ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| VNC велосипед |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 12:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
ПетроО писал(а):
Цей вел я мутив як убивашку, хочу докатати до кінця сезону, а там може і горошики появлятся, і дороблю до кінця
Я взагалі то хочу зібрати старт, раму подарили, але то лиш рама і вилка, як зайшов в магазин, то аж страшно стало, втулки на промах 350 грн штука, обод 3 см стенка 340 грн, баран 300 грн, дуали 2000, краби 200, ручки тормозні 200. це просто торба, а ще забув покришки 350 грн + камера 100 грн

[/quote]
Петре, хазяїн-барин тобі видніше, що робить з твоїми веліками, але якщо ти сюди пишеш, то треба і читати. Тут описано багато цікавинок, є чому повчитись кожному, хоч яким майстром і художником він є.
Ти зараз маєш для СШ: раму й вилку, сідло, краби, гальмівні ручки, манетку і перекидку+ тросики, колеса (хоч і туристівскі). Все це стоїть на твоїй "Україні", краще б на "Туриста" його перевісить, але якщо вже є рама стартона, то на ній все це буде більш доречне. Жаль, "барана" попсував, не знаю чи можна йому нормальну форму тепер надати. Грів хоч, чи на-холодне гнув?
А для україни знайдуться ж може "україновські" дорожні колеса з "торпедою" :wink: А там, може й планетарка якась трапиться?
Шильд люде у лимонній кислоті відмочують. Або саморобний.

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 12:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
ПетроО писал(а):
Я фото прибрав, щоб очі не мозолило :roll: :roll: :roll:
коли підмучу все до кінця тоді і покладу.
Доречі де можна купити шильдик ХВЗ, вже замахався його шукати

О нарешті, ти почав приймати правельне русло :good:
Я тобі подарую шильд, тільки обіцяй бути чемним :D
Дослуховуйся до порад, тут злого тобі не побажають, а гроші... гроші то не головне :wink:
Aleksei Dmytren писал(а):
Черепахо, отак до новачкив (дальше на русском) с ножом за некрасивость и дровами для костра инквизиции - и новички со временем исчезнут, останется клуб десяти мастеров 80 левела.

:D та ну я з чистими намірами, якщо б ПетроО зразу, адекватно сприйняв, не тільки мою, критику розмова б прийняла зовсім інший напрямок.
На фіга, відмазуватись коли на фото явний провал ?! Таких тем як ця, за моєї пам'яті на форумі, вже було сотні і більшість з них закінчилась гарними велосипедами.
Так, що тут тактика "злого і доброго поліцейського" :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 22.10.2015 12:56.
Причина: й
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 12:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
MWL писал(а):
ПетроО писал(а):
Цей вел я мутив як убивашку, хочу докатати до кінця сезону, а там може і горошики появлятся, і дороблю до кінця
Я взагалі то хочу зібрати старт, раму подарили, але то лиш рама і вилка, як зайшов в магазин, то аж страшно стало, втулки на промах 350 грн штука, обод 3 см стенка 340 грн, баран 300 грн, дуали 2000, краби 200, ручки тормозні 200. це просто торба, а ще забув покришки 350 грн + камера 100 грн


Петре, хазяїн-барин тобі видніше, що робить з твоїми веліками, але якщо ти сюди пишеш, то треба і читати. Тут описано багато цікавинок, є чому повчитись кожному, хоч яким майстром і художником він є.
Ти зараз маєш для СШ: раму й вилку, сідло, краби, гальмівні ручки, манетку і перекидку+ тросики, колеса (хоч і туристівскі). Все це стоїть на твоїй "Україні", краще б на "Туриста" його перевісить, але якщо вже є рама стартона, то на ній все це буде більш доречне. Жаль, "барана" попсував, не знаю чи можна йому нормальну форму тепер надати. Грів хоч, чи на-холодне гнув?
А для україни знайдуться ж може "україновські" дорожні колеса з "торпедою" :wink: А там, може й планетарка якась трапиться?
Шильд люде у лимонній кислоті відмочують. Або саморобний.[/quote]

