| https://veliki.com.ua/bikes/brand=Cyclone/ |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 20:35 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Не знаю чи цю тему взагалі хоть хтось читає але все таки напишу . Короче тепер в мене стало 2 крокодила :). Пішов сьогодні зранку на барахолку шукати винос, в результаті купив пів велосипеда :smile: (без коліс). Велосипед Raleigh Sports виробництво Англія, вроді трохи раритетний, купив за 700 грн, так коштував 1000 але впросив продавця продати без коліс так як немаю вже куда їх складати:) (велосипед був сінглспід) , перекинув на нього колеса і баран з німця, рама вроді нормальна, порадувало сідло brooks, правда трохе вбите, також є блокіратор вилки (перший раз побачив таку байду на вєлі), крила з багажником зняв, поставлю на німця напевно або продам. На цій рамі якось стало легше розганятись, хз може через меншу базу.

фото:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 21:38 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Читають))
Гарне придбання, враховуючи ціну. Правда на двомерового дядьку.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 22:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1653
Изображения: 36
Город: Сіверськ, Україна
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:27.11.2013
Евгений76 писал(а):
Читають))
Правда на двомерового дядьку.

От вже і є причина продати його в майбутньому та купити другий. :D
Процес пішов!

_________________
Моя нанолабораторія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 23:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Arioh, ну вітааааю ! :wink: Переднє колесо від цього Ралея вже пів року як в Полтаві( в Максима), а заднє в Кривому Розі (в Антона) :roll:
Так, що дуууже мудро зробив, що придбав цей апарат без коліс - вони йому і так не рідні були :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 07.08.2016 23:59, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 23:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Сідло "Брукс" трохи вбите ... ?! Та ні воно вбите на 100%, пробачте що може розчаровую, але це сідло-труп :sad:
Вбите, креміроване і потім попрасоване праскою на максимумі :sad:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 08.08.2016 09:57 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
А які рідні колеса на ньому стояли? планетарка СА і передній барабан? Ростовка дійсно трохи завелика :(, але після їзди на десні і україні з 10 років якось не страшно ). Вот дивно чого там хвз педалі стоять (пробував вкрутити німецькі, не вкручувались) , система явно рідна, на клинах навіть штампи ралей стоять.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 09.08.2016 22:14 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Зібрав потрохи німця з деталей шо лишились)

Изображение

і поняв шо рідний руль ралея самий зручний руль з всіх які я бачив, на німця піде його рідний мусташ, а баран на шашлик на продаж. Буду збирати на рамі фріца грузовий дорожник , маю антипрокольні полусліки scwalbe silento II 47x622 майже нові (стояли на німцю при покупці), тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 09.08.2016 23:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 1653
Изображения: 36
Город: Сіверськ, Україна
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:27.11.2013
Arioh писал(а):
тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.

Залежить від призначення велосипеда і наявності цих фішок. :)

_________________
Моя нанолабораторія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 10.08.2016 09:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Arioh писал(а):
А які рідні колеса на ньому стояли? планетарка СА і передній барабан?

:yes: ага СА перед і зад.
Я його побачив вже з нерідними колесами, підозрюю що продавець не справився з налаштуваннями і поставив будь-що. А рідний комплект коліс СА продавав окремим "комплектом".

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 10.08.2016 10:24 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Victor Reshetnjak писал(а):
Arioh писал(а):
тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.

Залежить від призначення велосипеда і наявності цих фішок. :)


Призначення буде перевозити груз, і їздити на роботу в дощ. Впринципі на ралеї поїздив, таке враження шо йому і одної передачі хватить, напевно трійку поставлю на німця а на ралея або торпедо/червяк/фрівіл, або в ідеалі планетарку двійку kickshift/автомат якщо знайду б/у.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 10.08.2016 10:31 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Хочу path racer з ралея зробити, вроді руль якраз "в тєму" :). Ше думаю купити на нього червоні/оранжеві покришки, буде в кольорах ірландського прапора :). До речі на форумі є якась стаття про відновлення лкп?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 10.08.2016 23:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Arioh писал(а):
Може є на форумі специ по металу?) Можна якось оприділити чи рама хромолева чи з звичайної hi-ten сталі?

