ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/bikes/brand=Giant/ |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19.05.2022 16:31 

Сообщения: 8
Изображения: 2
Город: Бровари
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:19.05.2022
Вітаю всіх!
Так як живу в примісті Києва, на роботу їздив або чоториколісною дуповозкою (25 км, з яких 20 км рівна дорога, 5 км - доволі горбиста місцевість з вкраплянням булижного покриття), або громадським транспортом. Зараз в думках купити вживаний вел, додати до нього переднє мотор-колесо і по більш-менш нормальній погоді використовувати його для поїздок на роботу. Так, змінюю світогляд і хочу внести особистий вклад в ембарго на енергоносії.
Коли почав занурюватися в вибір, зрозумів, що все погано. Купа параметрів, незрозумілих фіч і таке інше. В дитинстві був один "Салют", на який чекав кілька років і був щасливою людиною.
Але з параметрами для себе більш-менш розібрався (хочу звичайний (міський/дорожній/гібрід, як їх тільки не називають) велосіпед, з планетаркою, "вібрейками", крилами, багажніком, пофіг якою вилкою (але краще з повітряним амортизатором з блоком, ага :D )), а ось з дуже важливим для мене питанням легальності походження - ніяк. Чомусь наш первинний ринок завалений весь гірськими велосіпедами. Звичайні міськи, на яких можна в легкий дощ їздити, і по мокрій дорозі, і щоб багажник, і руль регулювати - зась. Але є купа відповідних вєлов по більш-менш нормальним цінам у різноманітних перекупів, ганяющих з Європи. Обзвонив кількох, ніяких документів, де они взяли ці велосіпеди, звичайно немає. Є якісь поради, чи там маніфест покупця, який принципово не може купити товару, якщо є підозра, що його вкрадено? Може база даних крадених рам є і можно хоч якось перед покупкою в гуглі пробити, щоб совість свою заспокоїти?

Обираю щось на кшталт такого (пофіг, що дамський):
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/cube-zh ... 5273346c0c
або
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/vello-d ... 5273346c0c

Буду вдячний за поради!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.05.2022 17:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 503
Город: Нет, спасибо
Пол: Не указан
Зарегистрирован:16.12.2010
Слегка обломаю веру в добро :) Легальным может быть, условно, новый вел, купленный лично. В редком случае- продавец б/у вела бережно хранил 1-2-5-10... лет доки на купленную когда-то прелесссть, и торжественно вручает их при продаже новому счастливому владельцу. При объёмах завозимого и продаваемого в Украине металлолома, простите, "фирменных велосипедов из Европы", никто даже задумываться о каких-либо доках не станет независимо от уровня цен.Для самоуспокоения перед покупкой можно прошерстить десяток ссылок по запросу "stolen bike database", но это совсем не панацея

_________________
Я почему раньше такой злой был? Потому что у меня велосипеда не было. А с велосипедом я теперь ваще сотона!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.05.2022 23:41 

Сообщения: 8
Изображения: 2
Город: Бровари
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:19.05.2022
Дякую! Віра в добро і так зникає з кожним прожитим днем.
Велосіпеди повинні стати стратегічним продуктом, крадіжка якого дорівнюється до мародерства. Такий зручний засіб пересування, а чорта лисого по справах куди можна поїхати, бо якщо залишити без нагляду, буде втрата з ймовірністю, близькою до одиниці. У мене майже немає знайомих, у яких не крали велосіпеди. Та і у мене дитяча травма з цього приводу. Тому гоняю на веліку тільки якщо під час поїздки він буде завжди під наглядом, а так би було зручно їздити по крамницях, ринках, до друзів etc. Сумно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 11:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
volodymyr.protsenkov писал(а):
Дякую! Віра в добро і так зникає з кожним прожитим днем.
Велосіпеди повинні стати стратегічним продуктом, крадіжка якого дорівнюється до мародерства. Такий зручний засіб пересування, а чорта лисого по справах куди можна поїхати, бо якщо залишити без нагляду, буде втрата з ймовірністю, близькою до одиниці. У мене майже немає знайомих, у яких не крали велосіпеди. Та і у мене дитяча травма з цього приводу. Тому гоняю на веліку тільки якщо під час поїздки він буде завжди під наглядом, а так би було зручно їздити по крамницях, ринках, до друзів etc. Сумно.


