Куртка для сноуборду ONeill District Jacket Mens Оригінал

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 23:46 

Може хтось підказати необхідну довжину осі каретки (ширина 68мм) під квадрат для звичайного колеса із звичайною задньою втулкою і звичайною передньою зіркою.

Ось таке колесо
Изображение

Ось така задня втулка
Изображение

Типу така зірка-шатун
Изображение

Цікавить ось така каретка
Изображение

Дякую.

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 00:43 

Изображения: 13
viewtopic.php?f=31&t=184453&p=1239616#p1239616

Вы уже купили эти шатуны S-образные? viewtopic.php?f=31&t=160854&start=390#p1212317 Там моя радость от таких описана. Вам ещё добавит впечатлений этот чудо-вал с чудо-подшипниками. И чудо-чашками. Если это в советскую раму, то каждая чашка - чудо двухстороннее - где шарики катаются и снаружи, где резьба с советской не совпадает, скорее всего.

Ага, на моей коробке на фотке 113 написано. Но у меня хоть картридж приличный. Хотя на любимом веле такой скрипит, а выкрутить не могу - закис.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:31 

От же ж я дурко! Дякую за підказку.
Трохи мені було соромно задавати таке питання, але я поясню.
Я майструю кастом велосипеди. Зараз роблю вже третій. І потрібно якраз робити кареточний вузол, а саме ці розміри не збереглись на кресленнях...
Та от яка халепа. До цих моїх вело зараз немає фізичного доступу, щоб поміряти довжину осі. Подзвонив туди де є ті велосипеди фізично, там мені якось поміряли і сказали, що довжина осі 148мм. От сиджу і думаю, що то дуже забагато і не можу зрозуміти що за фігня! А виявляється, що міряли ж загальну довжину - разом з різьбою. Тобто 148мм - 10мм(різьба) х 2=128мм. Тепер все зрозуміло.
До речі, в мене все нормально працює. Може я не так багато їжджу на цих велосипедах, але проблем не було ні з підшипниками, ні з іншими деталями.
Ще раз дякую за підказку.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:39 

:D Стыдно не показать свои работы :wink: Хоть ссылки для общего развития, если считаете их здесь неформатом (круизёры?)
Замечено, что S-образные шатуны из таких гнутся, прямые - не так. Правда, прямые вроде ломаются :lol: Но не при тех усилиях.
Ага, при мне мужик сегодня на базаре говноось так мерял - с теми резьбовыми торчками. Пришлось поправить товарища :D

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:51 

Для загального розвитку :-). Вони теж, в деякій мірі, на крокодилів схожі :-)
Червоненький називається "Червона Маруся", а чорненький "Стелс".

Вложения:
Hy2dXHdLXog.jpg
Hy2dXHdLXog.jpg [ 519.45 КБ | Просмотров: 359 ]
b7RErh08AUg.jpg
b7RErh08AUg.jpg [ 516.86 КБ | Просмотров: 359 ]
GJFmvCV21A8.jpg
GJFmvCV21A8.jpg [ 549.23 КБ | Просмотров: 359 ]
AzLqQ-HkYOs.jpg
AzLqQ-HkYOs.jpg [ 114.42 КБ | Просмотров: 359 ]
X2hAzrI7FQo.jpg
X2hAzrI7FQo.jpg [ 116.45 КБ | Просмотров: 359 ]
hI0OIpGar04.jpg
hI0OIpGar04.jpg [ 118.84 КБ | Просмотров: 359 ]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:00 

:shock: Круто.
И стильно очень :good:

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:05 

Дякую.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:38 

yorri, привіт ! Вітаю на форумі !
Досить цікаві Ваші екземпляри ! Хоча, якщо відверто, я не дуже люблю такий стиль :roll: , але не можу не відмітити Вашої роботи - гарна пластика і композиційно симпатично виглядають (особливо "червона дівчинка"), все на місці. :yes:
Правда не знаю як там ергономіка, бо практично не має регульованих вузлів, не вже так все прораховано ?!
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 10:31 

Бегущая Черепаха писал(а):
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!

