| коньки купить в украине |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 55, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 23.11.2016 16:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
чесно кажучи не бачив жодної теми де б більш менш висвітлювались впливи на ККД ліхтаря факторів потертості плафону, і поганих контактів, але думаю їх вплив чималий - десь відсотків 10-15 корисного світла забирається, та й сама оптика бува така, що розкидує світло на всі 180 градусів. Нахєр мені пів-лагеря освітлювати - не зрозуміло. З продумання цих маленьких дрібничок і складується загальне "Г" того мотлоху що продається. Просто ситуація поганенька в тому шо є ліхтар або за 100грн, або зразу за 700-1000, добре що хоч на ОЛХ люди іноді більш менш халяву викидують (маю на увазі пецлі/даймонди гривень по 400)

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 23.11.2016 18:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
tifo писал(а):
Рома вело писал(а):
Таки феникс рулитс юсб зарядкой)))...Прочро,надежно,от динамовтулки и солнечной панели заряжаемо...Да...стоит немного денег-зато проблем нет...


Хз, я більшістю потрапляв лише на філів з модними ліхтарями, щоб кашу підсвітити, але повною відсутністю того, чим заряджати, чи достатньою кількістю запасних акумів. Вийобуються, а потім жертвуєш їм своє.

Так и не надо аккумов запасных-хватает одного ...В том то и прикол что заряжаешь в пути...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 23.11.2016 18:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 5991
Город: п.(г.т.?) Область Харьковская
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.07.2008
Рома вело писал(а):
Так и не надо аккумов запасных-хватает одного ..

Так он жеш пишет про тех, которые "вийобуються" :)
Тем, кому одного хватает, ничего своего жертвовать не приходится ;)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 23.11.2016 21:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Рома вело писал(а):
tifo писал(а):
Так и не надо аккумов запасных-хватает одного ...В том то и прикол что заряжаешь в пути...

Ти читаєш, що я пишу? На зарядку їм грошей не вистачило після покупки налобника для підсвічування каші на привалі за 100 баксів. І розуму вмикати не на повну потужність, коли вона насправді навіть не збиткова, а тупо нах не потрібна бо лише стврює величезний контраст.

А був і орг, що для свого модного навігатора ну взяв НІЧОГО, чудово знаючи, що вистачить його максимум на 4 дня з 10. Краще б вже хоч твою модну німецьку зарядку взяв та ссаний андроїд.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 23.11.2016 22:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Volod писал(а):
потертості плафону, і поганих контактів

Плафончик не впливає, зовсім. В мене є ліхтар на XR-E, де в процесі експериментів відпала лінза. Я її приклеїв назад цианакрилатом, і в "очній ставці" цей діод не відрізняється від нормальних.
Погані контакти - впливають. Але там де паршивенький контакт при живленні від 3в літію себе не виявляє, то на АА при тій же кількості світла цей контакт заважає жити. Закон Ома в чистому вигляді.
Volod писал(а):
маю на увазі пецлі/даймонди гривень по 400

Я просто не знаю, за що в побутовому пецлі/даймонді/принцептоні платити такі гроші. Убогий пластик, убогі діоди, і за скаженні гроші. За ту саму зебру, спарк, зеброїд-ультрафайр (донедавна) було зрозуміло. Он сьогодні замовив найткор тюб (6 баксів на гірбесті чорний) - я знаю, що там убогий діодик, але це наключник і його ціна 9 баксів вроздріб. Самому таке чудо скласти виходить в ту ж ціну.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 05:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
tifo писал(а):
Рома вело писал(а):
tifo писал(а):
Так и не надо аккумов запасных-хватает одного ...В том то и прикол что заряжаешь в пути...

Ти читаєш, що я пишу? На зарядку їм грошей не вистачило після покупки налобника для підсвічування каші на привалі за 100 баксів. І розуму вмикати не на повну потужність, коли вона насправді навіть не збиткова, а тупо нах не потрібна бо лише стврює величезний контраст.

А був і орг, що для свого модного навігатора ну взяв НІЧОГО, чудово знаючи, що вистачить його максимум на 4 дня з 10. Краще б вже хоч твою модну німецьку зарядку взяв та ссаний андроїд.

