ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| giant велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 10:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Во-во, просто Rubovod'у турист мягок. И нефиг его портить.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 15:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Ні-ні, м'якість мене хвилює в останню чергу. Проблема з контролем.

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 15:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Rubovod писал(а):
Проблема з контролем.

тобто гальма?
кілька людей (наприкладПаша) хвалили такі ось колодки
може варто?

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 17:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Rubovod писал(а):
step писал(а):
Ну тобто як захотіти можна зробити все і навіть педалі :D

Зробити то можна, але який сенс? По перше - бюджет; по друге - навіщо псувати ретровелосипед; по третє - буде ні риба ні м'ясо (ні гарний олдскульний вел ні спортивний).


Бюджет якось не тут певно, вкладення мінімальні. Ну якщо працювати в цьому напрямку а не вбухувати дурні гроші. Можна і безкоштовні комплектуючі напрацювати при бажанні.
Далі. Велосипед як ретро вже "зіпсований". Ще далі. Що значить ні риба ні м'ясо? Адже ми не спортсмени з вузькопрофільних дисциплін, типу ДХ чи тріатлон з бмх. Тому певну спортивність, яка для кожного з нас є межею у повсякденні, ну там вдарити по педалях щоб швидко, хвацько вписуватись в повороти і гальмувати, перти вверх, можна проявляти хоч на Україні. Десь, пригадую, була інфа про хлопаку що крос ганяв саме на дорожнику. В дитинстві ми один час захоплювались стрибками з трампліна. Тоді нам потрібен був просто велосипед. І злітали вверх і Школьніки з Орльонками і Мінски з Українами. :smile:
Про олдскульність. Я ж навів приклад свого зеленого велосипеда, самого олдскульного з моїх витворів. Ручки там з повторювачами, теж самі що не на є олдскульні. Гальмувати, тобто кониролювати велосипед зручно у будь-якому хваті. Ми не давно з Костею зійшлись було на думці що нафіг такі ручки потрібні на барані якщо не користуватись нижнім хватом і відповідно основними ричагами. Но зараз, згадавши свої покатухи, скажу що з дублюючими ричагами набагато більше контролю, вважаю що для любителів верхніх хватів барана це найкращий варіант. Виняток тільки якщо ззаду втулили торпеду тоді доводиться іти на погіршення, тобто одна ручка біля виноса.
А сенс усього цього для нас як завжди в одному - творчість і сам процес. Карочє, я так поняв що просто пропав інтерес до таких роверів :D бо відмовки якісь ніякі :pardon: все можна зробити не відходячи від ретростилю :yes:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 18:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
MWL писал(а):
кілька людей (наприкладПаша) хвалили такі ось колодки

Я теж похвалю. На аналогічному німецькому "Туристові" 80 р.н. (геть і гальма точнісінько такої самої конструкції і річем, тільки не ХВЗ а Weinmann) гальма стали якщо не "супер", то цілком прийнятні - і переднє колесо чуть в юз не йшло, і шток вилки при екстреному гальмуванні вдалося зігнути :D
А ще можна гудроном пройтися по гальмівних доріжках, чи розчином спиртоканіфолі (от про нього завжди забувають)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 20:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
MWL писал(а):
Rubovod писал(а):
Проблема з контролем.

тобто гальма?
кілька людей (наприкладПаша) хвалили такі ось колодки
може варто?

Цитата:
Для мене більш агресивніша їзда передбачає більший контроль велосипеда, а це пряме широке кермо і більш-менш нормальні гальма (ще раз повторюю, що для мене, бо знаю, що багато хто і так добре ганяє). Ще б не погано було б поставити нормальні педалі, а то частенько зіскакує нога, що не дуже приємно. Я розумію, що це не у спутника погані гальма, педалі і незручне кермо, а просто мені потрібен інший велосипед :smile:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 20:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Фсьо... Rubovodа ми втрачаємо :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 21:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
step писал(а):
Rubovod писал(а):
step писал(а):
Ну тобто як захотіти можна зробити все і навіть педалі :D

Зробити то можна, але який сенс? По перше - бюджет; по друге - навіщо псувати ретровелосипед; по третє - буде ні риба ні м'ясо (ні гарний олдскульний вел ні спортивний).


