ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| Vento велосипеди |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 31.10.2018 17:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
В смартфоні керування часом дещо складніше.
Так, а крім того стикався з ситуаціями, коли мобільний оператор передавав неправильний час, і тоді доводилося вимикати автоматичну синхронізацію часу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 31.10.2018 18:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Короче пох.
Тема про компы, посему напишу отзыв по брайтону 310.
Брал его по двум причинам:
1 - трекать походы нормально ибо телефоном или затратно по энергии, или плохая детализация и куча ошибок из-за отсутствия фильтрации.
2 - иметь комп с настраиваемым экраном и данными на нем. Сейчас у меня на главном экране скорость, дистанция поездки, набор высоты поездки, градиент, время. Никакая "сигма" видеть это все сразу не даст.

Внутри батарейка на 500, реально даж чуть больше. Без всяких экономий с записью трека педалит 30 часов. Заряжается током 0.33А.

Паузы палит абсолютно четко, при резкой остановке на ноль сбрасывается быстрее сигмы. Ну и соответственно не рисует "узелки" при остановках. Под деревьями занижает скорость, но расстояние и трек при этом выходят четко тютелька в тютельку. Датчик скорости конечно же эту проблему решает. Вообще меряет все скорость/расстояние по жпс абсолютно четко, трек пишет волшебно. Спутники ловит 25 секунд при первом влючении в течении дня, потом секунды за 4, четко ловит в электричке и при плохой погоде, мой телефон с жпс и глонассом так не умеет.

Альтиметр работает. По дням не сравнивал, но за пару недель похода общий набор/сброс высоты отличался от посчитаного гуглом на до 10%.

БТ синхронизация - беда. Целый день трека выгружается где-то минуту, не меньше. Если выгружать сразу по 10 штук, то на 2-3 глюкнет, потеряет конект, а трек, который в этот момент грузился, отобразится на сервере, но будет пустым. Автоматом он уже не зальется ибо его видит как синхронизированный. Только ручками брать файл и грузить на сервер. Так как я все равно гружу не на их сервер, то все равно ручками файлы достаю. Короче синхронизация больших треков и больших их количеств печальна.
Кстати походный день, часов 7-8 ходовых, занимает процента 2,5 памяти.

Есть 3 независимых одометра, что супер удобно. Можно считать одним общий пробег, другим годовой, третим текущий поход. Ну и обнуляемый дневной пробег конечно отдельно.

Есть время езды от старта и фактическое время движения - удобно видеть сколько реально ехал, а сколько ебланил.

Калории считает странно без учета градиента. То есть быстро едя даунхил наберешь больше, чем если вваливать апхил. Может с паверметром будет нормально.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 31.10.2018 23:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
Никакая "сигма" видеть это все сразу не даст.
наверное, потому, что особо никто и не думает за такое табло в силу личной ненужности.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 13:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ну а от я думав, мені це реально було потрібно. Хоча первинно мені трекер потрібен був для походів бо задрався телефоном трекати.
Точніше я думав за хоча б швидкість, відстань, час, що моя бюджетна сігма не давала. Набір висоти та градієнт загалом були логічними, але я реально не знав чи воно треба. Зараз точно знаю, що дуже треба, особливо в походах.
А зараз от, хочаб на походи, думаю ще додати сброс висоти.

І взагалі дуже зручно, коли абсолютно вся інфа знаходиться на двох екранах, коли не треба купу разів клацати, щоб щось подивитись, а потім переклацати ще купу всього, щоб повернутись. На головному те, що потрібно постійно чи дуже часто, на другому все інше, між ними одне натиснення кнопки.


Да й в будь-якому випадку - він коштує 64$ на алі, має купу всього та підтримує всі датчики.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 13:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
tifo писал(а):
Да й в будь-якому випадку - він коштує 64$ на алі, має купу всього та підтримує всі датчики.
Перепрошую, якщо помиляюся, але, гадаю, не всі. Річ у тім, що, наскільки розумію, у Bryton Rider 310 зв'язок із датчиками тільки за протоколом ANT+, а Bluetooth він підтримує тільки для передачі даних на інші пристрої. А датчики бувають не тільки ANT+ і ANT+/Bluetooth, але й такі (їх менше, але бувають!), що працюють _тільки_ за протоколом Bluetooth.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 14:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo писал(а):
Набір висоти та градієнт загалом були логічними, але я реально не знав чи воно треба. Зараз точно знаю, що дуже треба, особливо в походах.

а для чого?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 14:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Максим Козуб писал(а):
tifo писал(а):
Да й в будь-якому випадку - він коштує 64$ на алі, має купу всього та підтримує всі датчики.
Перепрошую, якщо помиляюся, але, гадаю, не всі. Річ у тім, що, наскільки розумію, у Bryton Rider 310 зв'язок із датчиками тільки за протоколом ANT+, а Bluetooth він підтримує тільки для передачі даних на інші пристрої. А датчики бувають не тільки ANT+ і ANT+/Bluetooth, але й такі (їх менше, але бувають!), що працюють _тільки_ за протоколом Bluetooth.