Якщо рама з хромолю - будуть наклейки, буржую цим не нехтують. Але ввавжаючи що вел бюджетний - скоріш за все звичайна Сталь20. Воно не пагано, тільки сильніше іржавіє :)

Arioh писал(а):
Ще в думках є проект зібрати на зиму легкий велосипед на базі тиси/аіста на 20/24 колесах

Як той, хто їздить зимою на 20" - вибирайте колеса максимального діаметру.
На шиповці 28" зимою можна ганяти як літом, тільки без фанатизму - на бруківці шиповка може і підсковзнутися. Можна подивитись на http://www.continental-tires.com/bicycl ... r2-premium - але вони дорогі і про них щось нічого по інтернету не чути :(
Легкий варіант на зиму - рама а-ля турист і покришки Schwalbe Winter Active/Marathon Winter або аналоги. Решта варіантів різко переосмислюються після наїзду на льодову бляшку на дорозі. Двох рядів шипів достатньо, якщо не гарцювати, навіть у такому мінімальному варіанті як Nokian A10.

Arioh писал(а):
вони якісь дуже тяжкі.

Так і є. Хребтова конструкція вимагає дебелих труб, тому навіть алюмінієва рама дахонів важить понад 3 кг.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 00:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Arioh писал(а):
Хочу path racer з ралея зробити, вроді руль якраз "в тєму" :). Ше думаю купити на нього червоні/оранжеві покришки, буде в кольорах ірландського прапора :). До речі на форумі є якась стаття про відновлення лкп?

Червоні покришки після вдалого дебюту "Чорної Медеї" :roll: замовили в магазин Boomerang (вул.Героїв УПА). По моєму індуський DELI Tires.
А, що там з ЛФП не так ?! Ніби гарний стан... відмити його з плином до миття посуду, а там видно буде. Можливо достатньо "ванни" і потім це все "законсервувати" автополіролем.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 10:06 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Volosaty писал(а):
Arioh писал(а):
Ще в думках є проект зібрати на зиму легкий велосипед на базі тиси/аіста на 20/24 колесах

Як той, хто їздить зимою на 20" - вибирайте колеса максимального діаметру.
На шиповці 28" зимою можна ганяти як літом, тільки без фанатизму - на бруківці шиповка може і підсковзнутися. Можна подивитись на http://www.continental-tires.com/bicycl ... r2-premium - але вони дорогі і про них щось нічого по інтернету не чути :(
Легкий варіант на зиму - рама а-ля турист і покришки Schwalbe Winter Active/Marathon Winter або аналоги. Решта варіантів різко переосмислюються після наїзду на льодову бляшку на дорозі. Двох рядів шипів достатньо, якщо не гарцювати, навіть у такому мінімальному варіанті як Nokian A10.


Та тепер після покупки ралея точно не буду робити вел на 20 колесах, буду на зиму того німця доробляти, а на полусліках зимою реально їздити? В мене такі - https://www.100sporta.ru/velozapchasti/ ... bc-700x37c тільки 47 а не 37.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 10:15 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Бегущая Черепаха писал(а):
Arioh писал(а):
Хочу path racer з ралея зробити, вроді руль якраз "в тєму" :). Ше думаю купити на нього червоні/оранжеві покришки, буде в кольорах ірландського прапора :). До речі на форумі є якась стаття про відновлення лкп?

Червоні покришки після вдалого дебюту "Чорної Медеї" :roll: замовили в магазин Boomerang (вул.Героїв УПА). По моєму індуський DELI Tires.
А, що там з ЛФП не так ?! Ніби гарний стан... відмити його з плином до миття посуду, а там видно буде. Можливо достатньо "ванни" і потім це все "законсервувати" автополіролем.


Та трохи фарба в деяких місцях повідколупувалась, не знаю чим би підкрасити, ржавчину трохи повідшкурював і покрив антикором. А ті червоні скати, яка в них ціна/ якість? Бачив десь кенду оранжеву на аукро, але тільки 23/25мм по ширині.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.426s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'