Бюджет якось не тут певно, вкладення мінімальні.

Ну дивіться, щоб велосипед мене влаштовував потрібно кермо, гальма, каретка, шатуни, педалі, кріплення для фляготримача, багажник для велоштанів - це по мінімуму. Скільки це буде коштувати? Взяти цю суму + суму за продаж Спутника = готовий велосипед, який влаштовує всіма параметрами (вже в дорозі :smile: ).

Цитата:
Далі. Велосипед як ретро вже "зіпсований".

Що значить зіпсований?

Цитата:
Ще далі. Що значить ні риба ні м'ясо?

те і значить, що це (як тут люблять писати) хреносозідатєльство

Цитата:
ну там вдарити по педалях щоб швидко, хвацько вписуватись в повороти і гальмувати, перти вверх, можна проявляти хоч на Україні.

На україні з переднім гальмом і я можу :D а от з хевезешним бараном - зась :unknown:

Цитата:
А сенс усього цього для нас як завжди в одному - творчість і сам процес.

Воно якби й так, але для себе зробив висновок, що краще той час витратити на катання чи похід))

Цитата:
Карочє, я так поняв що просто пропав інтерес до таких роверів :D бо відмовки якісь ніякі :pardon:

:yes: :yes: :yes: Любуватися ними і зрідка прогулюватись можна, а от використовувати як похідний, або ... мені не зручно.

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 17.09.2016 22:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Та я вже зрозумів що хочеться інший велосипед :D Раз хочеться то чому б і ні :yes: Я теж часто змінюю концепції свого відношення. І теж не просто так, а під впливом якоїсь нової інформації чи обставин... буває :pardon:
Відповім тільки на поставлене питання і пару реплік.
- "Зіпсований" а не зіпсований :smile: Мав на увазі не те що велосипед поганий, навпаки. Тут я про подвійні обода високого профілю і широку ґуму, які відводять велосипед від ретро.
- Баул і агресивна їзда - на мою думку малосумісні.
- Я пропонував ретро ручки з повторювачами, яке ж це хреносозідатєльство?
- Так, з вузьким бараном складнувато, з широким можна. Но я поставив на туриста палку і подався у мандри, читали може, ні? :smile: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=2702&t=341333 Не широку, навіть ще її збрив трохи з торців, вийшло приблизно ееее... ну десь 400мм може чуть більше. А 700мм весла, що навіть у хвіртку не пролазять, для туризму моветон. Їх стихія ДХ і те що поряд.
- А подорожі це гарно, і важко і захоплююче водночас :yes: Бажаю багато приємних кілометрів на новому велосипеді :smile:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Моя крококарьера))
СообщениеДобавлено: 18.09.2016 08:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
step писал(а):
Та я вже зрозумів що хочеться інший велосипед :D Раз хочеться то чому б і ні :yes: Я теж часто змінюю концепції свого відношення. І теж не просто так, а під впливом якоїсь нової інформації чи обставин... буває :pardon:
Відповім тільки на поставлене питання і пару реплік.
- "Зіпсований" а не зіпсований :smile: Мав на увазі не те що велосипед поганий, навпаки. Тут я про подвійні обода високого профілю і широку ґуму, які відводять велосипед від ретро.

Рідні ободи відпочивають в гаражі, не бачу проблеми поставити назад. А гума 32 мм.

Цитата:
- Баул і агресивна їзда - на мою думку малосумісні.

Баул буде тільки в рідкісних походах, весь інший час без нього.

Цитата:
- Я пропонував ретро ручки з повторювачами, яке ж це хреносозідатєльство?

Я про те, що писав вище. Ретро ручки з повторювачами круто, але я не подружився з "бараном"

Цитата:

О, з задоволенням почитаю :yes:

Цитата:
- А подорожі це гарно, і важко і захоплююче водночас :yes: Бажаю багато приємних кілометрів на новому велосипеді :smile:

Дякую :smile: В мене вже є велосипед, який мене повністю влаштовує, але він грунтовий, без кріплення для багажника і дорогий (потрібно буде колись похвастатись :D ). Я такий не залишу під магазином чи на ніч біля палатки :D

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.181s | 26 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'