ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| электросамокат купить в украине |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 12:11 

Сообщения: 3
Город: з лісу
Пол: Не указан
Возраст: 41
Зарегистрирован:22.05.2007
а вот и он собственной персоной :D
отже: "парень из селухи", він же "власник Сільвербайку" і "чудадейсвенніх кєд".... і можливо "бувший спортсмен"

по-перше: дуже дякую за написане, посміявся від души.... дійсно цікаво було почитати про себе.... :oops:

а якщо серйозно.... то хоч, той сільвербайк з жорскою виделкою, при певному бажанні, "вертольоти" долаються на ура.... ну плюс деякий досвід. а так, йде рідненький дай Боже.... він доречі доволі легкий, і чесно кажучи не з великою б охотою я змінив його на щось сучасніше, але вдвіччі тяжче.... а щоб байк мав таку ж вагу, як мій потрібно буде викласти до 2 штук....
тому і раді тому, що маємо.

а з приводу спортінтернату і "спрортсменства" (цікаво коли я міг стати спортсменом, а потім бувшим...) - нічого такого не було....

люблю кататися та й годі, ну і нормально виходить;))

так, я звичайно згоден, був би кращий байк, можна було б і кращі результати показувати....

ЗІ. дякую "місцевому" з Одеси (він же JAB) за то що він розповід про що пишуть харківщани. :P

_________________
если очень захотеть, можно в космос улететь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 15:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 354
Город: Хряков
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:19.08.2005
der Schulz
Ну приятно ж читать когда про тебя уже слухи ходят :)

Развей тогда тайну, раз уж можно с тобой лично побеседовать - рама у тебя действительно что-то стальное недорогое, или может там у тебя какой-нить титановый эксклюзив, просто некрашенный?

Я-то ее сильвербайком больше для красного словца назвал :) Меня впечатлил сам факт - народ тратит большие бабки, рассуждает на форумах о том, что лучше ставить - кассету XTR или X-0, затаривается спортивным питанием и правильной формой, и в результате их делает чувак без внешних признаков чемпиона как-то дорогущая вилка, контактные педали, форма. Достойно уважения, честно :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 15:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 422
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:19.01.2005
Corvin писал(а):
много чего писал


"Крылья, крылья.... главное ноги!" (C)

;)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 17:46 

Сообщения: 3
Город: з лісу
Пол: Не указан
Возраст: 41
Зарегистрирован:22.05.2007
ну байк я купив ще у 2005 за 800 грн;)) йому вже на той момент було років 5, а може й більше.... але юзали його мало
купували його в італії.... казали за 1000 зелених... а на той час то добрі гроші були.
мені казали що він чи то з титану, чи з хромолібдену... але людина, яка мені його чистила-змазувала, казала, що він алюмінієвий, а він, здається, добре в байках розбирається. також казав, що обладнання доволі добре, але вже старе. (перекидки і моноблоки альтус старої якісної закалки, втулки діор лх, обода подвійні, дюпельовані)
я його змінив тільки задню перекидку, ланцюг і задню касету, спочатку....

зараз вже й поміняв моноблоки.....
а взагалі байк десь в районі 10 кг важить.... я точно не важив....

а з приводу того, що там люди розказують про всілякі штучки.... хтр чи х-о .... то будь-ласка.... хочуть патякати, ю"р велком....
до мене на змаганнях теж іноді долітали висловлювання типу:
новий байк, не звично, потрібно підлаштуватися, звикнутися.... а якщо не звикнувя - поганий результат.....
все то маячня..... повна причому.... для того щоб підлаштуватися під інший байк достатньо декілька годин покататися.... аби він на ходу був.... а результат показувати можна!!! так, можливо я не маю права такого казати, бо ще нічого не займав... окрім того ж байк кінгу тільки в 5 році (2 місце), то було моє перше змагання;))
але якщо людина хоче кататися, а не довго розповідати, про те що нова виделка амортизує по іншому, тому я приїхав передостаннім.... то для неї не буде жодних перепон!!!

_________________
если очень захотеть, можно в космос улететь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 17:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 354
Город: Хряков
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:19.08.2005
der Schulz писал(а):
ну байк я купив ще у 2005 за 800 грн) йому вже на той момент було років 5, а може й більше.... але юзали його мало
купували його в італії.... казали за 1000 зелених... а на той час то добрі гроші були.
мені казали що він чи то з титану, чи з хромолібдену... але людина, яка мені його чистила-змазувала, казала, що він алюмінієвий, а він, здається, добре в байках розбирається. також казав, що обладнання доволі добре, але вже старе. (перекидки і моноблоки альтус старої якісної закалки, втулки діор лх, обода подвійні, дюпельовані)

Я знал, что тут что-то нечисто ;)

der Schulz писал(а):
але якщо людина хоче кататися, а не довго розповідати, про те що нова виделка амортизує по іншому, тому я приїхав передостаннім.... то для неї не буде жодних перепон!!!

Воистину так!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 22.05.2007 18:16 

Сообщения: 1204
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:09.06.2005
Друже, респект! :)

_________________
Грек


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25.05.2007 17:40 

Сообщения: 3
Город: з лісу
Пол: Не указан
Возраст: 41
Зарегистрирован:22.05.2007
чисто чи брудно, а я б зрадістю прокатався б у змаганні, коли усіх би посадили на однаковісіньки байки
:evil:

я не думаю, що я б з того пограв :-)

_________________
если очень захотеть, можно в космос улететь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.111s | 23 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'