| велосипед Scott |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25.11.2016 09:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
Шановне панство та громада знавців хабів планетарного масштабу! До вас звартаюся по допомогу! Бо ж хто, як не ви, світочі технічної думки, знаєте усі тонкощі цих, не побоюся цього слова, геніальних винаходів сутінкового жапанського генію, друга парадоксів.
Отже, маю хаб нонсенснексус 3, якщо бути більш точним, то 41-у. Та до неї маю проблему, яка не дає спокою моїй деревині та корі головного моску. Проблема полягає в тому, що періодично (кореляцію з умовами не встановлено) пропадає 2та 3 передачі. Тобто, перемикач перемикається між 1 та 2, але 2 не встановлюється. Далі штовхачик push rod не йде, тобто його щось не пускає. Виводиться хаб з цього стану лише якщо трохи прокотити ровер назад.
Хаб я розбирав, ніяких пошкоджень у ньому не помітив, порівнював його з таким точно (у мене їх два). Шляхом дослідницької діяльності встановив, що, як на мене, проблема от у цій залізяці ring gear unit.
Изображение
Проблема, як на мене, полягає в тому, що пластина, яка напресована на цей механізм перемикання, що має отвори для собачок і вільно обертається на ньому, інколи не провертається настільки, щоб ті кляті собачки звільнити і тому штовхачик не проходить до 3ї передачі. Сподіваюся, що хоч і технічно безграмотно, але зміст проблеми я довів до свідомості знавців.
Буду дуже вдячний за вашу увагу до проблеми та думки з приводу того, як вона лікується.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27.11.2016 18:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
Агов! Я що «голос того, хто вигукує в пустелі"?
Чи моє питання надто складне? Чи шановні експерти ігнорують мене особисто? :)

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 27.11.2016 22:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
IOleg писал(а):
"Того, хто вигукує в пустелі".
Волаючого в пустелі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 28.11.2016 15:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
andr писал(а):
IOleg писал(а):
"Того, хто вигукує в пустелі".
Волаючого в пустелі.

Змістовно. Практично...

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 29.11.2016 10:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 3921
Город: Sed.lg.ua
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.08.2015
IOleg

проблема м.б. из-за неточности хода штока управления

у мя 3-я передача не включалась
тоже не разобрался окончательно...

_________________
Мне пофиг, кто какие стенки из какого материала будет откладывать. (с)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.11.2016 19:46 

Сообщения: 184
Город: СПб
Пол: Не указан
Зарегистрирован:31.10.2013
Стандартный ответ: если трос маленько подтянуть?
И что значит "шток дальше не идёт" (если я верно понял)? Это странно, в ш3 при повышении нагруженные элементы не двигаются.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.11.2016 20:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
TarasB писал(а):
Стандартный ответ: если трос маленько подтянуть?
И что значит "шток дальше не идёт" (если я верно понял)? Это странно, в ш3 при повышении нагруженные элементы не двигаются.

Тарасе, у темі зазначено "періодично", тобто усе працює-працює і, раптом, з 1 перемикається лише на 2, а з 2ї не перемикається зовсім, тому що шток упирається. у що - не видно, бо ж механізм усередині. Але, коли я вкотре розібрав втулку, то побачив, що шток не рухається з 2 на 3, тому що муфта з прорізями для собачок, яка обертається навколо залізяки, фото якої я навів вище, буває не стає у положення, коли ті кляті собачки виходять з тих прорізей задля зчеплення з втулкою та забезпечення 3 швидкості.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2016 10:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 3921
Город: Sed.lg.ua
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.08.2015
из мануала:
Изображение

допуск 8-12мм - это дохрена :facepalm:
толщина дропа и толщина гайки вносят дурные неопределённости в уравнение

далее
Изображение
шток, пока не нажат шифтером, гарантировано определяет 1ю передачу

когда ставим шифтер, контроль, на сколько для 1й передачи сместился шток, отсутствует
Изображение

как я понял, для 1й передачи шток не должен поджиматься

_________________
Мне пофиг, кто какие стенки из какого материала будет откладывать. (с)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.12.2016 23:14 

Сообщения: 184
Город: СПб
Пол: Не указан
Зарегистрирован:31.10.2013
IOleg писал(а):
Тарасе, у темі зазначено "періодично", тобто усе працює-працює і, раптом, з 1 перемикається лише на 2, а з 2ї не перемикається зовсім, тому що шток упирається. у що - не видно, бо ж механізм усередині. Але, коли я вкотре розібрав втулку, то побачив, що шток не рухається з 2 на 3, тому що муфта з прорізями для собачок, яка обертається навколо залізяки, фото якої я навів вище, буває не стає у положення, коли ті кляті собачки виходять з тих прорізей задля зчеплення з втулкою та забезпечення 3 швидкості.


