Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Правила форума

ПОКУПАТЕЛИ! У нас новая система фильтров, продавцы еще не везде их проставили, извините. ПРОДАВЦЫ! Пожалуйста проставьте фильтры на ваши темы как можно быстрее!

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30.07.2015 22:47 

Репутация продавца: 0
  • 0

Некомерційна заправка балонів газом. Ціна формується на основі вартості газу + вартість бензину що спалений при поїздці за газом.

Усі новини та актуальну інформацію я розміщую на сторінці проекту у Facebook. За актуальною інформацією прошу переходити на цю сторінку - http://www.facebook.com/nonprofitrefuelingLPG

Вложения:
994610_541712385909766_484328308_n.jpg
994610_541712385909766_484328308_n.jpg [ 68.11 КБ | Просмотров: 1815 ]

Доставка товаров с ebay и любых магазинов США - www.sv-ukraine.com
можно звонить 067 9744794 , 099 5254443 , 063 1748484 или писать в личку.

Последний раз редактировалось RVV 22.06.2016 11:41, всего редактировалось 1 раз.
shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.08.2015 10:54 

Усі новини та актуальну інформацію я розміщую на сторінці проекту у Facebook. За актуальною інформацією прошу переходити на цю сторінку - http://www.facebook.com/nonprofitrefuelingLPG

Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.09.2015 13:09 

Репутация продавца: 1
Зверталася моя дівчина щодо заправки балонів.
Не подумайте, не якась там блондинка чи хамка - культурна дівчинка, туристка, яка хотіла дізнатися ситуацію та під'їхати заправити з десяток балонів.

Ось її відгук про це некомерційне морочення голови і витрату нервів на спробу заправити газові балони.

«Не раджу звертатись до цього пана. Соціальні проекти це добре, але коли людина має бажання ними займатись. Натомість цей пан вважає, що всі, хто до нього дзвонять надто сильно його такого доброго напрягають.
Розумію, що людина робить це з вищих переконань (та й я в принципі хотіла заправити балоно не стільки задля економії, скільки з екологічних міркувань). Напрягати нікого не хотіла, звісно можу пристосуватись до чийогось графіку. Але...
Телефоную вперше, щоб домовитись про зустріч наперед - чую кидайте все і приїжджайте негайно. А як ні, то чого ви мені морочите голову телефонуючи наперед. Я в принципі фрілансер з вільним графіком, але ж і в мене є певні робочі зобов'язання.
Телефоную вдруге через день, вже готова навіть зірватись прямо зараз і їхати. "Якби ви зателефонували мені годину тому, то могли б вже заправити балони, а так я якраз сідаю в машину і їду. Буду в районі Любінської-Петлюри, а потім біля Політехніки". Кажу що я на Сихові і не зможу скоріш за все так швидко, як цей пан на машині, добратись до Любінської чи до політехніки, пропоную, що під'їду завтра, якщо він планує бути на місці. "Ви мені вже два рази дзвонили, тому давайте ви під'їдете сьогодні і я заправлю вам балони" (з інтонацією ловіть мене сьогодні і не морочте мені більше голову). Дякую за таку щедру пропозицію і прощаюсь.
Я звісно все розумію, але бігати по місту намагаючись виловити того, кому усе одно на проект (бо ж проект "соціальний", як ним можна перематись...), я бажання не маю. Якщо я кудись їду, то хочу мати впевненість, що зустріч відбудеться і що я не буду кататись Львовом просто так і витрачати час намарно. Тут за інтонацією пана я зрозуміла, що впевненості у мене точно нема, перестрінемось то перестрінемось, а ні то ловіть мене далі. Я також не екстрасенс, щоб відчути, що дзвонити треба було годину тому.
Рекомендую звертатись до цього пана тільки тим, хто має надто багато вільного часу та зайвих нервових клітин.
А вам пане - якщо вас цей проект робить таким нещасливим і так вам вже всі заважають - навіщо ви ним займатесь? Можливо ви будете щасливіші, якщо покините це все і не витрачатимете час інших намарно, даючи хибні надії.»

Особисто від мене: шановний, якщо вас так все це замахало і ви просто відсилаєте людей направо і наліво, а ще так по хамськи відноситеся до жінок, видаліть свої теми з форумів та соціальних мереж та не морочте людям голову своєю уявною заправкою балонів!

P.S. Видалення даного посту буде слугувати ще одним доказом неадекватної поведінки.

Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 16.09.2015 13:50 

Пані не розуміє гумор, ви подзвонили в той момент коли я закривав гараж, відповідно я вам і сказав що ви невдало подзвонили, маючи на увазі перш за все те що Ви нажаль витратете більше часу на заправку балонів. Тобто вам потрібно приїхати їх привезти, а потім ще раз їхати їх забрати.

Я вам запропонував зустрітись в місті так щоб нам обом було зручно. Розказав як і куди я поїду щоб ви могли скорегувати свої плани. Натомість Ви з притиском сказали мені допобачення і тепер пишете що вас образили.

Більшість людей ловлять мене в місті, приїзжають в гараж тоді коли я можу там бути, залишають інформацію про себе СМСкою або на фейсбуці і я пам"ятаю про них передзвонюю і стараюсь заправити як найшвидше. При цьому всі нормально спілкуються та розуміють одне одного.

