| купить беговую дорожку |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 01:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Marina Buzhor писал(а):
Влад К
:facepalm:

Влад Кв "ЛС" перетягнув форумчанку Маріну в секту реставраторів (((, а так все гарно починалось ... Маріна не здавайся ! НАМ потрібні кольорові шини !!!
До речі про шини, ти вже з чимось опреділилась ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 01:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Бегущая Черепаха :D :D :D Мене дуже легко, насправді, перетягти в будь яку організацію, що стосується реставрації будь чого (чи майже будь чого). Завтра з одного села доведеться тягти стілець, бо він старший за мене як мінімум вдвічі, а на минулих вихідних ним майже піч розтопили. Довелось рятувати, ховати і тепер поселити в себе. Ну то таке до слова))
З приводу шин. Я ж не дуже на всьому цьому розуміюся, тому поки що не йдеться про виробника, чи там якість - до цього дійду згодом, але зовні хочу щоб виглядали десь так

Изображение

Єдине, для мене принципово, щоб тон шин співпадав з кольором сідла і з гріпсами, ну хоч приблизно. На скільки це можливо незнаю, поки що не знайшла, хоч і не скажу що дуже шукала.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Marina Buzhor писал(а):
Бегущая Черепаха :D :D :D Мене дуже легко, насправді, перетягти в будь яку організацію, що стосується реставрації будь чого (чи майже будь чого). Завтра з одного села доведеться тягти стілець, бо він старший за мене як мінімум вдвічі, а на минулих вихідних ним майже піч розтопили. Довелось рятувати, ховати і тепер поселити в себе. Ну то таке до слова))
З приводу шин. Я ж не дуже на всьому цьому розуміюся, тому поки що не йдеться про виробника, чи там якість - до цього дійду згодом, але зовні хочу щоб виглядали десь так
Єдине, для мене принципово, щоб тон шин співпадав з кольором сідла і з гріпсами, ну хоч приблизно. На скільки це можливо незнаю, поки що не знайшла, хоч і не скажу що дуже шукала.

Ой як художник художнику ... ми тут вже не одноразово розбирали, що не обов'язково співпадіння тональностей в цих речах (шини,гріпси,сідуха), а шини особливо ! Вже супер-пупер брендовані байки детально розглядали та, що я розказую в мене ж є мій натюрморт (обмотка,шини,сідло): :D
Брав спеціально сідло,обмотку в різнобій (такий собі Кєжуал :D ) побачим,що з того вийде ...


Вложения:
DSC02380.JPG
DSC02380.JPG [ 530.63 КБ | Просмотров: 1187 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Також заїжджена тема - колір резини до ободів, насправді не маловажну роль відіграє.
Скажу навіть більше, приміряв цю резину (що на моєму фото) до хромованих і до алюмінієвих ободів.
Якщо з алюмінієм дуже симпатично виглядає то з хромом категорично - Ні !!! Здавалось велика різниця, +\- сіре
Я думаю в тебе обода будуть чорні ? Хром в 26" розмірі ти напевно не найдеш, а пробувати відчистити їх від фарби не вдасться ... :sad: я думаю.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
Я думаю в тебе обода будуть чорні ? Хром в 26" розмірі ти напевно не найдеш, а пробувати відчистити їх від фарби не вдасться ... :sad: я думаю.

Ну я зараз на стадії переговорів на тему - хромувати рідні :roll:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Marina Buzhor писал(а):
Цитата:
Я думаю в тебе обода будуть чорні ? Хром в 26" розмірі ти напевно не найдеш, а пробувати відчистити їх від фарби не вдасться ... :sad: я думаю.

Ну я зараз на стадії переговорів на тему - хромувати рідні :roll:

Триматиму кулаки )))
Дійсно це ж славне місто з автомобілебудівними традиціями! Можливо ще, збережені цехи з гальванікою...? Бо на сьогоднішній день, по Україні важко найти тих, хто виконає якісне покриття.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
Дійсно це ж славне місто з автомобілебудівними традиціями! Можливо ще, збережені цехи з гальванікою...? Бо на сьогоднішній день, по Україні важко найти тих, хто виконає якісне покриття.


