Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:22 

kisa писал(а):
Да, самые нормальные оказались CST. Размер написан 406х47, но реальная толщина около40. Те, что другу попались, имеют рисунок"пьяный удав" - как на родных шинах туриста.

Такі?

Вложения:
cst1.jpg
cst1.jpg [ 90.75 КБ | Просмотров: 219 ]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:23 

Ще такі знайшов:

Вложения:
cst2.jpg
cst2.jpg [ 101.43 КБ | Просмотров: 219 ]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:40 

Изображения: 56
Цитата:
(Пусіпака)

Чия пусі? пака? :lol:

everyday bike

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 12:16 

bola писал(а):
Ще такі знайшов:

О, Kenda Kontakt. Норм, мені подобаються. Їх і 2.0" можна брати, сильно в розмірі не брешуть і накат норм.

Буду агітувати на Schwalbe Big Apple 20"x2.0" (як без крил - 2.15" лізуть з присвистом, з крилами доводиться потанцювати біля них - але втискуються), що б там Костя не бурчав :-P Особливо як асфальт підроздовбаний і ваги в вас побільше 50кіло.
Мінуси Великих Яблук:
Ціна :cry: Воно то небагато, всього 14 євро :D
Лайтовий борт. Саме через нього у них гарний накат при дурному розмірі, але його можна легко розпороти. Ще момент - радянські ободи часто не витримують ніякої критики в плані розмірів - в мене кілька таких ободів, де допуски зіграли в плюс на добру зупинку швидкісного трамваю. Через це покришка сідає з перекосом і лайтовий борт тупо протирається. Замінив на вживані китайські БМХ :pardon: - там все сідає тютелька в тютельку.
Форма протектора - як закласти "кросовий поворот" на пісочку чи мокрому листі, гепнемся 100% Правда, я не знаю сліків, що ведуть себе по іншому :D

Як педалі здаються легкими - система від стартона на 52зуба ваш вибір ;) І ззаду зірочку на 16.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 13:23 

Изображения: 13
Volosaty
От офигенно швальбы порекоменовал - толстые и распопроть легко :D
Не, это одна из самых уважаемых мной марок резины, но из-за ее цены нужно внимательно думать, сильно ли она нужна данному велосипеду.

Про толщину шин вообще. Умный велосипедист выбирает максимально узкую резину, какую только можно. Не из продающейся, а для своих условий. И за такой выбор существует масса доводов. Ээээ..Другие велосипедисты :lol: норовят впихнуть, что пожирнее (особенно другие - еще позубастее), да сокрушаются, когда приглянувшееся одоробло в раму не лезет. Внятной убедительной мотивации такого экстравагантного подхода слышать не доводилось.

Реальный размер 40 мм для этих велосипедов оптимален и универсален.Те ЦСТ, о которых я говорю, при написаном 47 мм (сколько там дюймов - сами считайте, я не англичанин). Тот мой друг, что на таких ездит, весит полтора центнера. И детям легковесным на них хорошо. Этот велосипед на нормальных ободах и такмх шинах гармонично ведет себя при очень разной нагрузке и покрытиях. Нафига на нем плюхать баллонами, не могу придумать.

bola
Да, вот на верхней Вашей фотке похожие. Но совсем необязательно нам корчить из себя автогоншиков, и уделять столько внимания рисунку протектора. Нас в нем интересует только густота и злобность. Разницу в поведении показаных Вами рисунков не заметите никогда, если шины различаются только рисунком.

Кенда и Рубена не являются марками для поклонения, создания фан-клубоав, и вообще, я такое не покупаю без крайней нужды.

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 14:29 

kisa писал(а):
Реальный размер 40 мм для этих велосипедов оптимален и универсален

Рік їздив на Марафон Рейсер 20х1.5 (в мене ще з старих запасів, фолдингові). Конструкція та сама (4й клас захисту протектора і лайтовий борт, протектор - копія Яблука). Восени на зиму поставив на пробу яблука - і міняти назад не маю ані найменшого бажання. Бо по моїм "ямкам розбавленим асфальтом" (вкупі з кусками роздовбаного асфальту, пісчаних наносів, латків щебня і відрізків мощених гранітом) на яблуках їдеться краще і зручніше. Плюс зранку підвожу малого в дитсадок - і Рейсер ззаду доводилося набивати до 5+атм, щоб не просідало.
На асфальті різницю Яблуко-Рейсер помітно тільки при різкому старті з місця (яблука грам на 200 важча кожна - здається фігня, але динаміка точна наука ;))

