Ліхтарі CONVOY C8 S2+ S3 M1 акумулятори, зарядні, драйвери


Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Чемпіонат України 2008 з MTBO
СообщениеДобавлено: 24.08.2008 22:11 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Шановні друзі, запрошуємо вас 25-26 жовтня до Київа на Чемпіонат України з MTB-O.
Детальна інформація розміщена на http://www.orienteering.org.ua/. Заявки приймаються до 10 жовтня на на адресу: E-mail: vasber@mail.ru головному судді змагань Василю Березовському.

До речі, сьогодні у Польщі розпочався Чемпіонат світу з MTB-O на якому дебютує українська збірна http://zakarpattya.net.ua/loadnews.asp?id=26310 .
25 серпня спринт - чоловіки змагатимуться на дистанції 8,6 км (за оптимальним шляхом), що проходитиме через 24 контрольних пункти (набір висоти 40 м), у жінок 7,7 км та 20 КП; дистанція юніорів 7,8 км – 20 КП; у дівчат 6,4 км – 18 КП.
Інтервал старту 1 хвилина, очікуємий час переможців 25 хвилин; карта масштабу 1:5 000.

Наприкінці протоколу стартуватиме «червона група» до якої входять 10 лідерів світового рангу (визначається за сумою 7 кращих стартів з 22 можливих на протязі року). Наведемо її склад (після назви країни – сума очок)

Women
1 Christine Schaffner SUI 341
2 Michaela Gigon AUT 324
3 Hana Bajtošová SVK 302
4 Päivi Tommola FIN 297
4 Ksenia Chernykh RUS 297
6 Ingrid Stengård FIN 249
7 Anna Füzy HUN 222
7 Marquita Gelderman NZL 222
9 Renata Paulícková CZE 215
10 Karolina Mickeviciute LTU 213

Men
1 Beat Oklé SUI 306
2 Beat Schaffner SUI 302
3 Adrian Jackson AUS 280
4 Lubomír Tomecek CZE 266
5 Anton Foliforov RUS 243
6 Ruslan Gritsan RUS 238
7 Matthieu Barthélémy FRA 225
8 Tobias Breitschädel AUT 224
9 Jérémie Gillmann FRA 223
10 Simon Seger SUI 217

Україну на чемпіонаті представляють:
серед жінок: Анна Телякевич (42 місце з 186 у Рангу – 78 очок, всього 2 змагання) та Віра Жданович;
серед чоловіків: Олексій Жданович, Георгій Фечо; Олександр Савенков, Ростислав Глеба;
серед юніорів: В’ячеслав Турок, Ференц Гутлебет, Юрій Головацький.
За перебігом змагань слідкуйте тут http://www.mtbo.pl/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Чемпіонат світу 2008 з MTBO? Польща
СообщениеДобавлено: 25.08.2008 17:31 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
M20 Юніори, спринт, 54 учасника
1 Bogar Frantisek CZE 17.57
2 Glukhov Valeriy RUS 18.29
3 Saarela Samuli FIN 18.37
4 Niemi Pekka FIN 19.05
5 Medvedev Grigoriy RUS 19.24
6 Toomas Tiit EST 19.25
7 Horvath Marcell HUN 19.33
8 Celkys Vykintas LTU 19.40
9 Ferreira Joao POR 20.14
10 Belomazhev Stanimir BUL 20.33

22 Turok Viacheslav UKR 22.57
26 Gutlebet Ferents UKR 24.48
Utkin Mikhail RUS DQ
Golovatskyi Iurii UKR DQ
Prokhorov Andrey RUS DQ

Юніорки, 36 учасниць
1 Repina Tatiana RUS 17.35
2 Hancikova Hana CZE 18.16
3 Tyszova Natalia SVK 18.43
4 Dolezalova Hana CZE 18.58
5 Poverina Svetlana RUS 19.26
6 Svir Anastasia RUS 19.44
7 Tallila Tiia FIN 19.55
8 Hess Corinne SUI 20.09
9 Benham Emily GBR 20.25
10 Laneva Irina RUS 20.54

