ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| рюкзак туристический |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 22:44 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
Дивна історія, але не можу не поділитися.
Почну з того, що в даний момент вибираю собі шосер, тому тема форумчанина Pantani79 відразу мене зацікавила.
На жаль, саму тему він вже видалив, а скріншотів я зробити не встиг.
Продавав він Pinarello FP3 за дуже солодкою ціною, на що я й спокусився. Телефон в профілі не відповідав, а відповідь на приватне повідомлення я отримав тільки через три дні., з поясненням, нібито телефон він забувся у батьків.., хз., можливо й правда, всяке буває.., але це вже почало насторожувати.
Прислав він мені фотографії, на яких велосипед виглядав більш-менш нормально. Продавець гарантував, що крім сколів ЛФП, більше ніяких недоліків немає. Домовились про зустріч на п’ятницю, бо після мене в черзі на велосипед ще було двоє кандидатів..,

Изображение

, знову ж таки в режимі листування, так як телефон все ще не відповідав, бо він все ще не забрав його від батьків... Почало складатися враження, що спілкуюсь з інет-ботом, а не з живою людиною.
Подзвонив він мені в четвер зранку, перша наша реальна розмова, по голосу людина ніби адекватна, тому після підтвердження нашої зустрічі, я зриваюсь, посилаю на три веселі букви роботу, і мчу(в буквальному сенсі цього слова) на Черкаси, наївно сподіваючись на покупку нового лісапєда.. :roll: Перший фейспалм трапився зі мною ще на виїзді з Харкова, в Пісочині: подзвонив продавець і повідомив, що в нього внЄзапно намалювалось термінове відрядження в Миколаїв, виїзд прямо зараз, приїде через кілька днів,, хоча скрін вище говорить про дещо інші плани :no: Ну що ж, панікувати не в моєму стилі, евакуюватись з маршрутки в Пісочині і вимагати у водія гроші, які я тільки що заплатив - не варіант, тому, махнувши рукою, їду в місто Че, але вже з трохи гіршим настроєм.
По приїзду в Черкаси знову не додзвонився до продавця. Набрав він мене сам, в п’ятницю., порадував, що можливо приїде в суботу, максимум, в неділю.
Сиджу, чекаю, паралельно гуляючи містом. Але в наступні два дні ніхто так і не подзвонив. В неділю, після обіду, я вже сам наярював йому - безрезультатно. Але ввечері діалог у нас все таки відбувся (читати знизу вверх): :facepalm:

Изображение

Отака муйня, малята (с) :-X
Ви погляньте, яка порядна людина: ще й дав дозвіл називати себе "негарними словами" :evil: Ну, це право я залишу форумчанам.
Але осад на душі залишився неприємний, і не тільки на душі.., а й в гаманці. Тому хочеться якось передати "привіт" людині, через яку фактично попав на 2000 грн:
500 грн. - реальні витрачені на дорогу в два кінці, і +/- 1500 - мій віртуальний заробіток, який би я гарантовано отримав за ті кілька днів, які тупо просидів в Черкасах .

Особисті дані "кидали" :

Ім’я: Николай Люлин (принаймні так підписаний на пошті)
E-mail: [email protected]
Нік на пелотоні: Pantani79
Телефон : 0678817755
Ну і фотка:
Изображение

Перед тим, як створити дану тему, чекав більше двох тижнів (по скрінах видно) . Можливо дійсно в людини проблеми на роботі і т.д.,, Але час іде, на телефоні - мороз, на пошті - глухо, після нашої останньої розмови 1.11 пан Микола ввімкнув функцію "приховати моє перебування", тому на форумі я його моніторити не можу, але судячи з профілю в Однокласниках, доступ в інет він має практично кожного дня.

Мотив - хз.. :unknown: , ми з продавцем абсолютно незнайомі.., яка йому вигода - незрозуміло.
Єдина моя версія - велосипед "пішов наліво" ще до моєї появи в Черкасах, але якого бена не сказати правду відразу?????
...
У мене все. Вийшло багатобуков., але коротше не зміг.


Последний раз редактировалось bl@ckM@N 18.11.2015 23:36, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 347
Изображения: 3
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:14.11.2012
А шо, купляти у Харковi нема де, шо обов'язково було iхати у Черкаси?

