| рюкзаки купити україна |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 12:30 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Добрий день, громадо. Сто років тут не був.

Хочу купити з рук байк на планетарці - Specialized Source Seven, сток.
https://www.specialized.com/fr/en/sourc ... 0593-36255

Косметично все дуже в гарному стані, є тільки зчісана полоса на нозі вилки не до металу.
На ровері стоїть Shimano Nexus 7 та ролерні гальма.

Перемикається гарно, тільки на з 3 на 4 є невеликий проскок ланцюга, я в темі поруч прочитав, що то просто тросик може бути не виствлений, щоб індикатори співпали. Більше ніяких аномалій не помітив.

Щодо іншого - в переднього колеса накат хруновенький, зупиняється дуже швидко.

Маю питання:
1. Взагалі чи варто мати справу із вживаним байком на планетарці?
2. На що уважно дивитись при покупци планетарки та ролерних гальмів?
3. Чи є в такому байку хоч якась свобода апгрейду - наприклад поставити більш легку вилку разом з заміною переднього гальма?
4. Чи якісь шосейні дуали, що підходять до шимано нексус 7?
5. Які зірки треба купляти, якщо буде бажання змінити розрахунок? Зараз стокові 44Т-19t стоять


Вложения:
x16_1083840314db2.jpg
x16_1083840314db2.jpg [ 431.29 КБ | Просмотров: 2363 ]
x16_10838403140fa.jpg
x16_10838403140fa.jpg [ 295.72 КБ | Просмотров: 2363 ]
x16_10838403145lz.jpg
x16_10838403145lz.jpg [ 166.4 КБ | Просмотров: 2363 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 15:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
1 - є, якщо недорого. Але їх зараз 100500 таких недорогих
2 - ні на що. Лише розібравши можна зрозуміти що там та як. Якщо нормально працює - ок
3 - немає сенсу в ньому щось апгрейдити. Він і так важкий, з сильно зсунутим назад центром ваги - що-що, але вилку більш легку ставити точно сенсу нема, ще гірше стане.
4 - ні. Лише шаманство шляхом перетворювачів тяги. Але зробити можна.
5 - такі, які реалізують потрібне передаточне. Звідки ми знаємо що тобі треба?


Загалом брати подібний вел під будь-який апгрейд, облегшення тощо - тупо. Для активної їзди теж.
Це вел для пенсіонерської їзди по місту - все. Кажу це як той, хто ставив планетарку на покатушечний двопідвіс. Я відмовився від неї потім.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 15:31 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Дякую за відповіді.
Треба напевне трохи більше контексту:

Я в Стамбулі надовго.
Хочу їздити містом по Азійскій стороні та по набережній - тут немає скаженого трафіку та близько 30 км велодоріжки вздовж моря.

Свій байк привезти не варіант, бо посилкою - розмитнення пекельне, а перевізники без гарантій, можуть не довезти на кордоні.
Обирати власне ні з чого: в магазинах в основному китайщіна типу Mosso, або бренди з цінником майже х2 від Європи. На вторинномцу ринку та ж сама картина - дуже все дороге, якщо нормальне.

Цей байк чи не єдиний з брендових за прийнятні гроші, можна сторгувати його десь за 12 тис гривень, якщо не тупити.
Аналоги знову таки Mosso та його брати, або помираючі від старості брендові шосцери або сітібайки.

Цілі полегшити його - немає. Про вилку я згадав в контексті заміни гальм, як приклад.

Щодо зірок, я не маю на увазі підказати мені передаточні. Я просто не уявляю, які мають бути зірки на планетарку? Це просто сінгл зірки оркемі, вони так і продаються?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Купи й їзди тоді, поки не розвалиться

задні зірки окремо продаються
https://www.bike-discount.de/en/shimano ... ne/nexus-1


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 15:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
если там все плоское, где кататься - нужен сингл. я на такой планетарке катал - на моей первые 4 передачи практически ничем не отличались. с 5 передачи начинал вел трохи ехать. следующие две тоже добавляли чуть скорости. как написал папередник - для неспешной езды. апгрейдить его нет смысла. Кстати - по планетарке. Тоже была проблема между 3 и 4 передачами. покрутил винт на блоке, который на руле и все пофиксилось.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 15:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Добавлю. Оба велосипеда на планетарках продал. Вот не хватает на них динамики разгона. И при долгом педалировании дискомфорт что ли. по крайней мере мне.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 16:07 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Дякую, tifo та Аякс

Аякс писал(а):
если там все плоское, где кататься - нужен сингл. я на такой планетарке катал - на моей первые 4 передачи практически ничем не отличались. с 5 передачи начинал вел трохи ехать. следующие две тоже добавляли чуть скорости. как написал папередник - для неспешной езды. апгрейдить его нет смысла. Кстати - по планетарке. Тоже была проблема между 3 и 4 передачами. покрутил винт на блоке, который на руле и все пофиксилось.


