| Беговые дорожки HouseFit |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 11.05.2014 10:20 

Сообщения: 21
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.04.2014
Хочеться трішки розвіяти міфи про дешеві компоненти, що встановлені у байках нижнього цінового діапазону.
Зважаючи на мою вагу та ріст (194см і 112 кг), вибрати недорогий байк із міцною рамою виявилось не так і просто. Я шукав байк із жорсткою рамою, і яка водночас не відіб'є усе у п'ятій точці. Це і була основна причина придбання Cannondale Trail 7: міцнішої та жорсткішої рами у ціновому діапазоні до 5500 грн я не знайшов.

Міф перший: рама має мати 1.5" рульове із заводу. Ні, ця рама дозволяє із часом проапгрейдити вилку на щось дуже круте: або конічна із штоком 1 1/8- 1.5", або й навіть 1.5" - правда прийдеться міняти рульове, що є досить не дешевим задоволенням (в районі 100 євро), можливо є щось і подешевше, не шукав ще.
Міф другий: вилка взагалі не працює. Теж не повністю правда: мене дуже сильно здивував той факт, що макет вилки виконує (!!!) свою роботу, але як на мене із легшим райдером вилка була б дуже жорсткою і не працювала б. Сонтурівська вилка дозволяє доволі швидко пересуватись по каменистій і розбитій дорозі, я був здивований. Руки після поїздки не болять, але і правда хочеться хочеться її зробити ледь-ледь м'якішою. Проте є і мінус: як добре гальмуєш переднім колесом, ось (штани) відхиляються на міліметра 2-3.
Міф третій: передачі погано перемикаються, бо дешеві а) касета, б) шатуни із зірочкам в) перекидки. Це все лапша, і придумано для того щоб якомога швидше очистити наш карман. Звичайно, спортсменам і професійним райдерам потрібні дуже швидкі зміни передач, та грами там як на вагу золота. Мені, початковому любителю, швидкість перекидання передач дуже сподобалась: порівнюю із шімано 2007го року (на старому байку стоїть) якихось разючих відмінностей я не побачив. А ще зайдіть на сайт сонтура і погляньте вагу шатунів: шімано кажете? Ні, дякую. Плюс позаду можна перекидати по 2 передачі за один раз. Єдине, потрібно посидіти і налаштувати усе як потрібно. І мінус: ледь помітна кривизна великої передньої зірки, або це каретка так встановлена, але не критично: відхилення не більше як 0.5 мм, тобто ледь помітне.
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Отже, не такий страшний вовк як його малюють. Ясне діло, що з штатного обладнання за рік мало що залишиться, проте і штатне працює доволі добре. Так що не знаю чи є смисл гнатись за крутим обладнанням, так як всеодно половина із цього обладнання просто розхідники.

Продовження буде ...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 17.06.2014 23:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 2290
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
А кто говорит что плохо?? Сам планирую после продажи своих велов взять найнер с полторашной вилкой. Кстати брать надо целиком, все эти сборки в итоге влетают в копеечку.

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 20.06.2014 20:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 290
Изображения: 0
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:01.04.2012
нету у этого велосипеда полторашной вилки. У трейл сл - там да, у просто трейл - обычный 1,1/8.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 20.06.2014 23:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 579
Изображения: 4
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.08.2011
erix5 писал(а):
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Бо як ви пару годин на день неперервно понатискаете ручку гальм, то відчуете різницю. Звісно більше це відчуваеться при їзді у горах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 23.06.2014 02:47 

Сообщения: 15
Город: Луцк
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2013
З березня є щасливим власником Cannondale Trail 7 29ER. Велосипед брав фактично з-за рами, з метою подальшого неспішного апгрейда.
На стоковому обладнанні наїздив приблизно 1500км. Сантур - все-таки макет з вагою в майже 3кг. :facepalm: Гальма більш-менш тормозять, поки ні разу не підстроював. Якість тормозіння, може, навіть гірша ніж в якісних вібрейків. Передачі перемикаються нормально, хоч і альтуси. Шатуни Suntour виявились кривуватими від народження. Покришки WTB Nineline непогано ведуть себе в гівні та на піску, але зовсім "ніякі" та шумні на асфальті.
Ну, але ці всі нюанси - поправимі за допомогою апгрейда. :smile:
Рама реально класна, котить дуже добре. Єдиний мінус - слабувата фарба. Хоч я - дуже акуратний власник, але все ж зробив декілька подряпин на рівному місці. :sad:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 23.06.2014 22:06 

Сообщения: 21
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.04.2014
Sphinx писал(а):
нету у этого велосипеда полторашной вилки. У трейл сл - там да, у просто трейл - обычный 1,1/8.

