Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 16:42 

Привіт, товариші вершники

Я живу в Європі, а Альпи буквально біля мого порогу. Культура катання тут досить сильна (багато байкерів, багато клубів тощо). Агентства, які я бачив до цього часу, пропонують досить високі витрати на те, що вони є (в середньому 2000 євро за тижневу поїздку). З мого досвіду, мені вдалося перетнути Європу з чверті цієї вартості, і все одно мене спіткало. (Я впевнений, що наявність бізнесу неминуче збільшить витрати за рахунок страхування, обслуговування та багатьох інших витрат). Незважаючи на те, що я думаю, ці поїздки можна зробити дешевшими за допомогою стільки ж розваги (або більше).

Я думав про заснування мотоциклетної туристичної агенції, яка може запропонувати більш компактні поїздки за нижчими цінами. Моє розташування дає змогу відвідати багато країн, популярні туристичні місця та деякі захоплюючі пейзажі на короткій відстані. Думаю, я міг би домовитись про те, щоб пакети з меншою вартістю пропонувались різними методами.

Я думаю, що є багато людей, які хочуть поїхати в ці поїздки, але просто не можуть собі цього дозволити, або, можливо, не хочуть займатися плануванням / організацією, або, можливо, не почуваються комфортно вирішувати певні дорожні умови / міське середовище самостійно.

Я сподівався отримати деякі ідеї / пропозиції від людей, які відвідували агентські поїздки або від людей, які працюють у цій галузі.

-Чи був би великий попит на іншу мотоциклетну агенцію в Європі?

-Чи б ви поїхали в поїздку на мотоциклі, якби вона була доступною (можливо, близько 800 євро), але це не обов’язково означало б, що ви будете спати у вишуканому готелі? (З мого досвіду, я любив кемпінг набагато більше, ніж готелі)

-Я помітив, що багато агентств використовують пригоди велосипедів bmw (зі зрозумілих причин). Незважаючи на те, що я вважаю, що велосипед - це чудовий вибір, я думав про створення парку автомобілів з різних марок / моделей (кожен велосипед має свою красу і додає трохи кольорів у ваш досвід).

-Що ви думаєте про флот, виготовлений з різних велосипедів?

-Я думаю, що нижча ціна залучить молоде покоління гонщиків. Однак багато людей люблять робити ці поїздки самостійно. Ви б приєдналися до групи вершників або віддаєте перевагу організації подорожі для себе?

Це лише деякі ідеї, які я мав на увазі. Я хотів би почути ваші думки / переживання. Я шукаю, щоб дізнатись, чи сподобається людям щось більш нетрадиційне і трохи доступніше.

Дякуємо за читання та тримайте гумову сторону вниз!!!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 20.01.2021 11:52 

Изображения: 3
Google translate broke the meaning, but I got it :)

1. I think, different bikes can be useful.
2. Low price are awersome!
3. Now we have a lot cheap bikes with wonderful gas mileage, like Lifan KPT or Bajaj Avenger 220 Cruise.
4. Camping or hostel or airbnb its good for our people.

shoppage  personalpage P Персональный альбом