В магазин unisport.ua требуются сотрудники

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: помогите опознать раму
СообщениеДобавлено: 30.07.2015 18:08 

Изображения: 0
Бегущая Черепаха писал(а):
Ви готові ?! :roll:

да :-)

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 18:29 

Начнём с того, что фотографировать нужно с правой стороны.

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: помогите опознать раму
СообщениеДобавлено: 30.07.2015 18:59 

Кронштейны очень массивные, есть доступ к сварке, так зачем их ставить вместо того чтобы приварить небольшие аккуратные крепления тормозных супортов?

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 19:55 

Kirill Yevtushenko писал(а):

почему?

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 20:05 

HENK75 писал(а):
Кронштейны очень массивные, есть доступ к сварке, так зачем их ставить вместо того чтобы приварить небольшие аккуратные крепления тормозных супортов?

под задний супорт буду переделывать, хочу поставить его внутри заднего триугольника. а с передними там целая история, там маленькое крепление приварено под супорт когда стоял диск 160мм, потом диск поставил 203мм и еще один супорт, чтобы не варить еще раз прикрутил на то

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 20:35 

VAZichek2101 писал(а):

:D ... ну еее ... якби то так сказати, щоб коротко, ємко і без образ ... мммм..

Уявіть собі, що після важкого робочого дня з фізичними навантаження, добре попрацювавши сильно спотівши, сіли відмітити це все з друзями/колегами по роботі, не відходячи "від каси", там ж на робочому місці, біля мангалу ...
Ясень пєнь , що добре випили (дуже добре випили :yes: ) зранку проснулись ... вдома, але на дивані і в тому ж одязі :facepalm: і зрозуміли "все пропало !!!"
Похапцем вилітаєте з дому, встигнувши тільки зволожити лице під краном, з нього ж і робите два ковтка води, хлорованої ... Ви розумієте, що навколо Вас стоїть амбре вчорашнього важкого робочого дня і його більш веселого продовження, нічого мудрішого в важку голову ніж облити себе одеколоном, Вам не приходить ... ух ! Практично на осліп витягуєте з шафи, щось чисте але трошки прим'яте ... все.
Збігаєте з 8-го поверху, пробігшись ч.з квартал метрів так 700-800 ігноруючи світлофори і пішоходів, вбігаєте в приміщення відкривши двері ногою, сідаєте на табуретку плюнувши на руку причісуєтесь .... шшшччьолк !
:foto: ... фотографія на паспорт, закордонний :D :facepalm:

От десь таким я побачив сьогодні Ваш велосипед в галереї ... при тому всьому мене не покидають відчуття, що ще вчора ця "душа компанії" виглядала по інакшому, а "завтра після душу" я б його навіть і не впізнав.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 20:39 

VAZichek2101 писал(а):
Kirill Yevtushenko писал(а):

почему?

Бо права сторона в велосипеда, вважається "фасадна" там і система, переклюки і т.д. і т.п. (ліва получається виворіть того всього ).

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 20:59 

Коля, глубоко))

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 21:07 

VAZichek2101 писал(а):

:D ... ну еее ... якби то так сказати, щоб коротко, ємко і без образ ... мммм..

Уявіть собі, що після важкого робочого дня з фізичними навантаження, добре попрацювавши сильно спотівши, сіли відмітити це все з друзями/колегами по роботі, не відходячи "від каси", там ж на робочому місці, біля мангалу ...
Ясень пєнь , що добре випили (дуже добре випили :yes: ) зранку проснулись ... вдома, але на дивані і в тому ж одязі :facepalm: і зрозуміли "все пропало !!!"
Похапцем вилітаєте з дому, встигнувши тільки зволожити лице під краном, з нього ж і робите два ковтка води, хлорованої ... Ви розумієте, що навколо Вас стоїть амбре вчорашнього важкого робочого дня і його більш веселого продовження, нічого мудрішого в важку голову ніж облити себе одеколоном, Вам не приходить ... ух ! Практично на осліп витягуєте з шафи, щось чисте але трошки прим'яте ... все.
Збігаєте з 8-го поверху, пробігшись ч.з квартал метрів так 700-800 ігноруючи світлофори і пішоходів, вбігаєте в приміщення відкривши двері ногою, сідаєте на табуретку плюнувши на руку причісуєтесь .... шшшччьолк !
:foto: ... фотографія на паспорт, закордонний :D :facepalm:

От десь таким я побачив сьогодні Ваш велосипед в галереї ... при тому всьому мене не покидають відчуття, що ще вчора ця "душа компанії" виглядала по інакшому, а "завтра після душу" я б його навіть і не впізнав.

