Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03.04.2015 17:37 

aidaho писал(а):
june писал(а):
...

Не уверен, что правильно вас понял, но если перекусить трос переключателю с нижней проводкой, то он тут же улетит на упор к подседельной трубе. То бишь сбросит на самую мелкую звезду системы.

Переключатель с универсальным подводом, который у меня был, вёл себя точно так же.

Ага, значит моё предположение, что у переключателя с нижним подводом в ненапряженном положении цепь занимает положение именно на большой звезде не верно (просто совершенно не знаком с конструкцией нижнего подвода). Спасибо. Отредактировал своё предыдущее сообщение.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 17:46 

supervisor писал(а):
Рекомендую так же оснастить трансмиссию вот такими регуляторами:

http://bbbcycling.org.ua/bike-parts/cables/bcb-95.html

Я доже не знаю, как без них жить!

Благодарю. У меня такой регулятор фирмы Jagwire. Но болт постоянно раскручивается, приходится подкручивать...

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 17:50 

june писал(а):
Не вполне доволен тем, что болт постоянно раскручивается и ослабляет трос.

Надо развернуть регулятор.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 17:52 

уже пробывал :smile:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 17:54 

BCB-95 у меня стоят в линии на задний и передний переклюки. Сами по себе не сбиваются, так что тоже рекомендую.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 18:10 

Спасибо. Может и впраду купить BBB. Почему у меня этот раскручивается не знаю. Лучше конечно как-то его закрепить чтоб не раскручивался или ещё что-то..

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 18:13 

june писал(а):
Лучше конечно как-то его закрепить чтоб не раскручивался или ещё что-то..

Резьбовым герметиком капнуть.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.04.2015 18:38 

Спасибо, не знал о таком. Это если только его свойства предполагают, что резьба будет уплотняться так сказать, но не склеиваться.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.08.2016 23:13 

Нарешті питання вирішено.

Хочу поділитися своїм досвідом із подалання несумісності маунтінбайкового переднього перемикача і шосейних манеток. У мого велосипеда верхній підвід тросу.

Треба використовувати перемикач Shimano Alivio FD-T4000TSX3. Таке враження, що виробник навмисне передбачив можливість установлення данної моделі перемикача з шосейними манетками. Треба лише закріпити трос не із зовнішнього боку, як звичайно, а із внутрішнього боку сталевої пластини корпусу перемикача. Тобто не із зовнішнього боку, а із внутрішнього боку штатної точки кріплення. Треба до того ж підкласти дві шайби (або більше чи менше - як у кого буде потрібно).

Сталевий корпус це набагато краще, ніж алюмінієвий у данному випадку. Я мав алюмінієвий деор і там не було ніякої можливості встановити трос необхідним чином, бо алюмінієвого корпусу просто не вистачало для того, щоб закріпити трос більше досередини: якщо сточувати алюмінієвий корпус, то не залишиться місця для кріплення тросу, а далі там яма - паз для шайби. Повною утопією була б наварка алюмінію додатково, про яку я згадував вище. Цього робити не можна в жодному разі, адже пружини втратять свої властивості через дію температури і такий перемикач можна було б викинути. Таким чином мій деор, який я використовував, повністю був не придатний для моєї ідеї. Інший перемикач старий Naxave також не годився, тому що там не можна закріпити трос з внутрішнього боку сталевої платини кріплення взагалі, бо пластина закрита зверху (щоправда можна було б сточити цю прикриваючу пластину). Одним словом, перемикач, який я придбав зараз підходить дуже добре. Треба всього-навсього підкласти дві шайби і закріпити трос з внутрішнього боку пластини кріплення. Трос завести можна, не треба нічого сточувати, до внутрішнього боку пластини для кріплення тросу доступ є.

Таким чином, можна сказати, що дана модель перемикача Shimano Alivio FD-T4000TSX3 сумісна з шосейними манетками (дещо умовно сумісна - дві шайби треба підкласти). Проте я не можу все одно гарантувати, що зараз цілком зникло тертя об рамку на найбільшій передачі (у мене найбільша 48/14). Я це тертя не відчуваю. Можливо можна підкласти ще шайбу, але мені вже набридло цим займатися і результат мене в приниципі задовольняє. Це просто казка, у порівнянні з тим, що було раніше!

Я так довго не купував новий перемикач, бо не було гарантії, що він підійде - я не знав конструкції. До того ж, місця для переднього перемикача на моїй рамі обмаль і він запросто міг би не підійти і втиснутися в крило або навіть у колесо (таке було з деором, але деор все ж таки встановлювася, але з трудом). Так що мені просто пощастило - сталевий корпус займає менший об'єм. Тому навіть довелось вилучити одну планку адаптера (31,8-34,9), щоб перемикач займав менший об'єм.

Велика подяка Stenn'у за пораду змістити трос досередини і слава винахіднику цього методу!

Последний раз редактировалось june 16.08.2016 23:30, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.08.2016 23:29 

Изображения: 0
june, а який у вас Nexave є?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.08.2016 23:32 

Як раз у той день, коли отримав посилку з новим перемикачем, у старого Nexave зламалася рамка )). Naxave FD-T-301.

Последний раз редактировалось june 16.08.2016 23:34, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.08.2016 23:33 

Изображения: 0
june, шкода.

Хочеться фото подивитись, того, що у вас вийшло.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.08.2016 23:36 

Місце кріплення? Добре я скину Вам трохи пізніше.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 18.08.2016 22:28 

june писал(а):
Нарешті питання вирішено.

Хочу поділитися своїм досвідом із подалання несумісності маунтінбайкового переднього перемикача і шосейних манеток. У мого велосипеда верхній підвід тросу.

Треба використовувати перемикач Shimano Alivio FD-T4000TSX3. Таке враження, що виробник навмисне передбачив можливість установлення данної моделі перемикача з шосейними манетками. Треба лише закріпити трос не із зовнішнього боку, як звичайно, а із внутрішнього боку сталевої пластини корпусу перемикача. Тобто не із зовнішнього боку, а із внутрішнього боку штатної точки кріплення. Треба до того ж підкласти дві шайби (або більше чи менше - як у кого буде потрібно).

В старом Аливье тоже можно трос запустить внутрь, неудобно только одевать шайбу и гайку. С Деором в лоб не получается, одна из осей вращения не даёт сделать нужное плечо(хода не хватает). Поэтому я сделал накладку дюралевую с канавкой нужного радиуса, сейчас всё корректно работает в том числе и промежуточные положения. Я давал ссылку на фото своего велика со всеми переделками, но почему-то никому это не интересно.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 19.08.2016 16:34 

Leopold писал(а):
неудобно только одевать шайбу и гайку.

Справді незручно. Я скріпив гайку і дві шайби жувальною гумкою і взяв довгий болт.

До речі, Артемівськ знову називається Бахмут.

shoppage  personalpage P