Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Турист или Минск. Что выбрать?
СообщениеДобавлено: 11.10.2015 10:34 

Трехкоростная планетарка имеет диапазон 1,8 - то есть точно такой же как шесть обычных скоростей. Этого, как я убедился, вполне достаточно на все случаи жизни.

У "Туриста" принципиальный недостаток в том что на него можно ставить только очень узкие шины. На таких очень хорошо ехать по асфальту, но по грунтовым дорогам - уже не очень хорошо, а по бездорожью - уже совсем плохо идет. А преимущество у него в том что он легкий: у меня взвешивание показывает 16 кг тогда как "Урал" выпуска 2010 г. с шинами 29" весит 19,5 кг.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 11.10.2015 14:21 

Изображения: 0
Baiker писал(а):
Из Туриста можно собрать универсальный велосипед по городу ездить, в походы, по не очень тяжёлому бездорожью не только по ровному, а и по горкам - все это можно легко преодолевать благодаря передачам спереди установить систему из 2-3 звёзд сзади из 5-7 шестерёнок. Минск чисто городской велосипед только по равнине ездить можно поставить сзади платнетарную втулку 3-х скоростную с таким диапазоном тоже в горки тяжело заезжать. Можно поставить 5-скоростную планетарку но она подороже будет.

Да шо ви гАварите, Значит без передач тока по ровному, а з апланєтаркою трьошкою в горкі ніяк. Ню, слава Богу, просвітили, тепер перестану в горкі їздити, бо до того не знав і їздив.

Baiker ви мені подобаєтесь, що не пост в Крокоділоводстві, то заряд гарного настрою, сміх кажуть подовжує життя. Але проблема, що новічки можуть повірити людині, з такою кількістю повідомлень і таким ніком

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 11.10.2015 14:30 

Евгений76, на :D
Baiker писал(а):
Написано что заказаны новые клинья? Что каретка пока оставляется на Туристе родная? С каретки и начинается апгрейд велосипедов ХВЗ- вал под клинья меняется на более современный под квадрат и похожие системы.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 11.10.2015 23:03 

Бегущая Черепаха писал(а):
А який руль Ви називаєте спортивним ?! Який Ваш ріст ?!
Так такі приблуди, попадаються :yes: В мене на ВВ така стоїть, не пам'ятаю де взяв.
Кермо спортивне- та звичайниу баран. Хочу мати "про запас" вузьке сідло і руль-баран. А зріст у мене 189 см. Як пересів на шосера, то досить швидко звик до вузького сідла і керма- барана(ну і до відповідної посадки). Зараз я планую зібрати велосипед у його"стоковому" варіанті, з рідним сідлом і кермом. Спробую,як воно по Київу їздити з такою посадкою. Але всеж "на перспективу" цікавлюсь і альтернативним варіантом, хоча насторожує довжина мінської рами. Чи не буде це їзда, зігнутим у попереці?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 12.10.2015 01:45 

helvig писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
А який руль Ви називаєте спортивним ?! Який Ваш ріст ?!
Так такі приблуди, попадаються :yes: В мене на ВВ така стоїть, не пам'ятаю де взяв.
Кермо спортивне- та звичайниу баран. Хочу мати "про запас" вузьке сідло і руль-баран. А зріст у мене 189 см. Як пересів на шосера, то досить швидко звик до вузького сідла і керма- барана(ну і до відповідної посадки). Зараз я планую зібрати велосипед у його"стоковому" варіанті, з рідним сідлом і кермом. Спробую,як воно по Київу їздити з такою посадкою. Але всеж "на перспективу" цікавлюсь і альтернативним варіантом, хоча насторожує довжина мінської рами. Чи не буде це їзда, зігнутим у попереці?