Так що можеш бурчати далі - для не дуже рівної дороги і не самого легкого лясипедиста яблука кращі :-P "О чём вижу, о том пою"(с)

Я ще більше тебе потролю - зубатий Schwalbe Black Jack 20х1,95 за достатнього тиску іде по асфальту не гірше рейсера :-P (тільки гуде по іншому) А по грунту і траві рейсер нервово курить в стороні :-P

ЦСТ 20х1.75 теж були - у одної лопнули нитки корду і вона врешті решт стрельнула, ще одна валяється в сараї на всякий пожарний.

kisa писал(а):
Кенда и Рубена не являются марками для поклонения, создания фан-клубоав, и вообще, я такое не покупаю без крайней нужды.

+- те саме, що і ЦСТ з чаоянгом. Бюджетники.
Скоріш навіть так: ЦСТ=Кенда > чаоянг~=рубена
А поклонятися чому небудь - дурна ідея взагалі. Я і до шваблі можу претензій навиставляти на пару сторінок дрібним шрифтом. Особливо за їхню ціну. Почне ЦСТ робити аналогічне за характеристиками і якістю за ті самі або менші гроші - я з радістю буду рекомендувати його. Але поки ні ЦСТ, ні його спортивна дочка Максис не роблять нічого аналогічного до яблук, от я і мовчу. У рубени хоч є Cityhopper - гірший навіть за фетфранка, але й відчутно дешевший.

Але блін на 20" з нормального балунера легко можна знайти або яблуко по 14-17 євро, або всяке фуфло типу Дюро (яке не їде і не котиться, розлазиться і колеться на раз)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 14:33 

Изображения: 41
bola писал(а):
Сьогоднішній бонус) На цей раз справжній крокодил - поміняв ручки і ручне гальмо. Ну і традиційно розібрав, почистив, змазав і зібрав. Випробували з сином - все працює, але син на свому їде швидше)

Шо то за звір такий? Це для дорослих?

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:05 

rebel89 писал(а):
bola писал(а):
Сьогоднішній бонус) На цей раз справжній крокодил - поміняв ручки і ручне гальмо. Ну і традиційно розібрав, почистив, змазав і зібрав. Випробували з сином - все працює, але син на свому їде швидше)

Шо то за звір такий? Це для дорослих?

Написано, що від 7 років до 80 кг. Мені підходить) Зроблений китайськими майстрами під маркою Scooter. На фото його оригінальний вигляд, в мене не збереглися наклейка на основу і підніжка.

Думаю, що оригінал, з якого скопіювали, це Micro Sprite Alu

Вложения:
20012b.jpg
20012b.jpg [ 23.69 КБ | Просмотров: 188 ]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:13 

bola писал(а):
Мені підходить)

Ганяв на такому - http://www.xootr.com/xootr-kick-scooters.html
Звір-машина! Правда, півдороги додому доведеться нести в руках :lol:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:38 

Volosaty писал(а):
bola писал(а):
Мені підходить)

Ганяв на такому - http://www.xootr.com/xootr-kick-scooters.html
Звір-машина! Правда, півдороги додому доведеться нести в руках :lol:

Крутий) У мого сина такий - Maxi Micro T, 2 роки тому купили йому, коли ще не був такий дорогий. До 14 років зможе їздити. Синові зараз 5 років, але він на свому самокаті їде швидше, ніж я)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 16:03 

Volosaty
По большому счёту, велосипедам такого класса и назначения - пофиг. Скорость и расстояние поездок у них сравнительно невысоки. Посмотри на автопогрузчики: там шины (имею ввиду те, котороые всё-таки пневматические) очень примитивно устроены. Шины даже для цивильных легковых автомобилей намного совершенне. Ну и что - поставим мы формульную шину на автопогрузчик. Его ходовые характеристики от этого не улутшатся. И не ухудшатся. Просто на шару потратим кучу денег. Что интересно, у небольших погрузчиков и легковых автомобилей шины примерно одинакового сечения. И снова слышу нотки, как будто грузоподъёмность велошины как-то зависит от толщины профиля :lol:

Цитата:
А поклонятися чому небудь - дурна ідея взагалі.

