| электро велосипеды украина |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 11.10.2015 10:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 3757
Город: Южный Урал
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:17.04.2014
Трехкоростная планетарка имеет диапазон 1,8 - то есть точно такой же как шесть обычных скоростей. Этого, как я убедился, вполне достаточно на все случаи жизни.

У "Туриста" принципиальный недостаток в том что на него можно ставить только очень узкие шины. На таких очень хорошо ехать по асфальту, но по грунтовым дорогам - уже не очень хорошо, а по бездорожью - уже совсем плохо идет. А преимущество у него в том что он легкий: у меня взвешивание показывает 16 кг тогда как "Урал" выпуска 2010 г. с шинами 29" весит 19,5 кг.

_________________
Складной грузовоз: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=226335
Устройство задней втулки "Школьника": viewtopic.php?f=31&t=323801
Белорусский "Аист": viewtopic.php?f=31&t=338736


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 11.10.2015 14:21 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Baiker писал(а):
Из Туриста можно собрать универсальный велосипед по городу ездить, в походы, по не очень тяжёлому бездорожью не только по ровному, а и по горкам - все это можно легко преодолевать благодаря передачам спереди установить систему из 2-3 звёзд сзади из 5-7 шестерёнок. Минск чисто городской велосипед только по равнине ездить можно поставить сзади платнетарную втулку 3-х скоростную с таким диапазоном тоже в горки тяжело заезжать. Можно поставить 5-скоростную планетарку но она подороже будет.

Да шо ви гАварите, Значит без передач тока по ровному, а з апланєтаркою трьошкою в горкі ніяк. Ню, слава Богу, просвітили, тепер перестану в горкі їздити, бо до того не знав і їздив.

Baiker ви мені подобаєтесь, що не пост в Крокоділоводстві, то заряд гарного настрою, сміх кажуть подовжує життя. Але проблема, що новічки можуть повірити людині, з такою кількістю повідомлень і таким ніком

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 11.10.2015 14:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Евгений76, на :D
Baiker писал(а):
Написано что заказаны новые клинья? Что каретка пока оставляется на Туристе родная? С каретки и начинается апгрейд велосипедов ХВЗ- вал под клинья меняется на более современный под квадрат и похожие системы.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 11.10.2015 23:03 

Сообщения: 126
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
А який руль Ви називаєте спортивним ?! Який Ваш ріст ?!
Так такі приблуди, попадаються :yes: В мене на ВВ така стоїть, не пам'ятаю де взяв.
Кермо спортивне- та звичайниу баран. Хочу мати "про запас" вузьке сідло і руль-баран. А зріст у мене 189 см. Як пересів на шосера, то досить швидко звик до вузького сідла і керма- барана(ну і до відповідної посадки). Зараз я планую зібрати велосипед у його"стоковому" варіанті, з рідним сідлом і кермом. Спробую,як воно по Київу їздити з такою посадкою. Але всеж "на перспективу" цікавлюсь і альтернативним варіантом, хоча насторожує довжина мінської рами. Чи не буде це їзда, зігнутим у попереці?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 01:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
helvig писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
А який руль Ви називаєте спортивним ?! Який Ваш ріст ?!
Так такі приблуди, попадаються :yes: В мене на ВВ така стоїть, не пам'ятаю де взяв.
Кермо спортивне- та звичайниу баран. Хочу мати "про запас" вузьке сідло і руль-баран. А зріст у мене 189 см. Як пересів на шосера, то досить швидко звик до вузького сідла і керма- барана(ну і до відповідної посадки). Зараз я планую зібрати велосипед у його"стоковому" варіанті, з рідним сідлом і кермом. Спробую,як воно по Київу їздити з такою посадкою. Але всеж "на перспективу" цікавлюсь і альтернативним варіантом, хоча насторожує довжина мінської рами. Чи не буде це їзда, зігнутим у попереці?