_________________
KTM Strada 5000

U N R Ξ Λ L . R Λ C E R

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:14 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
S a n 4 e z z z, читайте уважно: ціна була дуже й дуже гарна,, якщо є варіант зекономити 200-300$ - то чому б і ні... В моєму випадку - не прокатило :-o


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 23:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 347
Изображения: 3
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:14.11.2012
bl@ckM@N писал(а):
S a n 4 e z z z, читайте уважно: ціна була дуже й дуже гарна,, якщо є варіант зекономити 200-300$ - то чому б і ні... В моєму випадку - не прокатило :-o


Понятно...это же пелотон в принципе, там сам хозяин сайта подторговывает постоянно товаром сомнительного происхождения, что уж говорить о пользователях, есть норм барыги а есть и кидалы, никто от них не застрахован. Честно говоря даже первый раз именно о данном человеке узнал, даже не знаю кто это.

_________________
KTM Strada 5000

U N R Ξ Λ L . R Λ C E R

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 13:20 

Сообщения: 601
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:14.08.2012
колись був м"юзікл "Чікаго" популярний, тепер можна написати "Чіркаси"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 16:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 1735
Город: Мухосранск
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:09.02.2013
та таких продаванов хоть жопой жуй. Я вот только не могу понять смысл этого. Я так много раз ездил на встечу, вот только на встечу ни кто не приезжал, благо это было по городу :roll:

_________________
http://vk.com/remont_velosipedov_kharkov


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 19:21 

Сообщения: 111
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:02.04.2014
Смысл прост: если договариваетесь о пересылке, продавец просить выслать ему денег, после чего ни денег ни продавца вы уже не увидите, в случае личной встречи - продавец падает на мороз. Может ему из чистого гадства приятно, чтобы человек по стране покатался.
У меня так знакомый за фотоаппаратом катался, с тем же результатом.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 22:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 2294
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
Ну что можно сказать, мерзавец и подонок. Только непонятно просто хитрожопый или кидала.
вырисовывается пара вариантов
1- держал Вас про запас, пока кто-то думал брать или нет
2- просто кидала,и никакого велика нет и близко. потому и нет встреч и телефонного общения.
Сочувствую, впредь будьте более благоразумны :yes:

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 128
Изображения: 0
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:04.04.2010
bl@ckM@N писал(а):
S a n 4 e z z z, читайте уважно: ціна була дуже й дуже гарна,, якщо є варіант зекономити 200-300$ - то чому б і ні... В моєму випадку - не прокатило :-o


Вот так всегда, все думают что подвернулась полная халява.. как фотоаппарат я покупал типа в валках, как узнали что я из харькова сразу положили трубку.

_________________
magellan volans 29er/
тел 0954949600


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Peleton`a
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:37 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
kovax писал(а):
Вот так всегда, все думают что подвернулась полная халява.. как фотоаппарат я покупал типа в валках, как узнали что я из харькова сразу положили трубку.

Ага..., так і є.. :"":
Неочікуваний резонанс отримала моя тема на черкаському форумі.. Не в образу Черкасам., але дійсно, за рахунок того, що місто трохи менше, ніж Харків,, відповідно, й людей менше,, тому всього-навсього за день мені накидали багатенько цікавої інфи: повне ПІБ продавця, робочий мобільний (не той, що вказаний в профілі) і стаціонарні номери телефонів, місце роботи і теоретичний район проживання. :cool:
Але ж, але ж...повторно їхати в Черкаси, типу , на розборки, немає ні часу, ні бажання.
Інформацію збережу собі в архів,, мож колись пригодиться... Ну а тема хай буде,, як нагадування. На пелотоні даний персонаж також велоформою барижить, хто зна, що ще може бути...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 24.11.2015 00:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 995
Город: Донбасс,Артёмовск
Пол: Муж
Возраст: 65
Зарегистрирован:30.05.2012
Дима Дикий писал(а):
та таких продаванов хоть жопой жуй. Я вот только не могу понять смысл этого. Я так много раз ездил на встечу, вот только на встечу ни кто не приезжал, благо это было по городу :roll:

Не совсем понятно, количество попыток кидалова в последнее время возросло на самом деле или просто мне "везёт". Просто я не очень верю в шару и настороженно отношусь к очень низким ценам. Обидно, что из-за такого сброда приходится настороженно к нормальным людям относиться.

_________________
Не важно, что руки из ж..пы, главное-золотые!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черкаський кидала з Pelоton`a
СообщениеДобавлено: 26.11.2015 17:23 

Сообщения: 57
Изображения: 0
Город: Черкассы
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.09.2015
Как вариант можно попросить кого-то из местных форумчан (к примеру я с Черкасс) встретиться с продавцом посмотреть товар - существует ли он физически, а потом уж ехать покупать.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.128s | 27 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'