| купити електричний самокат |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Trek Marlin 2013 29er. ALL-SEASON CONCEPT.
СообщениеДобавлено: 15.07.2012 15:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Повна тема по експлуатації мого велосипеда Trek Marlin 2013
Обзор після першого сезону експлуатації Trek Marlin 2013
Переборка вилки SR SOUNTUR XCM V3 MLO

Король Гор

Купив я собі Trek Marlin 2013 модельного так сказать року (Американський маркетинговий прийом, коли моделі наступноги року анонсуються і продаються вже в середині цього). За 5450 грн. Ну була ще знижка, але продавці просили її не афішувати, з поваги до них - не буду.

Фото:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Colors True Blue

Frame Alpha Gold Aluminum, butted & hydroformed tubing, G2 Geometry 19"

Front suspension SR Suntour XCM w/mechanical lockout, preload, custom G2 Geometry w/51mm offset, 100mm travel

Size 19"

Wheels Formula DC20 front hub; Formula DC22 alloy rear hub w/Bontrager AT-650 32-hole double-walled disc rims

Tires Bontrager 29-2, 29x2.1"

Shifters SRAM X4, 8 speed

Front derailleur Shimano Altus

Rear derailleur SRAM X4

Crank Shimano Altus 42/32/23

Cassette Shimano HG31 11-34, 8 speed

Pedals Wellgo nylon platform (-->Shimano PD-M520)

Saddle Bontrager Evoke 1

Seatpost Bontrager SSR, 27.2mm, 12mm offset

Handlebar Bontrager Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep

Stem Bontrager SSR, 31.8mm, 10 degree

Headset 1-1/8" threadless, semi-integrated, semi-cartridge bearings

Brakeset Tektro Novela mechanical disc brakes w/Tektro adjustable-reach alloy levers

Grips Bontrager Race

Пробіг складає на сьогодні біля 200 км. Гальма притерлися і в принципі майже достатні для неекстремального використання. В принципі чекати більшого від механіки на 160-х роторах, на 29 колесах не варто. Тому буде робитися апгрейд з часом на інші.

Вилка досить таки м'ягка, але на щебень не встигає обробляти-трясе(коли в шинах 3 атм і вони не гасять),велосипед гарно котить і гарно їде як вгору так і вниз. Рідна гума при адекватному тиску досить таки нормально гребе вверх і "глотає" гравій.

По мірі якихось змін в комплектації чи ще чогось відписуватиму в цій темі. Дякую а увагу.

На фото в горах велосипед на г. Анталовецька поляна.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Последний раз редактировалось Master General 27.09.2013 08:54, всего редактировалось 6 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2012 15:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1218
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:21.08.2009
Красень :smile:

_________________
Cannondale trail 5 2011
Cannondale F-Si Carbon 3 29er (2019)
Gila Pro Air


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2012 15:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
KMO
дякую на доброму слові. Дійсно лінії і ще й колір дуже гармонійний, не дивлячись на фото з мобільника.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.07.2012 22:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Сьогодні довелося правити невеличку (1мм) вісімку на задньому колесі. Наштовхує на думку, що ободи досить таки пластилінові - Bontrager AT-650. Або я запізнився з підтяжкою спиць - треба було це зробити після перших 30-40 км.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.07.2012 10:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 835
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 52
Зарегистрирован:24.09.2010
как резина на этом веле ?

_________________
окунёк-УКРАЛИ
крокодил
Дракон


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.07.2012 11:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Bontrager 29-1 2.1"
протектор не великий
при 2.2 атм повзе в гору нормально
на асвальті накат нормальний
мягка на ходу при 2.2 атм
резина як резина, поки не проколов
з колії виходить невпевнено
на мокрих каміннях скользить. я знаю що ще можна про неї написати. для гір я би взяв щось більш агресивне з більшим протектором.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.07.2012 15:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 323
Город: Северодонецк
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:07.06.2012
А тормоза сильно свистят и скрежетят при экстремальном торможении, как описывали про модели 2012г? Ко мне сегодня приехал с того же магазина черный марлин, я в своем городе первый)))

_________________
Мой велосипед http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 9&t=126514


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.07.2012 18:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Тормоза ... гавно це, а не тормоза. У мене на Ашані V-Brake краще працювали... Проїхав кілометрів 320 десь, по горах десь 120, то вже половина колодок зчухалося. Свистять але допомагає відпустити і натиснути знову. Для міста і шоссе хватає. На реальному ДХ спуску вони НЕ ЗДАТНІ зупинити велосипед який їде з швидкістю більше 10 км/год. Общем треба вперед ротор кидати 185 або міняти на гідравліку (для гір теж поставив би 185 ротори щоб не грілося сильно і легше тиснути). Общем гальма і вилка це перше що треба міняти на цьому веліку. Вилка має ход реальний 60 мм замість 100 заявлених... І гнеться як гавно, аж видно. У неї призначення не катати, а шоб баби зирили і казали який крутий спартівний вел. Общем велік як і очікував я при покупці годен для рівнини і невеличких склонів, в парку покатати. А для серйозних справ трошки слабуватий і треба на нього хухати бо поламається.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.07.2012 16:42 

Сообщения: 117
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.04.2012
Локаут на вилке работает нормально?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.07.2012 17:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 39
Город: Южноукраинск
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:20.07.2012
Уже 9 дней являюсь обладателем черного Марлина 2013 года. Пока проехал 100 км. Передний тормоз при хорошем уклоне или скорости выше 25 км/ч по ровной дороге сегодня начал стабильно скрипеть. Тормоза действительно фигня. У меня вес 97 кг и при движении с горки тормоза замедляют, но нормального торможения нет. Явно лучше ставить гидравлику. Все остальное полностью устраивает. Про вилку ничего плохого сказать не могу, но у меня ей и особо работать негде, т.к. катаюсь 50% по убитому асфальту/бетону и 50% по не экстремальному грунту. Хотя видно по следам на вилке, что на 80% своего хода ей отрабатывать приходилось. Самое лучшее качество вела, это комфорт на ухабах и камнях. При спуске с горок приходится оттормаживать излишне рано из-за плохих тормозов. На тех же горках на Кейлис Кобе торможение значительно четче и быстрее с его бюджетной гидравликой.

