Тушенка, Каши, Паштеты. Напрямую от производителя. ™ Tushe ♉

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Мій німецький крокодил
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 20:35 

Не знаю чи цю тему взагалі хоть хтось читає але все таки напишу . Короче тепер в мене стало 2 крокодила :). Пішов сьогодні зранку на барахолку шукати винос, в результаті купив пів велосипеда :smile: (без коліс). Велосипед Raleigh Sports виробництво Англія, вроді трохи раритетний, купив за 700 грн, так коштував 1000 але впросив продавця продати без коліс так як немаю вже куда їх складати:) (велосипед був сінглспід) , перекинув на нього колеса і баран з німця, рама вроді нормальна, порадувало сідло brooks, правда трохе вбите, також є блокіратор вилки (перший раз побачив таку байду на вєлі), крила з багажником зняв, поставлю на німця напевно або продам. На цій рамі якось стало легше розганятись, хз може через меншу базу.

фото:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 07.08.2016 21:38 

Изображения: 0
Читають))
Гарне придбання, враховуючи ціну. Правда на двомерового дядьку.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 07.08.2016 22:15 

Изображения: 36
Евгений76 писал(а):
Читають))
Правда на двомерового дядьку.

От вже і є причина продати його в майбутньому та купити другий. :D
Процес пішов!

СообщениеДобавлено: 07.08.2016 23:41 

Arioh, ну вітааааю ! :wink: Переднє колесо від цього Ралея вже пів року як в Полтаві( в Максима), а заднє в Кривому Розі (в Антона) :roll:
Так, що дуууже мудро зробив, що придбав цей апарат без коліс - вони йому і так не рідні були :wink:

Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 07.08.2016 23:59, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 07.08.2016 23:47 

Сідло "Брукс" трохи вбите ... ?! Та ні воно вбите на 100%, пробачте що може розчаровую, але це сідло-труп :sad:
Вбите, креміроване і потім попрасоване праскою на максимумі :sad:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 08.08.2016 09:57 

А які рідні колеса на ньому стояли? планетарка СА і передній барабан? Ростовка дійсно трохи завелика :(, але після їзди на десні і україні з 10 років якось не страшно ). Вот дивно чого там хвз педалі стоять (пробував вкрутити німецькі, не вкручувались) , система явно рідна, на клинах навіть штампи ралей стоять.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 09.08.2016 22:14 

Зібрав потрохи німця з деталей шо лишились)

Изображение

і поняв шо рідний руль ралея самий зручний руль з всіх які я бачив, на німця піде його рідний мусташ, а баран на шашлик на продаж. Буду збирати на рамі фріца грузовий дорожник , маю антипрокольні полусліки scwalbe silento II 47x622 майже нові (стояли на німцю при покупці), тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 09.08.2016 23:21 

Изображения: 36
Arioh писал(а):
тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.

Залежить від призначення велосипеда і наявності цих фішок. :)

СообщениеДобавлено: 10.08.2016 09:46 

Arioh писал(а):
А які рідні колеса на ньому стояли? планетарка СА і передній барабан?

:yes: ага СА перед і зад.
Я його побачив вже з нерідними колесами, підозрюю що продавець не справився з налаштуваннями і поставив будь-що. А рідний комплект коліс СА продавав окремим "комплектом".

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 10.08.2016 10:24 

Victor Reshetnjak писал(а):
Arioh писал(а):
тільки ше думаю чи планетарку туда чи торпедо/червяка поставити.

Залежить від призначення велосипеда і наявності цих фішок. :)

Призначення буде перевозити груз, і їздити на роботу в дощ. Впринципі на ралеї поїздив, таке враження шо йому і одної передачі хватить, напевно трійку поставлю на німця а на ралея або торпедо/червяк/фрівіл, або в ідеалі планетарку двійку kickshift/автомат якщо знайду б/у.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 10.08.2016 10:31 

Хочу path racer з ралея зробити, вроді руль якраз "в тєму" :). Ше думаю купити на нього червоні/оранжеві покришки, буде в кольорах ірландського прапора :). До речі на форумі є якась стаття про відновлення лкп?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 10.08.2016 23:21 

Arioh писал(а):
Може є на форумі специ по металу?) Можна якось оприділити чи рама хромолева чи з звичайної hi-ten сталі?

