ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед Bottecchia |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 08.08.2011 17:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
nils_tisebe, з задоволенням купив би собі окремо раму воланса :smile:
Але цілий вел мені не потрібен... Але я ще подумаю.

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 08.08.2011 22:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Yaryk писал(а):
Лопнуло нижнє праве перо біля дропа :(
Тріщина пройшла через технологічний отвір, який спрацював як концентратор напружень.
...
Варити буду мабуть одразу і ліву сторону.

Совершенно такой же случай был у Taras'а на похожей раме три года назад: viewtopic.php?f=36&t=5504&start=90
Taras писал(а):
Вчера произошло неприятное событие. Лопнуло правое перо. Это произошло на покатушке, километрах в 40 от города, на полевой дороге на Старый Салтов.
Краткая предыстория. Рама отъездила 11 месяцев. Накануне этой покатушки мы со Стасом немного погоняли по шоссе. Ничего особенного не было, штуки три подъёма я немного вломил, вот и всё. По дороге домой на Симферопольском расколбасном шоссе я услышал что-то типа хлопка, немного похоже на звук лопнувшей спицы. Звук раздался из области задней втулки.
...
На одном из спусков я заметил, что заднее колесо начало жить своей жизнью, похожее ощущение бывает, если спускает заднее колесо. И тут ребята сзади еще крикнули, что у меня гуляет заднее колесо. Я остановился и сразу всё увидел. Позвонил АГ, предупредил и потихоньку поехал домой. Треснуло правое перо в полутора сантиметрах от дропаута. Как раз в этом месте во внутренней стенке пера есть дырочка для отвода влаги из внутренностей рамы. Похоже, эта дырочка и послужила концентратором напряжений. Перо лопнуло очень ровно, будто ножом его перерезали. Теперь стало понятным и значение хлопка, и причина "разрегулировавшегося" заднего переключателя: трещина, судя по всему появилась до этого и постепенно росла. Я ничего не видел в этом месте по вполне прозаической причине: именно в этом месте задний шимановский переключатель на колбасне бил по перу и я, не долго думая, намотал здесь немного изоленты. Под этой изолентой и притаилась трещина.
За 11 прошедших месяцев раму я, по совести сказать, не сильно жалел: прыгал везде, где прыгается, ездил по расколбасам и ломил иногда изо всей дури. Так что трудно сказать, что именно послужило причиной разрушения.


Можно переслать раму в Киев Гарбаруку (если что, отправь мне ЛС). Будет примерно так:
Taras писал(а):
Раму отремонтировали. В месте поломки наложены чередующиеся слои углеволоконного и стекловолоконного композита, суммарная толщина - 2 мм. Остальную часть правого пера и полностью левое перо покрыли 1-мм слоем карбона. Чтобы не пропустить покатушки этих выходных, я попросил мастеров пожертвовать финишной обработкой и покрытием перьев декоративным слоем карбона. Но это можно будет сделать позже.

Существенно увеличилась боковая жесткость заднего треугольника. Я теперь своей отнюдь не хилой рукой могу сжать задние перья максимум на 4 мм. До этого было 7-8 мм.
Сегодня с утра закончил сборку велика. Проехался. Чувствуется возросшая боковая жесткость. Разгоняться и ехать на горки очень приятно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 08.08.2011 23:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
andr, дякую.
Я через пів години від'їжджаю в карпати. Похід проїду на іншому велі.
А в КГ прийму участь мабуть на свому, завареному на швидку руку:
Изображение
Як гадаєш, достатньо міцним буде такий шов?

Можливо, після цього ще звернусь до і тебе.

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 09.08.2011 00:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Yaryk писал(а):
Як гадаєш, достатньо міцним буде такий шов?

На вигляд судити не можна. Треба знати сплав зварювального дроту (чим він ближчий за складом до сплаву рами, тим краще), а також, звісно, хто варив, як варив енд прочая. Крім того, ти мене даремно питаєш, бо я не шарю в зварюванні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.04.2012 22:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
Свіжі фото після апгрейду :)

Изображение Изображение

Рама BeOne Axigon 53см
Вилка RockShox 2008 Reba Race 29er 100мм
Руль KCNC Dark Side 600мм 8°
Винос Procraft 100mm 35°
Рульова Prestine
Глагол Uno SPC-103F 400мм
Зажим глагола M:Part Rack Mount
Сідло Selle Italia X2

Колесо перед Hope Hoops Pro2 Evo SP 2011
Втулка Hope Hoops Pro2 Evo SP
Обод ZTR Crest 29er
Спиці Sapim Race Straight Pull
Покришка Schwalbe Rocket Ron 29x2.25

Колесо зад Hope Hoops Pro2 Evo SP 2012
Втулка Hope Hoops Pro2 Evo SP
Обод ZTR Crest 29er
Спиці Sapim Race Straight Pull
Покришка Maxxis Crossmark 29x2.1 Folding

Камер немає :)
Ексцентрики Sun Rase Titanium

Касета SRAM PG-980 11/32
Ланцюг Campagnolo Record C9
Перемикач задній SRAM X.9 2010
Перемикач передній Shimano SLX FD-M661
Манетки Sram X.0 Twister
Шатуни Shimano Deore LX FC-M580 22-34
Педалі Shimano PD-M540

Гальма Avid Elixir R
Ротора KCNC Razor 160mm


Після поломки рама побувала в руках Гарбаруків. Нанесено шар карбону на всю довжину обох нижніх пер.
Це помітно збільшило поперечну жорсткість. А в поєднанні з новими легкими колесами я отримав чудову динаміку розгону.

