Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:49 

Изображения: 3
Приїхали запчастини, вже є все крім ланца

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:55 

розібрав, колеса, полірнув, далі буде поліровка на чисто, і пастою

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:57 

відполірував руль, та очистив від окису, от які кратери вийшли, ось які корозія алюмінію

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:00 

помив раму Керхером, виявилося що на рамі є наклейка Москва 80, я думав що на 79 році таких не ліпили

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:14 

Рама без фарби, чистив Змивкою сп-6, далі буде шкуритися

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:16 

Обода полірнулися і тепер в них можно дивитися, не дзеркало :-P , але, далі покрию лаком, щоб не окислювалися

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:36 

Изображения: 0
Дарма лаком. Не допоможе. Краще пастою ГОІ і не мити. По мірі експлуатації протирати нею ж.
Обода доречі туристовські. Якщо не хочете на трубках, як було з заводу, реставрація ж, то шукати старі мавіки.
Кермо дивне... його трактором переїзжали? І теж схоже від туриста.

Власне нічого поганого, але то вже не реставрація, а так, вільна творчисть.

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 11:06 

Евгений76 писал(а):
Дарма лаком. Не допоможе. Краще пастою ГОІ і не мити. По мірі експлуатації протирати нею ж.
Обода доречі туристовські. Якщо не хочете на трубках, як було з заводу, реставрація ж, то шукати старі мавіки.
Кермо дивне... його трактором переїзжали? І теж схоже від туриста.

Власне нічого поганого, але то вже не реставрація, а так, вільна творчисть.

ну, я думав, шо то рідний руль, але вже, так обода від туриста, на фото вже поліровані пастою гоі, руль був обмотаний якоюсь пароллоновою штукою, і просто його корозія поїла, але живий, що скажете на тормозні ручки від чого вони, мені хтось казав, що вони ще старі, з регуліровкою нятягу троса, що з якогось 60 року, чи топравда чи ні незнаю, зараз рама зашкурена, покрита грунтом, нажаль з балончика, іншого небуло, фарбу думаю піду до тих хто машини малює, може в них щось є, тут десь можна знайти задню касету, мені дали якісь, але вона роздовбана в хлам, а від туриста нехочу класти.

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 11:28 

Изображения: 0
Щось мені форма керма не зрозуміла, це щось середнє між булхорном і бабочкой, але ніяк не шосейний баран.
Ручки схожі на більш сучасні ХВЗ. Правда з такою регуліровкою я ще не бачив. Можливо це пізніше приколхозили. Початково задумувалось, що на такі ручки будуть ставитись резинові/сіліконові насадки. Але потім щось пішло не так і ХВЗ шні накладки зустрічаються вкрай рідко.

СообщениеДобавлено: 06.10.2015 13:05 

makintoshnex писал(а):
так обода від туриста

:sad:
Дарма Ви мене не послухали, мабуть, треба було приділити більшу увагу варіанту на трубках...Сумнівно, що Ви виконаєте запланований бюджет у 700 грн., а якщо так, то чи варте воно того. гибрид шосера та турінга? на цьому взагалі можна по бездоріжжю їздити? ще є час придбати обода від СШ та трубки, а туристівські запчастини підуть на інший проект.

viewtopic.php?f=31&t=291157
viewtopic.php?f=31&t=279471
viewtopic.php?f=31&t=284164

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 07.10.2015 10:39 

andreylb писал(а):
makintoshnex писал(а):
так обода від туриста

:sad:
Дарма Ви мене не послухали, мабуть, треба було приділити більшу увагу варіанту на трубках...Сумнівно, що Ви виконаєте запланований бюджет у 700 грн., а якщо так, то чи варте воно того. гибрид шосера та турінга? на цьому взагалі можна по бездоріжжю їздити? ще є час придбати обода від СШ та трубки, а туристівські запчастини підуть на інший проект.

обода під трубки є, але грошей на трубки нема, зараз хочу домалювати раму, полірнути на чисто все, поставити, і доїхити до снігів, а з початку потепління щось мутити, може будуть гороші, назбираю

СообщениеДобавлено: 07.10.2015 10:47 

Изображения: 13
Ну да, тоже вариант. Потому что сейчас я вижу чёрт-те что. Особенно комично выглядит сочетание слов про уникальность и красоту с лакированым алюминием и саморобной серебрянкой из интернета :eek: До зимы может с хреносозидательством оскомину собъёте, а там велосипед строить начнёте :roll:

В Вашем подходе мне нравится то, что ничего необратимого пока не делаете - это экономит деньги и добавляет опыт.

