ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| cyclone sx |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 63, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 20.04.2015 14:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
Троха накатане ревю оф MICHELIN Wild Grip'R 29"x2.10"

Изображение

Відкатав я на них наразі в районі 700 км. Але частину на ділянках, де катав на всілякому різному, тому можна приймати ці ділянки як еталон.
Взяв їх майже що випадково, бо треба було чимось задобрити БогаСправностіРовера, хоча давно мозолили очі в магазині колєг. Крім того на таких вже один із них катав, і в спільних катаннях снігом часом виглядав навіть краще ніж я на Smorgasbord'ах.
Покрихи Тюблес Реді, але наразі камерно. Доволі товсті боковини, відносно твердий компаунд. Компаунд наче одинарний.

Отже враження:
1)Асфальт
- 3,5-4 кг, гуде, майже не вібрує, шикарний накат, непогано пружинить, незважаючи на високий тиск, таке враження що матеріал боковин пружніший ніж в тих самих Smorgasbord, чи максісівській гумі;
- 1,5-2,5 кг - десь тут, а може трохи нижче, знаходиться тиск, при якому на тих покрихах стрибаєш як м'ячик через ями, гул-накат по відчуттях ті ж самі;
- <=1 кг, наката залишається доволі таки непоганим.
2)Вогкий грунт, сухий грунт
- 3,5-4 кг, шикарний накат, ненадійна керованість, непогане гальмування;
- 1,5-2,5 кг, шикарний накат, посередня керованість, хороше гальмування;
- <=1 кг, покращення керованості, гальмування, накат без змін, але все ж довіряти покрихам на всі 100% не горю бажанням.
3)Мокрий грунт, болота, снігова каша
-3,5-4 кг
- 1,5-2,5 кг - отут на різних тисках просто погана гума - носить, буксує, зривається, дещо покращується щеплення із зниженням тиску, але в снігу скоріше виверне кермо куди сніг хоче. ніж поверне, я б навіть сказав, що небезпечно;
- <=1 кг .
4) Гравій, крупне каміння
3,5-4 кг - нестійка, зносить;
- 1,5-2,5 кг - терпимо, тримає доволі непогано, але якщо поволеньки.
- <=1 кг - можна ганяти, але все ж обережно.

То певні перші мої покрихи на яких є вказівка розвертати задню покриху в іншу сторону, ніж передню.
Із цим мабуть пов'язана така особливість в керуванні, що заднє колесо несподівано і безповоротно зривається в колію, і опиняєшся на землі. а також закидання "хвоста" ліворуч/праворуч під час спусків із заблокованим/майже заблокованим заднім колесом. Мабуть є сенс спробувати поставити задню покриху аналогічно передній, можливо при "сповзанні" ровера обома колесами, ровер не буде розвертати. Наразі переставити покриху було лінь, тому не перевірив. :roll:
Гарно тримає, якщо рухатися паралельно похилій поверхні.
Асфальтом накат дивовижно (якщо глянути на зубатий протектор) чудовий. Але гуде. Стирається не просто, але все ж асфальт цій гумі здоровля не додає.
Буду використовувати надалі на випадки, коли багато асфальту, але треба й на грунти заїхати. Чи після грунтів до поїзда все тим же асфальтом. Для не гірського туризму. Для розбитих доріг саме те, через високу "стрибучість". Але при різких рухах кермом, навіть на невеликій швидкості, низькому тиску і чистому асфальті зривається в юз, тому ями краще перестрибувати, ніж петляти між ними.
Такий собі не нудний універсал, але не для болота/снігу (хоча колєга катав снігом, каже накат кращий як в нобініків і доволі надійно тримає, але я на них хіба в каші бував).

Заміряв розміри при різних тисках:
Изображение

Манометра людського під рукою не було, штанген совковий. Похибка манометра - +/- 0,25 бар, штанген точністю 0,1 мм, враховуючи пружність гуми - +/-0,5мм. 4-ри точки, по 90*. Ширина по балону, ширина по грунтозацепах, товщина від внутрішньої стінки обода (там де шприхи) до шипа - фактично "товщина" колеса.
Вага в районі 660 г/штука.
Ще фото:
Изображение

Изображение

Изображение


Пробувалося на цьому ровері.