Винос на 35° максимально опустив руль. Така посадка одразу мені дуже сподобалась і тепер я не зміню її ні на яку іншу.

Довго сумнівався над тим, чи варто переробляти систему на дабл. І сьогодні таки зняв велику зірку, а середню замінив на 34.
Враження поки сумнівні, ще не звик до нових передаточних відношень. Потрібно тестувати.

В такій комплектації байк важить 11,2 кг.

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 03.05.2012 09:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 213
Город: Poltava
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:01.07.2009
Yaryk
Вітаю! Вел виглядає дуже гарно)
Як робив безкамерку? Я ось якраз свій вілсет під неї мучаю)
Іще, яка вага колес вийшла?(втулка, шприхи та обід?)

_________________
ЖЖ :: КитайКартон29er


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 03.05.2012 23:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
degre
Дякую!
Безкамерки на ободах ZTR робляться дуже просто, головне не забувати про мильну піну ;)
На колесах вже був наклеєний фліпер зеленого кольору схожий на пластир. Його я зняв а обода очистив розчинником.
Цей фліпер потрібно знімати навіть якщо плануєш використовувати покришки з камерами. Просто з ним покришка стає дуже туго.
Далі наклеїв їхню ж NoTubes Stans Rim YellowTape 21mm. Взув покришку з камерою, накачав добре і залишив на кілька годин щоб та стрічка добре приклеїлась до обода. Одягаючи покришку потрібно не забувати, що її корд повинен знаходитись в центральній впадині обода на всій довжині кола. Інакше нічого не вийде.
Потім зняв покришку, вставив ніпеля NoTubes 35мм. Тепер ставимо покришки без камери. На цьому етапі і потрібно задіяти мильну піну.
Накачуємо і радіємо новим легким безкамерним колесам :smile:
Я ставив свої старі, трохи поношені покришки, то вони одразу сильно свистіли - давались в знаки старі проколи. Але герметик все заклеїв за кілька хвилин.

Переднє колесо заважило 804 грами, заднє - 925. Вілсет заводської зборки - про вагу окремих компонентів можна здогадуватись :smile:
Після першої ж матрасної покатушки на обох колесах вилізло декілька вісімок по 2-3 мм. Але в подальшому вони не збільшувались і після більш жорстокої їзди. А вісімки ці я так і не рівняв...

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.08.2013 14:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 234
Город: полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:06.09.2011
как такие узкие обода и широкие покрыхи сочетаются?

_________________
железный конь http://piccy.info/view3/6402427/0d51140 ... 6f4601b98/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.08.2013 16:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 197
Город: Макеевка
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:18.03.2013
тёмыч
Ширина ZTR Crest 21mm, они далеко не самые узкие из ободов для КК.
Безкамерная покрышка держится там гораздо лучше, чем в обычных колёсах за счёт плотного вхождения борта в жёлоб.

Так что проблем с этим нет.

_________________
Scott Scale 29 недоRC
FFFFELT F1


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.08.2013 19:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 1044
Город: Украина, Светлодарск
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:04.06.2007
Avetis

Узковаты! На рынке встречал пошире обода: American classic, Pacenti, Spank, Syntace. Все равно от гонцов слышал что кресты и на бескамерке с легкими покрышками спускают давление при боковых нагрузках. Я на трубки перешел чему безмерно рад. :smile:

Статья интересная, тут перевод статьи: http://www.cyclenews.ru/news/chem-shire-obod-tem-luchshe-pochemu-spuskayut-beskamernyie-pokryishki.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.08.2013 21:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 234
Город: полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:06.09.2011
аа. я прочитал первый пост там. другие обода были..

_________________
железный конь http://piccy.info/view3/6402427/0d51140 ... 6f4601b98/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 26.08.2013 21:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 197
Город: Макеевка
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:18.03.2013
тёмыч
да, там 19-е :)

_________________
Scott Scale 29 недоRC
FFFFELT F1


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeOne Axigon by Yaryk
СообщениеДобавлено: 21.11.2013 18:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 980
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:16.05.2008
Изображение

Продовжується історія мого вірного коника. Чимало компонентів уже було замінено. Ось поточна комплектація:

Рама BeOne Axigon 53см
Вилка FOX 32 FLOAT 29 100 FIT CTD w/Trail Adjust 2013
Руль Aerozine XBR5 700mm 5mm Rise
Заглушки руля Hope Grip Doctor
Винос Easton EA70 110mm 17°
Рульова Prestine
Глагол Uno SPC-103F 400мм
Зажим глагола M:Part Rack Mount
Сідло Selle Italia X2

