ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| тренажери для рук |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 669
Изображения: 0
Город: Гданьск
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:23.08.2010
june писал(а):
tifo писал(а):
Гуголь видає, що треба замінити між 0.5 та 1. Всі калібри мають 0.75 як середнє значення для заміни, ну і 1 як критичне.
Можна впринипі взагалі на 0.25 міняти, але це не виправдано.
Я не можу провести повноцінні дослідження - мені як мінімум просто влом. Я бери 3-4 ланцюги та катаю до зносу касети.

Для мене питання синхронізації ланцюгів і касети відкрите. Система 48-36-26. 10 тисяч касета, ланцюга використовував два і ресурс їх не випрацьовував. А зараз для мене актуальніше питання як впливає ланцюг на систему.

Вам в другой раздел форума...тут именно планетарки и синглы...тут не о кассетах раздел...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ролик є паралельним ідеальному чейнлайну. Туди-сюди він рухається, але коли на нього набігає ланцюг дуже криво з-за перекосу, а потім так же криво збігає з іншого його боку, то це погано та шумно. А на двороликовому як у мене тим паче.

Взагалі-то я хотів однороликовий бо двороликовий сумний та стирчить вниз сильно, купив звичайний х-17 за 300грн, але він таким трешовим виявився, з люфтом нереальним, дуже швидко б протерся на підвісі з овалом з-за постійного ходу туди-сюди. Плюс на альфіні ще й виніс ролика вбік величезний з-за перемикача між дропом та зіркою.
Тож я його доробив в офігенський двороликовий.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
june писал(а):
tifo писал(а):
Гуголь видає, що треба замінити між 0.5 та 1. Всі калібри мають 0.75 як середнє значення для заміни, ну і 1 як критичне.
Можна впринипі взагалі на 0.25 міняти, але це не виправдано.
Я не можу провести повноцінні дослідження - мені як мінімум просто влом. Я бери 3-4 ланцюги та катаю до зносу касети.

Для мене питання синхронізації ланцюгів і касети відкрите. Система 48-36-26. 10 тисяч касета, ланцюга використовував два і ресурс їх не випрацьовував. А зараз для мене актуальніше питання як впливає ланцюг на систему.


Треба було з самого початку брати три, або якщо не дуже доглядаєш за ланцюгом, то чотири - вони б акурат укатались разом із касетою. Купи ще один ланцюг, укатай до стану теперішніх двох та катай далі класично 3 до кінця.

Міняти ланцюги на 0.5 це круто звичайно, але це щомісяця новий ланцюг ставити - за сезон 6-7. А потім все одно майже зношена касета, на яку нові ланцюги сенсу ставити немає. І докатка другий сезон цієї касети з цими ланцюгами. Тож простіше одразу 3-4 ланцюги та катати ці два сезони.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
а чего вы только про заднюю звездочку пишете, а что с неспадайками овальными при цепи с растяжением 0,75 происходит?

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Вообще нифига, они мифриловые :lol:


Передняя звезда из-за большего количества зубов нормально переживает пару касет, а если в ноль не укатывать, то и 3. А когда она еще и плоская, а соотвественно может быть перевернута, то 4-6 выходит. А так как она одна, то ее рихтануть еще можно восстановив профиль зубьев. Но и это еще не все - на именно этой неспадайке зубья поистине огромны и рихтануть их можно будет несколько раз.
Глянул практически - износ за сезон несерьезный, несолько сезонов проходит гарантировано.


Последний раз редактировалось tifo 19.03.2017 20:29, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 19.03.2017 20:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
june
Цитата:
зараз для мене актуальніше питання як впливає ланцюг на систему

так же как и на другие звезды - пятно контакта поднимается по зубу до момента, пока не начинает сминать вершину зуба и срываться цепь.

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 09:38 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
tifo писал(а):
Треба було з самого початку брати три, або якщо не дуже доглядаєш за ланцюгом, то чотири - вони б акурат укатались разом із касетою. Купи ще один ланцюг, укатай до стану теперішніх двох та катай далі класично 3 до кінця.

Я ж кажу не вибираю ресурс двох ланцюгів. Касета швидше зношується. Робив заміри у процесі експлуатації ланцюгів: вони зношувались повільніше. Вони б укаталися, я згоден, касета б їх потягнула за собою на смітник :smile:. Мабуть тому що я їзжу по асфальту і маю систему гібридну і звідси чималий пробіг на малій кількості ланцюгів і пробіг касети непоганий, як для такої якості деор.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 09:52 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
tifo писал(а):
Вообще нифига, они мифриловые :lol:


Передняя звезда из-за большего количества зубов нормально переживает пару касет, а если в ноль не укатывать, то и 3. А когда она еще и плоская, а соотвественно может быть перевернута, то 4-6 выходит. А так как она одна, то ее рихтануть еще можно восстановив профиль зубьев. Но и это еще не все - на именно этой неспадайке зубья поистине огромны и рихтануть их можно будет несколько раз.
Глянул практически - износ за сезон несерьезный, несолько сезонов проходит гарантировано.


Цікаво. Я колись перевертав алюмінієву зірку. Буквально пару виїздів було ідеально, а потім її зняв, бо вона сточилась дуже швидко чи що - я не розумію в чому справа.
А до кого йти рихтувати зубці? Чи можна самому це зробити?

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 09:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ну напевно зношений ланцюг був. Хоча за пару виїздів то занадто.
Плюс перевертати не всі можна - багатошвидкісні мають направлені зуби, плюс зачіпи для ланцюга.

Рихтувати круглим напильником, самому.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 10:10 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Взагалі, відповідь на питання, яке я піднімав просте: певній степені зношеності передніх і задніх зірок відповідає певна величина розтягнення ланцюга. Тож, якщо ставити ланцюг наприклад з 80% зносом на пристойні ще по якості передні зірки, то це буде не раціонально.

Ще, я тут згадав, що у мене касета зношувалася нібито швидше, ніж ланцюг. Це справді так. Тобто, якби я взяв 5 нових ланцюгів, замість двох, то не думаю, що я суттєво продовжив би ресурс задніх зірок.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 10:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ну логічно.
Зношений ланцюг призводить до збільшего зносу зірок, да й самого себе. Зірки так само що до ланцюга.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 19:20 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
До речі, люди, міряйте ланцюг лінійкою! :smile: Або, як я штанген-циркулем, як лінійкою, на 12-ти ланках. :wink:

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 19:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Ну вимірювання лінійкою ніколи не дасть такої точності, як штангелем при використанні його за призначенням, а не як лінійкою. Просто олені не розуміють суті, міряють в розжимку, як їм інші олені в інетах порадили, та отримують абсолютно ліві значення.
Для вимірювання штангелем ланцюга його треба доробити, при чому варварським способом, та відкалібрувати на новому ланцюгу. Тоді його точність в 0.05 запрацює.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 19:47 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
У мене все гуд. Моя метода виміру штанген-циркулем збоку ланцюга досить точна. Завжди тримаю руку на пульсі здоров'я ланцюжків :smile:

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ресурс цепи
СообщениеДобавлено: 20.03.2017 20:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Я теж міряю лінійкою та загалом цього достатньо. Але штангелем при прямому його використанні можна до 0.05мм міряти.

Точніше ніфіга я не міряю. Їзджу сезон, потім міряю усе та думаю що далі робити.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.176s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'