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 23.04.2015 16:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 773
Город: Николаев
Пол: Муж
Зарегистрирован:12.06.2014
Всем привет!

Есть у кого-то опыт использования schwalbe hurricane 29 х 2,00 на заднем колесе?
Нормальный будет накат если спереди будет умеренно зубастенькая?

Два полуслика стремно ставить (не люблю падать), а вот сзади интересно попробовать.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 09:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 21
Город: Чернигов
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:02.08.2014
Добрий день, друзі.
Хотів спросити, я шукаю більш менш універсальні покришки, покатушки в осномному по асфальту (десь 70%), інше це грунти, невелийкий щебень, піски теж бувають (не багато) та грунтові дороги в дождь не їзжу ( тільки якщо під час покатушки під нього не потрапив).
Готовий витратити десь 900 грн. Потібний добрий накат по асфальту )
буду вельми вдячний )
Придивився Continental Race King 29x2,0, чи Schwalbe Smart Sam Performance DC 28х1,75 (але мені здається, що вузькі).
Можливо в кого був досвід поїздок на них.

_________________
« Бессмысленно продолжать делать то же самое и ждать других результатов. »


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 12:36 

Сообщения: 601
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:14.08.2012
вузькі для піску, для іншого болєє чєм


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 13:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 3477
Город: Харьков (р-н.Салтовка)
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:22.03.2007
Vlad Kaplya писал(а):
Хотів спросити, я шукаю більш менш універсальні покришки, покатушки в осномному по асфальту (десь 70%), інше це грунти, невелийкий щебень, піски теж бувають (не багато) та грунтові дороги в дождь не їзжу ( тільки якщо під час покатушки під нього не потрапив).
Готовий витратити десь 900 грн. Потібний добрий накат по асфальту )...
...
Придивився Continental Race King 29x2,0, чи Schwalbe Smart Sam Performance DC 28х1,75 (але мені здається, що вузькі).
Можливо в кого був досвід поїздок на них.
Кому как, всегда считал, что 45-47мм самая универсальная ширина, позволяющая нормально катить на асфальте и иметь достаточно контроля на грунте. При этом даже в горные походы назад чаще всего ставлю вообще 42мм резину, хотя больше для обеспечения достаточных грязевых просветов. Резина от 50мм - это уже откровенно внедорожный формат да и то порой с агрессивной направленностью. Для обычных поездок вполне достаточно и более узкой и не такой злой резины.
Изображение
Изображение
Изображение


Ну, а в остальном все про СмартСэм в "промежуточном размере" расписал несколько лет назад - viewtopic.php?f=36&t=8255&start=165#p404814 . Как тогда так и сейчас НЕ считаю эту резину идеалом, а только просто покрышкой под широкое универсальное использование. А под преимущественно асфальт надо брать вообще обычную дорожную резину, тем более если есть упоминание про накат на асфальте.

_________________
Реквием по “Свину Универсалу” (бывшему SCHWINN Mesa) - были 26-е колеса
с 2009 перешел на гибрид с 28-ми - “Универсальная Скотина” (на базе Scott Sportster Р4, 2008) и сейчас это уже не единственный вел. ;)
"Свалка отчетов" (32 шт.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 16:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 21
Город: Чернигов
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:02.08.2014
Младён
Зараз на передньому колесі Schwalbe ROAD CRUISER (28*1,75) на задньому Schwalbe Kojak (28*1,35) (другу швальбу порізало на щебні, тому зараз стоїть роад круисер), накат хороший, але як тільки виїзжаеш з дороги (та в нас і дороги не дуже), дискомфортно їхати ( в задньому колесі 6,3 атм тиск), ось і шукаю щось біль універсальне. Щоб можно було проїхати десь открім доріг асфальтованих :)

