ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| orbea mx 40 |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 29.10.2016 15:57 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Не рішився я таки фікс зі стартона зробити, подивився на бруківку коло дому, на дорогу до роботи і подумав ну його нафіг, та й педалі занадто низько для фікса в мене. Поставив фрівіл замість тріщотки (з тріщоткою не виходило нормального чейнлайну добитись і ше й колесо криво стояло відносно задніх пер), якийсь tri-diamond ніби нормальний, принаймні через зазори видно шаріки а не куски проволоки. Купив ше нарешті педалі нормальні - Wellgo.
І передній тормоз CLB - тормозе настільки жостче тих вейнманів шо здуру через руль перелетів, повезло хоть на ноги приземлився. Поки шо без заднього тормоза, пізніше доставлю.

ИзображениеИзображение

З Ралея зробив торпедний турінг, лайт родстер шось незапер (та і ніфіга він не лайт був, швидше хеві родстер :D ).
Я вже дойшов до тої стадії коли майже нічо купляти не треба всі запчасті дома валяються)). Переднє колесо радіально зашприхував бо не мав довших шприх а нові купляти впадло було. Обода двійні але низькі - десь 17-20мм по висоті, по дубовості взагалі не відчув різниці з стальними. Купив стальний туристичний баран Avanti, дуже зручний порівняно з тамтим вузьким алюмінієвим шо я переробив на булхорна. Винос правда дикий ашан :( але по довжині ідеально підходить. Крила рідні чугунні дуже, напевно пласмасові буду ставити на нього.

ИзображениеИзображение

Вот вроді вели майже одинакові з вигляду але на ходу зовсім різні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 29.10.2016 16:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 482
Изображения: 1
Город: Черкассы
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:10.03.2013
шось у них обох якось не тойво... подивись на них чужими очима.

_________________
Еще в продаже:
viewtopic.php?f=2678&t=304082&p=1638082#p1638082
viewtopic.php?f=2670&t=300193
viewtopic.php?f=2682&t=284188&p=1567674#p1567674


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 06.11.2016 16:38 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
-


Последний раз редактировалось Arioh 27.02.2017 16:53, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 27.02.2017 16:53 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Давно тут не появлявся. Зимою майже до велів не дивився даж(

Вобщем трохи стартона переробив, дістав нарешті двойний шосейний обід для заднього колеса, а то раніше в мене 17-ка стояла, трохи заширокий як для шосера поідеї. І купив червячку F&S, появились в нас на барахолці нарешті. Їздити ше не пробував поки не потепліло, то ше на дорожнику ганяю, та і зірку на 16 зубів треба дістати з шириною 35мм, пробував радянську від торпеди, болтається трохи.

ИзображениеИзображение


Появились ше в нас на барахолці тормоза, фірма Lee Chee, на вигляд вроді якісні і дешеві - 50 грн без колодок

ИзображениеИзображение


На ходу ше не опробував, але так колесо в момент блочать.

В планах купити на нього нормальні шосейні покришки типу Scwalbe Lugano, відполірувати раму й колеса і зробити нормальну обмотку руля

Хто небудь мав справу з китайським хомутом для тормоза торпеди/червячки ось таким? :

ИзображениеИзображение


Якийсь він пластиліновий таке враження, якось стрьомно з ним їздити

Німак тепер повний алкобайк

ИзображениеИзображение


Клятий лак почав облазити, я вже матюкаю той день коли вирішив ним покрасити раму((

Зробив ше самопальну сінглову систему на нього з старих шіманівських шатунів і індійської зірки з конченої "тіпа прогресивної для хвз системи"

ИзображениеИзображение


Зірку батя на столярному станку розточив шоб влізла нормально,
крутиться на диво рівно, на рідному шатуні на 2см люфт був :facepalm:

Взагалі поки в пошуках мінської чи похожої дорожньої рами з чим побільшим завалом назад, шоб на неї весь той колхоз перекинути.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 28.02.2017 15:35 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
Arioh писал(а):
Зробив ше самопальну сінглову систему на нього з старих шіманівських шатунів і індійської зірки з конченої "тіпа прогресивної для хвз системи"

нормально вийшла :yes:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мої тепер вже два крокодила
СообщениеДобавлено: 06.03.2017 22:03 

Сообщения: 88
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:12.07.2016
Передумав я ралея продавати короче, з тих 3-х велів він мені якийсь самий зручний і універсальний і навіть рама 61 росту не мішає , стартон взагалі вже жалію шо почав збирати, на шосері по бруківці і рельсах їхати то ппц просто, а нормальних доріг мало :(. Перешприхував планетарку на той двойний мавік шо стояв на німаку, а торпеду на стальний обід.
Придумав тут як досить рівно і швидко можна колесо вирівняти без станка:

ИзображениеИзображение Штангель типу на магніті тримається.


Купив тут на базарі брукс майже в ідеальному стані, випросив шоб зняли з ровера :D. Поставив ше винос нормальний, і ту "хенд мейд" систему, на ній просто педалі(shimano exage) дуже зручні, а їх відкрутити з шатунів нереально (на обох кінець осі тупо розплющений в шатуні, походу їх ше япошки так на заводі зібрали :facepalm:).
Отак Raleigh зара виглядає:

ИзображениеИзображение

Купив ше на базарі за десятку чоткий дзвінок)
ИзображениеИзображение


То вже 100% фінальний компліт, тільки манетку для планетарки нормальну треба, поки шо тимчасово напівроздовбаний гріпшіфт від срамівської 7-ки присобачив. Непамятаю, може вже й питав, чи є на форумі якась стаття про відновлення лкп рами, трохи б треба підкрасити, в деяких місцях фарба поздиралась.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.150s | 21 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'