| https://veliki.com.ua/все-велики |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 00:32 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
Привіт! ну що, я в цьому новачок, практично некатав 2 роки. Тут підігнали старенький шосер з голандії, рама дуже схожа на цю viewtopic.php?f=77&t=47326, хочу зробити порядний вєлосипед щоб кататись на наступний сезон, вже трошки прикупив деталі, з грубого залишилось колеса. Раму вже почистив від старої фарби, буду приварювати елементи на кожух під гальма і під передачні троси, бо система тут якась аборигенська, все на пласмасках, не тішить. Ще постараюсь наварити сегмент трубки щоб можна було сідло зажимати на такі штуки короч ви вкурсі, зараз фотика нема щою фото показати. коли закінчу роботи зі сваркою ( нескоро буде, занятий навчанням ) поїду в нас у львові на якийсь підбір фарби для авто і куплю щось порядне грунтовку фарбу і лак.
Питання до Вас шановні
1) скільки в грамах потрібно приблизно грунтовки фарби і лаку, опишіть процес фарбування.
2) купив руль і нові гальма, цікавить: Спочатку обмотуємо руль, потім тормозна ручки наверх чи як ?
3) порадьте колеса, потрібні під шосейну шину тоненькі в мене старий обод має 22 мм. Вопшім треба пару
коліс з двійними ободами в зборі з хорошими втулками.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 11:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Rivne
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.12.2009
1) http://www.x-bikers.ru/article/article.php?id=10

2). спочатку тормозні ручки, потім обмотку. якщо тормозні ручки не відкидується гумове покриття щоб під нього обмотку пустити - трошки ослабити кріплення, підмотати обмотку і затягнути кріплення. В деяких ручок вивід тросика зроблений так, що троси ховаються під обмотку.

3) шосейні ободи це 622-13 або 622-15. Ціна такого обода 200 грн +-30 грн (AlexRims, Mach1, Ambrosio, Mavic, Ritchey). Бувають ободи 130 +-20 грн, але невідомих брендів.
Раджу Mach1 Road Runner. Це якщо збиратися самозбором коліс. Втулок теж є вибір на будь-яку ціну.

Найдешевші колеса можна зібрати за 540 грн:
- дешеві втулки під тріщотку - до 250 грн пара
- цинкові ржавіючі спиці - 30 грн
- безродні ободи - 260 грн пара
- ізолента замість фліпера, самому тягти спиці

Пристойні колеса можна зібрати за 1410-1500 грн
- легкі повністю алюмінієві втулки на промпідшипниках 550 грн
- нержавіючі спиці 224 грн (Sapim Leader), батінговані 320 грн (Sapim Race)
- фірмові жорсткі пістоновані ободи з високим профілем - 410 грн
- поліуретановий фліпер 30 грн
- робота майстра 100 грн

Відповідно комбінуючи пункти з цих категорій можна підібрати колеса на любу ціну від 540 до 1500 грн. Складати колеса понад 1500 грн (дорожчі втулки, дорожчі супербатінгові або аероспиці, дорожчі фірмові обода) немає сенсу.

Заводські колеса переважно вийдуть значно кращі за самозбор, навіть якщо це найдешевші колеса. Ціни на них стартують з 1500 грн за пару (Shimano R500, Campagnolo Khamsin) тобто як за пристойні самозборні колеса.

Задня втулка вибирається під 1 з 3 видів зірок:
- тріщотка, фрівіл
- барабан під касету Shimano/SRAM 8/9/10
- барабан під касету Campagnolo 8
- барабан під касету Campagnolo 9/10/11

P.S. Пера рами і вилки потрібно розгинати під сучасний стандарт ширини втулок
http://www.sheldonbrown.com/gloss_sp-ss.html#spacing


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 22:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Я, конечно, извиняюсь... Но чем покупать такое как описано "за 540", то лучше уж что-то б/у поискать примерно за те же деньги... Уж точно будет получше...

ТС, я не сильно понял что куда приваривать хочется, но если там столько работы.... Тебе точно продали шоссейник?...

