| veliki.com.ua/dir_gifts.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 23:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
Може хтось підказати необхідну довжину осі каретки (ширина 68мм) під квадрат для звичайного колеса із звичайною задньою втулкою і звичайною передньою зіркою.

Ось таке колесо
Изображение

Ось така задня втулка
Изображение

Типу така зірка-шатун
Изображение

Цікавить ось така каретка
Изображение

Дякую.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 00:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
viewtopic.php?f=31&t=184453&p=1239616#p1239616

Вы уже купили эти шатуны S-образные? viewtopic.php?f=31&t=160854&start=390#p1212317 Там моя радость от таких описана. Вам ещё добавит впечатлений этот чудо-вал с чудо-подшипниками. И чудо-чашками. Если это в советскую раму, то каждая чашка - чудо двухстороннее - где шарики катаются и снаружи, где резьба с советской не совпадает, скорее всего.

Ага, на моей коробке на фотке 113 написано. Но у меня хоть картридж приличный. Хотя на любимом веле такой скрипит, а выкрутить не могу - закис.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
От же ж я дурко! Дякую за підказку.
Трохи мені було соромно задавати таке питання, але я поясню.
Я майструю кастом велосипеди. Зараз роблю вже третій. І потрібно якраз робити кареточний вузол, а саме ці розміри не збереглись на кресленнях...
Та от яка халепа. До цих моїх вело зараз немає фізичного доступу, щоб поміряти довжину осі. Подзвонив туди де є ті велосипеди фізично, там мені якось поміряли і сказали, що довжина осі 148мм. От сиджу і думаю, що то дуже забагато і не можу зрозуміти що за фігня! А виявляється, що міряли ж загальну довжину - разом з різьбою. Тобто 148мм - 10мм(різьба) х 2=128мм. Тепер все зрозуміло.
До речі, в мене все нормально працює. Може я не так багато їжджу на цих велосипедах, але проблем не було ні з підшипниками, ні з іншими деталями.
Ще раз дякую за підказку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:D Стыдно не показать свои работы :wink: Хоть ссылки для общего развития, если считаете их здесь неформатом (круизёры?)
Замечено, что S-образные шатуны из таких гнутся, прямые - не так. Правда, прямые вроде ломаются :lol: Но не при тех усилиях.
Ага, при мне мужик сегодня на базаре говноось так мерял - с теми резьбовыми торчками. Пришлось поправить товарища :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
Для загального розвитку :-). Вони теж, в деякій мірі, на крокодилів схожі :-)
Червоненький називається "Червона Маруся", а чорненький "Стелс".


Вложения:
Hy2dXHdLXog.jpg
Hy2dXHdLXog.jpg [ 519.45 КБ | Просмотров: 832 ]
b7RErh08AUg.jpg
b7RErh08AUg.jpg [ 516.86 КБ | Просмотров: 832 ]
GJFmvCV21A8.jpg
GJFmvCV21A8.jpg [ 549.23 КБ | Просмотров: 832 ]
AzLqQ-HkYOs.jpg
AzLqQ-HkYOs.jpg [ 114.42 КБ | Просмотров: 832 ]
X2hAzrI7FQo.jpg
X2hAzrI7FQo.jpg [ 116.45 КБ | Просмотров: 832 ]
hI0OIpGar04.jpg
hI0OIpGar04.jpg [ 118.84 КБ | Просмотров: 832 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:shock: Круто.
И стильно очень :good:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
Дякую.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
yorri, привіт ! Вітаю на форумі !
Досить цікаві Ваші екземпляри ! Хоча, якщо відверто, я не дуже люблю такий стиль :roll: , але не можу не відмітити Вашої роботи - гарна пластика і композиційно симпатично виглядають (особливо "червона дівчинка"), все на місці. :yes:
Правда не знаю як там ергономіка, бо практично не має регульованих вузлів, не вже так все прораховано ?!
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 10:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Бегущая Черепаха писал(а):
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!


Это вот да. Я, когда стартанул выше на говнодетали, потом немного смутился - подумал, может, у человека в деревне дорожник развалился, другого выхода нет.. А для таких скульптур это как-то не комильфо.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 11:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 387
Город: Краматорск->Киев
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:01.01.2009
kisa писал(а):
А для таких скульптур это как-то не комильфо.

