добре, а куди подівались старі МТВ ?! Де ці всі стальні "Гарі Фішери" ?! Чому їх не видно ?!

Пи...ть і невдодвзі продають на наших велоразборках, так що сфоткати нажаль не встигають, :D

Ці що ти кажеш всі стальні гарі фішери не були ще тоді в такій кількості як тих Dutch Bike, це поперше. По друге я ж написав що вони не будуть свої мтб використовувати так як алкобайк. Так, у них цей Dutch Bike є утилітарним, але це зовсім не по причині непристойності їзди на мтб по місті. По третє якщо потрібен утилітарний велосипед (масово, ми ж про Нідерланди а не про себе - крокодиловодів :smile: ) чувак іде і купить щось просте й не дороге, наближене до алкобайка, тобто Dutch Bike. У нас же цю нішу посідають пластилінові дорожніки і чавунні ашанбайки, нафіга вони мені, навіть в якості алкобайка? Тому мій вибір і багатьох інших очевидний - мтб хардтейл або ригід. І певна річ що я не проти якщо хтось тут теж буде катати тільки на таких алкобайках, мені все рівно, мені ровери всілякі подобаються. Тільки не треба мені в слід фукати бо заявлю в поліцію за переслідування
:D

:D Ні Степан не буду фукати, ти ж знаєш ;)
Те, що всі старі МТВ розп... ли то я поняв :D :yes:
Ну за Dutch Bike - тут ми один одного не розуміємо ... Dutch Bike - це в перекладі Голандський велосипед у Львові на них кажуть "Голандьєрка". Сказати, що "голандєрка" це дешевий велосипед хммм ні насправді не все так просто, знову ці стереотипи про бульбовоза :D Чесно спеціально не вишукував, перше що гугл видав сайт з однойменною назвою Dutch Bike в переліку продукції обираю саму відому (для нас) марку Gazelle першою мені вискакує оце - http://www.mydutchbike.com/bicycles/gazelle-omafiets-and-opafiets/ Gazelle Omafiets ціна - 899-1500Є наскільки я правильно зрозумів залежить від комплектації.
Так ось, навіть мінімальних 899Є коштує на твою думку алкобайк який не шкода кинути ?!
Чи багато МТВ, що в нас продаються, переходять за межу в 900Є ?!
До речі рама Omafiets це є САМА популярна рама всіх часів і народів, в світі найбільше роверів було продано саме в такій геометрії !!! Omafiets - Бабусин велосипед :wink:
Так в чому популярність "старорежимного" велосипеда в цілому світі ?! І чому в нас такий культ МТВ ?!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:02 

Изображения: 42
kisa
Цитата:
А що, передмiстя, де довелося працювати, якiсь не такi - Боярка, Вишневе, Бровари, Бориспiль? :unknown:

Не зрозумів питання.
Цитата:
Якщо вже не вберегли найкращi кадри кроководства Изображение :facepalm: ...

А що одне іншому заважає? :pardon:

everyday bike

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:11 

Бегущая Черепаха
Цитата:
знову ці стереотипи про бульбовоза

Та це так, задля красного слівця :D

everyday bike

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:19 

step писал(а):
Добре, а куди подівались старі МТВ ?! Де ці всі стальні "Гарі Фішери" ?! Чому їх не видно ?!

Пи...ть і невдодвзі продають на наших велоразборках, так що сфоткати нажаль не встигають, :D

Ці що ти кажеш всі стальні гарі фішери не були ще тоді в такій кількості як тих Dutch Bike, це поперше. По друге я ж написав що вони не будуть свої мтб використовувати так як алкобайк. Так, у них цей Dutch Bike є утилітарним, але це зовсім не по причині непристойності їзди на мтб по місті. По третє якщо потрібен утилітарний велосипед (масово, ми ж про Нідерланди а не про себе - крокодиловодів :smile: ) чувак іде і купить щось просте й не дороге, наближене до алкобайка, тобто Dutch Bike. У нас же цю нішу посідають пластилінові дорожніки і чавунні ашанбайки, нафіга вони мені, навіть в якості алкобайка? Тому мій вибір і багатьох інших очевидний - мтб хардтейл або ригід. І певна річ що я не проти якщо хтось тут теж буде катати тільки на таких алкобайках, мені все рівно, мені ровери всілякі подобаються. Тільки не треба мені в слід фукати бо заявлю в поліцію за переслідування
:D