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 22:47 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
Дякою за інфу, про покраску стаття колись вже траплялась в неті, сьогодні прочитаю ще раз. В мене власне такі ручки з гумою shimano bl-r400 з обмоткою все зрозумів дякою. Ну на колеса я планую виділити до 1100 грн +- 100 грн, якщо є можливість і бажання допомогти юному шосеру, то скажіть які б Ви порадили обода + шприхи +втулки в такому ціновому діапазоні,і з якого магазину це замовляти, бо я незнаю де які ціни, щоб непролетіти. Сьогодні казус стався, розчарувався, короч замовив руль FSA ну такий прикольний що капець

http://www.google.com.ua/imgres?q=FSA+O ... 29,r:1,s:0

http://www.google.com.ua/imgres?q=FSA+O ... x=82&ty=51

от, і винос взяв для вилки різьбової, але так як я ще зелений, не був в курсі що можуть неспівпадати діаметри, діаметр руль 32мм а в виносі 25мм думав що розточу дам довший болт, але то походу ніяк неполучиться, думаю що тепер робити, чи руль інший шукати чи винос ....


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 22:50 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
vmail

точно шосейник, правда риаритетний, але з великим потенціалом) ну коли будуть результати обовязково викладу фото, заціните мою роботу, якщо б у мене було 2 ліві я б за то б і не брався, я просто люблю те що сам зробив, і заточив під себе )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 22:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Если втулка резьбовая - то руль искать другой. Выносы под резьбовую вилку и на 31,8 я лично вживую не видел.... Ну, или адаптер ставить - а там уже и вынос под безрезьбовую втулку покупать плюс к адаптеру.....

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 22:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
axeopa писал(а):
vmail

точно шосейник, правда риаритетний, але з великим потенціалом) ну коли будуть результати обовязково викладу фото, заціните мою роботу, якщо б у мене було 2 ліві я б за то б і не брався, я просто люблю те що сам зробив, і заточив під себе )


Лучше покажи фото ДО работы над ним и раскрытием потенциала)))

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 23:03 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
хах фотик мій за кордоном, хоча я постараюсь, так як в мене купа всяких справ + навчання 2 вузах в різні зміни то скоро я той вел не закінчу, планую вилетіть на наступний сезон, рнньою весною, хоча хз як там получиться, обовязково постараюсь зробити фото, але оргінального веоіка вже нема, рама вже повністю без фарби, помазав хімією, вся злізля, зробилась як пластилін, просто була вже мальована кривими руками


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 23:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Rivne
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.12.2009
Цитата:
Я, конечно, извиняюсь... Но чем покупать такое как описано "за 540", то лучше уж что-то б/у поискать примерно за те же деньги... Уж точно будет получше...

Согласен, но я описал для общего видения картины, где дно и где потолок самосборных колес.

Цитата:
Ну на колеса я планую виділити до 1100 грн +- 100 грн, якщо є можливість і бажання допомогти юному шосеру, то скажіть які б Ви порадили обода + шприхи +втулки в такому ціновому діапазоні,і з якого магазину це замовляти, бо я незнаю де які ціни, щоб непролетіти.

це бюджет на вілсет, чи на вілсет + 2 покришки + 2 камери

Якщо на вілсет то вкластися можна, але впритик.
Шпиці нержавіючі не батінгові коштують 3.5 грн з ніпелями (Sapim LEADER або аналогічні) це 224 грн.
З недорогих ободів можу порекомендувати Mach1 "RJ Project". 330 грн. за пару
Обовязково поліуретанові фліпери 2*15 = 30 грн. Не тонкі, а такі на яких написано тиск 10bar (можуть підсунути тонкі, мене майстер з 30 років стажу завіряв що вистачить, то колесо стрелило через 4 км, всі 32 дирки були сильно продавлені)

Якщо роботи по спицюванню і натяжці виконувати власноруч, то на втулки залишається 546 грн.
З передніх втулок можу порекомендувати просто шикарну втулку Formula OV-91.
Дуже легка (135 грам втулка, 56 грам ексцентрик), з пильніками (відноситься до горних втулок), потужні фланці - перевірено тримає радіальну спицовку в хардкорному МТБ, після 2.5 років агресивної експлуатації в ідеальному стані промпідшипники, немає ржавіючих деталей (вісь алюмінієва, підшипники нержавіючі тайванські проми). Ціна 185 грн.

На задню втулку залишається 360 грн. Тут вибір залежить від того під яку касету. Так щоб недорого це Shimano/SRAM-8

За 400 грн можна взяти легку втулку на промпідшипниках Novatec F062SB-AA, але в них є люфт радіальний який не можна усунути (хоча з ним можна їздити, просто колесо вправо-вліво люфтить)
Shimano Tiagra коштує порядка 300 грн, але то важка втулка з чорних металів і неякісними насипними підшипниками.

