ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить термос украина |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Велоприцеп-копия Topeak Journey Trailer!
СообщениеДобавлено: 14.01.2016 19:37 

Сообщения: 78
Изображения: 1
Город: Житомир
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.02.2011
Зустрічайте. Перша якісна копія найкращого трейлера для велосипеда – Topeak Journey Trailer.

Коротка історія створення.

Все почалося з того, що весною 2015 року я вирішив об’єднати корисне з приємним. Люблю велоспорт, та крім того займаюся вирощуванням овочів, маю 4 сотки землі. Так, як до поля мені потрібно їздити 5 км. від дому в одну сторону, а з собою потрібно возити городній інструмент, воду і т.д, а з городу осінню потрібно возити додому врожай, то питання з придбанням трейлеру стало дуже гостро, оскільки на велосипеді це робити було вкрай важко.
Спочатку хотів придбати готовий варіант. Заліз в Інтернет та почав його лопатити, причому як вітчизняні так і закордонні сайти. Вибір зупинив на одноколісному варіанті, оскільки прочитавши багато інформації та відкликів користувачів, зрозумів що одноколісний трейлер буде краще по маневреності. Але ціни мене шокували!!! Готові нормальні заводські моделі коштували більше 6000 грн. і це за кордоном + доставка в 50$.
Знову таки продивився багато варіантів, але свій вибір зупинив на моделі Topeak Journey Trailer, бо він найбільше мені сподобався. Ціна в Україні від 11000 грн., за кордоном 350-450$. Це мені було не по-кишені.
Заліз в Google та почав шукати по ньому хоч якусь інформацію, але, на жаль, години пошуку ні до чого не привели, окрім декількох десятків фото, які я знайшов на німецькому форумі.
Проаналізувавши їх, я взяв рулетку, лінійку, олівець, аркуш паперу і став робити деякі заміри під свій CUBE ACID 2010.
Коли заміри були зроблені (доходило до смішного – робив макети деталей з пластиліну та паперу) став шукати де б можна було його зробити. Можна було зробити в халтурщиків, але результат мене не влаштовував, хотілося краси до тонкощів деталей, а кілограми зварки на деталях. Тому вибір зупинив на фірмах, які займаються обробкою металу, та у яких є все необхідне обладнання для цього.
І тут, можна сказати мені посміхнулася фортуна. В моєму місті знаходиться така фірма, яка спеціалізується на обробці та виробі устаткування з металу.
Але для реалізації мого задуму їм потрібен був проект креслення. Так як кресленням на комп’ютері я не володію (треба було освоїти спеціальні програми типу Компас або подібну), а маю лише певне уявлення ще зі школи про це, та вмію працювати у Word, то, не повірите, креслення став робити у MS Word 2003 за допомогою автофігур. Близько місяця я створював, як я розумів креслення і з цими наробками пішов до конструктора фірми. Він їх проаналізував та сказав, що на основі їх зможе зробити професійний проект.
Близько місяця він робив проект, після чого я його проаналізував і вніс певні корективи, оскільки деякі розміри необхідно було підправити та віддав на доопрацювання. Знову через місяць подивився результат креслень і погодив їх. Це був липень місяць 2015 року. За цей час я придбав колесо розміром 16 дюймів на промпідшипниках та щиток для нього. Колесо обійшлося мені в 300 грн., щиток – 100 грн (до речі, окремо щиток в Україні під 16 колесо не знайти, можна тільки з дитячих велосипедів, які вже не потрібні і такий знайшов на OLX).
Після цього стали підбирати матеріали. Після довгих роздумів і висновків спеціалістів зупинилися на нержавіючій сталі, оскільки хоч вона і важче але і надійніше за алюміній, крім того алюмінієвих матеріалів в них наявності не було. Почали робити. Робили, можна сказати, у вільний від роботи час.
І ось після багатьох місяців (півроку), мені віддали готовий варіант. Скажу чесно: такого результату я не очікував! Все підійшло по розмірах, робота виконана не просто красиво, це вершина обробки металу, краса ліній, краса зварки, зачиски, шліфовки і т.д. Загалом фірмі – Forever. Іноді слів не вистачає, щоб виразити свій захват, тому що по фото складно оцінити, але коли бачиш наживо свою мрію – тебе просто занурює в невимовний штопор.
Трейлер вийшов не просто копія оригіналу, на мій погляд вийшло просто по-своєму якісно і красиво.
Тест-драйв, напевно, вже буду проводити навесні, коли буду їздити на поле.
Ну, і ціна питання – комерційна таємниця, але точно дешевше магазинного варіанту.
На питання, типу за скільки продаєш, відповідаю: Трейлер не продається. Далі, на питання «Скинь креслення, я собі хочу такий виготовити» відповідаю: креслення – це інтелектуальний продукт, за який я заплатив кошти конструктору, інакше без нього не виготовили трейлер, тому відповідаю «Пишіть конкретно, якщо дуже ви цього хочете і на певних умовах ми зможемо домовитися».
Підходить під колесо розміром 26 дюймів. На інші розміри просто нема можливості перевірити, але тут не буде проблеми збільшити один розмір в кресленні на певну довжину.