+1
ставити або стару "совдепію" з клинами, або якщо вже до вподоби квадрат, то хочаб такі - http://veloplaneta.com.ua/komplekt-shat ... 5mm-silver

МДХЗ :) піку знизу я на "Стелсі" всеж прибрав би

_________________
Турист - тандем


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 22:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
Дякую за критику, можливо ваші зауваження слушні, та все має своє пояснення, принаймні для мене. :)
По порядку. Як я вже казав, я дуже мало катаюсь на вело (а як і кудись і їду, то беру доньки велосипед :D - у неї звичайний сучасний вел).
Причиною створення даних роверків було бажання ЩОСЬ змайструвати. Мені значно більше подобається сам процес створення кастома з нуля: створення креслень, вибір всіляких варіантів конструкцій, потім пошук матеріалів, ну і звичайно процес болгарення, дрелення, зварка...

Бегущая Черепаха писал(а):
Правда не знаю як там ергономіка, бо практично не має регульованих вузлів, не вже так все прораховано ?!
Не бачу в регульованих вузлах в даному випадку потреби (у вел "Україна" їх теж не більше :)). Велосипеди створено для спокійної їзди, без екстремальних "вимахонів". Вони досить важкі, але зато накатисті. Спочатку трохи непривично кермувати, бо нахил передньої вилки ~45% і вел веде себе трохи незвично, і радіуси поворотів великі, але дуже швидко звикаєш. Досить прикольно кататись.

Бегущая Черепаха писал(а):
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!
Колеса: використано звичайні китайські, бо вони найкраще підходять по стилю (ака класика); ну як би на таких "крокодилах" дивились вузенькі алюмінієві обода? - ніяк. Те саме про сідло - класика, і про зірку (і ніяка це не совдепія :), це совки у всіх все піонерили). Звично можна придбати справжні класичні елементи, але я не настільки багатий :smile: В принципі, ці китайоси свої функції поки що виконують, претензій немаю.

От до речі зацікавив варіант kisa виготовлення зірочки"Самодельные звёзды (Ок!)" - взяв на замітку! І ще дещо з його "Гаража", багато цінної інформації. Дяк.

alex_day писал(а):
піку знизу я на "Стелсі" всеж прибрав би
. Та в ній сам смак і стиль! :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 03.03.2015 12:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
yorri писал(а):
Причиною створення даних роверків було бажання ЩОСЬ змайструвати.

А ми тут думаєте з який міркуваннь? :D
Не дозволь, вищій освіті вбити в тобі мужика !
Бегущая Черепаха писал(а):
Правда не знаю як там ергономіка, бо практично не має регульованих вузлів, не вже так все прораховано ?!

yorri писал(а):
Не бачу в регульованих вузлах в даному випадку потреби (у вел "Україна" їх теж не більше :)).

Ергономіка велосипеда "Україна" практично ідеальна, для своїх цілей, і обточувалась роками з позаминулого століття, та й регульованних вузлів в неї рівно стільки, скільки в будь-якому супер-пупер сучасному мегабрендованому "Ашані"
моя інтерпритація "України" :wink:
Изображение

Бегущая Черепаха писал(а):
А ще відверто дивує використання дешевих (не якісних) запчастин, чи Вам не шкода власної праці ?!
yorri писал(а):
Колеса: використано звичайні китайські, бо вони найкраще підходять по стилю (ака класика); ну як би на таких "крокодилах" дивились вузенькі алюмінієві обода? - ніяк. Те саме про сідло - класика, і про зірку (і ніяка це не совдепія :), це совки у всіх все піонерили). Звично можна придбати справжні класичні елементи, але я не настільки багатий :smile:

З грубшого Ви праві :yes: , а тепер відкрию секрет (тільки нікому :tss: ) - існує потойбічний світ вживаних запчастин :panic: При правельному прикладанні рук, в кінцевому результаті Ви отримуєте якісну,класичну,естетичну і дешеву запчастину. І якщо Вам здається, що цей "вимір" знаходиться поза межами досяжності це неправда... він значно ближче ніж видається :wink: вартує зробити перший крок і ВІН сам поглине Вас, а "Файне Місто" і навколишні села відкриються Вам в зовсім іншому світлі.
Ось ще один мій ровер, зібраний фактично потому ж принципу :roll:
Цікавить перелік запчастин ?! А обода... ? Хіба такого плану, не кращі для Ваших проектів, чи система і т.д.
Изображение