Чоловіки, 77 учасників
1 Pedersen Lasse Brun DEN 19.43
2 Hradil Jiri CZE 20.16
3 Erm Tonis EST 20.19
4 Gritsan Ruslan RUS 20.34
5 Schaffner Beat SUI 20.46
6 Jackson Adrian AUS 20.55
7 Banach Robert POL 20.58
8 Laciga Radek CZE 21.03
9 Strunge Soren DEN 21.04
10 Malsroos Lauri EST 21.17

16 Foliforof Anton RUS 22.00
28 Zhurkin Maxim RUS 23.44
53 Zhdanovych Oleksiy UKR 27.01
58 Savenkov Oleksandr UKR 27.40
62 Fecho Georgii UKR 28.43

63 Kornev Andrey RUS 29.16
67 Gleba Rostislav UKR 31.28

Жінки, 53 учасниці
1 Bajtosowa Hana SVK 21.04
2 Gigon Michaela AUT 21.08
3 Martina Tichovska CZE 21.43
4 Gelderman Marquita NZL 22.05
5 Fuzy Anna HUN 22.06
6 Hara Marika FIN 22.16
7 Kaminska Anna POL 22.22
7 Fajtova Stanislava SVK 22.22
9 Schaffner Christine SUI 22.24
10 Pedersen Line DEN 22.25

22 Telyakevych Anna UKR 25.14
23 Chernuh Ksenia RUS 25.16
28 Medvedeva Irina RUS 25.43
29 Polyakova Nataliya RUS 26.06
43 Vorobiova Anna RUS 31.02
50 Zhdanovych Vira UKR 41.51
Mikrukova Nadiya RUS DQ


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.08.2008 21:35 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Перший млинець виявився глевким - і це не дивно, адже виступаємо вперше. Далі, впевнений, буде краще!

Вівторок, 26 серпня – о 11.00 початок змагань на середніх дистанціях. :o
Чоловіки долатимуть дистанцію 21,3 км (набір висоти 250 м), що проходитиме через 18 контрольних пункти, очікуємий час переможця 62 хвилини;
жінки: 16 км (190 м), 14 КП – час переможця 54 хвилини;
юніори: 15,5 км (180 м) 14 КП, час переможця 52 хвилини.

Карта масштабу 1:15 000, контрольний час 100 хвилин, стартовий інтервал 2 хвилини


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.08.2008 23:47 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Для любителів передбачень наведу списки призерів всіх попередніх чемпіонатів: :evil:

2004 Middle Distance – Австралія
Women: 1) Michaela Gigon AUT 53.08, 2) Laure Coupat FRA 53.22, 2) Belinda Allison AUS 53.22
Men: 1) Adrian Jackson AUS 51.47, 2) Alain Berger SUI 52.33, 3) Viktor Korchagin RUS 53.33

2005 Middle Distance – Словаччина
Women: 1) Michaela Gigon AUT 1:09:42, 2) Christine Schaffner-Räber SUI 1:10:17, 3) Ramune Arlauskiene LTU 1:11:05
Men: 1) Ruslan Gritsan RUS 1:07:02, 2) Jaroslav Rygl CZE 1:08:02, 3) Mika Tervala FIN 1:08:51

2006 Middle distance – Фінляндія
Women: 1) Michaela Gigon AUT 51.38, 2) Hana Bajtosova SVK 53.11, 3) Ingrid Stengård FIN 54.22
Men: 1) Tuomo Tompuri FIN 49.50, 2) Mika Tervala FIN 51.01, 3) Ruslan Gritsan RUS 51.37

2007 Middle distance – Чехія
Women: 1) Ksenia Chernykh RUS 46.45, 2) Hana Bajtošová SVK 47.39, 3) Markéta Jirásková CZE 47.41
Men: 1) Mika Tervala FIN 50.21, 2) Jérémie Gillmann FRA 52.44, 3) Lubomír Tomecek CZE 52.46


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Сьогодні наш день!
СообщениеДобавлено: 26.08.2008 04:56 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
http://zakarpattya.net.ua/loadnews.asp?id=26429
26 серпня – чемпіонат світу на середніх дистанціях. Початок змагань об 11.00 Інтервал старту 2 хвилини

Українці стартують на таких хвилинах:

Чоловіки – всього 94 учасники
3. Савенков – 11.04
46.Фечо – 12.30
61.Глеба – 13.00
73.Жданович – 13.24

Жінки – 59 учасниць
25.Жданович – 11.48
40.Телякевич – 12.18 :roll:

Юніори – 65 учасників
8. Гутлебет – 11.15
16.Головацький – 11.31
28.Турок – 12.35

Прізвища переможців будуть відомі у жінок та юніорів о 14-й, у чоловіків о 15-й


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.08.2008 15:39 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Чемпіонат світу - середні дистанції
Жінки, 59 учасниць, 16 км (190 м), 14 КП
1 Chernuh Ksenia RUS 51.43
2 Gigon Michaela AUT 52.13
3 Tommola Paivi FIN 52.39
4 Pedersen Line DEN 53.12
5 Gelderman Marquita NZL 54.17
6 Paulickova Renata CZE 54.38
7 La Carbonara Hana CZE 55.48
8 Fajtova Stanislava SVK 55.50
9 Bajtosowa Hana SVK 56.14
10 Jiraskova Marketa CZE 57.12

49 Zhdanovych Vira UKR 82.14
Telyakevych Anna UKR DQ


Юніори, 65 учасників, 15,5 км (180 м), 14 КП
1 Glukhov Valeriy RUS 43.16
2 Pospisek Marek CZE 45.12
3 Gromadka Maciej POL 45.57
4 Haselsberger Kevin AUT 47.14
5 Bogar Frantisek CZE 50.07
6 Helminger Lukas AUT 50.38
7 Medvedev Grigoriy RUS 51.25
8 Stransky Vojtech CZE 52.16
9 Zhikharev Philipp RUS 53.00
10 Trnovec Matus SVK 54.10

25 Turok Viacheslav UKR 58.42
26 Gutlebet Ferents UKR 58.53
52 Golovatskyi Iurii UKR 67.22


Думаю, що місце у 30-ці для дебютантів - це класно!

Чоловіки, 94 учасники, 21,3 км (250 м), 18 КП
1 Jackson Adrian AUS 54.13
2 Strunge Soren DEN 54.39
3 Tomecek Lubomir CZE 55.26
4 Foliforof Anton RUS 56.29
5 Gritsan Ruslan RUS 56.30
6 Erm Tonis EST 56.37
7 Okle Beat SUI 56.50
8 Gasbjerg Torbjorn DEN 57.14
9 Tervala Mika FIN 57.21
10 Knudsen Erik Skovgaar DEN 58.10

60 Zhdanovych Oleksiy UKR 70.58
83 Gleba Rostislav UKR 83.47
85 Savenkov Oleksandr UKR 91.58
Fecho Georgii UKR DQ


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Все буде добре!
СообщениеДобавлено: 27.08.2008 10:09 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
http://transatlas.com.ua/index.php?what=public

27 серпня на чемпіонаті світу об 11.00 починаються кваліфікаційні заїзди на довгій дистанції. У фіналі в п’ятницю чоловікам доведеться боротися на трасі довжиною не менше 40 км (у жінок - 27 км), а сьогодні головне завдання попасти до 60 кращих (на старт вийдуть більш ніж 100 учасників). :o
У жінок та юніорів задача простіша: кваліфікація визначатиме лиш стартову позицію у фіналі. :D
Тож сьогодні у чоловіків дистанція 21 км (набір висоти 125 м), 17 КП;
У жінок 17 км (100 м), 16 Кп;
У юніорів 16,5 км (105 м), 14 КП.
Довжина трас вказана на оптимальному варіанті, тож ті, хто не вирахує його, долатимуть більшу дистанцію.


http://www.zaxid.net/newsua/2008/8/26/183726/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27.08.2008 16:22 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Кваліфікаційні заїзди на довгій дистанції. Головним завдання було попасти до 60 кращих (з трьох груп до фіналу виходило по 20 кращих учасників). У жінок та юніорів задача була простішою: кваліфікація визначала стартову позицію у фіналі.