Якщо рама з хромолю - будуть наклейки, буржую цим не нехтують. Але ввавжаючи що вел бюджетний - скоріш за все звичайна Сталь20. Воно не пагано, тільки сильніше іржавіє :)

Arioh писал(а):
Ще в думках є проект зібрати на зиму легкий велосипед на базі тиси/аіста на 20/24 колесах

Як той, хто їздить зимою на 20" - вибирайте колеса максимального діаметру.
На шиповці 28" зимою можна ганяти як літом, тільки без фанатизму - на бруківці шиповка може і підсковзнутися. Можна подивитись на http://www.continental-tires.com/bicycl ... r2-premium - але вони дорогі і про них щось нічого по інтернету не чути :(
Легкий варіант на зиму - рама а-ля турист і покришки Schwalbe Winter Active/Marathon Winter або аналоги. Решта варіантів різко переосмислюються після наїзду на льодову бляшку на дорозі. Двох рядів шипів достатньо, якщо не гарцювати, навіть у такому мінімальному варіанті як Nokian A10.

Arioh писал(а):
вони якісь дуже тяжкі.

Так і є. Хребтова конструкція вимагає дебелих труб, тому навіть алюмінієва рама дахонів важить понад 3 кг.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 11.08.2016 00:16 

Arioh писал(а):
Хочу path racer з ралея зробити, вроді руль якраз "в тєму" :). Ше думаю купити на нього червоні/оранжеві покришки, буде в кольорах ірландського прапора :). До речі на форумі є якась стаття про відновлення лкп?

Червоні покришки після вдалого дебюту "Чорної Медеї" :roll: замовили в магазин Boomerang (вул.Героїв УПА). По моєму індуський DELI Tires.
А, що там з ЛФП не так ?! Ніби гарний стан... відмити його з плином до миття посуду, а там видно буде. Можливо достатньо "ванни" і потім це все "законсервувати" автополіролем.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 11.08.2016 10:06 

Volosaty писал(а):
Arioh писал(а):
Ще в думках є проект зібрати на зиму легкий велосипед на базі тиси/аіста на 20/24 колесах

Як той, хто їздить зимою на 20" - вибирайте колеса максимального діаметру.
На шиповці 28" зимою можна ганяти як літом, тільки без фанатизму - на бруківці шиповка може і підсковзнутися. Можна подивитись на http://www.continental-tires.com/bicycl ... r2-premium - але вони дорогі і про них щось нічого по інтернету не чути :(
Легкий варіант на зиму - рама а-ля турист і покришки Schwalbe Winter Active/Marathon Winter або аналоги. Решта варіантів різко переосмислюються після наїзду на льодову бляшку на дорозі. Двох рядів шипів достатньо, якщо не гарцювати, навіть у такому мінімальному варіанті як Nokian A10.

Та тепер після покупки ралея точно не буду робити вел на 20 колесах, буду на зиму того німця доробляти, а на полусліках зимою реально їздити? В мене такі - https://www.100sporta.ru/velozapchasti/ ... bc-700x37c тільки 47 а не 37.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 11.08.2016 10:15 

Бегущая Черепаха писал(а):
Arioh писал(а):

Червоні покришки після вдалого дебюту "Чорної Медеї" :roll: замовили в магазин Boomerang (вул.Героїв УПА). По моєму індуський DELI Tires.
А, що там з ЛФП не так ?! Ніби гарний стан... відмити його з плином до миття посуду, а там видно буде. Можливо достатньо "ванни" і потім це все "законсервувати" автополіролем.

Та трохи фарба в деяких місцях повідколупувалась, не знаю чим би підкрасити, ржавчину трохи повідшкурював і покрив антикором. А ті червоні скати, яка в них ціна/ якість? Бачив десь кенду оранжеву на аукро, але тільки 23/25мм по ширині.

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13, Bce  След.