На туристовских колёсах стартон - специфический вел. То ли придушеный стартон, то ли неудобный турист. Хорошо, резина толще туриста туда не лезет, а то, боюсь, всунули бы :D
Руль этот выкиньте. Лучшен для покататься просто дорожный поставить или палку от ашана временно.

Плохо, что Вы не читаете форум. Очень большой кусок опыта можно взять чужой, а не свои шишки набивать. Работа на том уровне, который многие тут в детстве забыли. Но нам простительно - интернета тогда не было...

СообщениеДобавлено: 07.10.2015 11:02 

Так, з грішми проблема, нажаль, у більшості...якщо вже мали обід під трубки, то грошей, які витратили на обід від туриста, спиці, камери, покришки...вистачало на трубки (можливо не нові, але воронізькі в непоганому стані), чи не так? На шосері по бездоріжжю не поїздиш - низька каретка - кліренс приблизно 8 см +-, а може й того менше в залежності від розміру шатуна і положення педалі , тобто невеличка ямка розміром з коробок з під сірників може стати проблемою. Звичайно, це критичні показники - 2-3 см додати можна, але треба вести розрахунок з найгіршої ситуації.
До снігів, нажаль, вже місяць, а "мутити" треба взимку, щоб у березні все було готове для випробовувань, а з квітня вже використовувати стабільно.
Така моя думка..можливо й помиляюсь, але, щось мені підказує, що маю рацію.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 08.10.2015 09:42 

andreylb писал(а):
Так, з грішми проблема, нажаль, у більшості...якщо вже мали обід під трубки, то грошей, які витратили на обід від туриста, спиці, камери, покришки...вистачало на трубки (можливо не нові, але воронізькі в непоганому стані), чи не так? На шосері по бездоріжжю не поїздиш - низька каретка - кліренс приблизно 8 см +-, а може й того менше в залежності від розміру шатуна і положення педалі , тобто невеличка ямка розміром з коробок з під сірників може стати проблемою. Звичайно, це критичні показники - 2-3 см додати можна, але треба вести розрахунок з найгіршої ситуації.
До снігів, нажаль, вже місяць, а "мутити" треба взимку, щоб у березні все було готове для випробовувань, а з квітня вже використовувати стабільно.
Така моя думка..можливо й помиляюсь, але, щось мені підказує, що маю рацію.

Короче так, я дам раму під фарбу в суботу, на стартовський руль новий нема грошей, та й за старий на ОЛХ хочуть 300 гриваків, міні колеса від туриста 2 пари дістались даром, одні в сборі, другі лиш обода, обода від старта купив, за 50 грн, у хронів, єдине, що жалію немає правого шатуна шосера, є лівий, але зато є від туриста 2, я хочу переласти хрест від туриста на 2 зірки старта, чи таке можна зробити чи ні???
бюджет в мене малий, роблю вел на кожен день, аби їхати, про яке бездоріжжя ви говорите, я ж не живу в жопі світу :ROFL: , лиш участок 50 м, від дороги до хати по щебеню, а до роботи таке саме, тому і трубки відпали, пробив би там. Я не збираюсь на ровері возити сіно, чи мішки, як ви там собі напевно думаєте, я збираю з того що мені дали, може бачили по першій фото, шо він був з перекидкою, і шатуном, сідлом, це я забрав за 200 грн, зараз вкладено ще 200 грн, на перший час мені стане, і я його зберу до снігу, та хоч би й ні, в сніг покатаюсь, поки не замете.
Будуть гроші на другий рік, закажу хлопцям з роботи шосер, вони з Німеччини притащать, цього року за 70 баксів були, ну крадені канешно, але понтові :kayak:

СообщениеДобавлено: 08.10.2015 10:45 

От я Вам про низьку каретку, а Ви мені про "жопу світу".
Якщо "участок 50 м, від дороги до хати по щебеню, а до роботи таке саме" то взагалі суцільне покриття щебенем? Так, для шосера на трубках не "торт", м'яко кажучи. У когось з ваших знайомих є шосер на ободах від туриста? Візьміть і спробуйте проїхати декілька разів. Якщо все буде гаразд - добре. Якщо ні, то треба щось думати.

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.