Чоловіки: по 31 уч.в групі, дистанція 21 км (набір висоти 125 м), 17 КП;
А
1.Jackson Adrian Australia 57.29
2.Sevcik Martin Czech 59.42
3.Foliforof Anton Russia 60.05
В
1.Zhurkin Maxim Russia 61.10
2.Jensen Allan Denmark 61.45
3.Randall Alex Australia 61.52
17.Zhdanovych Oleksiy Ukrainen 72.34
С
1.Gritsan Ruslan Russia 58.33
2.Refslund Bjarke Denmark 61.26
3.Forne Chris New Zealand 62.42
21.Savenkov Oleksandr Ukrainen 74.39
29.Gleba Rostislav Ukrainen 94.56
30.Fecho Georgii Ukrainen 106.33


Жінки: по 29 уч.в групі, 17 км (100 м), 16 КП;
А
1.Schaffner Christine Switzerland 68.23
2.Mikrukova Nadiya Russia 69.49
3.Hara Marika Finland 70.01
4.Telyakevych Anna Ukrainen 70.36
5.Gigon Michaela Austria 72.15
6.Chernuh Ksenia Russia 72.46
В
1.Kammerer Madeleine France 67.42
2.Gelderman Marquita New Zealand 68.56
3.Pedersen Line Denmark 69.22
25.Zhdanovych Vira Ukrainen 97.21

Юніори: по 33 уч.в групі, 16,5 км (105 м), 14 КП
А
1.Saarela Samuli Finland 50.30
2.Myszkowski Karol Poland 53.20
3.Niemi Pekka Finland 56.01
19.Golovatskyi Iurii Ukrainen 68.22
В
1.Glukhov Valeriy Russia 53.50
2.Gromadka Maciej Poland 55.09
3.Chrappa Richard Slovakia 56.02
9.Gutlebet Ferents Ukrainen 64.01
27.Turok Viacheslav Ukrainen 74.18


http://picasaweb.google.ru/tsepurdey/20 ... anTeam2008

Завтра на чемпіонаті світу день відпочинку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.08.2008 00:35 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
http://transatlas.com.ua/index.php?what ... 6&sort=nnn

Поки що організатори чемпіонату не розмістили карти з дистанціями на офіційному сайті, та ми знайшли їх:
Спринт – жінки, 1 та 2 коло:
http://www.oefol.at/grafiken/2008/mtbo_ ... karte1.jpg
http://www.oefol.at/grafiken/2008/mtbo_ ... karte2.jpg
Спринт - чоловіки
http://www.ozmtboteam.socialfx.net/home ... _men_1.jpg
Середня дистанція - чоловіки
http://www.ozmtboteam.socialfx.net/home ... le_men.jpg
200 фотографій з Чемпіонату португальського автора:
http://picasaweb.google.com/joaoferreir ... Plonia2008
та інші фото «назбирані» в Інтернеті
http://picasaweb.google.ru/tsepurdey/2008MTBO


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.08.2008 01:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 5194
Город: Україна
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Олександре, велике вам спасибі за ваші повідомлення!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.08.2008 09:05 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Вам дякую за увагу! При нагоді запрошуємо Вас 25-26 жовтня до Київа спробувати себе у Чемпіонаті України з MTB-O.

До речі, це вже буде другий з цьогорічних чемпіонатів, а чемпіонкою першого, що проходив у Воловці, стала харків'янка.
Детальна інформація про ті змагання розміщена на http://www.orienteering.dp.ua/forum/vie ... sc&start=0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.08.2008 17:09 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
У п’ятницю – 29 серпня – на чемпіонаті світу з MTB-O буде розіграний останній комплект нагород в індивідуальних змаганнях. О 10.30, з трихвилинним інтервалом на довгу дистанцію розпочнуть стартувати учасники фіналу А (по 60 найсильніших спортсменів у кожній категорії). Стартові протоколи складені з врахуванням результатів кваліфікації, тож переможці вчорашніх змагань вийдуть на дистанцію останніми. :shock:

Довжина трас (за оптимальним варіантом):
чоловіки – 39 км, набір висоти 310 м, 23 контрольних пункти, очікуємий час переможця – 110хв;
жінки – 27 км (240 м), 16 КП, очікуємий час переможця – 90 хв; юніори – 29 км (250 м) 18 КП, очікуємий час переможця – 90 хв;
юніорки - 21 км (200 м), 14 КП, очікуємий час переможця – 80 хв.
Масштаб карти 1:20 000

А на попередніх чемпіонатах на довгій дистанції перемагали: :)

2002 Long Distance, Франція
Women: 1) Päivi Tommola FIN 1:16:52, 2) Emily Viner AUS 1:17:59, 3) Antje Bornhak GER 1:18:29
Men: 1) Jussi Mäkilä FIN 1:30:10, 2) Jérémie Gillmann FRA 1:31:32, 3) Alain Berger SUI 1:32:21

