| термос купити в Україні |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 16:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
rgorbachov07 писал(а):
Ооо...дякую за відповідь!!! Тобто якщо я правильно зрозумів, то конусний стакан під вилку - це більше простору для маневрів в майбутньому? На Merida зазначено саме конусний стакан.

Більше, бо всі сучасні вилки с конусним штоком.
АЛЕ на такому бюджетному велі ставити вилку, що коштує, як той вел, сенсу нема - тож навряд ти колись будешь грейдити.
Я б не парився що до цього. Нові вели всі з конусом, бу - пох.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 16:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Catz писал(а):
Не факт, що воно вам знадобиться, але під конус справді зараз вибір більше. Від звичайних амо-вилок, до карборігіда та екзотики на зразок Lauf

Lauf вже скінчився, доречі


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 16:21 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
tifo писал(а):
Catz писал(а):
Не факт, що воно вам знадобиться, але під конус справді зараз вибір більше. Від звичайних амо-вилок, до карборігіда та екзотики на зразок Lauf

Lauf вже скінчився, доречі


Чого це? Gen 3 бачу в продажу


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 17:56 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
rgorbachov07 писал(а):
От ще таке конкретне питання:
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... l-2021-blk
І
https://velopuls.ua/product/velosiped-2 ... cite-2021/
Різниця в гривні між ними майже 3к грн, для мене, враховуючи те що для мене на зараз 20к бюджет, чи варто тужитися на cannondale?
І чи можна дивитися такий варіант як pride?
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... etka-micro
Та
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... rama-l-blk
Дякую за відповіді.


Тужитись не варто, прайд також можна дивитись, и жт можна. В усіх велосипедів такої цінової категорії воно буде більш-менш однакове, хіба що в брендових буде більшою націнка за бренд, а небрендові за ті самі гроші можуть мати обвіс трохи вищого класу (спробуйте порівняти наприклад трек і який-небуть леон за вказаний вами бюджет).

rgorbachov07 писал(а):
От шо таке гібриди взагалі не розумію! Можете якийсь конкретний варіант показати? Дякую.


До вищевказаного про гібриди додам, що в них рама зазвичай не дозволяє поставити покришку ширшу за 2", система з більшими передніми зірками (наприклад 26-36-48 проти 22-32-44 у гірського), але котить він по асфальту або рівному грунту швидше, ніж класичний мтб.
Свого часу, маючи мтб ардіс 26" та турист 28" і катаючи переважно асфальт та трохи лісом взяв собі новий гибрид та радів роками, бо воно їхало! Але коли почав катати на ньому грунтові маршрути на 100+ км, то мусив міняти раму заради покришок 2"+, передні зірки на 22-32-42 та вилку з пружино-еластомерки на воздушку, бо інакше встигнути за групою було малореально. Але це вже інша історія.


Последний раз редактировалось Zeka 17.04.2023 18:28, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 18:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 195
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.01.2015
rgorbachov07 писал(а):
Catz писал(а):
А вживані варіанти не розглядали? Що там зараз в Україні на ОЛХ продається?


Вживаний буду розглядати за крайніх обставин, але все одно треба буде багато умов, щоб був чек, талон. Все ж таки поки дивлюся в бік нового.


Покупка б/у велосипеда однозначно выгоднее, есть на вторичном рынке достойные варианты с хорошим навесным оборудованием, но для этого надо немного разбираться в технической части, а то можно купить кота в мешке.

Если вы рассматриваете покупку нового велосипеда, особенно в магазине велопланета, есть небольшой лайфхак как сэкономить немного денег.
Вам необходимо найти человека с дисконтной 10% карточкой велопланеты, с учетом нынешних цен на новые велосипеды, можно потратить денег меньше на пару тысяч.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 17.04.2023 18:06.
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 18:51 

Сообщения: 32
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.04.2023
dedmazaj писал(а):
rgorbachov07 писал(а):
Catz писал(а):
А вживані варіанти не розглядали? Що там зараз в Україні на ОЛХ продається?


Вживаний буду розглядати за крайніх обставин, але все одно треба буде багато умов, щоб був чек, талон. Все ж таки поки дивлюся в бік нового.


Покупка б/у велосипеда однозначно выгоднее, есть на вторичном рынке достойные варианты с хорошим навесным оборудованием, но для этого надо немного разбираться в технической части, а то можно купить кота в мешке.