Ще відкрию одну таємницю ... тут на форумі, на кЄтайські запчастини накладена анафема :D І це не дивно, бо в переважній своїй більшості, не виправдовує кЄтайщена себе ні якісттю, ні естетикою (якість і естетика, чомусь завжди поруч !). З тими "нєвєрними" які вперто піднімають Китайську економіку, працює група крокодиловодів-екзорцистів, звичайно на добровільних засадах :roll:
______________________________________________
швидко, якісно,анонімно +38067............ :wink:
ПС: Жарти жартами, але тут ВЕЛИКА доля правди ! Вникайте і Ви зрозумієте, і Ваші крокоцикли від цього тільки якісно додадуть, а ще появиться нове хоббі-спорт - "найди нужную запчасть" + бонусом нові і цікаві знайомства,контакти і т.д.
ПС2: Не хочете спробувати себе в більш класичному понятті - "велосипед" , заодно, щоб в доньки не забирати її ?! :wink:
Бажаю успіхів ! :yes:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 03.03.2015 17:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 2288
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
Ставлю 122.5 стандартная, стоит норм

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 03.03.2015 22:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Бегущая Черепаха
:D Красиво излагаешь, как обычно
Вот умеешь, я так почитал - тоже аж захотелось - размечтался авторский велосипед какой построить, или отреставрировать раритет... :roll:
А когда наваждение прошло - понял, что уже давно этим занимаюсь :lol:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Довжина осі каретки
СообщениеДобавлено: 03.03.2015 23:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 13
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
А ми тут думаєте з який міркуваннь? :D
Не дозволь, вищій освіті вбити в тобі мужика !

Я навіть і не думав, що Ви так глибоко перейметесь причинами мого маленького хобі. :)
Бегущая Черепаха писал(а):
Ергономіка велосипеда "Україна" практично ідеальна, для своїх цілей, і обточувалась роками з позаминулого століття, та й регульованних вузлів в неї рівно стільки, скільки в будь-якому супер-пупер сучасному мегабрендованому "Ашані"

Не ставив собі за мету зробити світовий прорив в велоергономіці.
Бегущая Черепаха писал(а):
відкрию секрет (тільки нікому :tss: ) - існує потойбічний світ вживаних запчастин :panic: При правельному прикладанні рук, в кінцевому результаті Ви отримуєте якісну,класичну,естетичну і дешеву запчастину. І якщо Вам здається, що цей "вимір" знаходиться поза межами досяжності це неправда... він значно ближче ніж видається :wink: вартує зробити перший крок і ВІН сам поглине Вас, а "Файне Місто" і навколишні села відкриються Вам в зовсім іншому світлі.

Стараюсь не використовувати вживаний елементів, частин, і зовсім не хочу, щоб це "вимір" мене ще й поглинув разом з навколишніми селами :)
Бегущая Черепаха писал(а):
Ще відкрию одну таємницю ... тут на форумі, на кЄтайські запчастини накладена анафема :D І це не дивно, бо в переважній своїй більшості, не виправдовує кЄтайщена себе ні якісттю, ні естетикою (якість і естетика, чомусь завжди поруч !). З тими "нєвєрними" які вперто піднімають Китайську економіку, працює група крокодиловодів-екзорцистів, звичайно на добровільних засадах :roll:

З Вашого дозволу, поки залишусь з крокодиловодами-екзорцистами. Справа в тому, що використовую те, що мені подобається, підходить за ціною і можна відносно легко дістати/придбати.
Бегущая Черепаха писал(а):
Вникайте і Ви зрозумієте, і Ваші крокоцикли від цього тільки якісно додадуть, а ще появиться нове хоббі-спорт - "найди нужную запчасть" + бонусом нові і цікаві знайомства,контакти і т.д.

В що вникати? Якби була змога придбати те, що мені справді подобається, то придбав би це. Мій бюджет досить обмежений. А стосовно хобі "найди нужную запчасть", то відкрию теж вам маленьку таємницю таємницю: я цим хобі більшу частину часу при виготовленні рами і займаюсь. Спробуйте самі зроби раму - відкриєте для себе безліч цікавого і досі невідомо :) :)
Бегущая Черепаха писал(а):
ПС2: Не хочете спробувати себе в більш класичному понятті - "велосипед"

Не зрозумів. Ще раз "Україну" відкрити? :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.226s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'