неа, я його не гнув, він таким дістався мені, але то не Стартовський баран, стартовський, діаметр більший, цей звичайний, там 20 мм внутрішній, так оком прикинув і лінійкою :D :D :D

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 13:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
ПетроО писал(а):
Я фото прибрав, щоб очі не мозолило :roll: :roll: :roll:
коли підмучу все до кінця тоді і покладу.
Доречі де можна купити шильдик ХВЗ, вже замахався його шукати

О нарешті, ти почав приймати правельне русло :good:
Я тобі подарую шильд, тільки обіцяй бути чемним :D
Дослуховуйся до порад, тут злого тобі не побажають, а гроші... гроші то не головне :wink:
Aleksei Dmytren писал(а):
Черепахо, отак до новачкив (дальше на русском) с ножом за некрасивость и дровами для костра инквизиции - и новички со временем исчезнут, останется клуб десяти мастеров 80 левела.

:D та ну я з чистими намірами, якщо б ПетроО зразу, адекватно сприйняв, не тільки мою, критику розмова б прийняла зовсім інший напрямок.
На фіга, відмазуватись коли на фото явний провал ?! Таких тем як ця, за моєї пам'яті на форумі, вже було сотні і більшість з них закінчилась гарними велосипедами.
Так, що тут тактика "злого і доброго поліцейського" :D


ну тут треба шаманити і шаманити, знашов зварщика, казав що приварить, мені направляючі для тросика. ну вже так виглядати небуде. вже посолідніше.
Але малювати небуду раму, зараз мені вона так дуже подобається, от незнаю чим вона мене пре ,але таки пре :D :D :D

шильд потрібний на старт 80 року, якщо не помиляюся то то здається олімпійка, десь читав на форумі :oops:

знайшов обода під 25 резину, думаю на старт піде, але на 32 спиці, але ціна 200 грн за новий, стінка 3 см, якраз в тему, тепер втулки шукаю аби туда пихнути, нові по 400 грн, кусається, десь чув що такі Старт-Шоссе були, поки на теренах інтернету незнайшов, рідкісні напевно. Може у когось на форумі є, може знаєте.

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 15:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
ПетроО
А вот втулку продают на 36 спиц для Старт-шоссе http://kremenchug.pol.olx.ua/obyavlenie ... 4e1b166314
Высоких на 32 не встречал, только такие, вам вполне подходят http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/vtulka ... 4e1b166314

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 17:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
Я таке тоже знайшов, але щось мені таке не катить, щось обода по 200 грн, нові, вузька резина і ці втулки, щось стрьомно. Я чого на 32 шукаю бо в чувака 32 обода анодовані, і колір натуральний алюміній, а другі обода на 36 то вони мальовані чорні, Швальба, чи щось подібне, назву не запам'ятав, вибачте. Щось чорні не хочу, старт хочу червоний, обода білі і білу резину, буде класно, думаю. Якщо є ще якісь пропозиції щодо компоновки і кольору пишіть.

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 21:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
ПетроО писал(а):
ну тут треба шаманити і шаманити, знашов зварщика, казав що приварить, мені направляючі для тросика. ну вже так виглядати небуде. вже посолідніше.
Але малювати небуду раму, зараз мені вона так дуже подобається, от незнаю чим вона мене пре ,але таки пре :D :D :D

шильд потрібний на старт 80 року, якщо не помиляюся то то здається олімпійка, десь читав на форумі :oops:

знайшов обода під 25 резину, думаю на старт піде, але на 32 спиці, але ціна 200 грн за новий, стінка 3 см, якраз в тему, тепер втулки шукаю аби туда пихнути, нові по 400 грн, кусається, десь чув що такі Старт-Шоссе були, поки на теренах інтернету незнайшов, рідкісні напевно. Може у когось на форумі є, може знаєте.