_________________
« Бессмысленно продолжать делать то же самое и ждать других результатов. »


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 08.05.2015 09:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 106
Изображения: 5
Пол: Не указан
Зарегистрирован:15.02.2010
Continental Race King 29x2,0 на песке отлично себя ведут, по грунтам хорошо, и в грязи. но я с них слез, бо тож 60-70% по асфальту. поставил geax barro, по грунтам также хорошо, на асфальте лучше, но они почему то шумят больше, и мягкие они, износ больше чем у конти. конти я за 3 сезона не сносил. если вес не столь важен то ставьте швальбе харрикейны. по мне так самое универсальное .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 08.05.2015 10:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 3477
Город: Харьков (р-н.Салтовка)
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:22.03.2007
Vlad Kaplya писал(а):
Зараз на передньому колесі Schwalbe ROAD CRUISER (28*1,75) на задньому Schwalbe Kojak (28*1,35) (другу швальбу порізало на щебні, тому зараз стоїть роад круисер), накат хороший, але як тільки виїзжаеш з дороги (та в нас і дороги не дуже), дискомфортно їхати ( в задньому колесі 6,3 атм тиск)...
Ну, во первых 35мм и 47мм это гигантская разница, выше уже дал ссылку где очень даже чувствовалась разница между 42мм и 47мм (ну пусть по факту 40 и 45). Во-вторых, в "промежуточном размере" на 42-47мм вполне нормально держать 3,5-4 атмосферы, чего хватает и для минимального комфорта на "наших дорогах", и чтобы обод не бить. Да и из понятия накат\комфорт чаще всего надо выбрать что-то одно. Ну и ... Kojak ... упоминание слика на грунтах или щебне, еще и в размере 1,35'.... тут без комментариев. Да и роад круизер - название как бы уже намекает, что его стихия нормальный асфальт, а не грунтовка.
Под "дорожной резиной" выше как раз упоминал, как раз не чисто асфальтовую, а резину под разнообразные дорожные покрытия, включающие в себя кроме асфальта так же щебенку. Что-то вроде:
Изображение

Kojak и road cruiser это все-таки скорее "асфальтовая резина".... да и совсем никак не относятся к определению "покрышки для 29"

_________________
Реквием по “Свину Универсалу” (бывшему SCHWINN Mesa) - были 26-е колеса
с 2009 перешел на гибрид с 28-ми - “Универсальная Скотина” (на базе Scott Sportster Р4, 2008) и сейчас это уже не единственный вел. ;)
"Свалка отчетов" (32 шт.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 08.05.2015 15:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 21
Город: Чернигов
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:02.08.2014
Младён
Я сюди і прийшов за допомогою, щоб мені допомогли визначитись з покришками, і так, я сам розумію, що
Цитата:
Ну и ... Kojak ... упоминание слика на грунтах или щебне, еще и в размере 1,35'.... тут без комментариев
це асфальтная покришка, думаєте чому я хочу замінити на щось більш універсальне?
Мені чомусь згадався анекдот, я відчуваю себе зараз саме так

Американский форум: Ты задаешь вопрос, и тебе на него отвечают.
Еврейский форум: Ты задаешь вопрос, и тебе отвечают вопросом.
Русский форум: Ты задаешь вопрос, и тебе долго и со вкусом обьясняют, какой же ты мудак.

А на рахунок
Цитата:
да и совсем никак не относятся к определению "покрышки для 29"
іншої, кращої, вітки для пошуку покришок на найнер я не знайов.

_________________
« Бессмысленно продолжать делать то же самое и ждать других результатов. »


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 08.05.2015 16:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 3477
Город: Харьков (р-н.Салтовка)
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:22.03.2007
Vlad Kaplya писал(а):
Я сюди і прийшов за допомогою, щоб мені допомогли визначитись з покришками
Ну так выше и ответил, что стоит смотреть на так сказать "дорожные универсальные", те же Continental Race King изначальна идут под внедорожное назначение, на асфальте это только приведет к быстрому их износу. Зачем на них после этого смотреть? А дальше, если уже имеется road cruiser, так он вполне должен нормально работать на заднем колесе, а на переднее как раз нормально пойдет 47мм-ый СмартСэм, обеспечивая достаточный контроль вне асфальта, и не так сильно стирающийся по дорогам.