Якщо Пані, не розуміє те що заправка дійсно некомерційна і тому потрібно підлаштуватись то перепрошую, тут не магазин, не сервіс "на місці" ніхто не сидить. В описі умов заправки чітко сказано:

Якщо я маю час то можу заправити при вас. Район ЗД моста на кн. Ольги. (там де їте потяг під мостом, а трамвай і машини по мосту)
Якщо нема можливості заправити на "вже" то домовляємось про передачу в місці де буде зручно обом, забирати повні балони зазвичай треба на Кульпарківській.
Правила заправки
- попередньо потрібно зателефонувати зранку в той день і домовитись про заправку

Якщо Вам потрібно щоб було "на місці" то будь-ласка є магазини туристичного спорядження, де є в продажі балони і завжди на місці продавець. Хочете сервіс - купляйте в магазині, хочете дешевше - прошу уважно прочитати умови "халяви".

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 20.07.2016 16:23 

VUVA писал(а):
Зверталася моя дівчина щодо заправки балонів.
Не подумайте, не якась там блондинка чи хамка - культурна дівчинка, туристка, яка хотіла дізнатися ситуацію та під'їхати заправити з десяток балонів.

Ось її відгук про це некомерційне морочення голови і витрату нервів на спробу заправити газові балони.

«Не раджу звертатись до цього пана. Соціальні проекти це добре, але коли людина має бажання ними займатись. Натомість цей пан вважає, що всі, хто до нього дзвонять надто сильно його такого доброго напрягають.
Розумію, що людина робить це з вищих переконань (та й я в принципі хотіла заправити балоно не стільки задля економії, скільки з екологічних міркувань). Напрягати нікого не хотіла, звісно можу пристосуватись до чийогось графіку. Але...
Телефоную вперше, щоб домовитись про зустріч наперед - чую кидайте все і приїжджайте негайно. А як ні, то чого ви мені морочите голову телефонуючи наперед. Я в принципі фрілансер з вільним графіком, але ж і в мене є певні робочі зобов'язання.
Телефоную вдруге через день, вже готова навіть зірватись прямо зараз і їхати. "Якби ви зателефонували мені годину тому, то могли б вже заправити балони, а так я якраз сідаю в машину і їду. Буду в районі Любінської-Петлюри, а потім біля Політехніки". Кажу що я на Сихові і не зможу скоріш за все так швидко, як цей пан на машині, добратись до Любінської чи до політехніки, пропоную, що під'їду завтра, якщо він планує бути на місці. "Ви мені вже два рази дзвонили, тому давайте ви під'їдете сьогодні і я заправлю вам балони" (з інтонацією ловіть мене сьогодні і не морочте мені більше голову). Дякую за таку щедру пропозицію і прощаюсь.
Я звісно все розумію, але бігати по місту намагаючись виловити того, кому усе одно на проект (бо ж проект "соціальний", як ним можна перематись...), я бажання не маю. Якщо я кудись їду, то хочу мати впевненість, що зустріч відбудеться і що я не буду кататись Львовом просто так і витрачати час намарно. Тут за інтонацією пана я зрозуміла, що впевненості у мене точно нема, перестрінемось то перестрінемось, а ні то ловіть мене далі. Я також не екстрасенс, щоб відчути, що дзвонити треба було годину тому.
Рекомендую звертатись до цього пана тільки тим, хто має надто багато вільного часу та зайвих нервових клітин.
А вам пане - якщо вас цей проект робить таким нещасливим і так вам вже всі заважають - навіщо ви ним займатесь? Можливо ви будете щасливіші, якщо покините це все і не витрачатимете час інших намарно, даючи хибні надії.»

Особисто від мене: шановний, якщо вас так все це замахало і ви просто відсилаєте людей направо і наліво, а ще так по хамськи відноситеся до жінок, видаліть свої теми з форумів та соціальних мереж та не морочте людям голову своєю уявною заправкою балонів!

P.S. Видалення даного посту буде слугувати ще одним доказом неадекватної поведінки.

Изображение

Повністю згоден з VUVA. З першої хвилини розмови відчувається небажання займатись заправкою, а також небажання про щось домовлятись щоб було зручно обом. Запис розмови і скрін СМС http://www.ex.ua/913732867518. Сидиш цілий день на роботі, чекаєш дзвінка - нема, далі відповідно по своїх справах, а тут нарешті дзвінок і фраза "Не встигнете - значить не встигнете" - мене просто вбило.

P.S. Якщо за послугу береться оплата - це вже комерція і підприємницька діяльність, і не важливо чи це 100грн чи 10 чи 50коп. тому ні про яку некомерційну заправку мова йти не може. Якщо вона дійсно некомерційна - то ставиться скринька і при заправці туди вкладають хто скільки вважає за потрібне і тоді відповідно вимахуємось як хочем.

P.P.S. А якщо все ж таки дійсно є бажання створити щось некомерційне і якісне, а не під настрій - то ось одна із схем: Шукається волонтер, або домовляється з будь яким магазином\майстернею чи тому подібним, які працюють у визначений час і просто складуть підписані балони в ящик. Ввечері чи зраненька (коли вже буде час) балони забираються, заправляються і відвозяться\відносяться назад, або при заборі наступної партії щоб порожняком не їздити. Відповідно є чіткий час і місце куди можна принести, і терміни (наприклад через день чи через три дні) можна забрати. Все чітко і прозоро, всі щасливі.

Не рекомендую мати справу з цією людиною, у Львові є достатньо адекватних заправок з не менш адекватними цінами.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 21.07.2016 12:35 

Drusja писал(а):
Запис розмови і скрін СМС http://www.ex.ua/913732867518.

Не рекомендую мати справу з цією людиною, у Львові є достатньо адекватних заправок з не менш адекватними цінами.

Лінк неактивний.

Вкажіть будьте ласкаві координати цих заправок.

shoppage  personalpage P