| https://veliki.com.ua/dir_elliptical.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14.09.2012 22:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Золочів
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:19.08.2012
:shock: 15кг, щедро...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.09.2012 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
так це в повній комплектації:
-щитки
-багажник
-сумочка
-фара+динама

подивися сучасні аналоги ціною 4-6 тисяч грн і побачиш що вони і важчі (дахони не рахую вони НАБАГАТО дорожче)

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.09.2012 22:47 

Сообщения: 247
Город: Кривой Рог→Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:04.02.2011
нормально он весит — с учетом одной трубы вместо двух(естественно, имеет бо́льшую толщину, в сравнении с двухтрубным треугольником) из стали.
а насчет усталости при езде — думаю, не последнюю роль тут играет маленький размер колеса: масса→инерция меньше. ну, и, возможно, в отсутствие переключения передач либо крутишь не непривычно высоком каденсе, либо наоборот — "ломаешь".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.09.2012 22:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 17278
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
Master General писал(а):
ще хотів спитати може хто ставив гальма шосейного типу - краби. яка в них ефективність і чи вийде їх напялити на велику покришку (наприклад 2.0), можливо варити раму і вилку не доведеться?

Да, попробуйте туристическую альхонгу например - она широкая - хотя на 2.0 - не мерял. Возьмите на попробовать у друзей или примерьте в магазинах. Тормозит хорошо. Хотя и одного заднего ножного для города хватит.
Я бы поставил трехскоростную планетарку, спилил замки с рамы, как Замука - реально кило с рамы скинете.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.09.2012 21:47 

Сообщения: 4
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2012
Master General писал(а):
Не думаю що оригінальні динамки дожили до сьогодні. Та й фари в СРСР під динамку принаймні у 80-х і 90-х мені на очі попадалися лише чорні пластмасові круглі чи квадратні.

ну це вже китайська фара з динамкою ... пыд ретро .. в мене доречі є така як оригінальна .. і динамки бачив на ринку .. але ця китайська дивится краще ) ... і в принципі працює добре ) ... а от в задню я поставив діод з кондинсатором .. який після зупинки ровера світиться ще деякий час ) ... ( робив не сам .. витягнув з німецької фари ) =)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.09.2012 21:55 

Сообщения: 4
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2012
Ventell писал(а):
Як воно взагалі на таких карапузах по нашим "дорогам" їздити? І яка в них вага?
Сам років 15 тому на тиссі катався, памятаю тільки що під гору нормально їде і дико бісило динамо.

ну у нас по Львову зараз дороги трошки підлатали .. то в принципі добре )) для міста взагалі ідеальний варіант .. він йде мягко .. і сидіти на ньому досить зручно ) + жуже маневрений .. я купу раз на ньому з таких передряг вискакував нікого не зачепивши і нівщо не вїхавши ) ... єдиний для мене мінус .. це швидкість ... їїї трошки маловато .. але я найблищим часом планую це виправити ... за рахунок Планетарної Втулки )

А тиса теж була в свій час .. але чесно кажучи .. то кал а не ровер .. він якийсь куций .. іпо якості до аїста навіть не рівняєтся ) ... але в ті часи і такий був за щасття )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.09.2012 22:17 

Сообщения: 4
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2012
Master General писал(а):
так це в повній комплектації:
-щитки
-багажник
-сумочка
-фара+динама

подивися сучасні аналоги ціною 4-6 тисяч грн і побачиш що вони і важчі (дахони не рахую вони НАБАГАТО дорожче)

ну як що китайський варіант )) .. типу Салют чи Десна .. та то взагалі хлам ) ...а європейські аналоги ... то набагато кращі .. там уже ідуть алюміньові рами і важать вони фігну приповній комплектації )

є ось один .. моя мрія .. Brompton
Суперкомпактный, клубный, стильный, городской, фантастический "Бромптон" - это одна из тех блестящих британских конструкторских и дизайнерских идей, которые не раз восхищали нас в эпизодах фильмов об агенте 007. Только на сей раз такая вещь может изумлять окружающих не в руках мифического Джеймса Бонда, а в Ваших. Велосипеды этой марки известны в мире уже 20 лет. Ими пользуются в самых респектабельных домах Европы, Америки и Японии. ИХ всегда покупают на яхту, кладут в багажник авто, держат в прихожей для визитов к соседям вовсе не потому, что "Бромптон" престижно иметь, а потому, что он предоставляет те удобство и независимость, которые дают состояние, положение и достаток. В велосипеде очень продуманный и элегантный механизм. В разложенном состоянии он имеет раму полной длины, которая изготовлена из стали для создания необходимой прочности и обеспечения комфорта. Благодаря использованию специального сплава и специально рассчитанному диаметру, она достаточно легка, велосипед очень удобно носить. В зависимости от модели и типа велосипеда вес варьирует от 11 до 12.5 кг

Изображение
Изображение

тут є офіційний сайт http://www.brompton.co.uk/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.09.2012 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 585
Город: москва
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:30.10.2011
на днях прокатил на стриде с ремнём. я в восторге. десна с аистом курят в сторонке. вел компактный, лёгкий, юркий... тем, для кого размер имеет значение - то что доктор прописал.

