ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купити якісний рюкзак |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.02.2014 21:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 472
Город: макеевка
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:03.12.2012
Фигня какаета
Откуда взялся ролик?
Откуда взялся виновник торжества ?
И т д

Попахивает сценарием "майдановским"

П с "я вообще адекватный уважающий прохожих водитель ,но в этом видео хЗ откуда взялось я сбил прохожего и насрал на голову изза испуга в воспитательных целях
Фигня получилась а не тема


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2014 00:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 472
Город: макеевка
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:03.12.2012
Посвящается анониму ,который поставил -1, ты -Антон научись уважать чужое мнение и если ставиш оценку подпишись
Поэтому и страна в говне господа имущие вершат правосудие а обычному народу и высказаться нельзя ,хотя я никого не оскорбил и не нагрубил

Для твоего сведения зам председателя ХТ


:D
Я думал здесь на форуме можно высказать свое мнение оказывается нет
Я очень надеюсь ,что твое лицо это исключение чем правило
Дай 'Бог тебе ума


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2014 17:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
Автор відео їде правильно, і дуже навіть лояльно. А моралофаги як завше розважають, але це вже набридло.

У Львові дещо проблематично із велодоріжками. Не лише через те що вони зроблені криво, але ще й завдяки індустріалізації. І це причина проблем не лише із велодоріжками. Можна сказати що Львів погубила індустріалізація.

А на тій ділянці, та й по всіх інших велодоріжках саме так і їзджу. Часом, як мають бажання підтримати розмову, то пояснюю чому вони не праві, завше кажуть мов "давайте бути людьми". Це діти індустріалізації, вони не люди загалом, але намагаються ними бути коли ідуть велодоріжкою, і ти їм робиш зауваження.
Але я втомився проводити розмови, та й часу це забирає багато, я вже не кажу про те що я намагаюся спілкуватися лише із тими, хто донесе до мене нову інформацію, яка є цінною і цікавою. Ну або якщо це навчання персоналу замовника. Маю ЕйрЗонд, але і він не помічний, тому без зрозумілих дітям індустріалізації слів важко обійтися.

Про силовий варіант розв'язання конфліктів - зазвичай не хочуть продовжувати розмову, ідуть собі. І не нападайте першими. Така розвага спостерігати за розгубленим поглядом на голову вищого за тебе і шириною із 2 тебе транслятора тези "я маю право", або "я зараз тобі дам велодоріжку" коли він чомусь лежить на асфальті.

От востаннє як їхав велодоріжкою на проспекті Свободи (така мила співзвучність із харківською Area Freedom :lol:, пруфлінк ), був змушений ввімкнути строб, постійно подавав звуковий сигнал (благо акумулятор стиснутого повітря великий), але не помічне. Натовп вдарявся об торці керма, мої лікті, плечі, я не міг нічого вдіяти. Для того щоб із ними поспілкуватися, мабуть потрібно було б вийти на сцену. Але толку?

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2014 18:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 968
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.03.2012
PlusOdyn писал(а):
Про силовий варіант розв'язання конфліктів - зазвичай не хочуть продовжувати розмову, ідуть собі. І не нападайте першими. Така розвага спостерігати за розгубленим поглядом на голову вищого за тебе і шириною із 2 тебе транслятора тези "я маю право", або "я зараз тобі дам велодоріжку" коли він чомусь лежить на асфальті.

ну пішохід буде лежати на асфальті, якщо його збити ззаду, а якщо в нього буде час згрупуватися, то можна спихнути велуна на стовпчики, дбайливо вкопані на краю тротуару.
просто згадав, як ще в школі ходив з друзями на футбол, а в перерві між таймами була велогонка. перед трибуною один спортсмен їхав на велiку крiзь натовп та в'їхав в спину моєму товарушу, товариш відбувся синцем, спортсмена в гонцi я не бачив.

P.S. сподіваюся ви будете послідовними і ніколи в житті жодного метра по тротуару або пішохіднiй доріжцi не проїдете.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2014 18:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
PlusOdyn
то чому б пану не ходити пішки, аби не користуватися ровером та його причандалами, які виробляють кляті індустріалізасти?
а ще й, бажано, ґрунтами десь у Брюховичах, бо й асфальт теж індустріалізований. :smile:

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.02.2014 09:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
Я не кажу збивати велосипедом, внаслідок їждження. Внаслідок їхньої ж агресії (якщо така проявляється), ще й їхньою ж енергією.
Winterrr85 писал(а):
P.S. сподіваюся ви будете послідовними і ніколи в житті жодного метра по тротуару або пішохіднiй доріжцi не проїдете.

У мене велокомп в метрах не міряє, тому ні, не їжджу. :D
Не вписав про тротуари - коли раптом на них, то намагаюся не заваджати пішоходам - швидкість руху і тп. І дякую як часом пропускають на вузьких ділянках, бо ж треба бути взаємоввічливими. Практично вони не відчувають там моєї присутності - це все ж таки їхня територія, і я там в гостях. Зараз власне тротуарами катаю (велодоріжоки наразі мені зовсім не дорогою, нажаль), але якось не густо там пішходів, а от слідів велосипедних достатньо. Але вчора бачив 2-х катальщиків дорогою, в лівому ряді, перехрестя в льоді, поворот ліворуч - це тру катальщики - велодоріжки їм не потрібні в принципі. :smile:

IOleg писал(а):
PlusOdyn
то чому б пану не ходити пішки, аби не користуватися ровером та його причандалами, які виробляють кляті індустріалізасти?
а ще й, бажано, ґрунтами десь у Брюховичах, бо й асфальт теж індустріалізований. :smile:

І знову не туди пальцем, у Вас талант. :lol:
Добре, додам слово "урбанізація". А також, тут треба тезу мера Львова Садового - "Львів - українське місто" без обговорення прийняти за хибну (якою вона і є, в площині культурно-історичній).
А ще варто додати тезу про "переселення" підприємств із східного напрямку, що також принесло сюди натовпи із своєю "історико-культурною спадщиною".
Мені до Брюховичів, як Вам до Бражників, суцільний асфальт.
А загалом, не заморочуйтеся. :wink:

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.02.2014 10:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
PlusOdyn писал(а):
Я не кажу збивати велосипедом, внаслідок їждження. Внаслідок їхньої ж агресії (якщо така проявляється), ще й їхньою ж енергією.

ого, Моріхей і в місті Лева шанується! :D

PlusOdyn писал(а):
І знову не туди пальцем, у Вас талант. :lol:

ото ж, судячи з "понаїхали", то звісно не туди. :D

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.02.2014 01:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 397
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 27
Зарегистрирован:31.07.2013
дима007 писал(а):

Для твоего сведения зам председателя ХТ




:facepalm: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

_________________
Author Dexter 2012-2014
Mountain Cycle 2014-2015
Specialized Roubaix Expert uDi2 2018-2020

Specialized Epic Expert XX1 Eagle 2018-...
viewtopic.php?f=23&t=418602


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.133s | 25 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'