:D Ні Степан не буду фукати, ти ж знаєш ;)
Те, що всі старі МТВ розп... ли то я поняв :D :yes:
Ну за Dutch Bike - тут ми один одного не розуміємо ... Dutch Bike - це в перекладі Голандський велосипед у Львові на них кажуть "Голандьєрка". Сказати, що "голандєрка" це дешевий велосипед хммм ні насправді не все так просто, знову ці стереотипи про бульбовоза :D Чесно спеціально не вишукував, перше що гугл видав сайт з однойменною назвою Dutch Bike в переліку продукції обираю саму відому (для нас) марку Gazelle першою мені вискакує оце - http://www.mydutchbike.com/bicycles/gazelle-omafiets-and-opafiets/ Gazelle Omafiets ціна - 899-1500Є наскільки я правильно зрозумів залежить від комплектації.
Так ось, навіть мінімальних 899Є коштує на твою думку алкобайк який не шкода кинути ?!
Чи багато МТВ, що в нас продаються, переходять за межу в 900Є ?!
До речі рама Omafiets це є САМА популярна рама всіх часів і народів, в світі найбільше роверів було продано саме в такій геометрії !!! Omafiets - Бабусин велосипед :wink:
Так в чому популярність "старорежимного" велосипеда в цілому світі ?! І чому в нас такий культ МТВ ?!

Коля, знаю ти зрозумів що я мав на увазі коли писав про Dutch Bike. Це фігурально, без значення де, в Данії чи Голандії, тому щодо магазину mydutchbike. У нас теж є магазин "Битий обод" але обода там продають рівні і по нових цінах :smile: Поклади руку на серце і скажи що всі ті вєліки з фото велостоянки коштують в діапазоні 899-1500Є :smile: Це по-перше, а по друге я думаю зовсім не коректним є порівняння їхніх способів і рівнів життя до наших. Але я зрозумів одне - ви хочете заборонити їзду по місту на мтб :lol: Це називається дискримінація завуальована під пропагування "істинних" естетичних норм. :smile:

Изображение

Последний раз редактировалось step 29.11.2015 21:03, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:28 

Цитата:
kisa
Цитата:
(Rubovod :yes: вiдповiдаю, але не швидко)

Ну давайте вже :)

everyday bike

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:58 

Rubovod писал(а):
Цитата:
kisa
Цитата:
(Rubovod :yes: вiдповiдаю, але не швидко)

Ну давайте вже :)

Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 21:05 

Вложение:
49236.jpg
49236.jpg [ 47.75 КБ | Просмотров: 304 ]

СообщениеДобавлено: 29.11.2015 21:16 

Rubovod писал(а):
Просветите меня на счет колес на спутнике

Выводы про турит вот:
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 5#p1277873

На "мне понравилось, едет хорошо", когда оно может ехать гораздо лучше, у меня только один ответ:
phpBB [video]

Ну а как? Диалог типа "Я такое не ем (не трахаю, не катаю, не надеваю) , противно" - "А я ем - норм". :unknown: от чего происходит? Разная требовательность.
Ещё привычка бывает. Вот прямо сейчас говорил с барышней, круче только вареные яйца. Я когда-то на пол-зарплаты её в кабаки тягал изысканые. А оказалось - она мивину любит, да-да, деликатес гастарбайтеров. Но это уже не нетребовательность, а дурная привычка.
Ещё капризы бывают - тут либо нонконформизм включается, либо от пресыщенности хорошим хочется плохого.

