| Polygon велосипед |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 09:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
Пять самобытных украинских народов
Читать полный текст...

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 13:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 2410
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:14.05.2009
спасибо, познавательно!

_________________
Изображение мой конь
Расшифровка черного ящика
Сдаем в аренду производственные площади 100/140/700/1000 м2


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 14:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 858
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.08.2012
забавная статья, с одной стороны про древних укров, с другой - среди этих народов этнических украинцев нет:

Бойки - часть этнической территории бойков расположена на территории Польши, откуда они в ходе операции «Висла» были выселены в СССР и другие области Польши.

Гуцулы - до I мировой войны они находились в составе Австро-Венгрии: часть гуцульских земель входила в состав Австрии, а часть — в состав Венгрии (с 1867 года), а после 1920 года гуцульские земли находились под властью Польши, Румынии и Чехословакии. В 1939 году территория Гуцульщины была включена в состав УССР.

Ле́мки — восточнославянское население Лемковщины (в горных районах на границе Украины, Польши и Словакии)[~ 1]. Историческое самоназвание — руснаки, русины

про буковинцев даже википедия не знает (а давайте каждое село в 1000+ человек будем считать отдельным народом?)

Подоля́ни — українці, населення Поділля. Поділля було відоме в літописах як Пониззя або Русь дольна. За часів Русі, Поділля належало до руських князів і народ його були руси

в итоге имеем солянку из циган, горцев поляков и конечно же русских, миф о существовании древних укров в который раз развенчан

_________________
Ты даешь людям советы, а они портят тебе карму (с)
Велодоставка ВелоПДД


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 14:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
Дратьтатьян писал(а):
забавная статья, с одной стороны про древних укров, с другой - среди этих народов этнических украинцев нет:

Бойки - часть этнической территории бойков расположена на территории Польши, откуда они в ходе операции «Висла» были выселены в СССР и другие области Польши.

Гуцулы - до I мировой войны они находились в составе Австро-Венгрии: часть гуцульских земель входила в состав Австрии, а часть — в состав Венгрии (с 1867 года), а после 1920 года гуцульские земли находились под властью Польши, Румынии и Чехословакии. В 1939 году территория Гуцульщины была включена в состав УССР.

Ле́мки — восточнославянское население Лемковщины (в горных районах на границе Украины, Польши и Словакии)[~ 1]. Историческое самоназвание — руснаки, русины

про буковинцев даже википедия не знает (а давайте каждое село в 1000+ человек будем считать отдельным народом?)

Подоля́ни — українці, населення Поділля. Поділля було відоме в літописах як Пониззя або Русь дольна. За часів Русі, Поділля належало до руських князів і народ його були руси

в итоге имеем солянку из циган, горцев поляков и конечно же русских, миф о существовании древних укров в который раз развенчан

Я бы не была столь категорична. Данная информация говорит только о том, что исторически на Украинской земле совершенно мирно уживается масса народностей.

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 14:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
Viktory
дякую за цікаву статтю. можливо, треба було дати назву не "українських народів",бо ж український нарід один - українці, а "народів України", яких, як показує стаття, окрім власне українців, чимало. І ще, де знаходиться оця екзотична річка "Південний Брут" :D
"Подолье - историческая местность на юге Украины в междуречье Днестра и Южного Брута. Предки современных подолян начали заселять эти территории предположительно в 4-3 веке до н.э. Много позже здесь была возведена крепость Клипедава, вокруг которой со временем вырос город Каменец-Подольский."