То якесь непорозуміння доісторичне, якщо тільки бт. Ант+ прогресивніший та енергоефективніший, я не спец по сучасним датчикам і компам бо вони мені нах не потрібні, але нелогічно зараз робити датчики тільки бт. Взагалі бт напевно додають до ант лише для підтримки телефонами.

Але то таке, загалом під "всіма" я мав на увазі те, що до нього можна підключити сучасні датчики вимірювання всього - швидкість, каденс, швидкість+каденс, пульс, потужність.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 14:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Rost писал(а):
tifo писал(а):
Набір висоти та градієнт загалом були логічними, але я реально не знав чи воно треба. Зараз точно знаю, що дуже треба, особливо в походах.

а для чого?

А для чого кілометраж? Щоб оцінювати скільки проїхав, скільки залишилось, корелювати з самопочуттям. Набір висоти розширює це адже 50км з набором 50, 300 й 500м це абсолютно різне. Плюс він дає можливість оцінити локальні апхіли. Херачиш собі годину вгору, нагорі майже мертвий дивишся, а ніфіга не набрав - херові справи :lol:
Хочу ще зкид висоти додати для такої ж оцінки даунхілів. Скільки з'їхав - стільки потім вгору топити).

Градієнт - по-перше, просто корисно бачити на яку гору валиш. Або під яку. Й особливо сумно, коли бачиш 2-3%, але все одно маєш педалити бо вітер трошки йоб%%тий.
Ще допомагає з "румунською хворобою", коли після багатоденної їзди лише по горах в мізках глючить датчик та наівть при їзді вгору здається, що їдеш вниз. Й починаєш шукати причини, чому не катить. Чи той ж спуск проти вітру. Електроніку не надуриш.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 01.11.2018 14:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo
зрозуміло.
Я от ті Карпати не люблю, но і словацькі горби захарили. А загалом в мене Sigma 1609 проводова.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 02.11.2018 02:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
tifo писал(а):
То якесь непорозуміння доісторичне, якщо тільки бт. Ант+ прогресивніший та енергоефективніший, я не спец по сучасним датчикам і компам бо вони мені нах не потрібні, але нелогічно зараз робити датчики тільки бт.
Там той BT, який BLE (Bluetooth Low Energy), він же Bluetooth 4.0. Почитайте про нього (бо Ви ж самі сказали, що "не спец по сучасним датчикам), і зрозумієте, що Ваше твердження щодо енергоефективності стає в тому випадку вже дуже неоднозначним.
Цитата:
Взагалі бт напевно додають до ант лише для підтримки телефонами.
Гадаю, що не тільки для цього. Зокрема, наскільки пам'ятаю, були й моделі GPS-годинників, що мали Bluetooth і не мали ANT+.
Цитата:
Але то таке, загалом під "всіма" я мав на увазі те, що до нього можна підключити сучасні датчики вимірювання всього - швидкість, каденс, швидкість+каденс, пульс, потужність.
Зрозуміло, приймається.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 02.11.2018 02:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Я не спец по датчикам, але я електронщик та чудово знаю, що таке бле. Ант+, грубо, це той же бле, але з обмеженим функціоналом. Вкрай обмеженим, з вкрай обмеженою, знову дуже грубо, швидкістю передачі, але ж датчикам більше й не треба. В режимі очікування різниця в енергоефективності не суттєва, а от в робочому дуже.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 08.03.2019 12:38 

Сообщения: 172
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.06.2015
подбираю устройство с датчиком каденса и датчиком пульса, навигация не нужна как таковая
есть опыт использования пульсометра, в котором задавался диапазаон пульса и на экран можно было не смотреть ориентироваться только по звуку если выходил за границы зоны пульса у вело-компьютеров с пульсом есть такой функционал?
какие варианты рассматривать для покупки


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 08.03.2019 12:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Будь-які, що підтримують датчики каденсу та пульсу.
Ваш КО.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 08.03.2019 12:52 

Сообщения: 172
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.06.2015
tifo писал(а):
Будь-які, що підтримують датчики каденсу та пульсу.

Есть определенные модели, которые стоит рассматривать
tifo писал(а):
Ваш КО.
чуток не понятно, как расшифровуется ко


Последний раз редактировалось rudik73 08.03.2019 14:03, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Безпроводной велокомп
СообщениеДобавлено: 08.03.2019 13:39 

Сообщения: 172
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.06.2015
одно из условий что бы датчик пульса имел два стандарта подключения, блютуз для подключения через смартфон в зале
в таком случае можно не озадачивается чем мерять пульс на орбитреке


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.126s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'