Колесо перед Hope Hoops Pro2 Evo SP
Втулка Hope Hoops Pro2 Evo SP
Обод ZTR Crest 29er
Спиці Sapim Race Straight Pull
Покришка Schwalbe Rocket Ron 29x2.25

Колесо зад Hope Hoops Pro2 Evo SP
Втулка Hope Hoops Pro2 Evo SP
Обод ZTR Crest 29er
Спиці Sapim Race Straight Pull
Покришка Maxxis Crossmark 29x2.1 Folding

Ексцентрики KCNC Titan MTB

Касета SRAM PG-980 11/32
Ланцюг Campagnolo Record C9
Перемикач задній SRAM X.9 2010
Перемикач передній Shimano SLX FD-M667
Манетки Sram X.0 Twister
Шатуни Shimano XT FC-M785 22-34
Педалі Shimano PD-M540

Гальма Hope Tech Evo X2
Ротора Hope Floating 180mm i 160mm

Вага ~ 10,65 кг

Рама. Пройшло уже понад 2 роки після поломки і гарбо-карбо ремонту. Увесь цей час вона активно використовувалась. У тому числі в гонках та велопоходах з 30-кг баулом. Всі випробування успішно пройдено, немає жодних підстав для хвилювань щодо надійності відремонтованого пера. А збільшена поперечна жорсткість приносить масу позитивних вражень.

Вилка. Зовсім нещодавно поставив новенького кашимістого фокса. Модель 2013 CTD w/Trail: ручка регулювання платформи має 3 положення: Climb, Trail i Descent + додаткова крутилка регулювання компресії в режимі Trail (теж 3 положення). Дуже приємна в роботі. Максимально проста в налаштуванні. Це найкраща вилка з усього, що у мене було.
Режим Descent використовую коли непоспішаючи їду по місту. Під навантаженням вилка розкачується в цьому режимі. Тому тренування, гонки і просто активне катання у мене в 90% це Trail. Режим Climb для торчків, апхілів або просто швидкості на рівній поверхні.

Руль і винос змінив одночасно. 700мм ширини + 110 довжини і кут 17° виявились ідеальною для мене комбінацією. Широкий руль рулить :smile: Керування байком відбувається значно легше і впевненіше.
Пафосні Hope Grip Doctor - довелось обмотувати їх камерою щоб зафіксувати в тонкостінному рулі.

Втулки Hope Pro2 Evo SP справляють враження таких, що зовсім не потребують обслуговування. Уже 2 роки у використанні, а проми крутяться як нові, це при тому що я не гидую катати у мокру погоду, і траплялись занурення колеса у воду вище рівня втулок.
ZTR Crest 29er - безкамерно стає все :smile: Головне, дотримуватись рекомендацій виробника і не перевищувати максимальний тиск (табличка наклеєна на ободі), інакше покришка зіскочить і доведеться відчищати стелю від герметика. Насправді досить міцні обода, за 2 роки я рівняв їх лише один раз.
Для тривалих походів з баулом використовую свої старі колеса на втулках ХТ.
Раніше юзав герметих NoTube - замахувався віддирати його від стінок покришок. Зараз залив No-Flats побачимо як він себе зарекомендує.
Осінь і весну катаю на Rocket Ron попереду і Crossmark позаду - універсальне рішення для більшості погодних умов та рельєфів. На зиму поставлю обидва Rocket Ron-и - низький тиск і широка гума саме те що потрібно на засніжених та вкритих кригою стежках. Літо - два GEAX Barro Race 29x2,0 - чудовий накат на сухій поверхні. Також маю два стертих Crossmark-а на сталевому корді, практично напівсліки, використовуються для велопоходів по асфальтним європам.

Ексцентрики KCNC Titan MTB - не зважаючи на екстримально низьку вагу (менше 40 грам) фіксують дуже добре.

В боротьбі з ланцюгом, що часто злітав, були замінені шатуни та передня перекидка на даблові. Хоча, як виявилось, проблема була не в них, а в погнутій зірці. Зараз маю зірки 22Т і 34Т на шатунах FC-M785 і касету 11-32 (9 швидкостей). Розрахунку передач цілком вистачає для всього: як для тягунів в гірських марафонах так і для швидкісних спусків асфальтом. Зірка на 34Т це сінглова даунхільна FSA DH, зубці котрої на 1-1,5 мм вищі ніж у зірок для дабл/тріпл систем. Ці 1,5 мм я безжалісно зняв напильником одразу на новій зірці. Тепер ланц легше скидається з більшої зірки на малу. На велику зірку закидає і так без проблем не зважаючи на відсутність зацепів на зірці. Даблова перекидка розміщена максимально низько і робить свою роботу: ланцюг більше не злітає, перемикання передач відбувається легко.

Права педаль PD-M540 уже має дуже відчутний шат. Треба спробувати розібрати і підтягнути, але поки лінь...

Гальма Hope Tech Evo X2 і ротора Hope Floating 180mm i 160mm. Це Hope, і цим все сказано. Максимально надійні і прості. Широкі можливості налаштування положення ручок та підведення поршнів. Лише позитивні враження.

_________________
krutypedali.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.145s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'