Тушенка, Каши, Паштеты. Напрямую от производителя. ™ Tushe ♉

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 22:44 

Дивна історія, але не можу не поділитися.
Почну з того, що в даний момент вибираю собі шосер, тому тема форумчанина Pantani79 відразу мене зацікавила.
На жаль, саму тему він вже видалив, а скріншотів я зробити не встиг.
Продавав він Pinarello FP3 за дуже солодкою ціною, на що я й спокусився. Телефон в профілі не відповідав, а відповідь на приватне повідомлення я отримав тільки через три дні., з поясненням, нібито телефон він забувся у батьків.., хз., можливо й правда, всяке буває.., але це вже почало насторожувати.
Прислав він мені фотографії, на яких велосипед виглядав більш-менш нормально. Продавець гарантував, що крім сколів ЛФП, більше ніяких недоліків немає. Домовились про зустріч на п’ятницю, бо після мене в черзі на велосипед ще було двоє кандидатів..,

Изображение

, знову ж таки в режимі листування, так як телефон все ще не відповідав, бо він все ще не забрав його від батьків... Почало складатися враження, що спілкуюсь з інет-ботом, а не з живою людиною.
Подзвонив він мені в четвер зранку, перша наша реальна розмова, по голосу людина ніби адекватна, тому після підтвердження нашої зустрічі, я зриваюсь, посилаю на три веселі букви роботу, і мчу(в буквальному сенсі цього слова) на Черкаси, наївно сподіваючись на покупку нового лісапєда.. :roll: Перший фейспалм трапився зі мною ще на виїзді з Харкова, в Пісочині: подзвонив продавець і повідомив, що в нього внЄзапно намалювалось термінове відрядження в Миколаїв, виїзд прямо зараз, приїде через кілька днів,, хоча скрін вище говорить про дещо інші плани :no: Ну що ж, панікувати не в моєму стилі, евакуюватись з маршрутки в Пісочині і вимагати у водія гроші, які я тільки що заплатив - не варіант, тому, махнувши рукою, їду в місто Че, але вже з трохи гіршим настроєм.
По приїзду в Черкаси знову не додзвонився до продавця. Набрав він мене сам, в п’ятницю., порадував, що можливо приїде в суботу, максимум, в неділю.
Сиджу, чекаю, паралельно гуляючи містом. Але в наступні два дні ніхто так і не подзвонив. В неділю, після обіду, я вже сам наярював йому - безрезультатно. Але ввечері діалог у нас все таки відбувся (читати знизу вверх): :facepalm:

Изображение

Отака муйня, малята (с) :-X
Ви погляньте, яка порядна людина: ще й дав дозвіл називати себе "негарними словами" :evil: Ну, це право я залишу форумчанам.
Але осад на душі залишився неприємний, і не тільки на душі.., а й в гаманці. Тому хочеться якось передати "привіт" людині, через яку фактично попав на 2000 грн:
500 грн. - реальні витрачені на дорогу в два кінці, і +/- 1500 - мій віртуальний заробіток, який би я гарантовано отримав за ті кілька днів, які тупо просидів в Черкасах .

Особисті дані "кидали" :

Ім’я: Николай Люлин (принаймні так підписаний на пошті)
E-mail: brescia@mail.ru
Нік на пелотоні: Pantani79
Телефон : 0678817755
Ну і фотка:
Изображение

Перед тим, як створити дану тему, чекав більше двох тижнів (по скрінах видно) . Можливо дійсно в людини проблеми на роботі і т.д.,, Але час іде, на телефоні - мороз, на пошті - глухо, після нашої останньої розмови 1.11 пан Микола ввімкнув функцію "приховати моє перебування", тому на форумі я його моніторити не можу, але судячи з профілю в Однокласниках, доступ в інет він має практично кожного дня.

Мотив - хз.. :unknown: , ми з продавцем абсолютно незнайомі.., яка йому вигода - незрозуміло.
Єдина моя версія - велосипед "пішов наліво" ще до моєї появи в Черкасах, але якого бена не сказати правду відразу?????
...
У мене все. Вийшло багатобуков., але коротше не зміг.

Последний раз редактировалось bl@ckM@N 18.11.2015 23:36, всего редактировалось 1 раз.

