| Велосипеди купити |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 02.06.2012 09:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 585
Город: москва
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:30.10.2011
ни в коем случае не перекрашивать. отличный цвет :yes:
классно смотрится плёнка, под ней что-то с краской, или простое украсительство?

_________________
мои и не очень мои велы


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 02.06.2012 09:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Нє. Перефарбовувати не буду, зараз мені так дуже подобається :smile:
А з вилкою історія така. Було на ній кілька коцок і я вирішив її пофарбувати по-модньому, в колір алюмінія. Запшикав у три шари з балончика, вроді нічо так але... фарба не стійка, тому запшикую поверха акриловим лаком. Від лакування колір з алюмінієвого став сірим. Результат мені не сподобався і я купив самоклеючу плівку "під хром".

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 02.06.2012 15:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
І так. Сьогодні "Нова пошта" втішила посилкою, приїхали нові педальки і туфлі. Тепер "Сталевий олень" зі мною у повному контакті :smile:
Буде. Може сьогодні спробую виїхати. Не знаю як воно буде, адже раніш ніколи не пробував контактні педалі.

Изображение

Изображение

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 02.06.2012 15:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Ще додав деякі деталі до загальної образу свого велосипеда.
1.Підсідельна сумочка. Походить з 70-х років. Це футляр заводної бритви. Дві прорізі уже були, очевидно давно я вже щось таке робив з цим футляром, під ремінь. Ідентичні прорізі зробив у вирізаному з поліетиленової кришки диску, для підсилення місця кріплення ремінця. Сам ремінець на велкро, витягнув з однієї із сумок Kellys. В сумочці, в точці кріплення до підсідельного штиря, зробив пару отворів, продів взуттєву шнурівку і прив'язав до підсідела. Поміщаються туди камера-запаска, ключі "ножик", монтажні лопатки і кілька латок-самоклейок.
2.Фляги. :smile:

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 03.06.2012 17:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 170
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:15.06.2011
[quote="step"]
Загалом у велодень ми з оленем накатали 120 км :cool:

Ну что сказать, молодец!
Так держать!
Это ж надо, в день - 120км!
У меня крейсерская скорость порядка 18км/час.
Чтобы проехать 120 км. в день, мне бы понадобилось около 7-ми часов педалирования (не снижая темпа)!
А еще плюс время тусовки и т.д...
Даже не представляю, как бы чувствовала себя моя пятая точка после такого пробега... :)
А то, что дочурка вместе с папой крутит педали, так это вообще здорово!
Она тоже 120 км. проехала?

_________________
Крокодил из "Южной Пальмиры"
viewtopic.php?f=31&t=45810&start=0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 03.06.2012 20:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Дякую. Так, дочка теж проїхала цю дистанцію. Син мій теж там був (друге фото, зліва з синім рюкзаком). У нас крейсерська швидкість 22-25 км\год, є ділянки де вверх 9-11км\год, зате потім вниз 50-55 км\год. Ух! Тільки у вухах свистить :smile: А долання великих відстаней то діло наживне, чи вірніше набивне, для п"ятої точки :D Зараз я можу подолати за день 200 км а спочатку 50 з муками давались. Більше і частіше кататись, на більші відстані, і поступово тіло звикає. :wink:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 07.06.2012 19:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Колеги. Звертаюсь до вас як до профі. Я розповім про проблему і як хочу з нею справитись а вас прошу висловити свою думку. В понеділок був вихідний і я вирішив потратити його на покатуху до Львова з метою перевірити за скільки мені вдасться проїхати 200км на своєму олені і заодно як мені буде у контактних тапках. Чистих двісті не вийшло, але туди, по Львові трохи і назад 185км здолав за 9.45 год. А проблема у тому що відбив собі долоні, навіть велорукавички не допомогли. Перш за все обмотка мотана вже вдруге і коли знімав її з старого руля, клейова полоска залишилась на рулі зриваючи за собою шар демпферу. Коротше вона тепер виконує чисто естетичну функцію.
Що я планую зробити. Зняти існуючу обмотку, намотати полосу з старої камери фіксуючи кінці на тонкий двосторонній скотч, це буде перший шар. Поверха резини мотаю м'який двосторонній скотч, це другий шар. Третім шаром мотаю зняту обмотку. Гуд?

