ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/dir_gifts.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Який велосипед брати до +-10000грн.
СообщениеДобавлено: 07.02.2016 22:20 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Дуже люблю кататись на велосипеді і з роками бажання тільки виросло, і зараз катаюсь практично через день, а то й кожного дня. Тому вирішив все ж купити собі велосипеда мого розміру, типу катання і щоб подобався, але не дуже тямлю в брендах і багатьох нюансах.
Довго катався на старому ровері, який спочатку був завеликий а потім з роками став замалий. Останній рік катав на велосипеді майже потрібного розміру, але він без амортизаторів та з тонкими колесами (типу шосейного, або й шосейник). Ріст в мене 191 +- сантиметр, вага зараз 95 кг. Брат придбав пару років тому собі Kellys 12 SCARPE 21.5" який мені начебто підійшов по розмірах, купував він на сайті velosiped.com. Ось і я вирішив там пошукати собі велосипеда, з рамою 21.5" там тільки kellys і trek. Напевно за бажання мати щось типу як в брата я вибрав собі Kellys. Але натрапив на цей форум і побачив що тут багато людей які шарять у велосипедах. Зважаючи на те що бюджет в перерахунку на $ не є великим, я подумав що велосипед з дисковими гальмами буде не дуже добрий за рахунок того що за ці гроші лишень починаються траплятись такі ровери, а відповідно і якість (гальм, їх надійність і довговічність) буде погана і я думаю про V-brake (будуть дешевші в обслуговуванні і кращі за ці гроші), якщо я помиляюсь то скажіть про це, та й взагалі цікавлюсь вашою думкою про це.
Написав багато, а тепер постараюсь коротко критерії купівлі:
1. Гроші 13000 грн.!

2. Розмір рами 21.5"-22" (ріст 191+-, думаю що повинен підійти).
3. Тип велосипеда кросс кантрі (катаюсь по місті (бруківка, ями, нерівності), траса, ліса і бездоріжжя.. хотілось би двупідвіс, але не той бюджет).
4. Те що можна купити в нас (напевно через інтернет, хоча можливий варіант що я приїду в Київ за ним, щоб побачити його в живу, посидіти і т.д.).
Висловіть свою думку на рахунок мого вибору, порадьте щось свого (було б добре з аргументацією).
Буду дуже вдячний за допомогу у виборі велосипеда
:wink:
ДОДАВ:
Прийшли гроші на картку, тому дешевші відібрав, вибір лишився між цими двома роверами (я схиляюсь до GT, він просто мені більше подобається):
GT AVALANCHE ELITE (http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971929.html)
Mongoose TYAX EXPERT 27.5 (http://drive-sport.com.ua/goods/973557.html)


Последний раз редактировалось Z.V.V. 08.02.2016 19:30, всего редактировалось 3 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.02.2016 22:56 

Сообщения: 264
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2014
Я вважаю вам слід самому пошукати по інтернету декілька моделей велосипедів, які вам подобаються та підходять по ціні, ростовці, типу та викласти тут посилання. Потім вже народ підтягнеться та щось порадить.
Щодо роверика, якій ви вибрали. Ну при ваших 191 колеса 26" замало як на мене. Шукайте хоча б 27,5", краще 29"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 00:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
10000грн - це зараз щось близько 370$, якщо не тягнути з придбанням до березня (початок сезону), то можна надибати новий ровер ще по разпродажу уже на більш-менш пристойних дискових гальмах (Tektro або навіть Shimano). З вібрейками, з вашою вагою і стилем катання, а також рельєфом у вашій місцевості, є всі шанси "проїхати свою зупинку" :wink:
Навіть не розраховуйте за таку суму на справді робочу вилку. Краще, що ви зможете отримати - це тримач переднього колеса, який швидко не розвалиться і буде відносно амортизувати ямки глибиною від 5-7см і глибші.
ОБОВ'ЯЗКОВО з вашою вагою і сферою використання - касетна задня втулка.
З вашим зростом (у мене такий же) ви оцінете колеса 29". Ну принаймні беріть 27.5", але точно не 26"!
"Світові" бренди за таку суму вам не світять, але можна підібрати доволі пристойні варіанти зі скромних брендів. Можно знайти непогані варіанти б\у, але якщо довго шукати - прогавите сезон знижок на нові ровери минулого сезону.
Кілька варіантів з описаними вище хорактеристиками:
http://veliki.com.ua/goods_Cyclone_LX_650b.htm#white
http://veliki.com.ua/goods_Pride_XC-650MD.htm#grey - шикарна за такі гроші комплектація, але колеса 27.5", я б все ж таки радив 29"
Ну і ще варто пошукати, це явно не все.
Обов'язково пройтися по сайту Драйв Спорту. Там уже майже все вигрібли за зиму, ростовок рам не залишилось і Їхати за байком доведеться через пів країни - але по ціні\комплектації трапляються просто шикарні варіанти (хоча уже шансів майже нема). Ну хоча б:
http://drive-sport.com.ua/goods/51516/845085.html
http://drive-sport.com.ua/goods/848248.html

П.С. ровери, які б справді вже підійшли для ваших умов, масово починаються з 12000 - там варіантів уже безліч.