Валозамок типу U-Lock вирішує.
А вибір тим не менше великий навіть зараз нових міських та гібридів на планетарці https://veliki.com.ua/ua/bikes/filter=v ... ja_vtulka/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 13:46 

Сообщения: 8
Изображения: 2
Город: Бровари
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:19.05.2022
Миша писал(а):
...
А вибір тим не менше великий навіть зараз нових міських та гібридів на планетарці https://veliki.com.ua/ua/bikes/filter=v ... ja_vtulka/

Дякую. Ознайовився. При всьому "багатстві" вибору, знайшов тількі один вел, який би купив відразу:
https://veliki.com.ua/ua/goods_Winora_Aruba.htm#grey
Але ж це грабіж((


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 15:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
volodymyr.protsenkov писал(а):
Миша писал(а):
...
А вибір тим не менше великий навіть зараз нових міських та гібридів на планетарці https://veliki.com.ua/ua/bikes/filter=v ... ja_vtulka/

Дякую. Ознайовився. При всьому "багатстві" вибору, знайшов тількі один вел, який би купив відразу:
https://veliki.com.ua/ua/goods_Winora_Aruba.htm#grey
Але ж це грабіж((

така ціна. Нормальна, так і у Європі коштує. А потім грабіж та у нас оно по 8 коштує на ОЛХ :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 15:24 

Сообщения: 21
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:10.04.2021
А на Velomoda.com.ua дивилися?Там у них зазвичай є з чого вибрати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 15:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 1198
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
volodymyr.protsenkov писал(а):
знайшов тількі один вел, який би купив відразу:

volodymyr.protsenkov писал(а):
Але ж це грабіж((

Если нужно ездить, а не понтоваться(никого не хочу обидеть), то 30-тилетний(условно) городской вел на планетарке вам в помощь. Ничего конструктивно в велосипеде не изменилось. Только удобства стало меньше. К райзеру, барану - нужно тянуться. -20% комфорта. Старые рули тянутся к вам, а не вы к ним. Посмотрите любой европейский(американский) фильм. Везде в кадре велосипеды. Присмотритесь к ним. Или Птушкина-блогера какого посмотрите, который блоги по европейским городам снимает. Посмотрите, на чем основная масса народа катает. Мало кто заморачивается размером рамы, цветом грипс и наличием аэроподседела.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 21:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 2294
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
volodymyr.protsenkov писал(а):
Миша писал(а):
...
А вибір тим не менше великий навіть зараз нових міських та гібридів на планетарці https://veliki.com.ua/ua/bikes/filter=v ... ja_vtulka/

Дякую. Ознайовився. При всьому "багатстві" вибору, знайшов тількі один вел, який би купив відразу:
https://veliki.com.ua/ua/goods_Winora_Aruba.htm#grey
Але ж це грабіж((

та це грабіж, це пиздець на дешманской 8ке :shock: за такі кошти можна купити Куба з електродвигуном у педалях. накшталт цього


Вложения:
Кубік гібрід.jpg
Кубік гібрід.jpg [ 307.45 КБ | Просмотров: 4082 ]


_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.05.2022 21:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 2294
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
volodymyr.protsenkov писал(а):
Вітаю всіх!
Так як живу в примісті Києва, на роботу їздив або чоториколісною дуповозкою (25 км, з яких 20 км рівна дорога, 5 км - доволі горбиста місцевість з вкраплянням булижного покриття), або громадським транспортом. Зараз в думках купити вживаний вел, додати до нього переднє мотор-колесо і по більш-менш нормальній погоді використовувати його для поїздок на роботу. Так, змінюю світогляд і хочу внести особистий вклад в ембарго на енергоносії.
Коли почав занурюватися в вибір, зрозумів, що все погано. Купа параметрів, незрозумілих фіч і таке інше. В дитинстві був один "Салют", на який чекав кілька років і був щасливою людиною.
Але з параметрами для себе більш-менш розібрався (хочу звичайний (міський/дорожній/гібрід, як їх тільки не називають) велосіпед, з планетаркою, "вібрейками", крилами, багажніком, пофіг якою вилкою (але краще з повітряним амортизатором з блоком, ага :D )), а ось з дуже важливим для мене питанням легальності походження - ніяк. Чомусь наш первинний ринок завалений весь гірськими велосіпедами. Звичайні міськи, на яких можна в легкий дощ їздити, і по мокрій дорозі, і щоб багажник, і руль регулювати - зась. Але є купа відповідних вєлов по більш-менш нормальним цінам у різноманітних перекупів, ганяющих з Європи. Обзвонив кількох, ніяких документів, де они взяли ці велосіпеди, звичайно немає. Є якісь поради, чи там маніфест покупця, який принципово не може купити товару, якщо є підозра, що його вкрадено? Може база даних крадених рам є і можно хоч якось перед покупкою в гуглі пробити, щоб совість свою заспокоїти?

Обираю щось на кшталт такого (пофіг, що дамський):
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/cube-zh ... 5273346c0c
або
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/vello-d ... 5273346c0c

Буду вдячний за поради!


