Ліхтарі CONVOY C8 S2+ S3 M1 акумулятори, зарядні, драйвери

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 28.06.2016 14:21 

Изображения: 1
Вітаю! Щоб не засмічувати епохальну тему про наші сідла - роблю цю окрему гілку, яку при необхідності можна буде приєднати.

Постановка задачі та обгрунтування: історично склалося (:unknown:), що в наших краях назбиралося чимало шкіряних сідел з радянських часів. Сама шкіра в переважній більшості випадків вже не підлягає раціональному відновленню, в той час як металеві каркаси збереглися переважно добре. Особисто я б хотів зараз замінити три таких стандартних сідла + готовий замовити ще три-чотири для знайомих, які свої сідла зносили майже до невідворотного стану в якості подарунка, тощо. Комерційний інтерес такої справи теж може мати місце, хоча не є самоціллю принаймні для мене: маючи готовий каркас з мертвою шкірою (допустимо за 100 грн вартості) нова шкіряна заготовка (я нарахував 250-500 грн, в залежності від низки факторів) все одно має вийти дешевше за вживані брукси чи аналоги. Хороших запасів, нагадаю, залишилося мало і тому я бачу затребуваною таку послугу в Україні.

Закликаю висловити свою думку, інтерес, поради щодо шкіри та нюансів, і зрештою знайти майстрів, які готові взятися за таке діло: виготовити невелику партію шкіряних ідентичних заготовок під ХВЗ сідла.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 28.06.2016 20:03 

Переглянув балку на предмет нормальних сідел - переважну більшість і сідлом назвати складно... Судіть самі: http://xt.ht/phpbb/viewforum.php?f=2692&sk=t&sd=d

СообщениеДобавлено: 29.06.2016 00:20 

Випадок №1 - сідло померло під час їзди, очевидно від неправильного зберігання та кінських навантажень. Носик найчастіше страждає, тому що heavy duty - це доля будь-якого сідла, яке беруть на довгі дистанції)

Випадок №2 - касторка, підступний та лихий ворог шкіряного сідла - головна помилка новачків. Сідло розтягнуте в хлам, відновлення можливе (відрізати задню частину після розігрівання й перезамочування), але нераціональне.

Випадок №3 - просто знайшлась на барахолці чи на горищі рамка з натягувачем, болтом і т.д. Буває рідко, тому без фото.