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Viktory вкотре дякую за наповнення форуму :good: :yes:
Ця статейка звичайно трошки "пустенька", але як лікбез в самий раз :yes: Єдине, що стаття написана в теперішньому часі :D Ось так зразу складається враження. що на тих територіях живуть якісь дикі племена, а не сучасні люди які просто зберігають свої традиції :yes:
Дратьтатьян, я от не розумію в тебе таке тонке відчуття гумору чи твій організм не справився перетравити, потік інформації з реферату 9-ти класника ?!
Якщо це гумор, то я щиро аплодую стоячи :yes: Чесно ! В іншому випадку читай нижче:

_____________________________________
1) В першу чергу, хочу відмітити, що тільки в постсАвковому просторі літочислення в кращому випадку починається з 1917 року, в гіршому з 1939 (до війни :facepalm: ) :yes: Насправді життя існувало і до того.
2) Росія до Русі має таке саме відношення як і морська свинка до моря чи гонорар до гонореї :yes: І коли Київська Русь ВЖЕ приймала християнство, на місці теперішньої Москви на болоті жаби квакали :wink: То я так на замітку.
3) Не можеш знайти "буковинців", змінюй закінчення в слові це допомагає. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0.
4) І на певно, основне не плутай народність(націю) з етнічними групами ! Ось твоя любима Вікіпедія, кричить на весь монітор:
Впродовж багатьох століть на українській етнічній території відповідно сформувалися різні етнографічні групи українського етносу. Серед них найбільша і найважливіша в творенні державності — поляни (кияни, руси); а також лемки, долиняни, бойки, гуцули, покутяни, ополяни, подоляни, волиняни, батюки, холмщаки, підгіряни, підляшуки, пінчуки, поліщуки, литвини, польовики, черкаси, переяславці, полтавці, кирдани, севруки, слобожанці, степовики, задунайці, кубанці, донці та інші етнолокальні групи з нечіткою етнічною самосвідомістю, але з певними культурно-побутовими особливостями.

За умов урбанізації і стрімкого економічного розвитку активізується культурно-побутова інтеграція цих груп з навколишнім населенням. Внаслідок внутрішньо-етнічної консолідації українців згадані специфічні особливості цих груп згладжуються, звужується сфера їх впливу і окремі з них перестають існувати. Етнографічні групи українського[1] етносу зараз найкраще збереглися в межах Українських Карпат та Закарпаття. Найкраще зберегли свої особливості етнографічні групи горян Українських Карпат — бойки, гуцули, лемки.

Висновок: Гуцули,Бойки і т.д. це таке як Баварці з Саксонцями в Німеччині, ага :yes: шариш ?! Це не так як Буряти з Мордвинами і ще величезною кількістю національностей на території рф. Так, що перед тим як писати дурниці принаймі задумайся :yes:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 16:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Дратьтатьян писал(а):
забавная статья, с одной стороны про древних укров, с другой - среди этих народов этнических украинцев нет:

Бойки - часть этнической территории бойков расположена на территории Польши, откуда они в ходе операции «Висла» были выселены в СССР и другие области Польши.

Гуцулы - до I мировой войны они находились в составе Австро-Венгрии: часть гуцульских земель входила в состав Австрии, а часть — в состав Венгрии (с 1867 года), а после 1920 года гуцульские земли находились под властью Польши, Румынии и Чехословакии. В 1939 году территория Гуцульщины была включена в состав УССР.

Ле́мки — восточнославянское население Лемковщины (в горных районах на границе Украины, Польши и Словакии)[~ 1]. Историческое самоназвание — руснаки, русины

про буковинцев даже википедия не знает (а давайте каждое село в 1000+ человек будем считать отдельным народом?)

Подоля́ни — українці, населення Поділля. Поділля було відоме в літописах як Пониззя або Русь дольна. За часів Русі, Поділля належало до руських князів і народ його були руси

в итоге имеем солянку из циган, горцев поляков и конечно же русских, миф о существовании древних укров в который раз развенчан

:facepalm:

А шо про політику вже можна?
Чи висновок що Українці не існують то "дружеский" жарт?

