| сколько стоит рюкзак |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 17:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Город: Херсон
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:24.08.2014
DesignerMM писал(а):
Z.V.V. писал(а):
Бляха це всі мої гроші, я напевно божевільний віддавати останнє на велосипед...

Наверное :yes: ...
Если новый брать в коробке, можно немного сэкономить... Про доставку еще не забывайте. :twisted:

А сервис? Собрать нормально?

_________________
Giant Talon 29er - Rigid edition!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 19:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Nikolay Nigovan писал(а):
А сервис? Собрать нормально?

Какой сервис (в другом городе)? Хочешь сделать хорошо - делай сам. :yes: Колеса и переклюк задний все равно снимать надо для перевозки...

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 19:33 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
DesignerMM писал(а):
Какой сервис (в другом городе)? Хочешь сделать хорошо - делай сам. :yes: Колеса и переклюк задний все равно снимать надо для перевозки...

Вирішив брати у Львові, там же й на ньому покатаюсь опісля купівлі і назад потягом (електричкою, бодай самим ровером), але розбирати його ніхто не буде, привезу сам.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 19:41 

Сообщения: 264
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2014
Z.V.V. писал(а):
DesignerMM писал(а):
Какой сервис (в другом городе)? Хочешь сделать хорошо - делай сам. :yes: Колеса и переклюк задний все равно снимать надо для перевозки...

Вирішив брати у Львові, там же й на ньому покатаюсь опісля купівлі і назад потягом (електричкою, бодай самим ровером), але розбирати його ніхто не буде, привезу сам.

Так а брати що вирішили?
Раджу почитати правила перевезення велосипедів потягом. І роздрукувати їх, про всякій випадок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 20:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
tyaroslav писал(а):
Раджу почитати правила перевезення велосипедів потягом.
Вот я не читал, но больше одной станции проехать не получалось и то с кипишем...
Z.V.V. писал(а):
бодай самим ровером), але розбирати його ніхто не буде, привезу сам.
Так можно и не собирать :D На "выставочном" оценить, а взять в коробке такой-же...

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 20:09 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
tyaroslav писал(а):
Так а брати що вирішили?
Раджу почитати правила перевезення велосипедів потягом. І роздрукувати їх, про всякій випадок.

За правила перевезення дякую за пораду!
Думав про вибір між Mongoose TYAX EXPERT 27.5 і GT AVALANCHE ELITE, але хочу брати GT як на мене йому в плюс дизайн і перемикач передній Deore, а на mongoose Alivio. А ось питання викликають гальма, у GT вони shimano BR-M355 (що в голові одразу відомий бренд), а в Mongoose Hayes Dyno Sport - перший раз чую (хоча ось тут я можу помилятись вважаючи що shimano буде краще). До того всього опис GT більш конкретний з цифрами і точними даними що також приємно. А в решті це велосипеди однієї цінової категорії, відповідно (на мою думку) і комплектації по якості в них на одному рівні, а якщо і є різниця то мала, тому дизайн рами рішає!))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 20:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
http://www.gazeta.lviv.ua/news/2014/05/15/29270
Цитата:
У приміських поїздах велосипеди дозволено перевозити у тамбурі або виділених для цього місцях, при цьому їх потрібно оформити й оплатити як багаж за категорією «Вантаж і тварини». Якщо велосипед провозять у розібраному вигляді та його розміри не перевищують норму, перевезення не оплачують.

У потягах дальнього сполучення пасажирові дозволено безкоштовно перевозити велосипед у розібраному чи запаковано вигляді за рахунок норми ручної поклажі, яка не повинна перевищувати 36 кг, та розмір якої за сумою трьох вимірів не перевищує 200 см.

Якщо ж пасажир хоче перевозити велосипед у багажному відділенні поїзда, за нього стягують плату як за 20 кг вантажобагажу.

Додаткову інформацію про вартість перевезення та час оформлення велосипеда у багажне відділення поїзда можна отримати за телефоном у Львові 226-20-64.

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 20:27 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
DesignerMM писал(а):
http://www.gazeta.lviv.ua/news/2014/05/15/29270
Цитата:
У приміських поїздах велосипеди дозволено перевозити у тамбурі або виділених для цього місцях, при цьому їх потрібно оформити й оплатити як багаж за категорією «Вантаж і тварини». Якщо велосипед провозять у розібраному вигляді та його розміри не перевищують норму, перевезення не оплачують.

У потягах дальнього сполучення пасажирові дозволено безкоштовно перевозити велосипед у розібраному чи запаковано вигляді за рахунок норми ручної поклажі, яка не повинна перевищувати 36 кг, та розмір якої за сумою трьох вимірів не перевищує 200 см.

Якщо ж пасажир хоче перевозити велосипед у багажному відділенні поїзда, за нього стягують плату як за 20 кг вантажобагажу.

Додаткову інформацію про вартість перевезення та час оформлення велосипеда у багажне відділення поїзда можна отримати за телефоном у Львові 226-20-64.