Ты не понял - я корректно попытался подать ту мысль, что кенда и рубена - недостойное говно. Вот не получается у меня корректность :lol:

Бюджетные изделия (любые) - обычно очень интересная ниша. Если в ней правильно маневрировать - можно здорово выиграть в цене и в качестве. А премиум-класс - не очень. Что лучше - Мерс или Бимер? Чисто религиозный спор. Эти изделия находятся на таком небе, где всё одинаково заоблачно и разговор о качестве вообще лишний.

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 17:20 

kisa писал(а):
Скорость и расстояние поездок у них сравнительно невысоки.

Снобізм детектед ;) "складень - недовелосипед"
На більш-менш рівній дорозі він нічим не поступається тій самій "Україні", а швидкість можна нагнати необхідним передаточним числом (більшість сучасних складнів йдуть з системою 52-56 зубів). Програвати великам з великими колесами він починає тоді, як маленьке колесо починає чіплятися об ями/горби.
Чому в тій самій Японіі і Америці досить популярні мінішоссери? Бо дороги дозволяють (хоча, були і Бруклінські фото, де дорога нічим не краща чим на моїй слободі :D )
Я ж казав, що люди на "недовелосипедах" намотують тисячі км
kisa писал(а):
Бюджетные изделия (любые) - обычно очень интересная ниша. Если в ней правильно маневрировать - можно здорово выиграть в цене и в качестве.

хз. Як не викручуюсь - і або г. занедорого, або не зовсім г. дорожче.
Прикинь, а деякі така само говорять про якусь Делі Тайр чи Росшина-Хачмас :facepalm: , і називають Кенду з Рубеною преміум-класом :D
Кенда/рубена/ЦСТ/ЧаоЯнг - мінімально пристойні ІМХО, різницю між ними часто непомітно. І добре видно різницю з Active Line швальби, хоча б в якості виконання і матеріалів. Я радий, що можу собі дозволити шваблю (хоч і маю до неї претензії), і різниця з ЦСТ відчутна. Ціна, правда, відрізняється вдвоє.
І відверто ненавиджу наших продаванів, які не возять бюджетні серіїї тих же конті чи мішлена, а тягнуть всяку невідому індо-в'єтнамську хню.

Навіть там, де китайська бюджетка за останні роки сильно піднялась в якості і може конкурувати з брендами (всяка електроніка - смарти/планші/і т.п.) - і там економія просто пре. "Дуті" батареї, крива схемотехніка, кривоваті прошивки, відверте плювання на теплові режими, забивання на допустимі режими і навмисне використання невідповідної елементної бази - неповний список. І будь-яка покупка такої продукції - свідомий компроміс.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 17:35 

Снобизм есть. Но не в этом случае. Я как раз считаю его велосипедом очень и очень. Но дальше 3 км ехать на нём при наличии полноразмерного дорожника я б плевал. Не едет он просто. Из-за колёс, какие звёзды не ставь. И проигрывать он начинает, когда эти колёса обороты набирают. А вот близко - за полкм до супермаркета - мне понравилось ездить на таком больше, чем на остальном своём велопарке. Писал.

СообщениеДобавлено: 29.04.2016 18:21 

kisa писал(а):
Не едет он просто. Из-за колёс, какие звёзды не ставь.

(знизав плечима)
Їздив сам на 30-40км, свої 13-18км/год цей драндулет тримає без напрягу (тільки не на дюро і не на 46/19 - я так ногами швидко дригати не вмію :D ).
Єдине - руль з одним положенням для рук вибішує, починають пальці терпнути. І як в мордувінд - теж не радує, хоч лежак прилаштовуй.
І знову: сома, байк фрайдей, допелгангер, дахон/терн. На них людях на сотки їздять, як по асфальту чи втоптаний грунт.

Тільки що говорили з колегою - у нас в містечку ЦСТ немає. Взагалі, тільки камери трапляються. "Хто її по 200грн купувати буде!" :facepalm: Хачмас-воронєжшина, драстє :facepalm: (";№%"№;%:;:, таке в мене в кутку валяється - його і накачати не можна, і не їде воно ну ніяк, навіть на передньому колесі)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.04.2016 00:10 

Ну вот видишь, сколько оговорок... А в супермаркет - идеально.