Это вот да. Я, когда стартанул выше на говнодетали, потом немного смутился - подумал, может, у человека в деревне дорожник развалился, другого выхода нет.. А для таких скульптур это как-то не комильфо.

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 11:15 

kisa писал(а):
А для таких скульптур это как-то не комильфо.

+1
ставити або стару "совдепію" з клинами, або якщо вже до вподоби квадрат, то хочаб такі - http://veloplaneta.com.ua/komplekt-shat ... 5mm-silver

МДХЗ :) піку знизу я на "Стелсі" всеж прибрав би

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 02.03.2015 22:29 

Дякую за критику, можливо ваші зауваження слушні, та все має своє пояснення, принаймні для мене. :)
По порядку. Як я вже казав, я дуже мало катаюсь на вело (а як і кудись і їду, то беру доньки велосипед :D - у неї звичайний сучасний вел).
Причиною створення даних роверків було бажання ЩОСЬ змайструвати. Мені значно більше подобається сам процес створення кастома з нуля: створення креслень, вибір всіляких варіантів конструкцій, потім пошук матеріалів, ну і звичайно процес болгарення, дрелення, зварка...

Правда не знаю як там ергономіка, бо практично не має регульованих вузлів, не вже так все прораховано ?!
Не бачу в регульованих вузлах в даному випадку потреби (у вел "Україна" їх теж не більше :)). Велосипеди створено для спокійної їзди, без екстремальних "вимахонів". Вони досить важкі, але зато накатисті. Спочатку трохи непривично кермувати, бо нахил передньої вилки ~45% і вел веде себе трохи незвично, і радіуси поворотів великі, але дуже швидко звикаєш. Досить прикольно кататись.

Колеса: використано звичайні китайські, бо вони найкраще підходять по стилю (ака класика); ну як би на таких "крокодилах" дивились вузенькі алюмінієві обода? - ніяк. Те саме про сідло - класика, і про зірку (і ніяка це не совдепія :), це совки у всіх все піонерили). Звично можна придбати справжні класичні елементи, але я не настільки багатий :smile: В принципі, ці китайоси свої функції поки що виконують, претензій немаю.

От до речі зацікавив варіант kisa виготовлення зірочки"Самодельные звёзды (Ок!)" - взяв на замітку! І ще дещо з його "Гаража", багато цінної інформації. Дяк.

alex_day писал(а):
піку знизу я на "Стелсі" всеж прибрав би
. Та в ній сам смак і стиль! :)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.03.2015 12:41 

yorri писал(а):
Причиною створення даних роверків було бажання ЩОСЬ змайструвати.

А ми тут думаєте з який міркуваннь? :D
Не дозволь, вищій освіті вбити в тобі мужика !

yorri писал(а):
Не бачу в регульованих вузлах в даному випадку потреби (у вел "Україна" їх теж не більше :)).

Ергономіка велосипеда "Україна" практично ідеальна, для своїх цілей, і обточувалась роками з позаминулого століття, та й регульованних вузлів в неї рівно стільки, скільки в будь-якому супер-пупер сучасному мегабрендованому "Ашані"
моя інтерпритація "України" :wink:
Изображение

yorri писал(а):
Колеса: використано звичайні китайські, бо вони найкраще підходять по стилю (ака класика); ну як би на таких "крокодилах" дивились вузенькі алюмінієві обода? - ніяк. Те саме про сідло - класика, і про зірку (і ніяка це не совдепія :), це совки у всіх все піонерили). Звично можна придбати справжні класичні елементи, але я не настільки багатий :smile:

З грубшого Ви праві :yes: , а тепер відкрию секрет (тільки нікому :tss: ) - існує потойбічний світ вживаних запчастин :panic: При правельному прикладанні рук, в кінцевому результаті Ви отримуєте якісну,класичну,естетичну і дешеву запчастину. І якщо Вам здається, що цей "вимір" знаходиться поза межами досяжності це неправда... він значно ближче ніж видається :wink: вартує зробити перший крок і ВІН сам поглине Вас, а "Файне Місто" і навколишні села відкриються Вам в зовсім іншому світлі.
Ось ще один мій ровер, зібраний фактично потому ж принципу :roll:
Цікавить перелік запчастин ?! А обода... ? Хіба такого плану, не кращі для Ваших проектів, чи система і т.д.
Изображение