_________________
Реквием по “Свину Универсалу” (бывшему SCHWINN Mesa) - были 26-е колеса
с 2009 перешел на гибрид с 28-ми - “Универсальная Скотина” (на базе Scott Sportster Р4, 2008) и сейчас это уже не единственный вел. ;)
"Свалка отчетов" (32 шт.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 12.05.2015 09:51 

Сообщения: 33
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:27.06.2012
Младён писал(а):
Vlad Kaplya писал(а):
Я сюди і прийшов за допомогою, щоб мені допомогли визначитись з покришками
Ну так выше и ответил, что стоит смотреть на так сказать "дорожные универсальные", те же Continental Race King изначальна идут под внедорожное назначение, на асфальте это только приведет к быстрому их износу. Зачем на них после этого смотреть? А дальше, если уже имеется road cruiser, так он вполне должен нормально работать на заднем колесе, а на переднее как раз нормально пойдет 47мм-ый СмартСэм, обеспечивая достаточный контроль вне асфальта, и не так сильно стирающийся по дорогам.


в мене були смарт сем і рейс кінг, так швабля на задньому колесі за 1000 км мала вигляд, як конті за 2500 км
обидва колеса в самих простих складних версіях, 80% асфальт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 12.05.2015 10:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 540
Город: Полтава
Пол: Муж
Зарегистрирован:12.10.2009
roma2055 писал(а):
в мене були смарт сем і рейс кінг, так швабля на задньому колесі за 1000 км мала вигляд, як конті за 2500 км
обидва колеса в самих простих складних версіях, 80% асфальт


SMART SAM 29 в "складних версіях" не буває
http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... t-sam.html

_________________
Адаптер для ПЕТ пляшки для встановлення безкамерки(Відео)
Украдены Cannondale Trail 29ER SL1 и Focus Burrito carbon


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 12.05.2015 11:34 

Сообщения: 33
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:27.06.2012
Anatol писал(а):
roma2055 писал(а):
в мене були смарт сем і рейс кінг, так швабля на задньому колесі за 1000 км мала вигляд, як конті за 2500 км
обидва колеса в самих простих складних версіях, 80% асфальт


SMART SAM 29 в "складних версіях" не буває
http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... t-sam.html


упс, :smile: підзабув я за 3 роки
дійсно швабля 29х1.75 дріт, конті 29х2.2 складна
позадорожна швабля (і не тільки СС) недовго їздить по асфальті (на задньому колесі)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 12.05.2015 11:58 

Сообщения: 29
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:03.12.2011
Stanislav Luschenkov писал(а):
Всем привет!

Есть у кого-то опыт использования schwalbe hurricane 29 х 2,00 на заднем колесе?
Нормальный будет накат если спереди будет умеренно зубастенькая?

Два полуслика стремно ставить (не люблю падать), а вот сзади интересно попробовать.


Я катал оба Хуррикейны и Хуррикейн сзади, Аспен спереди.
Второй вариант понравился больше. По утоптоному грунту и асфальту - накат огонь. Балки днепровские тоже без проблем. Да, под горку разгоняется будь здоров, но неуверенности особой нет. Для влажного или мягкого грунта не годится.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выбор покрышек для 29
СообщениеДобавлено: 12.05.2015 12:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 3477
Город: Харьков (р-н.Салтовка)
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:22.03.2007
Anatol писал(а):
SMART SAM 29 в "складних версіях" не буває
http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... t-sam.html

Ну... правильнее было бы сказать, сейчас уже не выпускается. Пару лет назад была Evolution серия. Сейчас уже не выпускают, а зря. Как раз такие СмартСэмы 28х1.75 разлетались как горячие пирожки. Сам жалею, что взял только одну покрышку, для пробы, а вторую уже увы так не нашел в продаже. При весе 470-480г, для переднего колеса под широкое универсальное применение ничего больше и найти не получается. Все производители ушли глубоко в найнерский сектор, так что "промежуточную" резину с невысоким весом и не найти толком. :sad:

_________________
Реквием по “Свину Универсалу” (бывшему SCHWINN Mesa) - были 26-е колеса
с 2009 перешел на гибрид с 28-ми - “Универсальная Скотина” (на базе Scott Sportster Р4, 2008) и сейчас это уже не единственный вел. ;)
"Свалка отчетов" (32 шт.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 63, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.122s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'