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 07.06.2012 21:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 1387
Изображения: 14
Город: Київ, Коростень
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:11.09.2011
Я собі не кермо-метелик натягнув такі собі поролонові трубки, що продаються як гріпси, але я їх здавив, щоб вони стиснулися "гармошкою". Вони стали і досить пружними, щоб не подертись, і досить м"якими, щоб зручно триматися. :good:

_________________
Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
Мої ровери:
ММВЗ "STORK" з планетаркою Shimano Nexus 8R36
ММВЗ "Буслик" з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою Shimano SG-3C41


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 07.06.2012 21:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
BOOTSMANN дякую за ідею, здається бачив такі у нас на базарі. Помоєму то непоролон а неопрен що є краще, хоча можу помилятись.
Отже спочатку надіти оті "поролонки" потім мою обмотку. А воно не буде прокручуватись?

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 07.06.2012 23:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 1387
Изображения: 14
Город: Київ, Коростень
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:11.09.2011
Про обмотку нічого не знаю, тримаюся за отой неопоролон... :D
А натягував я його з милом, тож після висихання він і не думає прокручуватися. :twisted:

_________________
Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
Мої ровери:
ММВЗ "STORK" з планетаркою Shimano Nexus 8R36
ММВЗ "Буслик" з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою Shimano SG-3C41


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 08.06.2012 06:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 306
Город: Феодосия
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2010
step
Какие впечатления от контактов,на такой дистанции?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 08.06.2012 07:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Rol писал(а):
step
Какие впечатления от контактов,на такой дистанции?