Э, вообще-то собачки, что сидят на коронной шестерне (это её фото ты выложил), выдвигаются на 2й передаче. А на 3й уже происходит зацепление движущейся фигни с водилом.
А положение "заборчика" (тонкая металлическая полоска, назначение которой никто не знает) не мешает собачкам выдвигаться. Проверь, без заборчика собачки нормально встают в своё положение? Пружина может сдохла? Или собачки эти сточились?
Скорее всего, то, что ты называешь 2й передачей - на самом деле 3я (по положению штока), но из-за того, что собачки какого-то хрена не поднялись, она работает как 2я. А то, что ты называешь второй - на самом деле 1я.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2016 07:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
TarasB
Чому б не прочитати перше повідомлення повністю, а не через рядок? Там же написано, що шток не заходить у вісь повністю, а впирається на рівні 2 передачі. І не так важко не відрізнити третю від другої, та й другу від першої. І ще, ключове слово ПЕРІОДИЧНО!
(доречи, рінг гір юніт у мануалі російською зазначено як "внешняя звезда", а не коронна шестерня)

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2016 20:26 

Сообщения: 184
Город: СПб
Пол: Не указан
Зарегистрирован:31.10.2013
IOleg писал(а):
TarasB
Чому б не прочитати перше повідомлення повністю, а не через рядок? Там же написано, що шток не заходить у вісь повністю, а впирається на рівні 2 передачі.

Ещё раз: с чего ты взял, что эта передача вообще "вторая"? По положению меток? Положение меток вообще фигня, мне продали трёшку, у которой шток длиннее, чем надо, пока до меня допёрло, тоже думал, что "третьей нету", потом просто шток отпилил маленько.
Цитата:
І не так важко не відрізнити третю від другої, та й другу від першої. І ще, ключове слово ПЕРІОДИЧНО!

Ну вот периодически собачки на этой детали соскальзывают. Из-за износа.
Цитата:
(доречи, рінг гір юніт у мануалі російською зазначено як "внешняя звезда", а не коронна шестерня)

Я не знаю, что там написано у надмозгов, но по нормальному называется это "коронная шестерня".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.12.2016 00:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
IOleg писал(а):
Проблема, як на мене, полягає в тому, що пластина, яка напресована на цей механізм перемикання, що має отвори для собачок і вільно обертається на ньому, інколи не провертається настільки, щоб ті кляті собачки звільнити і тому штовхачик не проходить до 3ї передачі. Сподіваюся, що хоч і технічно безграмотно, але зміст проблеми я довів до свідомості знавців.
Буду дуже вдячний за вашу увагу до проблеми та думки з приводу того, як вона лікується.

Тому "штовховичку" абсолютно пофіг на собачки коронного барабану, при заході всередину з 1 на 2 вони відпускаються, а вилізли вони чи їх тримає ота пластина вже до нього не відноситься.

Перемикання з 2 на 3 виходить за рахунок підтискання собачок на драйвері з перемикачем. Там і треба шукати починати.
Ти розбирав взагалі його? Бо часто "розбірка" є зняттям з вісі гальмівного барабану, водила та коронного барабану.


додано
Я про оцю штуку та собачки, які підтискаються задніми 4 шліцами. Я ставлю на це місце та або якийсь знос, що маловірогідно, або що пружинка якась відвалилась, зламалась чи ще щось.
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.12.2016 08:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
tifo писал(а):
Тому "штовховичку" абсолютно пофіг на собачки коронного барабану,
Ти розбирав взагалі його? Бо часто "розбірка" є зняттям з вісі гальмівного барабану, водила та коронного барабану.

Ну ти гонішь!
viewtopic.php?f=7&t=350355&start=120

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.12.2016 21:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
чо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2016 00:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
А нафіга ти апаєш тему?
Ти так і не відповів на мої питання, які допомогли б мені зрозуміти що в тебе та порадити щось.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.306s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'