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 01:02 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Sidewinder писал(а):
Їхати за байком доведеться через пів країни - але по ціні\комплектації трапляються просто шикарні варіанти.
П.С. ровери, які б справді вже підійшли для ваших умов, масово починаються з 12000 - там варіантів уже безліч.

Їхати то не проблема... покататись по країні погуляти Києвом зайвий раз не буде)
А ось бюджет поки більше, аж ніяк не дозволяє.
Так сподобався цей GT що ви кинули, а то розміру нема... дякую за Драйв Спорт
Під мої побажання і ваші поради вибрав ось ці два, щоб ви з того порадили, вони практично однакові, але все ж...:
http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971930.html
http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971931.html
І спрот ясно що, а ось що таке COMP ніяк не второпаю..?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 03:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Посматривайте сюда http://velorazborka.com.ua , правда, если вас не пугают "ворованные велосипеды из Европы" :twisted:

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 12:26 

Сообщения: 264
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2014
GT AVALANCHE COMP має трохи кращі компоненти при різниці в ціні всього 750 грн., я брав би його.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 13:11 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Та ось думаю на GT AVALANCHE COMP, думаю може що підкинеться до вихідних і може вибрати, а як ні то при наявності на складі поїхати за ним.
Запропонували BerGaMont, задня підвіска є, наче не поганий..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 13:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
Z.V.V. писал(а):
Та ось думаю на GT AVALANCHE COMP, думаю може що підкинеться до вихідних і може вибрати, а як ні то при наявності на складі поїхати за ним.
Запропонували BerGaMont, задня підвіска є, наче не поганий..

б\у бергамот з задньою підвіскою, я сподівіаюсь?

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 13:27 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Так наче не поганий, лишень би був не вбитий, хоча ось читаю про них відгуки наче надійні..
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 13:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
Z.V.V. писал(а):
Sidewinder писал(а):
Їхати за байком доведеться через пів країни - але по ціні\комплектації трапляються просто шикарні варіанти.
П.С. ровери, які б справді вже підійшли для ваших умов, масово починаються з 12000 - там варіантів уже безліч.

Їхати то не проблема... покататись по країні погуляти Києвом зайвий раз не буде)
А ось бюджет поки більше, аж ніяк не дозволяє.
Так сподобався цей GT що ви кинули, а то розміру нема... дякую за Драйв Спорт
Під мої побажання і ваші поради вибрав ось ці два, щоб ви з того порадили, вони практично однакові, але все ж...:
http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971930.html
http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971931.html
І спрот ясно що, а ось що таке COMP ніяк не второпаю..?

Ну, вони й справді майже однакові, відрізнаються лише декілька компонентів... Трансмісія трохи вище класом, але це той самий момент, коли це не принципово. Вилка XCM в теорії трохи краще, я колись на такій катався - ну як для Сантура то непогана, дуже важливо тримати її в ідеальній чистоті, тоді працює дуже пристойно, але доводилось мені її чистити кожні 50-70км. Про XCT мені важко щось сказати - не пробував, і, сподіваюсь, не доведеться :) Ну покришки більш іменитої фірми... Гальма взагалі однакові, не дуже добрі чесно кажучи. Мені важко тут щось порадити, єдина сер'йозна відмінність - вилка, і трохи трансмісія, навіть кольори майже однакові :facepalm:
Розмір рами XL в наявності? Навряд чи вам на колесах 27.5" підійде L чи XXL!

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 13:41 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Sidewinder писал(а):
Гальма взагалі однакові, не дуже добрі чесно кажучи.
Розмір рами XL в наявності? Навряд чи вам на колесах 27.5" підійде L чи XXL!

XL в наявності і у Львові і в Києві, я напевне якщо поїду то у Львів, то є ближче і на відміну від Києва ще не бував.. Ну L не розглядав, XXL немає в них, а XL по ідеї має підійти, чи ні??? Я тому й хочу поїхати за ним щоб на місці глянути чи підходить.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 14:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
Так, скоріш за все підійде XL, я те й мав на увазі, що якщо не буде XL, інші розміри розглядати не варто.

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 14:36 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Sidewinder писал(а):
Так, скоріш за все підійде XL, я те й мав на увазі, що якщо не буде XL, інші розміри розглядати не варто.

Я зараз чесно кажучи вже не знаю що думати і шукати, хочеться щось щоб я до осені відкадав (думаю буде +-1500 км) без втручання в конструкцію (без ремонтів), а максимум що робив це підкачував колеса... ось знайшов ще такий варіант:
http://drive-sport.com.ua/goods/973561.html
Зараз вирішується питання, і якщо так то в мене буде + гроші і бюджет буде 13500грн. Бляха це всі мої гроші, я напевно божевільний віддавати останнє на велосипед.. Але якщо суттєва різниця буде і варто докласти ті 3 тисячі то я готовий.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 16:45 

Сообщения: 113
Изображения: 0
Город: харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:08.03.2012
Берите Gt avalanche elite, отличный велосипед, будите довольны.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 17:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Z.V.V. писал(а):
Бляха це всі мої гроші, я напевно божевільний віддавати останнє на велосипед...

Наверное :yes: ...
Если новый брать в коробке, можно немного сэкономить... Про доставку еще не забывайте. :twisted:

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.140s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'