Кермо "класичний-баран" на дорожній рамі виглядатиме смішно ! Ще такий момент, що Ви досить високі, а дорожні рами практично всі стандартної ростовки (середньої) ставлячи низьку посадку Вам потрібно буде регулювати ріст виносом, а це Вас розтягне над рамою.
Щоб почуватися комфортно і мати приспортивнений дорожник(Мінськ) , Вам потрібно кермо а-ля "мусташ" або перевернутий руль старого зразка. Ось тут подивіться за посадкою на "дорожній рамі" з приспортивненним кермом:
phpBB [video]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 12.10.2015 11:55 

Дякую за вичерпну відповідь. Десь інтуїтивно саме цього і боявся, що буду лежати на рамі))) Тоді все набагато простіше. Переверну рідне мінське кермо, і спробую поїздити, зразу стане зрозумілим, для мене така посадка. чи ні. А чи підходить класичне широке сідло до такого перевернутого керма, на відео здається стоїть вузьке? Відео шикарне! А кріплення фари на кермі взагалі бомба!!!

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 12:16 

Там, на відео стоїть сідло Брукс В17
В принципі модель універсальна, але все таки вона швидше вузька, буду на форумі ч.з. стац.комп. скину порівняльну фотку.
А яке рідне кермо на Вашому ''Мінську''?!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 12.10.2015 17:36 

Ось обіцяна фотка різниці сідух:
Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 12.10.2015 18:26 

Кермо таке:
Изображение

Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 12.10.2015 20:33 

Изображения: 0
helvig
Нормальный руль, если перевернуть будет почти как у чувака на видео.

Бегущая Черепаха
Б-17 это которое шире или уже? И какое там второе?

Про металлы и сплавы
Праздник, который всегда с собой - это не нычка с ганджубасом, а дурная голова, за которой ногам покоя нет

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12.10.2015 21:19 

В17 це, що вужчий. А ширше сідло напевно В68(67) (там різниці далі не має Брукс ліпить на одній формі багато моделей, міняючи фактуру,колір і фурнітуру.)
Ось фото моїх сідух з ВВ№2 і Аміди, тут ракурс фотки взагалі жах наводить :D

Вложения:
br.JPG
br.JPG [ 358.79 КБ | Просмотров: 211 ]

СообщениеДобавлено: 13.10.2015 03:01 

helvig писал(а):
Кермо таке:

Супер, це те, що потрібно для дорожника і експериментів.
Гріпси знімаються гарячою водою :roll:

Взагалі то перевернуте кермо, це колись була ознака пацанізму :D І це не є якесь "рєбячіство" нормальна тема, описана в інструкціях по експлуатації дорожного велосипеда.
Во, навіть мажори на рекламі блатують :D
Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 13.10.2015 10:32 

Брехати не буду, у мене перевернуте кермо теж асоціювалося з "пацанскими понтами" , може тому, що мої діди в селах так не їздили, а в місті серед друзів дорожники пішли в хід, коли ми вже повиростали, а до того в ходу були аісти, орлята і салюти (а там був інший стиль"пацанського" тюнингу :) ) У діда був жуковський дорожник, з кермом і гріпсами як на червоному веду з плаката. Ці кермо з гріпсами- як привіт з дитинства...ностальгія :)

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13.10.2015 10:53 

Ще є таке поняття з яким Ви вже напевно стикались, на цьому форумі - PathRacer. По суті це сплртивний велосипед, на базі дорожника( а інших тоді не було) і звичайний велосипед піддавався легкому тюнінгу, що робило його більш пристосованим для спорту(тих часів 1980-1930). Перевернуте кермо,зняте все навісне(крила,багажники,фари) і виходить спортсмен :) без особливих втручань в конструкцію.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 13.10.2015 12:05 

З таким поняттям зустрічався, читав. Гарні часи були, доїхав, скинув навісне обладнання, і ти на спорті:) От тільки виробники велообладнання мабуть тоді бідували :(
З приводу "тюнінга " керма, пригадався турист з повернутим назад виносом. Я ще довго не міг в*їхати, що не так з велосипедом(цей вел. моєму батьку подарував сусід, коли змінював країну проживання). Видно так намагалися підігнати посадку. Вигляд у нього "ще той" був)))

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17, Bce  След.