ууухххх, сильно и неожиданно, спасибо за столь красочную алегорию, я понял всю картину :smile:
за правую сторону учту

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 21:22 

VAZichek2101 писал(а):
ууухххх, сильно и неожиданно, спасибо за столь красочную алегорию, я понял всю картину :smile:

VAZichek2101, ну я надіюсь без образ ?! Я собі дозволяю обісрати критикувати велосипед в процесі зборки, готовий варіант я ж принаймі стараюсь, не образити ... бо розумію, що людина вклала душу, працю, гроші врешті решт. Тому давайте, щоб не порушувати мого принципу, якого я зі всіх сил стараюся дотримуватись, зробимо вигляд, що це є "чорновик". Ви на ньому опробували всі майбутні вузли :yes: , вони робочі ... а помалювали Ви його спеціально, щоб проявити всі навіть найдрібніші недоліки рами :wink:
А тепер розбирайте то чудо і починайте з рихтовки рами http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=123780 і далі "по тексту".

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 22:50 

VAZichek2101 писал(а):

VAZichek2101, ну я надіюсь без образ ?! Я собі дозволяю обісрати критикувати велосипед в процесі зборки, готовий варіант я ж принаймі стараюсь, не образити ... бо розумію, що людина вклала душу, працю, гроші врешті решт. Тому давайте, щоб не порушувати мого принципу, якого я зі всіх сил стараюся дотримуватись, зробимо вигляд, що це є "чорновик". Ви на ньому опробували всі майбутні вузли :yes: , вони робочі ... а помалювали Ви його спеціально, щоб проявити всі навіть найдрібніші недоліки рами :wink:
А тепер розбирайте то чудо і починайте з рихтовки рами http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=123780 і далі "по тексту".

конечно без обид, зачем же показывать свою работу и обижатся на критику, я же понимаю что над ним робота еще предстоит, и как Вы верно подметили, да, это черновик, так и есть. улучшение и доводка занимает время и требует денег, поэтому я и делаю все задумки поэтапно, на данном этапе велосипед такой, я и показал его чтобы люди высказали что не так, может какие моменты заметят каких я не замечаю. поэтому критика приветствуется, так же как и советы и конструктивные решения :smile:

СообщениеДобавлено: 30.07.2015 23:30 

Що з верхньою трубою я можу більш-менш здогадатись, а от нижнє заднє перо за що так? воно ж складеться від дискового тормозу.
Теж бавився дисками на Україні, правда не такими великими. Все до пуття не доведу. Брак часу.

СообщениеДобавлено: 31.07.2015 00:33 

В целом концепция интересная, но нет внимания к деталям, не говоря уже о геометрии рамы, нужно править.
Крышки на педали, нужны ли два супорта? Хотя это конечно интересное решение, а вот двойная тормозная ручка вызывает у меня сомнение. Можно подвести один трос и через коромысло сделать привод на два супорта, это будет интересное решение. Задний супорт точно нужно ставить на аккуратные кронштейны приваренные к раме. Разобраться с обмоткой на руле, или ручки или полностью в обмотке.

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2015 01:08 

VAZichek2101 писал(а):
улучшение и доводка занимает время и требует денег, поэтому я и делаю все задумки поэтапно, на данном этапе велосипед такой, я и показал его чтобы люди высказали что не так, может какие моменты заметят каких я не замечаю. поэтому критика приветствуется, так же как и советы и конструктивные решения :smile:

Ну і клас :yes:
Свої зауваження хлопці виклали зверху - підписуюсь ! Від себе хочу добавити, "нема денег" - це відмазка !!! Бо на правку геометрії грошей не потрібно !!!
Розберіть передню герлянду з супортів, окультурте кронштейни ... задній дисковий в зв'язку з віком і дефектами рами є не обов'язковий. Баран в топку !!!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2015 09:15 

Евгений76 писал(а):
Що з верхньою трубою я можу більш-менш здогадатись, а от нижнє заднє перо за що так? воно ж складеться від дискового тормозу.
Теж бавився дисками на Україні, правда не такими великими. Все до пуття не доведу. Брак часу.

заднее нижнее пришлось сначала развести под втулку с дисковым тормозом, а потлм немного сплюснуть чтобы шатун не задевал, он там 200мм длинной

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.