Хватает людей "волшебных"...
Для привалов больше подходит второй легкий налобник на АА батарейке(аккуме) для которого тоже есть зарядка от панели и втулки...Так же эта зарядка для аккумов АА на гармин этрекс 35...
https://www.bike24.com/1.php?content=8;product=76277;menu=1400,1480;mid=0;pgc=0;page=2
Она же кроме функции зарядного для АА и ААА аккумов является юсб банком и очень долгоиграющим фонарем...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 11:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
У мене китайська зарядка для аа-ааа акумів за 1 доллар. Використовує її моя мама заряджаючи акуми для фотика( старенький, але крутий фотик на аа). Заряджає тією зарядкою багато цілий рік, в тому числі від сонячної панелі в походах. Акуми ходять роками та проблем 0. Вдома звичайно акуми заряджаються нормальною зарядкою.
Взагалі сучасні нікель-магнієві чи які там зараз акуми за своїми можливостями заряджатись як прийдеться наблизились до літію. 1 повної розрядки/зарядки на кілька десятків часткових циклів підзаряду достатньо. Тож і заморочуватись з "правильним" зарядом сенсу немає.

50 баксів зарядка для древніх АА, котрі нах не потрібні нікому давно окрім фотографів :facepalm:
Купи краще той фенікс, він же напряму від юсб панелі чи перетворювача динами заряджається.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
tifo писал(а):
У мене китайська зарядка для аа-ааа акумів за 1 доллар. Використовує її моя мама заряджаючи акуми для фотика( старенький, але крутий фотик на аа). Заряджає тією зарядкою багато цілий рік, в тому числі від сонячної панелі в походах. Акуми ходять роками та проблем 0. Вдома звичайно акуми заряджаються нормальною зарядкою.
Взагалі сучасні нікель-магнієві чи які там зараз акуми за своїми можливостями заряджатись як прийдеться наблизились до літію. 1 повної розрядки/зарядки на кілька десятків часткових циклів підзаряду достатньо. Тож і заморочуватись з "правильним" зарядом сенсу немає.

50 баксів зарядка для древніх АА, котрі нах не потрібні нікому давно окрім фотографів :facepalm:
Купи краще той фенікс, він же напряму від юсб панелі чи перетворювача динами заряджається.

АА аккумы Варта нужны для навигатора гармин эртрэкс 35 прежде всего...и легкого налобника ...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 12:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
котрі нах не потрібні нікому давно окрім фотографів
мышки

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 12:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 5991
Город: п.(г.т.?) Область Харьковская
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.07.2008
Aleksei Dmytren писал(а):
мышки

В мышке энелуп (или клон) живёт полгода примерно :) Один. Так что сразу возникает закономерный вопрос: не лучше ли просто раз в полгода купить какое-нибудь "тошиба" или "наша сила"?
Другое дело - фото (особенно вспышки), где одного заряда хватает на одну фотосессию. Или детские игрушки. Или те же гармины-магелланы.
У меня аккумы АА в фонариках живут, но только потому, что они "донашивают" их после фототехники, которой уже нет (а акки остались); не было бы таких остатков - покупать для фонариков новые смысла не было бы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 17:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
Хрень-зарядка является еще и пауэрбанком для зарядки гоу про и прочего если что...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 24.11.2016 20:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
mocrosoft писал(а):
Так что сразу возникает закономерный вопрос: не лучше ли просто раз в полгода купить какое-нибудь "тошиба" или "наша сила"?

Моя М510 рідну пару дюраселів так і не гризнула - доїдаю запаси всякого різного з холодильника і колеги підкидають підсажені батарейки. Думав це на місяць, а вже майже рік пройшов :lol:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 25.11.2016 22:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
Если едешь в пвд то оно все не нужно.а если катить месяц в разные дикие места-лучше чтоб было все автономно..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 10.11.2017 22:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 228
Город: Новомосковск
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:14.04.2012
Підніму-ка я темку.
Замовив собі на алі фару такого плана Изображение
поки вона їде, задумався про лінзу-розсіювач.
Бачив такі лінзи продають тут на форумі і в інет-магазинах, але купувати одну лінзу, яка з доставкою вийде так само як і вся фара- жаба давить. Тому думаю, що б такого заколхозити? Читав в цій темі десь вище, що фожна з автомобільної фари випиляти, але де її взяти :eek: . Може з прозорого катафота випиляти? Є старий скляний совєтский і новий пластиковий.
Ще десь колись на форумі читав (не можу знайти де) про заклеювання звичайної лінзи папером (здається), от тільки не пам*ятаю який там був результат.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ. Ночное освещение.
СообщениеДобавлено: 11.11.2017 02:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Ще не ачив як воно світить, а вже замислився про якийсь міфічний розсіювач. Краще б думав як замінити USB на якийсь вологозахищений коннектор. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 55, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.175s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'