Подякував, буду думати як перевозити...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 20:53 

Сообщения: 264
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2014
GT беріть без вагань.
З перевезенням думати нема чого. Шукайте по знайомих велочохол, або шийте самі. Або йдіть на ринок та купляйте плівку та скотч (такий собі бомж-стайл). Або в магазині можете стребувати якусь коробку з-під велосипеда (але тоді проблема, як з нею добратись до вокзалу). Потім на вокзалі знімете колеса, упакуєте, щоб нічого не терло, та не покоцало раму, не зламало переклюк, закинете все це добро на третю полку, та в путь. А розпечатка потрібна, щоб сувати її під носа знахабнілим провідникам, якщо такі знайдуться та спробують збити грошенят. Але знайдить саме інструкцію, бо на газету краще не посилатись.
Якщо будете їхати приміськими потягами, то пакувати не треба, але за провіз треба буде заплатити. В середньому це пів ціни квітка дорослого.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 21:01 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
tyaroslav писал(а):
GT беріть без вагань.
З перевезенням думати нема чого. Шукайте по знайомих велочохол, або шийте самі. Або йдіть на ринок та купляйте плівку та скотч (такий собі бомж-стайл). Або в магазині можете стребувати якусь коробку з-під велосипеда (але тоді проблема, як з нею добратись до вокзалу). Потім на вокзалі знімете колеса, упакуєте, щоб нічого не терло, та не покоцало раму, не зламало переклюк, закинете все це добро на третю полку, та в путь. А розпечатка потрібна, щоб сувати її під носа знахабнілим провідникам, якщо такі знайдуться та спробують збити грошенят. Але знайдить саме інструкцію, бо на газету краще не посилатись.
Якщо будете їхати приміськими потягами, то пакувати не треба, але за провіз треба буде заплатити. В середньому це пів ціни квітка дорослого.

Я думаю назад їхати загальним вагоном (там місця хоч відбавляй) і в разі чого можна дати тих пару гривень провіднику і все повинно бути добре.
Правда мене став цікавити наступний момент, в магазині велосипед будуть складати чи вони вже всі в зборі??
І в тому і в іншому випадку, окрім велосипеда і чеку будуть якісь коробки від рами і т.п. що треба зберігати для гарантії??


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.02.2016 21:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Звони в магазин, заранее предупреди/договорись, обычно всегда есть собранные (механику надо же чем-то заниматься целый рабочий день), ни каких коробок не отдают, только товарный чек, по крайней мере у нас так...

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.02.2016 18:19 

Сообщения: 14
Город: Чернівці
Пол: Муж
Возраст: 26
Зарегистрирован:07.02.2016
Я вибрав - GT AVALANCHE ELITE (http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971929.html), якщо не продав би свій велосипед то не вистачило б на нього і можливо купив би GT AVALANCHE COMP (http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971930.html).
Велосипед вважаю самим достойним за ці гроші, і варто трішки назбирати і брати його, а не gt avalanche comp, комплектуючі на порядок кращі. До того всього коли я побачив comp в голові одразу - ну ось, походу він. А коли побачив ELITE - ВАУ, ХОЧУ ЙОГО! і крапка, знак оклику, коротше він мій, дизайн просто те що я хотів, комплектуючі шикарні, треба брати!
Також шукав різні сайти, багато людей, речей і інтернет приводив мене до Драйв Спорт, прочитав відгуки про магазин, наче надійний, будемо бачити. Думаю в цю п'ятницю забити на пари, взяти квиток до Львова і з самісінького ранку бути там, купити ровер, покатати ним Львовом і в суботу з морем вражень (і скоріш за все пустим гаманцем) повернутись!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.02.2016 18:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 351
Изображения: 0
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:28.05.2013
поздравляю! прекрасное начало пути (велоконсьюмеризма)! и возьми с собой ключ на 15, чтобы снять педали перед погрузкой в вагон на обратном пути...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2016 17:49 

Сообщения: 104
Город: харьков
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:07.01.2013
Ну как купил.Розповiдай що й як?Можна за тебе порадiти?:-D:-D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2016 20:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 1211
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:28.04.2011
Z.V.V. писал(а):
Я вибрав - GT AVALANCHE ELITE (http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971929.html), якщо не продав би свій велосипед то не вистачило б на нього і можливо купив би GT AVALANCHE COMP (http://drive-sport.com.ua/goods/51516/971930.html).
Велосипед вважаю самим достойним за ці гроші, і варто трішки назбирати і брати його, а не gt avalanche comp, комплектуючі на порядок кращі. До того всього коли я побачив comp в голові одразу - ну ось, походу він. А коли побачив ELITE - ВАУ, ХОЧУ ЙОГО! і крапка, знак оклику, коротше він мій, дизайн просто те що я хотів, комплектуючі шикарні, треба брати!
Також шукав різні сайти, багато людей, речей і інтернет приводив мене до Драйв Спорт, прочитав відгуки про магазин, наче надійний, будемо бачити. Думаю в цю п'ятницю забити на пари, взяти квиток до Львова і з самісінького ранку бути там, купити ровер, покатати ним Львовом і в суботу з морем вражень (і скоріш за все пустим гаманцем) повернутись!

А почему на 27.5" колесах, почему не 26? Там у GT AVALANCHE ELITE уже и вилка рокшоковская!

_________________
GT Zaskar 9R Sport!!!
Электомонтажные работы, проекты, любой сложности!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.206s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'