Если вы рассматриваете покупку нового велосипеда, особенно в магазине велопланета, есть небольшой лайфхак как сэкономить немного денег.
Вам необходимо найти человека с дисконтной 10% карточкой велопланеты, с учетом нынешних цен на новые велосипеды, можно потратить денег меньше на пару тысяч.


Дякую за відповідь і підказку з приводу знижки. До речі мені здається на Харківфорум бачів такі теми: "кому треба дам знижку у веломагазин", щось накшталт того, або мені просто так хочеться)

Вся суть в тому, що якщо зупинитися на мінімальному, то Merida не продається у Велопланеті, хоча цей трюк добре зпрацює у випадку Cannondale або GT.

Сьогодні ходив по центру, шукав відчинені веломагазини...з п'яти, що були на мапі відчинений був лише один - Alantur, не рахуючи Велопланети. Ще один досить вагомий критерій пошуку велосипеда, щоб він був доступний для купівлі у нашому місті.

Звідси питання чи може хтось рекомендувати магазини в Харкові. А то я знаю Пілігрім та Велопланета, а і ще Велостиль, але там вибір брендів....ну трохи не той. Дякую.


Последний раз редактировалось rgorbachov07 17.04.2023 18:57, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 18:55 

Сообщения: 32
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.04.2023
Catz писал(а):


До речі дякую, сподобався на вигляд GT, сьогодні такий гібрід/сітібайк дивився у Велопланеті.


Последний раз редактировалось rgorbachov07 17.04.2023 22:53, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.04.2023 22:52 

Сообщения: 32
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.04.2023
Всім дякую за Ваші відповіді. Відверто скажу стало легше, але не на багато)
Для себе на зараз склав наступний топ, враховуючи всі моменти.
Склав для себе наступний топ, куди я буду дивитися:
1. Merida Big Nine 15
2. GT Aggressor Expert
3. Cannondale TRAIL 7 за умови, що знайду знижку
4. GT Aggressor Sport
5. TREK MARLIN 4 але тут дуже великі питання до тріскачки
6. TREK MARLIN 5 тут теж знижку треба шукати, бо овер бюджет

Окремим блоком для мене поки стоять наступні моделі:
1. Marin PRESIDIO 1
2. Marin Fairfax 2 (2021)
3. Marin KENTFIELD 2 цей дуже сподобався, бачив сьогодні при денному світлі біля Велопланети


Виходячи зі всього вищесказаного інші моделі не хочу навіть вже і дивитися, хоча сьоголні радили Orbea Onna 50. Якщо можете, щоб легше було радити що конкретно є в першому списку. На другий поки не дивлюся, хоча хто знає як піде далі.
В будь якому разі я дуже вдячний за всі ваші відповіді. Наступну тему треба буде робити: "Шукаю знижку Велопланета/Пілігрім/Велостиль"))).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.04.2023 22:35 

Сообщения: 32
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.04.2023
Вітаю всіх!
Знаю, що я саме та людина яка казали, що б/в це не варіант...але
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/velo ... derIndex=3
Можете сказати чи цей варіант розглядати? Як взагалі ці кубики? Дякую.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.04.2023 00:04 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
Цитата:
Можете сказати чи цей варіант розглядати?
Судячи з його фото та опису - достойна альтернатива, ще й з документами та на гарантії.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.04.2023 00:16 

Сообщения: 32
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.04.2023
Zeka писал(а):
Цитата:
Можете сказати чи цей варіант розглядати?
Судячи з його фото та опису - достойна альтернатива, ще й з документами та на гарантії.


Тільки я ходив в цей магаз і він зачинений.
Просто такі питання виникають, бо я нічого не знаю про цей бренд, окрім того що сьогодні вже встиг подивитися, що наче прям все робиться в Німеччині.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.04.2023 03:36 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
Цитата:
бо я нічого не знаю про цей бренд

https://uk.wikipedia.org/wiki/CUBE

Цитата:
наче прям все робиться в Німеччині

:lol:

Виберіть уже хоч щось та катайте на здоров'я, поки є можливість, бо хтозна що далі буде...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.04.2023 07:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Где то читал, что Куб немцы делают для импорта, а его аналог Буллс - для внутреннего рынка.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.04.2023 09:02 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
В якийсь момент я зрозумів що будь який МТБ викликає лише роздратування, тому я схоже припиню щось радити автору :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.205s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'