| kinetic storm 29 |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.11.2013 14:02 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.10.2013
Как стало известно из авторитетных источников: "Разом з FISCHER можливо все!"
Что это значит? Это значит, что с сегодня, т.е, с 4 ноября компания FISCHER объявляет конкурс на самый неординарный, возможно, несерьезный, само собой, очень крутой туристический проект. :tourist:
Что бы принять участие в конкурсе:
* лайк вот тут FACEBOOK
Изображение
* репост на свою стену
* детальный план твоего путешествия сюда: [email protected]
* куда планируешь ехать (начальная, промежуточная, конечная точка)
* количество участников
* на чем планируешь путешествовать (ноги, руки, байк, лыжи, собачьи упряжки - ограничений на самом деле нет!), твой формат (или неформат? :matras: )
* количество дней в пути
* желаемая спонсорская помощь :beer:

Самое приятное, что все участники получат приятные призы! :santa:
Подробности конкурса ТУТ


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.11.2013 16:19 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.10.2013
Доброго дня!

Декілька зворушливих слів вступу.

Натрапивши на сайті Велокиєва на Ваше оголошення, серце тихенько стислось...
-Ось, може це воно, слухай, давай, попробуєм!
-Та ти що, перестань, ти ж за два останніх роки вже стільки перепробував, і що?
-Давай, там навіть собачі упряжки є, давай, спробуй!

Замість "Давай" була чергова сотня дороги, чергове тренування, вихідний день все ж, як власне, і сьогодні, коли буде ще одна сотка, намотана на колеса.
Просто щоб насамперед збити хвилювання, а потім тремтячими руками набирати текст...і підбирати слова, яких, при бажанні, можна написати цілу купу і трішки.
Але як висловити бодай соту частину того, що у тебе всередині...


Два роки марю свою мрією, шукаю можливостей, спонсорства...

куди плануєш їхати (початкова, кінцева та проміжні точки маршруту)
Планую у березні 2014 стартувати у навколосвітню подорож, велосипедом. Старт відбудеться на Говерлі. За безсніжної погоди з'їду на веліку, за снігової-на лижах,з друзями. Потім із т\б "Заросляк" поїду через Чернівці, Кам'янець-Подільський, Вінницю, Житомир у Київ, на веловиставку "Велобайк", Далі Черкаси, Дніпропетровськ,Запоріжжя, Ростов, який на Дону, П'ятигорськ, Терскол, сходження на Ельбрус(можливо візьму прокатні лижі і спущусь донизу), далі Грузія з Казбеком та Шхарою, Турція(Арарат), знову Грузія, Азербайджан, Іран, Пакистан, Індія, Непал, Бутан, Мь'янма, Лаос,В'єтнам, Камбоджа, Тайланд, Малайзія, Сінгапур, Індонезія, Папуа Нова Гвінея, Австралія, Країна хобітів-Нова Зеландія...Аляска, Канада, Штати і далі, вздовж двох американських континентів, аж до найпівденнішого міста кульки нашої-Ушуайя. З Буенос Айреса доберусь у Кейптаун(ПАР), і через Намібію, Зімбабве, Ботсвану, Танзанію, Уганду, доберусь у Кенію, а там...думаю, до того часу у Єгиптах і сусідніх країнах перестануть стріляти і ходити з прапорами, тому вдастся проїхати до Стамбула, звідки через болгарські та румунські городи вже зовсім близько до тієї ж Говерли, де й буде фініш
Поскільки я альпініст і гірський турист, то звичайно ж планую гори, у кожній країні, сходження на її найвищу точку. Десь це займе неділю, десь місяць-два.
Еверест і К2 хочуть багато грошей, тому там лиш треки в горах.
скільки людей бере участь,
Соло. Тобто один. Попутників поки що не знайшов, мало хто може залишити минуле своє життя на такий термін...
на чому плануєш подорож, формат (або неформат?) (ноги, руки, байк, лижі, собачі упряжі – обмежень немає!)
Основний засіб пересування - байк, тобто лісапета! :) Десь попробую катнути на лижах, десь на собачих упряжках(Аляска зве та манить...), десь на катамарані з каяком...
кількість днів
За 80 днів навколо світу навряд чи, а от за три, приблизно роки, думаю впоратись!
яку спонсорську допомогу ти бажаєш отримати
Мінімум на який розраховую-$3 на день, власних коштів, це те, у чому я впевнений, що маю, і стартую у будь-якому випадку.
А максимум...о-о-о, максимум!
Вважаю, що мені би вистачило на три роки тисяч 30-35 американських рублів.
Продовжую шукати фінансову підтримку, спорядження, роблю щеплення, збираюсь подавати документи на відкриття віз, де необхідно.
І тренуюсь, тренуюсь...
обговорюй на своїй сторінці деталі маршруту і звітуй про проходження подорожі
Основна медійна площадка - мій сайт(http://www.active-travels.com/p/video.html), а також спільноти у фейсбуці, вконтакті, ЖЖ, G+, YouTube, Vimeo, журнал "Світова географія", інші видання


Хто я?
Юрій Заїка, Майстер спорту з туристського багатоборства, альпініст, фотографую та малюю картини(або думаю, що художник та фотограф!)
будував рятувальний притулок на Ельбрусі, на вершині був мо' разів 30, стільки ж на Казбеці, і трішки менше на інших горах. Батько двох прекрасних, дорослих вже, дітей.

Нащо я оте роблю, що описав вище?

Так круто коли діти скажуть: Наш тато!
Ще крутіше коли вони самі будуть жити. а не проживати життя.
Україна моя, Україна...теж у серці...
А потім уже все інше-гінесси, досягнення

Крута ідея? Так!

Смілива? Так!

Неймовірна? Ще й яка!

Здійсню? ТАК!

Тепер вона вам дається на розсуд, а залишається у моїх руках!

Дякую!
З повагою,
Юрій Заїка.
[email protected]
067 408-50-42

Изображение
фото взято з сайту http://www.active-travels.com

Тепер від нас:
Юрій, ми дуже вдячні за Ваш справді фантастичний лист, за Вашу велику мрію і натхнення!
Ми обов'язково підтримаємо (в якійсь мірі) Ваш сміливий проект (скоріше за все - то буде сорядження, або функціональний одяг, який знадобиться під час трирічної подорожі)

P.S: зізнаємось, коли читали Вашого листа, по шкірі бігала ціла тонна мурашок... Дякуємо, що Ви є, що маєте сили здійснювати Великі ідеї і мрії!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.266s | 19 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'