_________________
мои и не очень мои велы


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.09.2012 18:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
покупка ще одного велосипеда не розглядається. Маємо вихідний матеріал АИСТ. На цьому і пляшем. Немає сенсу зараз робити огляд фолдінгового ринку Європи. Як тільки так і виклау вам свою реінкарнацю/ремейк АИСТа. Не завтра, але всетаки я його дороблю. Свій перший велосипед...

Покищо бачення таке:

- нові шатуни/педалі/каретка/ланцюг
- нові ободи/покришки
- нові крила
- гальмо Краб/ножне гальмо
- планетарка 3 шв
- сідло Velo 6061 NewPort пружинне середньої ширини (не диванище, а так собі кріселко)
- новий колір рами
- світло Cree XML U2/ KLS

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2012 10:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 176
Изображения: 30
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:18.05.2012
Прошу помощи. Подскажите какой искать размер резины на Десну! Байк стоит у отца, тож подойти прочитать на резине не могу


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2012 14:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 289
Город: МАССР
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.07.2010
20ый радиус (BMX и т.п.), 406мм по ISO. Ширина родных вроде 40 (то бишь 40х406 "по-нашему").


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.11.2012 23:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:09.11.2012
Master General писал(а):
покупка ще одного велосипеда не розглядається. Маємо вихідний матеріал АИСТ. На цьому і пляшем. Немає сенсу зараз робити огляд фолдінгового ринку Європи. Як тільки так і виклау вам свою реінкарнацю/ремейк АИСТа. Не завтра, але всетаки я його дороблю. Свій перший велосипед...

Покищо бачення таке:

- нові шатуни/педалі/каретка/ланцюг
- нові ободи/покришки
- нові крила
- гальмо Краб/ножне гальмо
- планетарка 3 шв
- сідло Velo 6061 NewPort пружинне середньої ширини (не диванище, а так собі кріселко)
- новий колір рами
- світло Cree XML U2/ KLS


а нащо ти все міняєш ? .. воно що все вже не придатне ?) ти можеш залишити всю основу рідну .. тільки планетарку поставити на рідний обід )) ... і ок вроді булоб )) .... ну там сідло ланцюг і покришки теж ще можна )

в меен там все в оригіналі .. ініщак працює )) .. тілько то швидкості маловато .. я ось теж зберуся силаим і буду планетарку ставити .. вже все є ..)) тільки перебрати лишилось .. і + подоварювати кріплення на тросік ))) і все )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.11.2012 16:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Геннадий Нечай
щоб по людськи то все виглядало і можна було їздити. Рідні ободи вже понищилися. А ззаду взагалі стоїть якась китацька чугуняка стальна вагою півтонни. :D

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.03.2013 19:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 360
Город: Украина, Никополь-Харьков
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:24.02.2009
Master General
то як просувається доробка птаху?
зараз дороблюю свою, то ж цей топік виявився дуже доречним.

ЗІ
нові колеса зібрав на shiman nexus 7 та ободах weinmann, alexrims.
кілька місяців тому взяв каретку на промах. коштувала десь 20 грн.
гуму вчора взяв schwalbe black jack 47-му. хоча вирбоник і вказує, що вона 20-1.9. 2.0+ може виявитись забагато.
є труднощі із крилами (не зміг знайти повні. придбав bmx/mtb) та із шатунами (неможу знайти нічого нормального з 44+ зубами).

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.03.2013 23:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Чесно? Я нічого поки не зробив. Осінь-зиму відкатав на Марліні... АІСТ стоїть поки в гаражі. Катався на ньому пару раз без доробки звісно... враження не дуже - тре багато маслати, а воно ніфіга не їде. Планетарку Нексус 3 теж протестував на іншому велосипеді який придбав для половинки - враження ОК. Особливо вразили гальма - легко і прогнозовано зупиняють велосипед (колеса 26). Тож я на правильному шляху. Треба лише вибрати вихідний - а це значить нікуди не поїхати кататися в гори (а коли вони під носом втриматися важко). Плюс батько поміг - я велосипед розібрав по максимуму, що зміг, а він "жук" взяв і зібрав його назад :D
На рахунок шатунів, не знаю, я от подумав може рідні лишити, хоч і не айс вони, але рідні, з щитком не тре буде гратися, кареткою. Планетарку приклепав, раму покрасив, крила почепив і вперед на міни. Крила будуть або базарні, або SKS Bluemels(якщо не вдасться купити звичайні), рідним просто капець вже.... Заднє я свого часу підрізав, а переднє не пережило стрибків з бардюрів і теж покоцане досить.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.381s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'