Нажаль мої фізичні кондиції після травми та майже нерухомого року війни не дуже далеко відійшли від того ровера для повільної їзди.
Сінгл я не хочу, бо товстий та детренерований порівняно з 2020 та початком 2021 коли сотки на гравійнику їздив, щоб просто розважитись.

Я на парковці покатав, відчувається перемикання, до того ж гір-калькулятор показує нормальний такий діапазон перемикань ві 15 до 40км на годину при каденсі 90 та на рідній гумі.

Схоже таки піду торгуватись.

Єдине що трохо бентежить, доведеться вчитись клеїти дірки не знімаючи задне колесо, бо виглядає як геморой та наобхідність возити ще два ключі як довбаний сантехнік.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 17:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Catz писал(а):
Єдине що трохо бентежить, доведеться вчитись клеїти дірки не знімаючи задне колесо, бо виглядає як геморой та наобхідність возити ще два ключі як довбаний сантехнік.

Шо есть - то есть. Без опыта и не понять, как оно там отстегивается-раскручивается. лучше влить в камеру гермета.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.04.2023 23:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 195
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.01.2015
Шоссейные дуалы для планетарных втулок я видел у двух производителей microshift и небольшая американская контора Gevenalle, стоят правда такие дуалы почти недорого


Вложения:
microskift.JPG
microskift.JPG [ 77.57 КБ | Просмотров: 2282 ]
alfine_8.JPG
alfine_8.JPG [ 100.54 КБ | Просмотров: 2282 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.04.2023 07:49 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Аякс писал(а):
Шо есть - то есть. Без опыта и не понять, как оно там отстегивается-раскручивается. лучше влить в камеру гермета.


Слухай, а якщо там горизонтальні дропи, не можна просто ослабити гайки та повернути вісь в дропах так щоб не відстібуючи тросик протягти камеру з притилежної сторони колеса?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.04.2023 10:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Я не решился туда вообще лезть. Там гайка и какаято защелка, или переключатель. Я просто залил в камеру герметик.
Думаю, что в интернете есть инструкция.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.04.2023 10:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
там на тросику зажата бобишка, її треба просто з пазу вийняти - що на втулці, що на гальмі. Далі лише ключем на 15 відкрутити гайки колеса.
В чому проблема? Додай до ремнабору ключик

Ну й гермет таки в камери залий чи купи вже з герметом. Більшість проколів в місті - автомобільний корд та всілякі інші проволоки, від нього дірки гермет чудово заліплює.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.04.2023 10:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Аякс писал(а):
если там все плоское, где кататься - нужен сингл. я на такой планетарке катал - на моей первые 4 передачи практически ничем не отличались. с 5 передачи начинал вел трохи ехать. следующие две тоже добавляли чуть скорости. как написал папередник - для неспешной езды. апгрейдить его нет смысла. Кстати - по планетарке. Тоже была проблема между 3 и 4 передачами. покрутил винт на блоке, который на руле и все пофиксилось.

ні, сингл працює в амстердамі якомусь, але й там, коли виїзджаєш з центру, то трафік стає дуже малим, а прольоти між перехрестями в спальних районах великими, й однієї передачі вже не вистачає. Мова про спокійну їзду без поспіху.

Стамбул же величезний, там величезні прольоти та навіть веломагістралі, їхати на одній незручно.
Вистачило б і трьошки для просто неспішної їзди, але ну є вже 7.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.04.2023 17:36 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Нееееее.... Весь Стамбул брати до уваги не слід, бо там є "пекельні борошна"...
Наприклад набір 25-30 метрів висоти на пів кілометра відстані. Або вулиці завширшки як раз з автомобіль.

Навколо мене більше менш рівно, є пагорби. Сьогодні їздив циклокрос MOSSO дивитись - на таксі здерся на пагорб, назад пішки. 120 метрів різниці на 3-4 км - як з кишені.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 12:26 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Планетарка в результаті пішла на хуй разом з турком, що спочатку погодився на ціну, а потім жадоба загризла та був вигаданий міфічний брат, що дозволяє продати лише на 1500 лір дорогше.

Сьогодні зранку був куплений гібрід на альтусі на гідравліці. Тема йок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.504s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'