_________________
Trek Marlin 2013, Trek Skye 2013.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.07.2012 17:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
millionARE писал(а):
Локаут на вилке работает нормально?

блочить тільки якщо повністю розгрузити вилку. Став, зліз с сідла/педалей - закрив і поїхав. Трошки підстукує при цьому глухо. Локаут механічний. Общем що він є що нема. На ходу не включиш а поки станеш то більше часу втратиш на процедури. Виключити можна на ходу.
Цитата:
Про вилку ничего плохого сказать не могу, но у меня ей и особо работать негде, т.к. катаюсь 50% по убитому асфальту/бетону и 50% по не экстремальному грунту. Хотя видно по следам на вилке, что на 80% своего хода ей отрабатывать приходилось.

у мене при вазі під 90 кг, навіть при спуску на трассі Короля Гір в сторону Тур'я Ремети (сідло треба спускати щоб не улетіти) по каменюрам здоровим хід заміряв - рівно 60мм. І хоч ти трісни. Прелоад викручений на максимум для максимальної м'якості - чути як впирається і не йде. Як буду перебирати її трохи підріжу еластомер. А згідно інструкції до вилок сантур така операція вилці положена кожні 50 годин їздового часу - тобто в мене то десь місяць. Треба розбирати і мазати башинги.

jlnt писал(а):
Уже 9 дней являюсь обладателем черного Марлина 2013 года. Пока проехал 100 км. Передний тормоз при хорошем уклоне или скорости выше 25 км/ч по ровной дороге сегодня начал стабильно скрипеть. Тормоза действительно фигня. У меня вес 97 кг и при движении с горки тормоза замедляют, но нормального торможения нет. Явно лучше ставить гидравлику.

можна ще поставити ротори 185 мм хочаб спереду - результат буде точно. На такі великі колеса 160мм ротор ЗАМАЛО. Це дешевше ніж ставити комплект гідри від 1000 грн. Хоча кажуть комплект Тектро-Драко коштує 600.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.07.2012 21:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 39
Город: Южноукраинск
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:20.07.2012
[/quote]
можна ще поставити ротори 185 мм хочаб спереду - результат буде точно. На такі великі колеса 160мм ротор ЗАМАЛО. Це дешевше ніж ставити комплект гідри від 1000 грн. Хоча кажуть комплект Тектро-Драко коштує 600.[/quote]

Этот год откатаюсь без замен, а в следующем посмотрю по результатам этого сезона, но пока тормоза напрягают. Сегодня за КАМАЗом спускался по уклону около 25 град., а он как назло полз 10 км/ч, так пришлось сунуться на постоянно визжащем переднем тормозе, а задний вообще на спуске для галочки и чтобы не перевернуться. А что эффективнее ротор 185 или Тектро-Драко?

_________________
Trek Marlin 2013, Trek Skye 2013.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.07.2012 22:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 39
Город: Южноукраинск
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:20.07.2012
Изображение

Вот кстати мой Марлин. Рама 17,5". Не могу у нас в городе сумку под раму найти, не влазят или крепления на меньший диаметр трубы рассчитан, кто знает модель наверняка? Под кресло не хочу.

_________________
Trek Marlin 2013, Trek Skye 2013.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.07.2012 09:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 159
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.08.2011
Сумка під раму протре фарбу на рамі. Я все вожу в рюкзаку, сумка непрактично для мене.

jlnt писал(а):
А что эффективнее ротор 185 или Тектро-Драко?

набагато. в мене на старому веліку була механіка тектро і при 185 роторі мені не треба було апгрейду на гідру. Різниця у вазі 50 грам максимум. На нашу вилку можна ставити 185 ротор. p.s. там де ще може проїхати камаз достатньо і 160-го ротора. Більший ротор треба там де проїде тільки трельовщик.

_________________
путін хуйло путін хуйло путін хуйло путін хуйло
путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець путін військовий злочинець


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.07.2012 14:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 39
Город: Южноукраинск
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:20.07.2012
Master General писал(а):
Сумка під раму протре фарбу на рамі. Я все вожу в рюкзаку, сумка непрактично для мене.

jlnt писал(а):
А что эффективнее ротор 185 или Тектро-Драко?

набагато. в мене на старому веліку була механіка тектро і при 185 роторі мені не треба було апгрейду на гідру. Різниця у вазі 50 грам максимум. На нашу вилку можна ставити 185 ротор. p.s. там де ще може проїхати камаз достатньо і 160-го ротора. Більший ротор треба там де проїде тільки трельовщик.


спс, значит весной диски на 185 поменяю

_________________
Trek Marlin 2013, Trek Skye 2013.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.361s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'