Додаю скрін переписки із офіціалами. У SL 1.5" рульова іде "ззаводу", на трейл треба ж міняти самому.
Ось так.

Вложение:
cdale_trail7_answer.jpg
cdale_trail7_answer.jpg [ 118.96 КБ | Просмотров: 2640 ]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 23.06.2014 22:29 

Сообщения: 21
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.04.2014
TORN_11 писал(а):
erix5 писал(а):
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Бо як ви пару годин на день неперервно понатискаете ручку гальм, то відчуете різницю. Звісно більше це відчуваеться при їзді у горах.


Тестував вже. 6 годин Гора Гимба-Гора В. Верх-(не памятаю третю гору). Підйом то пішки - кадейловці полінились поставити систему хоча б 22-32-40, і касету із 34Т - то на трейлі 7у із стоковими гальмами. У кінці подорожі довгий і крутий спуск кілометрів з 5. Із руками все впорядку, із гальмами теж. Єдине ротор ледь потемнів.
Так що... мене влаштовує. Підкреслюю - їх потрібно вірно налаштувати!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 24.06.2014 10:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 290
Изображения: 0
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:01.04.2012
Цитата:
Додаю скрін переписки із офіціалами. У SL 1.5" рульова іде "ззаводу", на трейл треба ж міняти самому.
Ось так.

Ви ще не мали справу з некомпетентними "манагерами"?
Тут не в рульовій діло. Сам стакан рульової труби на трейл СЛ - 1,5, на просто трейлах - 1,1/8. У КанеКрика є перехідник, вставляється знизу рульового стакана рами, і тоді туди можливо засунути вилку з конусною рульовою. Але тоді вся геометрія йде боком, цей перехідник задирає перед рами на 2 см (а може й більше).

На сайті в описі велосипедів конкретно вказано
Цитата:
Frame: Trail 29, double-butted 6061 Alloy, SAVE, 1-1/8� head tube

Trail 29 7 вкладка специфікації

Цитата:
Frame: Trail SL 29, Optimized 6061 Alloy, SAVE, 1.5" head tube

Trail SL 29 3 вкладка специфікації

Можливо вони там таки щось нахомутали і самі точно не знають що в них і де, найпростіший варіант буде - фотки давайте :) Або спитайте в продавців магазину, де купляли велосипед.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 03:43 

Сообщения: 15
Город: Луцк
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2013
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 04:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 172
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.06.2012
Cherman писал(а):
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:

А по-моему, по фото видно, что у Trail SL рулевой стакан больше по диаметру, чем у Trail.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 22:28 

Сообщения: 15
Город: Луцк
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.09.2013
aleyer писал(а):
Cherman писал(а):
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:

А по-моему, по фото видно, что у Trail SL рулевой стакан больше по диаметру, чем у Trail.

Так я і написав те саме.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 02.08.2014 13:51 

Сообщения: 3
Город: Кривой рог
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:19.03.2014
Cannondale Trail 7 уже ежу пол года проблем не вижу накат хороший вилка работает нормально,краска слабая очень сильно царапаеться даже пакет положил на руль и уже после 10 мин поездке уже потертость на раме(( а в полном я доволен ))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Trail 7: не все так погано
СообщениеДобавлено: 05.08.2014 17:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
Sphinx писал(а):
У КанеКрика є перехідник, вставляється знизу рульового стакана рами, і тоді туди можливо засунути вилку з конусною рульовою. Але тоді вся геометрія йде боком, цей перехідник задирає перед рами на 2 см (а може й більше).

Насправді, лише на 12 мм, що є зовсім некритично.
http://store.canecreek.com/p/40-ec44-40 ... embly?pp=8

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.103s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'