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:08 

Изображения: 3
А шо, купляти у Харковi нема де, шо обов'язково було iхати у Черкаси?

https://vk.com/club115800179

U N R Ξ Λ L . R Λ C E R

Изображение

User.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:14 

S a n 4 e z z z, читайте уважно: ціна була дуже й дуже гарна,, якщо є варіант зекономити 200-300$ - то чому б і ні... В моєму випадку - не прокатило :-o

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:19 

Изображения: 3
bl@ckM@N писал(а):
S a n 4 e z z z, читайте уважно: ціна була дуже й дуже гарна,, якщо є варіант зекономити 200-300$ - то чому б і ні... В моєму випадку - не прокатило :-o

Понятно...это же пелотон в принципе, там сам хозяин сайта подторговывает постоянно товаром сомнительного происхождения, что уж говорить о пользователях, есть норм барыги а есть и кидалы, никто от них не застрахован. Честно говоря даже первый раз именно о данном человеке узнал, даже не знаю кто это.

https://vk.com/club115800179

U N R Ξ Λ L . R Λ C E R

Изображение

User.

Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 13:20 

колись був м"юзікл "Чікаго" популярний, тепер можна написати "Чіркаси"

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 19.11.2015 16:57 

та таких продаванов хоть жопой жуй. Я вот только не могу понять смысл этого. Я так много раз ездил на встечу, вот только на встечу ни кто не приезжал, благо это было по городу :roll:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 19.11.2015 19:21 

Смысл прост: если договариваетесь о пересылке, продавец просить выслать ему денег, после чего ни денег ни продавца вы уже не увидите, в случае личной встречи - продавец падает на мороз. Может ему из чистого гадства приятно, чтобы человек по стране покатался.
У меня так знакомый за фотоаппаратом катался, с тем же результатом.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 19.11.2015 22:46 

Изображения: 26
Ну что можно сказать, мерзавец и подонок. Только непонятно просто хитрожопый или кидала.
вырисовывается пара вариантов
1- держал Вас про запас, пока кто-то думал брать или нет
2- просто кидала,и никакого велика нет и близко. потому и нет встреч и телефонного общения.
Сочувствую, впредь будьте более благоразумны :yes:

СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:13 

Изображения: 0
bl@ckM@N писал(а):

Вот так всегда, все думают что подвернулась полная халява.. как фотоаппарат я покупал типа в валках, как узнали что я из харькова сразу положили трубку.

СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:37 

kovax писал(а):
Вот так всегда, все думают что подвернулась полная халява.. как фотоаппарат я покупал типа в валках, как узнали что я из харькова сразу положили трубку.

Ага..., так і є.. :"":
Неочікуваний резонанс отримала моя тема на черкаському форумі.. Не в образу Черкасам., але дійсно, за рахунок того, що місто трохи менше, ніж Харків,, відповідно, й людей менше,, тому всього-навсього за день мені накидали багатенько цікавої інфи: повне ПІБ продавця, робочий мобільний (не той, що вказаний в профілі) і стаціонарні номери телефонів, місце роботи і теоретичний район проживання. :cool:
Але ж, але ж...повторно їхати в Черкаси, типу , на розборки, немає ні часу, ні бажання.
Інформацію збережу собі в архів,, мож колись пригодиться... Ну а тема хай буде,, як нагадування. На пелотоні даний персонаж також велоформою барижить, хто зна, що ще може бути...

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.11.2015 00:26 

Дима Дикий писал(а):
та таких продаванов хоть жопой жуй. Я вот только не могу понять смысл этого. Я так много раз ездил на встечу, вот только на встечу ни кто не приезжал, благо это было по городу :roll:

Не совсем понятно, количество попыток кидалова в последнее время возросло на самом деле или просто мне "везёт". Просто я не очень верю в шару и настороженно отношусь к очень низким ценам. Обидно, что из-за такого сброда приходится настороженно к нормальным людям относиться.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 26.11.2015 17:23 

Изображения: 0
Как вариант можно попросить кого-то из местных форумчан (к примеру я с Черкасс) встретиться с продавцом посмотреть товар - существует ли он физически, а потом уж ехать покупать.