2004 Long Distance, Австралія
Women: 1) Anke Dannowski GER 1.29.03, 2) Päivi Tommola FIN 1.31.14, 3) Antje Bornhak GER 1.31.15
Men: 1) Alain Berger SUI 1.34.36, 2) Mika Tervala FIN 1.35.22, 3) Adrian Jackson AUS 1.35.45

2005 Long Distance, Словаччина
Women: 1) Päivi Tommola FIN 1:34:31, 2) Antje Bornhak GER 1:35:14, 3) Anke Dannowski GER 1:36:20
Men: 1) Ruslan Gritsan RUS 1:57:27, 2) Viktor Korchagin RUS 1:59:06, 3) Adrian Jackson AUS 1:59:10

2006 Long distance, Фінляндія
Women: 1) Christine Schaffner SUI 1.51.28, 2) Ksenia Tchernykh RUS 1.51.32, 3) Ingrid Stengård FIN 1.53.12
Men: 1) Mika Tervala FIN 2.03.06, 2) Ruslan Gritsan RUS 2.03.54, 3) Matti Keskinarkaus FIN 2.05.11

2007 Long distance, Чехія
Women: 1) Michaela Gigon AUT 1.32.10, 2) Ksenia Chernykh RUS 1.34.09, 3) Christine Schaffner SUI 1.35.25
Men: 1) Ruslan Gritsan RUS 1.26.48, 2) Lasse Brun Pedersen DEN 1.29.45, 3) Jaroslav Rygl CZE 1.31.50


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 29.08.2008 15:50 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Чемпіонат світу - довга дистанція

Жінки - 54 учасниць, 27 км - 16 КП

1 Schaffner Christine SUI 83.14
2 Hara Marika FIN 85.11
3 Pedersen Line DEN 86.20
4 Stengard Ingrid FIN 86.21
5 Mikrukova Nadiya RUS 86.52
6 Gigon Michaela AUT 87.05
7 Arlauskiene Ramune LTU 88.20
8 Chernuh Ksenia RUS 88.30
9 Mickeviciute Karolin LTU 90.43
10 Korhonen Kirsi FIN 90.53

11 Gelderman Marquita NZL 90.54
12 Telyakevych Anna UKR 91.10 :lol:
50 Zhdanovych Vira UKR 135.36


Юніори - 65 участників, 29 км - 18 КП

1 Glukhov Valeriy RUS 78.37
2 Pospisek Marek CZE 81.21
3 Saarela Samuli FIN 81.47
4 Bogar Frantisek CZE 81.50
5 Haselsberger Kevin AUT 83.32
6 Myszkowski Karol POL 83.51
7 Trnovec Matus SVK 84.32
8 Gromadka Maciej POL 85.52
9 Michael Benjamin GER 86.24
10 Utkin Mikhail RUS 87.31

24 Golovatskyi Iurii UKR 96.38 :D
27 Gutlebet Ferents UKR 97.19 :D
58 Turok Viacheslav UKR 128.29


Чоловіки, 64 учасники, 39 км - 23 КП

1.Gritsan Ruslan Russia RUS106 102.28
2.Gasbjerg Torbjorn Denmark DEN111 104.16
3.Okle Beat Switzerland SUI101 104.22
4.Tomecek Lubomir Czech Republic CZE104 105.02
5.Foliforof Anton Russia RUS105 105.19
6.Jackson Adrian Australia AUS103 105.30
7.Zhurkin Maxim Russia RUS114 105.38
8.Kornev Andrey Russia RUS164 106.55
9.Refslund Bjarke Denmark DEN138 107.10
10.Barthelemy Mathieu France FRA107 107.11

55.Zhdanovych Oleksiy Ukrainen UKR198 136.56 :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 29.08.2008 22:52 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Переможці естафетних змагань у попередні роки:
:D
2002 Relay, Франція
Women: 1) Finland 1:51:00 (Kirsi Korhonen, Päivi Tommola, Mervi Väisänen), 2) France 1:51:46 (Laure Coupat, Magali Coupat, Caroline Finance), 3) Czech Republic 1:51:47 (Hana Ryglova, Marketta Jakoubova, Marie Hrdinova)
Men: 1) France 2:21:56 (Sébastien Sxay, Joel Poirette, Olivier Pralus), 2) Czech Republic 2:22.14 (Petr Strejcek, Radovan Mach, Jaroslav Rygl), 3) Finland 2:22:18 (Raino Pesu, Jussi Mäkilä, Mika Tervala)