Ще відкрию одну таємницю ... тут на форумі, на кЄтайські запчастини накладена анафема :D І це не дивно, бо в переважній своїй більшості, не виправдовує кЄтайщена себе ні якісттю, ні естетикою (якість і естетика, чомусь завжди поруч !). З тими "нєвєрними" які вперто піднімають Китайську економіку, працює група крокодиловодів-екзорцистів, звичайно на добровільних засадах :roll:
ПС: Жарти жартами, але тут ВЕЛИКА доля правди ! Вникайте і Ви зрозумієте, і Ваші крокоцикли від цього тільки якісно додадуть, а ще появиться нове хоббі-спорт - "найди нужную запчасть" + бонусом нові і цікаві знайомства,контакти і т.д.
ПС2: Не хочете спробувати себе в більш класичному понятті - "велосипед" , заодно, щоб в доньки не забирати її ?! :wink:
Бажаю успіхів ! :yes:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.03.2015 17:10 

Изображения: 26
Ставлю 122.5 стандартная, стоит норм

СообщениеДобавлено: 03.03.2015 22:44 

Бегущая Черепаха
:D Красиво излагаешь, как обычно
Вот умеешь, я так почитал - тоже аж захотелось - размечтался авторский велосипед какой построить, или отреставрировать раритет... :roll:
А когда наваждение прошло - понял, что уже давно этим занимаюсь :lol:

СообщениеДобавлено: 03.03.2015 23:23 

А ми тут думаєте з який міркуваннь? :D
Не дозволь, вищій освіті вбити в тобі мужика !

Я навіть і не думав, що Ви так глибоко перейметесь причинами мого маленького хобі. :)
Ергономіка велосипеда "Україна" практично ідеальна, для своїх цілей, і обточувалась роками з позаминулого століття, та й регульованних вузлів в неї рівно стільки, скільки в будь-якому супер-пупер сучасному мегабрендованому "Ашані"

Не ставив собі за мету зробити світовий прорив в велоергономіці.
відкрию секрет (тільки нікому :tss: ) - існує потойбічний світ вживаних запчастин :panic: При правельному прикладанні рук, в кінцевому результаті Ви отримуєте якісну,класичну,естетичну і дешеву запчастину. І якщо Вам здається, що цей "вимір" знаходиться поза межами досяжності це неправда... він значно ближче ніж видається :wink: вартує зробити перший крок і ВІН сам поглине Вас, а "Файне Місто" і навколишні села відкриються Вам в зовсім іншому світлі.

Стараюсь не використовувати вживаний елементів, частин, і зовсім не хочу, щоб це "вимір" мене ще й поглинув разом з навколишніми селами :)
Ще відкрию одну таємницю ... тут на форумі, на кЄтайські запчастини накладена анафема :D І це не дивно, бо в переважній своїй більшості, не виправдовує кЄтайщена себе ні якісттю, ні естетикою (якість і естетика, чомусь завжди поруч !). З тими "нєвєрними" які вперто піднімають Китайську економіку, працює група крокодиловодів-екзорцистів, звичайно на добровільних засадах :roll:

З Вашого дозволу, поки залишусь з крокодиловодами-екзорцистами. Справа в тому, що використовую те, що мені подобається, підходить за ціною і можна відносно легко дістати/придбати.
Вникайте і Ви зрозумієте, і Ваші крокоцикли від цього тільки якісно додадуть, а ще появиться нове хоббі-спорт - "найди нужную запчасть" + бонусом нові і цікаві знайомства,контакти і т.д.

В що вникати? Якби була змога придбати те, що мені справді подобається, то придбав би це. Мій бюджет досить обмежений. А стосовно хобі "найди нужную запчасть", то відкрию теж вам маленьку таємницю таємницю: я цим хобі більшу частину часу при виготовленні рами і займаюсь. Спробуйте самі зроби раму - відкриєте для себе безліч цікавого і досі невідомо :) :)
ПС2: Не хочете спробувати себе в більш класичному понятті - "велосипед"

Не зрозумів. Ще раз "Україну" відкрити? :D

shoppage  personalpage P