Моя думка така, що не вартує тобі зв'язуватись на цій рамі з бонками,тросами і обідними гальмами. Залиш "Україну" сінглом, а з тросами і бонками будеш бавитись на СШ.
Ну не пасує "Україні" така спортивність, то як корові сідло.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 21:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
А мені прикольно, старт буду робити весною, зараз трохи дороблю цей, поставлю бразговик, багажник, і манетку нормально, бо пошукова просто бісить

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2015 23:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 803
Город: Житомир
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:04.11.2009
бонки до рами варить - не додасть а ні вигляду ,а ні функціоналу. Навпаки троси захищені кожухом меньше страждають від пилу та бруду.
ІМХО є готові варіанти для прокладки гідроліній, що клеються на раму, можна зробити щось схоже, на крайняк просто зафіксувати кабельними стяжками.

Изображение

_________________
Start-road. Начало нового дня
Крокодил "Эрви"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2015 00:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
Ооо, тема, хочу таке, зараз просто хомутами стягнув, а під них дав білої ізоленти щоб хомут не тер рубашку, доречі з вами згідний, там де магістраль відкрита, знос та корозія проявляються сильно і досить скоро, ні літол ні інше масло не помагають, а навпаки. Є троси з тефлоновим покриттям, але вони і коштують.

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2015 22:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
Люди, шось не шарю, купив камеру ЦСТ під 35 бо 32 нема, поставив, ша шві дирочка малесенька, і не клеється падлюка. Ок, паставив стару, качаю до 2,5 спускає до 2 і тримає, клапан поміняв, а воно далі таке саме мутить.

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 15:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 992
Изображения: 0
Город: Івано-Франківськ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.10.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
ПетроО писал(а):
ну тут треба шаманити і шаманити, знашов зварщика, казав що приварить, мені направляючі для тросика. ну вже так виглядати небуде. вже посолідніше.
Але малювати небуду раму, зараз мені вона так дуже подобається, от незнаю чим вона мене пре ,але таки пре :D :D :D

шильд потрібний на старт 80 року, якщо не помиляюся то то здається олімпійка, десь читав на форумі :oops:

знайшов обода під 25 резину, думаю на старт піде, але на 32 спиці, але ціна 200 грн за новий, стінка 3 см, якраз в тему, тепер втулки шукаю аби туда пихнути, нові по 400 грн, кусається, десь чув що такі Старт-Шоссе були, поки на теренах інтернету незнайшов, рідкісні напевно. Може у когось на форумі є, може знаєте.

Моя думка така, що не вартує тобі зв'язуватись на цій рамі з бонками,тросами і обідними гальмами. Залиш "Україну" сінглом, а з тросами і бонками будеш бавитись на СШ.
Ну не пасує "Україні" така спортивність, то як корові сідло.


Ну вже як є. Доречі задній обід гнутий, рівняли, але все одно , з стартом буду бавитьсь пізніше, треба обода, а саме головне треба грунт знайти епоксидний

_________________
Шукаю Старт-Шоссе раму з вилкою, або цілий велосипед
58 або 60 росту


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 15:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
ПетроО писал(а):
Люди, шось не шарю, купив камеру ЦСТ під 35 бо 32 нема, поставив, ша шві дирочка малесенька, і не клеється падлюка. Ок, паставив стару, качаю до 2,5 спускає до 2 і тримає, клапан поміняв, а воно далі таке саме мутить.

Шов надо сточить крупной наждачкой. Китайские латки только на ровное клеются.
У меня тоже камера одна больше двух давление не держит, сколько дырку не искал, так и не нашел. Такая родилась значит, ставлю её на перёд.

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 16:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 3367
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2010
Швы вообще очень плохо клеятся. И сильно стачивать некуда.

Если такое замечено на новой камере - я бы попробовал поменять (остальное уже вопросы к добросовестности продавца).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.292s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'