P.S. Якщо докласти 400 грн можна взяти вже готові колеса "зовсім з іншої планети" http://www.extremalov.net/link/kolesa-c ... -clincher/

З 2011 року вони йдуть на промпідшипниках, радіальною спицовкою спереду, стрейт-пул спицями спереду і зліва ззаду, маса 1873 г


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


За 240 грн зараз можна взяти до них касету Mirage-9 без локрінга


Последний раз редактировалось yurik82 14.09.2011 23:42, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 23:42 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
ну по душі Mach1 Road Runner, вони по 200 грн є в інтернет магазині
http://yourbike.com.ua/index.php?productID=768
є на 32 і на 36 шприх, я думаю що на 36 краще
1) шприхи на 32 і на 36 однакової довжини ?
2) порадите на 32 чи на 36 ?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 14.09.2011 23:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Rivne
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.12.2009
Road Runner в мене, вони кращі за RJ Project, більш високий профіль і значно більша жосткість.
Єдине що це циклокросові колеса, тому в них ширші борти 15 мм (чисто шосейні мають 13 мм), але тобі й краще - більші розмірі гуми зможеш вставляти.
Изображение

32 чи 36 - однозначно 32:
- менша маса, краща аеродинаміка
- менші затрати на спиці
- втулки і ободи на 36 це рідкість, навіть якщо в каталогах є в наявності часто немає. А якщо щось і є то вибір негустий. Памятаю недавно треба було екстренно поремонтувати колесо шосейне на 36, ніде в місті не найшлося обода 36, тільки 32 в наявності всюди.
- гарніше виглядають

36 це якщо ваша маса понад 100 кг або грузовий туризм.

Цитата:
1) шприхи на 32 і на 36 однакової довжини ?

Шприхи залежать від:
- кількості спиць (32 чи 36)
- висоти фланців втулки (може відрізнятися залежно від втулки)
- висоти обода (обід Road Runner вищий за RJ Project тому шпиці коротші на 6.3 мм)
- способу спицювання - радіальний, 3 чи 2 чи 4 хрести.
- на заднє колесо по феншую спиці зліва і справа мають різну довжину. ті що зі сторони барабана коротші, ті що зліва довші


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 15.09.2011 00:24 

Сообщения: 39
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:08.09.2011
в старому ободі ( то звичайниу допотопний обод ) ширина була 18 мм, а в цих яка вона інша ? тобто покришки на Mach1 Road Runner ідуть ширші ? я шось невсосав )

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 15.09.2011 01:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Rivne
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.12.2009
На 18 обід йдуть покришки шириною 32-42 мм, туристичні як в Туриста чи України (хоча рідний обід України 22)

Шоссер має покришку 23 мм, в справжній шоссер більшу і не всунеш. Рідко ще є 25 і 26 мм покришки. Для шоссерних покришок оптимальні є борти 13-14 мм. В 15 мм вони теж стають добре.

15 мм борти тримають більші покришки до 37 мм, а оптимальні для них 28-32 мм покришки, які роблять для циклокросу.

Часто готові заводські колеса шосейні мають 2 різновиди - звичайний і CX (циклокрос). В СХ на 2 мм ширший борт і пильники втулок як в МТБ.

В мене на Mach1 Road Runner стоїть покришка 700x23


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 15.09.2011 14:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Rivne
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.12.2009
Изображение

Це гарантовано безпечні межі, на практиці межі ще ширші. Мені достався бельгійський туристичний шосер, там на рідних ободах Weinmann 622-15 стояла гума 700x37

Так як гума 18-20 сьогодні практично неактуальна і практично не використовується, а часто виникає потреба навпаки в більшій 25-26-28 мм, то обід 622-15 є більш перспективним


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Шоссер axeopa
СообщениеДобавлено: 15.09.2011 15:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
yurik82 писал(а):
........

Так як гума 18-20 сьогодні практично неактуальна і практично не використовується, а часто виникає потреба навпаки в більшій 25-26-28 мм, то обід 622-15 є більш перспективним


Актуальна всё ещё и всё ещё используется. Но не в Украине.......

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.175s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'