Характеристики:


Велотрейлер: якісна копія Topeak Journey Trailer.
Матеріал: повністю нержавіюча сталь AISI 304.
Вага: сама конструкція з колесом важить 9,2 кг.,
Вантажопідйомність: витримує 50 кг. ваги (віз бідон води) на відстані 5 км. по ґрунту та асфальту, більше не перевіряв, але більше мені поки і не потрібно.
Розміри трейлеру: довжина: 1716, ширина: 480, висота: 535.
Розміри (всередині для вантажу): довжина: 866, ширина: 440, висота: 358.

Ближче до весни планую пошити сумку, таку як в оригінала, для транспортування різних речей, тому чекаю від вас допомоги по вибору матеріалу для неї (думаю нейлон).
Також планую встановити мигалку Topeak RedLite II.
Нижче викладаю відео та ссилку на фотоальбом .
Чекаю від вас коментарів.
Дякую за увагу!


Відеоогляд:

phpBB [video]


Фотоальбом: http://ru.fotoalbum.eu/kapinus/a862797


Вложения:
00000017.JPG
00000017.JPG [ 98.18 КБ | Просмотров: 1735 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Велоприцеп-копия Topeak Journey Trailer!
СообщениеДобавлено: 14.01.2016 20:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
Всё конечно классно, но с заднего колеса на мокрой дороге будет кидать всякую грязь на нижний шарнир поворотного устройства.
Надо бы как-то защитить.

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Велоприцеп-копия Topeak Journey Trailer!
СообщениеДобавлено: 14.01.2016 22:21 

Сообщения: 78
Изображения: 1
Город: Житомир
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.02.2011
Пафнутий писал(а):
Всё конечно классно, но с заднего колеса на мокрой дороге будет кидать всякую грязь на нижний шарнир поворотного устройства.
Надо бы как-то защитить.

Конечно надо, и этот вопрос скоро будет решён, как только найду крыло!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Велоприцеп-копия Topeak Journey Trailer!
СообщениеДобавлено: 15.01.2016 17:10 

Сообщения: 78
Изображения: 1
Город: Житомир
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.02.2011
а ось і фото у Ворді креслень деталей, які я робив та пластилінові макети


Вложения:
Креслення-1.JPG
Креслення-1.JPG [ 44.08 КБ | Просмотров: 1679 ]
Креслення-2.JPG
Креслення-2.JPG [ 77.67 КБ | Просмотров: 1679 ]
Макети.JPG
Макети.JPG [ 27.29 КБ | Просмотров: 1679 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Велоприцеп-копия Topeak Journey Trailer!
СообщениеДобавлено: 04.06.2017 14:45 

Сообщения: 1
Город: Nizhnekamsk
Пол: Муж
Зарегистрирован:04.06.2017
Приветствую Вас!
Я рад, что нашел хоть что-то разработке этого велоприцепа. У Вас огромное терпение и золотые руки!
Я хотел бы обсудить возможность приобретения чертежей, стоимость и варианты оплаты. Это огромный труд.
Заранее благодарен!
Успехов Вам!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.150s | 20 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'