Правила форума

ПОКУПАТЕЛИ! У нас новая система фильтров, продавцы еще не везде их проставили, извините. ПРОДАВЦЫ! Пожалуйста проставьте фильтры на ваши темы как можно быстрее!

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14.01.2020 00:29 

Репутация продавца: 0
  • 0

Цена:
Телефон для связи: +380977081067 

Намагаюсь привести до ладу своїх дві Тайменьки (2ка та 3ка) і подумалось:
раптом в когось є не повний комплект заліза, який цілком не продаш, нікуди дівати, а я б забрала собі - зібрати з трьох недобайд дві цілі, плюс трішки запчастин залишиться.

Що точно-точно треба:
- два шпангоути "середніх" (за спиною переднього сідока), з підспинкою чи ні - не принципово.
- три коротких стрігнери без замка
- два коротких стрінгери із замком
- один довгий стрінгер
- задня гребінка або гачок від неї

Що було б дуже кльово:
- ніс (чи хвіст), або два носових (хвостових) стрингери з цілим кріпленням - один товстий (18 мм), один тонкий (нижній)

Окремо (щоб дві теми не робить):
- може хтось знає, чи можна перешити деку з однієї шкури на іншу? А то дивлюсь я на свою шкуру, ПВХ би зберігла, а нижня частина в стані "легше нових народити, ніж цих відмити".

Ну і взагалі буду вдячна за контакти/посилання/підказки. Вперше таку фігню роблю, на лодки боляче дивитися, кататися кортить, а ціни кусаютьс

Ціна стоїть орієнтовна, "від балди", якщо чесно, бо форум потребує. Пропонуйте, що є, розгляну всі варіанти.
Найшвидший контакт (навіть швидший за "подзвонити") - телеграм, нік той же що й на форумі.
Звати Настя.

Последний раз редактировалось TUFomanKa 17.01.2020 19:38, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 14.01.2020 14:08 

TUFomanKa писал(а):

Окремо (щоб дві теми не робить):
- може хтось знає, чи можна перешити деку з однієї шкури на іншу? А то дивлюсь я на свою шкуру, ПВХ би зберігла, а нижня частина в стані "легше нових народити, ніж цих відмити".

Не стоит замарачиваться с "пересадкой" деки. Если пересаживать на резину - то, как говориться "шило на мыло" меняете. Да и стоимость "пересадки" будет %25 от стоимости новой шкуры. Кстати, шкура на Т2 или Т3 нужна?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 15.01.2020 10:46 

Слава Олейниченко писал(а):

Не стоит замарачиваться с "пересадкой" деки. Если пересаживать на резину - то, как говориться "шило на мыло" меняете. Да и стоимость "пересадки" будет %25 от стоимости новой шкуры. Кстати, шкура на Т2 или Т3 нужна?

А скільки нова шкура коштує?
В мене дві шкури від 3йок і одна двійки. Трійки більш-менш в нормі, а двійка в біді. Але просто з двійкою там ще батьки щось робили, що перешивали її під фартук з юпками і сильно не певна, що той фартук з юпками піде на будь-яку рандомну шкуру, якщо її купити.

Доречі, може підкажете, чим можно відносно герметично проклеїти дно?
Я подивилася на дно двійки - там латки на латках і латками покриті. Вирішила зняти усе і проклеїти наново, а під латками там подекуди просто брезент виявився. Я так розумію, що проклеювати має сенс намертво щоб було герметично, але чим? І як зодрати той шар старого клею, що як тонесенька плівочка, недостатьо міцна щоб її нігтем підчипити, і достатньо в'язка, щоб погано зніматися шкуркою. Може, є якісь розчинники?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.01.2020 20:04 

В том состоянии что Вы описали шкуру лучше не трогать вообще. Если на резине у Вас началось расслоение слоев - это уже ничем не исправить. Самые известные "шкуры" - это Нерис. Стоимость на Таймень 2 - 4910 грн. Это шкуры проверенные годами от именитого производителя который за качество "зуб дает". Промониторив рынок можно купить и за 4000 грн новую оболочку. Если Вам будет интересно, я в феврале буду продавать свои оболочки с проката для ТАймень 2 (все очень качественно отремантированно, подклеяно и прошито ). Низ без дырок, можно выбрать даже без латок (мы сплавляемся по равнинным рекам, так что пробоины очень большая редкость). Если будет интересно, пишите или звоните: 099-069-069-8 Качество от Нерис, по очень приятной цене.

shoppage  personalpage P