Кермо "класичний-баран" на дорожній рамі виглядатиме смішно ! Ще такий момент, що Ви досить високі, а дорожні рами практично всі стандартної ростовки (середньої) ставлячи низьку посадку Вам потрібно буде регулювати ріст виносом, а це Вас розтягне над рамою.
Щоб почуватися комфортно і мати приспортивнений дорожник(Мінськ) , Вам потрібно кермо а-ля "мусташ" або перевернутий руль старого зразка. Ось тут подивіться за посадкою на "дорожній рамі" з приспортивненним кермом:
phpBB [video]

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 11:55 

Сообщения: 126
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.04.2015
Дякую за вичерпну відповідь. Десь інтуїтивно саме цього і боявся, що буду лежати на рамі))) Тоді все набагато простіше. Переверну рідне мінське кермо, і спробую поїздити, зразу стане зрозумілим, для мене така посадка. чи ні. А чи підходить класичне широке сідло до такого перевернутого керма, на відео здається стоїть вузьке? Відео шикарне! А кріплення фари на кермі взагалі бомба!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 12:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Там, на відео стоїть сідло Брукс В17
В принципі модель універсальна, але все таки вона швидше вузька, буду на форумі ч.з. стац.комп. скину порівняльну фотку.
А яке рідне кермо на Вашому ''Мінську''?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 17:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Ось обіцяна фотка різниці сідух:
Изображение

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 18:26 

Сообщения: 126
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.04.2015
Кермо таке:
Изображение

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 20:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
helvig
Нормальный руль, если перевернуть будет почти как у чувака на видео.

Бегущая Черепаха
Б-17 это которое шире или уже? И какое там второе?

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 21:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
В17 це, що вужчий. А ширше сідло напевно В68(67) (там різниці далі не має Брукс ліпить на одній формі багато моделей, міняючи фактуру,колір і фурнітуру.)
Ось фото моїх сідух з ВВ№2 і Аміди, тут ракурс фотки взагалі жах наводить :D


Вложения:
br.JPG
br.JPG [ 358.79 КБ | Просмотров: 993 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 13.10.2015 03:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
helvig писал(а):
Кермо таке:

Супер, це те, що потрібно для дорожника і експериментів.
Гріпси знімаються гарячою водою :roll:

Взагалі то перевернуте кермо, це колись була ознака пацанізму :D І це не є якесь "рєбячіство" нормальна тема, описана в інструкціях по експлуатації дорожного велосипеда.
Во, навіть мажори на рекламі блатують :D
Изображение

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 13.10.2015 10:32 

Сообщения: 126
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.04.2015
Брехати не буду, у мене перевернуте кермо теж асоціювалося з "пацанскими понтами" , може тому, що мої діди в селах так не їздили, а в місті серед друзів дорожники пішли в хід, коли ми вже повиростали, а до того в ходу були аісти, орлята і салюти (а там був інший стиль"пацанського" тюнингу :) ) У діда був жуковський дорожник, з кермом і гріпсами як на червоному веду з плаката. Ці кермо з гріпсами- як привіт з дитинства...ностальгія :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13.10.2015 10:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Ще є таке поняття з яким Ви вже напевно стикались, на цьому форумі - PathRacer. По суті це сплртивний велосипед, на базі дорожника( а інших тоді не було) і звичайний велосипед піддавався легкому тюнінгу, що робило його більш пристосованим для спорту(тих часів 1980-1930). Перевернуте кермо,зняте все навісне(крила,багажники,фари) і виходить спортсмен :) без особливих втручань в конструкцію.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 13.10.2015 12:05 

Сообщения: 126
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.04.2015
З таким поняттям зустрічався, читав. Гарні часи були, доїхав, скинув навісне обладнання, і ти на спорті:) От тільки виробники велообладнання мабуть тоді бідували :(
З приводу "тюнінга " керма, пригадався турист з повернутим назад виносом. Я ще довго не міг в*їхати, що не так з велосипедом(цей вел. моєму батьку подарував сусід, коли змінював країну проживання). Видно так намагалися підігнати посадку. Вигляд у нього "ще той" був)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.130s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'