| електросамокат україна |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: МТБ до 1500$
СообщениеДобавлено: 26.12.2023 15:08 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.08.2020
gilles писал(а):
Да, скальпель виглядає цікаво але страшно брати бу карбон за такі гроші при тому що я дефекти можу і не помітити. Не так багато у мене досвіду. Та й великий боюсь буде.
Стосовно трека зрозумів, тоді можливо меріда limited буде цікавіша? Там локаут вилки хоча б на рулі. На педалі я не дивлюсь бо у мене є контакти

ну страшно звичайно але карбон раму можна спокійно ремонтувати. це не алюміній і не сталь де це складно і не надійно. тому бери не старий карбон на ОЛХ бажано після того як його добре подивився при нормальному освітленні


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: МТБ до 1500$
СообщениеДобавлено: 26.12.2023 15:12 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.08.2020
XTRыч писал(а):
я за куба ! тому шо маю досвід. їде курва таке враження наче сам. Дуже добра машина. карбон С62. й він на осях!!!
я думаю на однакових колесах що куб що трек будуть їхати однаково. майже все вирішують покришки і колеса якщо катальці однакові по фізичному стану. щоб була велика різиниця треба ТОПовий підвіс проти хардтейлу десь на нерівній трасі, там може бути і 10% і 20% різниці за рахунок контролю у підвіса


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: МТБ до 1500$
СообщениеДобавлено: 27.12.2023 11:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 105
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Зарегистрирован:19.06.2018
Mammut2 писал(а):
gilles писал(а):
Да, скальпель виглядає цікаво але страшно брати бу карбон за такі гроші при тому що я дефекти можу і не помітити. Не так багато у мене досвіду. Та й великий боюсь буде.
Стосовно трека зрозумів, тоді можливо меріда limited буде цікавіша? Там локаут вилки хоча б на рулі. На педалі я не дивлюсь бо у мене є контакти

ну страшно звичайно але карбон раму можна спокійно ремонтувати. це не алюміній і не сталь де це складно і не надійно. тому бери не старий карбон на ОЛХ бажано після того як його добре подивився при нормальному освітленні


Зрозумів, дякую. Наразі мабуть поставлю питання з новим велосипедом на паузу, бо новини натякають що каска і бронік будуть актуальніші

_________________
Давлю На Педалі
https://www.youtube.com/channel/UC7tpGc ... aCuW5UZ07g


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.206s | 17 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'