Вот по этим общепсихологическим причинам - нетребовательность, привычка, капризы - кобылы бывают невестами, а не очень удачные велосипеды нравятся до пены изо рта.

Карбоновые не трогаем. Мне очень понравился алюминиевый шоссер с карбоновой... половиной рамы и вилкой. Он приятный и быстрый. Я так понимаю, Вы об алюминиевых негнущихся велах.

Современный (почти) шоссер для езды оказался не очень. Мне для этого потребовалось с удовольствием ("мне понравилось, едет хорошо" :yes: ) прокатать на таком несколько лет и 6000 км viewtopic.php?f=31&t=160854&start=60#p1126201 , потом проехать вокруг дома на первом выезде табуретки. Сейчас у табуретке пробег почти такой же, впечатления не изменились. Так что соотношение там может и оптимально, но для спортсменов.

Колёса табуретки намного жёстче, рама - мягче (точнее, она упругая). Передача одинакова (на шоссере я два года не щёлкал перекидками, и на табуретке сделал такое же передаточное число). Табуретка очень сильно мягче. Поразительно мягче именно для Ж. Я где-то рассказывал, у меня недалеко от дома кусок тротуара был вымощен ФЭМом, и он за годы выщербился (кстати, это то место, где я фотки со снегом сегодня показал - между домом и магазином, я там по тротуару). На алюминьке с мягкими колёсами я снижал там скорость почти до остановки, и очень трясло. При первом выезде табуретки я.. вообще ничего не почувствовал, преодолевая это место привычно ползком. Развернулся, проехал быстрее - комфорт! В итоге катал туда-сюда, пока наш местный азербайджанец-тогровец фруктами не задолбал меня своими шЮтакми :D

На следующий день я из хулиганских побуждений решил за город ехать тоже на табуретке. Маршрут привычный. А там, почти перед моей целью некрутой совсем, но довольно затяжной подъём. Он меня всегда выматывал, приезжал я мокрый и захеканый.
Вложение:
sample.JPG
sample.JPG [ 93.5 КБ | Просмотров: 294 ]

А на табуретке - хоть бы хны. Т.е. её мягкость для Ж не стала препятствием жёсткости, которая динамики прибавляет! Вот это я считаю сбалансированым велосипедом.
Потом я ещё её тонко поднастроил - перепаял кресты и поставил шины потоньше да потвёрже.

Кстати, после презентации моих работ иногда отписываются коллеги здесь, они же могут покритиковать какие-то решения. Но характер моих велов хвалят всегда. Этим людям врое нет нужды подлизываться. Да и по глазам видно.

Не очень-то балуют современные шоссеры высокими ободами - это больше для трека характерно, ну да хрен с ними.
....

Не, парни, писать сильно дохрена. Баланс велосипеда сильно зависит от всего. Рисунок спиц и передача (сингл) тоже.
Это нужно проанализировать минимум: три вида рам, три-четыре вида ободов, три-четыре вида спицевого набора, три вида шин (лучше-больше). Это сколько комбинаций? А поведение каждой на разных дорогах? А передача к этому?

А вот это моё мнение, которое ещё и не сформировалось, но что-то в этом есть? viewtopic.php?f=31&t=299325#p1616425

Сорри, это на книгу, причём скучную.
Кому едет и нравится - наслаждайтесь. Отдельно по случаям разобрать ещё можно, что я периодически и делаю (есть такое, коллега хочет сделать такое. Я корректирую, объясняя, почему так делать не стОит, и предлагаю минимальные замены, чтобы стало, как надо), а всё в одну кучу :facepalm:

СообщениеДобавлено: 30.11.2015 03:04 

step писал(а):
Коля, знаю ти зрозумів що я мав на увазі коли писав про Dutch Bike. Це фігурально, без значення де, в Данії чи Голандії, тому щодо магазину mydutchbike. У нас теж є магазин "Битий обод" але обода там продають рівні і по нових цінах :smile: Поклади руку на серце і скажи що всі ті вєліки з фото велостоянки коштують в діапазоні 899-1500Є :smile: Це по-перше, а по друге я думаю зовсім не коректним є порівняння їхніх способів і рівнів життя до наших. Але я зрозумів одне - ви хочете заборонити їзду по місту на мтб :lol: Це називається дискримінація завуальована під пропагування "істинних" естетичних норм. :smile:

Изображение

Ні я не зрозумів, чесно ... для мене Dutch Bike не є алкобайком я в це словосполучення вкладаю трошки інший зміст.
Обрав для порівняння Нідерланди, не як утотожнення способу життя, а як країну на якій можна спробувати будувати велостатистику. Так звичайно в нас дааалеко не така велоінфраструктура, так і рельєф країни кардинально різниться. Але чому 16 млн. для звичайного користування не обирають такий хвальоний в нас МТВ, я не можу зрозуміти ... :pardon:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.11.2015 04:45 

Обирають, просто якщо не хотіти бачити то й не побачиш :smile:
Хвальоними тут, як ми бачимо, є інші велосипеди (і мають право :smile: ), а мтб мушу захищати від обс... :smile:
В контексті того мого повідомлення немає значення який зміст у Dutch Bike вкладаєш ти Миколо, вибач :pardon:
Значення має те, який зміст вклав я, і цього не можна було не зрозуміти :yes: У більшості велосипедів з того фото велостоянки стан алкобайка по європейських мірках. А тих, котрі вже набирають ознак наших алкобайків, топлять тисячами в міських каналах. Крім того величезне значення має традиція і пропозиція для традицій. Dutch Bike це традиційний тип міських велосипедів всіляких Голандій з Даніями ітп і тільки там. Мені розписувати про наші велотрадиції і велопропозиції? Думаю що не треба.
А по великому рахунку і у нас нема такого засилля мтб на вулицях міст як ми собі науявляли, щоб піднімати таку паніку, бо самих велосипедів в Україні не так вже й багато. Але досить велика частка це базарні дорожники, іноді ардіси на 26" ґумі, ашани (сподіваюсь зрозуміло який зміст я вкладаю у це слово) тільки у дітей, ну і б\в, ті що повитягували при чистці каналів в Європі або крадені там же, ну і старі, ремонтовані зваркою України з Мінськами. А, і ще є одна "Табуретка", кілька Спутніків з Туристами, "Аміда", "Медея", Бірбайк, "Сталевий олень" і ще кілька з цього форуму, усе :smile:
І ще один момент, який на мою думку також суттєво впливає на вибір велосипеда. На відміну від більшості європейських країн, у нас велосипед переважно використовується як засіб проведення активного дозвілля, а не як транспорт.
Карочє, шах і мат :-P Давайте вже кажіть: дядьку Степане вибачте, ми більше так не будем :D

СообщениеДобавлено: 30.11.2015 11:55 

Колеги, звичайно прикро бачити неосвіченість багатьох велосипедистів, які ще досі ведуться на макети двухпідвісів і подібних ашанів, але нехай краще їздять на ашанах ніж на авто і як сказав step їх не так уже й багато. Та й дискусія помоєму не про це. А про те що справжні мтв мають право на життя і не такі вони вже й хренові.
:beer:

everyday bike

СообщениеДобавлено: 30.11.2015 12:18 

:lol: Любители ашанов гневно заклеймили своих дешёвых собратьев, выразили глубокое сожаление, что не все ещё понимают необходимость покупки дорогих ашанов. Затем демократично поклялись друг другу во взаимном уважении к своим недешёвым :-P :-P :-P
:crazy:
:ROFL:

СообщениеДобавлено: 30.11.2015 12:35 

Да это не сериал, а сантабарбара какая то
:jedays:
Может действительно хорош?

everyday bike

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 237, Bce  След.