2004 Relay, Австралія
Women: 1) Finland 2.41.08 (Maija Lång, Kirsi Korhonen, Päivi Tommola), 2) Austria 2.47.19 (Nicole Senft, Sonja Zinkl, Michaela Gigon), 3) Australia 2.47.44 (Mary Fien, Carolyn Jackson, Anna Sheldon)
Men: 1) Finland 2.51.53 (Timo Sarkkinen, Jussi Mäkilä, Mika Tervala), 2) Czech Republic 2.55.30 (Radek Tichacek, Jaroslav Rygl, Lubomir Tomecek), 3) Australia 2.55.31 (Alex Randall, Tom Walter, Adrian Jackson)

2005 Relay, Словаччина
Women: 1) Germany 2:38:52 (Anke Dannowski, Gerit Pfuhl, Antje Bornhak), 2) Czech Republic 2:42:08 (Michaela Lacigová, Markéta Jakoubová, Hana La Carbonara), 3) France 2:44:45 (Karoline Finance, Madeleine Kammerer, Aurélie Ballot)
Men: 1) Finland 2:59:14 (Timo Sarkkinen, Mika Tervala, Jussi Mäkilä), 2) France 3:02:55 (Matthieu Barthelem, Stéphane Toussaint, Jérémie Gillmann), 3) Switzerland 3:04:17 (Beat Schaffner, Simon Seger, Rémy Jabas)

2006 Relay, Фінляндія
Women: 1) Russia 3.10.06 (Nadia Mikriukova, Anna Ustinova, Ksenia Chernykh), 2) Finland 3.16.02 (Maija Lång, Ingrid Stengård, Päivi Tommola), 3) Czech Republic 3.28.11 (Michaela Lacigova, Marketa Jakoubova, Hana La Carbonara)
Men: 1) Finland 2.56.12 (Jussi Mäkilä, Mika Tervala, Tuomo Tompuri), 2) Russia 3.00.47 (Korchagin, Maxim Zhurkin, Ruslan Gritsan), 3) Switzerland 3.02.47 (Beat Schaffner, Beat Oklé, Simon Seger)

2007 Relay, Чехія
Women: 1) Finland 1.54.38 (Taija Jäppinen, Ingrid Stengård, Päivi Tommola), 2) Russia 1.58.22 (Anna Ustinova, Nadiya Mikryukova, Ksenia Chernykh), 3) Austria 1.58.51 (Elisabeth Hohenwarter, Sonja Zinkl, Michaela Gigon)
Men: 1) France 2.11.57 (Stéphane Toussaint, Matthieu Barthelemy, Jérémie Gillmann), 2) Czech Republic 2.12.26 (Martin Ševèík, Jaroslav Rygl, Lubomír Tomeèek), 3) Denmark 2.13.11 (Lasse Brun Pedersen, Torbjørn Gasbjerg, Søren Strunge)

30 серпня – останній день чемпіонату. Естафети.

Чоловіки долатимуть три етапи по 16 км кожний (набір висоти 130 м, 15 КП). В нашій команді на перший етап вийде Олексій Жданович, на другий – Анна Телякевич, а фінішуватиме Олександр Савенков.
У юніорів дистанція незначно коротша: три етапи по 14,5 км (100 м), 12 КП. В’ячеслав Турок, Ференц Гутлебет, Юрій Головацький.

Успіху вам!
:wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 30.08.2008 07:52 

Сообщения: 41
Город: Мукачево
Пол: Не указан
Зарегистрирован:24.08.2008
Карти з трасами чемпіонату світу – кваліфікація на довгі дистанції:

http://ozmtboteam.socialfx.net/gfolder/ ... al_men.JPG
http://ozmtboteam.socialfx.net/gfolder/ ... _women.JPG

Фотографії з чемпіонату: http://picasaweb.google.ru/tsepurdey/2008MTBO


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2016
forum MAP
Мобильный вид

[ Time : 0.095s | 32 Queries | GZIP : On | Load : 0.75 ]
Reputation System ©'