про легальність то забудьте. немае її в нас. тай в Европі не кожен вел легальний. Розповідати про суданців біля Єйфелевої вежі не буду, котрі тобі будь який вел стирять під замовлення. навіть колір врахують :D . тому не переймайтеся на цьому. по єлекриці якщо маете кошти краще взяти готовіий гибрид з европи. збирати корча та ще й за 20-25 тис єкономічно недоцільно!! навіщо рахітний ашан с ще більш рахітним мотором, та мотлохом під рамою, якщо заводский байк коштуе на 5 тис дорожче. Навіть за 18 тис можна взяти готовий евровел не елекриці. така моя думка як механіка з досвідом.

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.05.2022 23:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 68
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.04.2011
volodymyr.protsenkov писал(а):
Вітаю всіх!
Буду вдячний за поради!

купите б/у велик, так называемый горный, тоесть мтб на 26 колесах, у хазяина который купил этот велик новым в магазине, тоесть оф.велик с документами и чеком (всякие кейлисы и тому подобные на деоре/аливио и 9-тириковой трансмиссии), ставте багажник, щитки, цепляйте трос, такие велики особо никого не интересуют.

таких мтб хардтейлов продается полно, 26 колеса стали не популярны, но они под ваши потребности подходят на все 100%, стоят копейки.

ваш маршрут: лесом до троещенской тец, потом велодорожками по троещене и дальше велодорожки или к петровке, или через труханов и пешеходный мост.
Езда по асфальту, по киеву, на таких великах, что вы выбрали, это мазохизм в чистом виде.
Учитывая последние события, маршрут возможно нужно подкоректировать (где то будут блок посты/знаки мины/нет проезда/завалы деревьев), но там вариантов не пересекаться с авто довольно много. Даже если лес/часный сектор/пром.зоны сейчас закрыты, это временная ситуация, последнюю неделю-две, все меньше становится закрытых територий вокруг киева.

но если там, все наглухо закрыто, 25 км езды по асфальту на мтб хардтейле на 26 колесах на резине шириной 2.0-2.2 это детский сад, тоесть ничего сложного.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2022 10:33 

Сообщения: 171
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2019
Цитата:
Зараз в думках купити вживаний вел, додати до нього переднє мотор-колесо і по більш-менш нормальній погоді використовувати його для поїздок на роботу.

Коли почав занурюватися в вибір, зрозумів, що все погано. Купа параметрів, незрозумілих фіч і таке інше.

Куча параметров велосипеда имеет значение, когда крутишь педали своими лапками и хочешь, чтобы каждый ватт мощности, ньютон силы и калорий сожранного борща с минимальными потерями превращался в километр пройденного пути. А мотор-колесу вообще пофиг, что тащить, лишь бы не развалилось. Купить любой не проржавевший насквозь корч и не париться.

У электрики куча своих параметров и фич - в эту сторону стоит копать.
Цитата:
Чомусь наш первинний ринок завалений весь гірськими велосіпедами. Звичайні міськи, на яких можна в легкий дощ їздити, і по мокрій дорозі, і щоб багажник, і руль регулювати - зась.

...пишут нам из 2015 года... а, нет, пост свежий. Окей гугл городской велосипед купить - завались вариантов. Что я делаю не так?


Цитата:
якщо залишити без нагляду, буде втрата з ймовірністю, близькою до одиниці.

Бред собачий. Говорю как человек, оставляющий велик без присмотра до 10 раз в день.

Цитата:
так би було зручно їздити по крамницях, ринках, до друзів etc.

Именно это и делаю.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.05.2022 15:32 

Сообщения: 8
Изображения: 2
Город: Бровари
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:19.05.2022
Дякую всім за поради!
Запарився планетарку шукати, пару продавців з олх злилися, як тільки номер рами попросив сфоткати.
Наразі дивлюсь два варіанти у одного продавця. Що для мене гарно, він з Києва, можна помацати товар.
Може кто знає про нього?
Bergamont vs Якийсь Unibike
У Bergamont засмучують гідравлічні тормоза. Їх можна буде замінити на механічні у разі виходу з ладу? Чи взагалі не паритися цим питанням і брати, що є?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.05.2022 16:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1198
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
volodymyr.protsenkov писал(а):
Може кто знає про нього?

Схема вроде бы одна. Едет бус за кордон, набирает оптом великов, подшаманивает до ездибильного состояния и продает.
Чем вас именно эти два вела "зацепили"?
12 штук за ободную гидравлику?
Не реклама. Недалеко от Черниговской есть магаз б/у велосипедов. Под тыщу штук раньше было на любой вкус и кошелек.
на планетарке....
https://facebike.com.ua/velosipedy/goro ... 06442.html
https://facebike.com.ua/velosipedy/goro ... -l600.html

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.05.2022 00:00 

Сообщения: 314
Город: Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.07.2021
Аякс
ты не знаешь, почему все так на 28" ведутся?

_________________
Шизоид был прав!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.165s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'