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 17:21 

Сообщения: 14
Город: Ясіня
Пол: Муж
Зарегистрирован:04.09.2015
Не знаю хто написав цю статтю, але на рівні учня 9 класу


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 18:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 1637
Изображения: 84
Город: Kharkov
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:22.04.2012
нада что-то такого о Харьковщине наклепать
в духе: на схилах древніх пагорбів в долині річки Вільхуватки розкидані села древнього племені Водолазів. Не дуже багато залишилося спогадів про ті славні часи, тільки назви селищь - Стара Водолага та Нова Водолага.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 18:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Не потрібно ''клєпати'' все вже наклепано до Вас. Якщо мені не зраджує пам'ять м.Харків відноситься до слобожанщини. Слобідська етно група.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 18:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Нинішнє значення слова "русский" з'явилося лише після революції 1917 року і вперше визначено в матеріалах Всесоюзного перепису 1926 року:
Цитата:
2) "Для уточнения записи об украинской, великорусской и белорусской народностях в местностях, где словом "русский" определяют свою народность представители трех этих народностей, необходимо, чтобы лица, называющие при переписи свою народность "русский", точно определяли, к какой именно народности: украинской, великорусской (русской) или белорусской они себя причисляют; записи "русский" и "великоросс" считаются тождественными". (Циркуляр № 14).
источник http://www.demoscope.ru/weekly/2006/0267/arxiv04.php


За десяток років до того енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона чітко розділяв терміни "русский" (туди входили "малороссы, великороссы, белороссы") та "великоросс".

Цю відносно недавню підміну понять і використовують наші сусіди для пропаганди.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 18:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 1637
Изображения: 84
Город: Kharkov
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:22.04.2012
@noxin писал(а):
За десяток років до того енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона чітко розділяв терміни "русский" (туди входили "малороссы, великороссы, белороссы") та "великоросс".


че-то как-то нестыковочка.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 19:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
AndySouth писал(а):
@noxin писал(а):
За десяток років до того енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона чітко розділяв терміни "русский" (туди входили "малороссы, великороссы, белороссы") та "великоросс".


че-то как-то нестыковочка.

В чому?
Було
Цитата:
"русский" = "малороссы"+"великороссы" +" белороссы"
"малороссы"+"великороссы" +" белороссы" ≠ "великоросс"
"русский" ≠ "великоросс"


Стало
Цитата:
"русский" = "великоросс"


Це і є підміна понять


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 19:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
Бегущая Черепаха писал(а):
Viktory вкотре дякую за наповнення форуму
Ця статейка звичайно трошки "пустенька", але як лікбез в самий раз

Звичайно стаття не претендує на науковий статус, і є достатньо поверхневою. Та в нас і не наукова спільнота, а я думаю, що для багатьох і ця інформація була відкриттям.
Якщо серед нас є люди, які більш глибоко знайомі з якоюсь тематикою, то їм ніхто не заважає, а редакція ХТ навіть підтримує в бажанні ділитися з іншими.
Я глибоко впевнена, що на форумі є люди, які б могли час від часу давати цікаву та обгрунтовану інформацію з історії України , а решта б з задоволенням це читала.

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.01.2016 19:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Viktory писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Viktory вкотре дякую за наповнення форуму
Ця статейка звичайно трошки "пустенька", але як лікбез в самий раз

Звичайно стаття не претендує на науковий статус, і є достатньо поверхневою. Та в нас і не наукова спільнота, а я думаю, що для багатьох і ця інформація була відкриттям.
Якщо серед нас є люди, які більш глибоко знайомі з якоюсь тематикою, то їм ніхто не заважає, а редакція ХТ навіть підтримує в бажанні ділитися з іншими.
Я глибоко впевнена, що на форумі є люди, які б могли час від часу давати цікаву та обгрунтовану інформацію з історії України , а решта б з задоволенням це читала.

:yes: Так Ви праві на 100%, такого плану статті потрібні, а багатьом просто корисні. В даному випадку справа навіть не в викладенні матеріалу статті, а в тому, що навіть з такою "дитячою" трактовкою дехто не справляється. І я переконаний, що це не через брак інтелекту, а чистої води заполітизованість організмів.
А Вам ще раз, дякую за працю :yes:
@noxin, та не лізьте в філологію, це справа не благодарна, а як наука не точна :D :wink: ...а то зараз почнеться :facepalm: :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.182s | 34 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'