Мені ще складно дати об'єктивну оцінку через відсутність досвіду педалювання в контактах, але деякі моменти можу описати. Якесь зовсім інше відчуття, так наче ти одне ціле з велосипедом. Стопа завжди в найефективнішій точці на педалі. Правда були моменти хотілось змінити положення стопи, наприклад коли привставав на педалях. Приріст швидкості може на деяких ділянках і був але не суттєвий, враховуючи те що постійного і правильного, кругового, педалювання у мене ще немає, постійно ловиш себе на тому, що непомітно, підсвідомо, знову тиснеш як на топталках. В горки оцінив ефективність допомоги підтягуванням педалей. Ходити у шосейних тапках з шипами дуже незручно, думаю що у майбутньому заміню контактні педалі і туфлі на мтб.
Як ми знаємо, основі позитивні моменти контактних педалей це збільшення ефективності педалювання через те що воно стає круговим і те що на вибоїнах не злетять з педалей ноги. Кругове педалювання також допомагає здоров'ю колін, особливо на довгі дистанції. Сила, яку ми прикладаємо при педалюванні на топталках, є найбільш небезпечною для колін. Тепер дальняки буду їхати тільки в контактах :smile:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 08.06.2012 18:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 306
Город: Феодосия
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2010
step
Понятно.Все-таки наверное нужно время ,чтобы к ним привыкнуть и извлекать наибольшую пользу.И скорей всего на дальняке.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сталевий олень.
СообщениеДобавлено: 18.06.2012 18:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Замахнулись ми з оленем на марафон 300км. Львівський клуб "Lviv Bicycle Club" організував бревет в залік марафонів "Audax Club Parisien" і і я зголосився прийняти у ньому участь а їхати вирішив на "Сталевому олені". Трохи підготував його для такої оказії. Вище описані контакти і тапки були придбані саме під бревет, під обмотку намотав з перекриттям гуму з камери, вийшло в два шари. Тепер зручніше триматись оскільки збільшився діаметр, також збільшились демпферні властивості. Встановив покришки Panaracer Extreme Duro Protex 25мм. Також встановив комп, без нього на марафоні як сліпий. А! От ще. Добиратись до місця старту вирішив своїм ходом з планованою ночівлею десь в лісі. Тому приладнав до "оленя" багажник а на нього дві герми з спальником, гамаком, тентом, карематом і дещо з одягу. Марафон їхав вперше, 200-ку пропустив, саме у той час був у веломандрівці. Перечитав все що знайшов про марафони і їх успішне проходження. Маршрут вивчив заздалегідь, гугль-земля достойна програма, сильно допомагає в прокладанні та вивченні маршрутів, завжди нею користуюсь для своїх мандрівок. Отже блуду шансів я не залишив. З самого початку був налаштований на те щоб не бавитись в гонщика а вкластись у відведений час. Не гнати було кілька причин. По-перше мені вже 46 і я не знаю яким боком мені може вилізти форсаж свого організму. По-друге я точно знаю що мене стане на довше якщо не гнати і навпаки, швидко видохнусь якщо форсуватиму. Ну це як би аксіома для марафонів, хоча люди не роботи, а отже і не всі мають однакові можливості. І по-третє - їду марафон вперше.
До Львова з Бурштина виїхав в четвер, після роботи. Заночував в лісі за 30км від Львова. В п’ятницю приїхав до будинку де було домовлено за ночівлю. На місці старту відчепив багажник з гермами і здав в машину що довезе все до фінішу.
Старт. На кільцевій моцні козаки і козачки вирвались далеко вперед я ж продовжував крутити своїм темпом. Після звороту на Великосілки скінчилась гладенька дорога і почали попадатись шоссери з прокусами камер. У мене теж шосейні і вже почав переживати щоб на цих дорогах не влетіти в якусь ямку. Таки влетів. Точно не можу зараз сказати де саме та жахлива дорога лісом була, здається після Ямного а може перед Зіболками. «Нива» здійняла таку куряву що ні дихнути ні глянути куди їдеш і якраз в цей момент вльот в яму. Запаска пішла. З Жовкви до Рави не дорога а пісня, більшу частину їхав з групою львівян на шосейниках, прошу вибачення що не знаю хто є хто. Знаю що з ними їхала Олександра з Одеси. Потім ще раз пробував сидіти в них на колесі на трасі до Ів-Франкове але відчув що темп взятий ними зашвидкий для мене і я знову поїхав соло. Дорога Страдч це атас, скинув швидкість до 8-10км/год, може тому і пощастило непробитись. На КП-3 виявилось наздогнав франківських хлопців, вони вже вирушали коли я тільки починав їсти супчик. Не втримався і з’їв ще морозива smile.gif Невдовзі знову наздогнав франківчан, їх затримав прокол. Далі я вже тримався разом з ними до тих пір поки знову не отримав прокус камери. Знову їду сам, своїм темпом. Сонечко вже сідає за обрій, стає прохолодно, а я ще тулю в напрямку фінішу по стрийській трасі, по якій носяться єб...уті на всю голову мотоциклісти і автомобілісти, думають що на автобані. Довелось вдягнутись і приладнати ліхтарі. Вітання на фініші було надзвичайно приємно приймати а борщ взагалі як манна небесна бо солодке печиво і сухофрукти вже довший час ніяк в душу загнати не міг. Загалом все вийшло як і планував - без рвання жил доїхати до фінішу і вкластись в час. Мій скромний результат 16 год з копійками, ліміт 20 год.
- Дякую організаторам за можливість прийняти участь у марафоні і за саму організацію.
- Дякую людям на КП за теплі зустрічі.
- Дякую групі велосипедистів в яких я трохи посидів на колесі (вибачте нікого поки не знаю з них, крім Олександри)
- Дякую Роману Шутці з Ів-Франківська який допоміг мені з останнім проколом.
- Дякую Ігорю з Вижниці який запропонував відпочити після марафону у його львівській квартирі.
Наступного дня, в неділю я попер своїм ходом додому і цих нещасних 80км я їхав аж 10 год. Прокол раз. Спека, довелось трохи в тіні вилежуватись. Прокол два. Потім ще два і в Рогатині я залишився без запасок і витрачені всі засоби для латання. Дякую доброму чоловіку який абсолютно безкоштовно зганяв додому і привіз камеру, на диво 28мм яка якраз влізла у мою 25ту покришку. Втомився, обгорів і задниця вкров :)
Висновки для себе.
1. Всілякі вуглеводи- глікогени звичайно корисна і потрібна річ для організму у марафонах але без тренування вони чуда не сотворять.
2. Краще б я їхав на хардтейлі
3. Тепер можу краще оптимізувати час і взяті речі.
Ще раз всім, і організаторам і учасникам щиро вдячний!

Изображение
Я і хлопці з Франківська вранці перед стартом.

Изображение
На старті.

Изображение
Рушили.

Изображение
Перші км тулим по трасі.

Изображение
"Сталевий олень" на КП-2, середина марафону.

Изображение
смачнюща юшка на КП-3, останній перед фінішем.

Изображение

Изображение

Изображение
Велосипед лідера Олега Лапки, 300 км за 9:43:00.

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 05.10.2012 22:07.
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.608s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'