Важко і дорого. У нас можна знайти десь по заводах, як що хтось ризикне зробити буде мені щастя :smile:

Цитата:
Ой як художник художнику ... ми тут вже не одноразово розбирали, що не обов'язково співпадіння тональностей в цих речах (шини,гріпси,сідуха), а шини особливо !


А з приводу цього, розбирати, звісно можна, але це настільки особисте. Як хто бачить і відчуває. А я зараз, взагалі нічьо не бачу, як і подобаєт при першій спробі шось зробити)) Думаю думка буде змінюватись, в процесі занурення в тему))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Marina Buzhor писал(а):
...Завтра з одного села доведеться тягти стілець, бо він старший за мене як мінімум вдвічі, а на минулих вихідних ним майже піч розтопили. Довелось рятувати, ховати і тепер поселити в себе...


:yes: Нашего человека сразу видно :smile:

Марина, если у Вас есть выход на хромирование - это замечательно. Правда, качество может очень сильно разочаровать, особенно если Ваши изделия будут мимо официальных заказов идти.

Но если что, мы с Колей, как он и говорит, всю осень и пол-зимы убили на обсуждение цветов ободов, шин и их комбинаций. Барышни, обсуждающие оттенки сумочек и сапожек, нервно курят в сторонке :D .

Получилось примерно следующее.
Если шины почти белые - кремовые, а рама тёмная, обод должен быть чёрным, или в цвет рамы. Если рама светлая - обод желателен чёрный, на светлых (хоть крашеных, хоть хромированных, хоть алюминиевых) ободах такая шина не смотрится.

Рыжие (как на колином натюрморте) шины хорошо стоят на алюминиевых или на чёрных ободах. Неплохо смотрятся на алю чёрных ободах с тормозной дорожкой.

Под такую шину, как вы показали, чёрный обод не пойдёт. Действительно, туда хорошо хромированый или алюминиевый серебристый обод.

Как-то примерно так :D

Кстати, ещё момент - нужно хорошо прикинуть, не будет ли при чёрной раме чёрные обода смотреться, как дешёвый вариант - типа крашеных втулок, рулей и подседелов на современных ашанах.

Насчёт выбора шин, наверное, просто смотрите сразу в сторону марки Shwalbe - фактически это мировой лидер по велошинам. Они делают ВСЁ, причём высокого качества. Если остановиться на этой марке, и забыть про остальные, можно сконцентрироваться на внешнем виде и размере - о качестве, рекомендациях и обсуждениях уже головаболеть не будет.

Куча их моделей выпускается со светлой боковиной - белой, кремовой и такой примерно грубо-жёлтой, как Вы показали.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 02:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
Правда, качество может очень сильно разочаровать, особенно если Ваши изделия будут мимо официальных заказов идти


Все одно разом все не зроблять, будуть робити порціонно, після першої партії все стане ясно. Поки що сама не знаю на що сподіватися!

Цитата:
Кстати, ещё момент - нужно хорошо прикинуть, не будет ли при чёрной раме чёрные обода смотреться


Та ні, я такий варіант зовсім не розглядаю.

Цитата:
:yes: Нашего человека сразу видно :smile:


Здається я потрапила саме туди куди треба :D :D :good: :good:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 03:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Упс... а в мене мають бути ретро обода на 26" хромовані (на БірБайку №1 ж стояли :yes:)! Правда про їхній стан нічого не скажу та і резина ,до речі, на них стояла така як Marina Buzhor показувала якийсь Continental, чорна робоча поверхня і рижий фліпер.
Завтра позаглядаю ... відпишусь!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 03:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
Завтра позаглядаю ... відпишусь!
Позаглядай, цікаво!)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 07:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Бегущая Черепаха писал(а):
Marina Buzhor писал(а):
Влад К
:facepalm:

Влад Кв "ЛС" перетягнув форумчанку Маріну в секту реставраторів (((, а так все гарно починалось ...


Ну от знову Ви Микола з мене "всесвітнє зло" малюєте... :evil:
Гаразд, в понеділок спробую дозбирати В-41 і скинути порівняльні фото (до і після) і вже Ви вирішите на скільки реставрація - погано :oops: .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 12:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Влад К писал(а):
Ну от знову Ви Микола з мене "всесвітнє зло" малюєте... :evil:
Гаразд, в понеділок спробую дозбирати В-41 і скинути порівняльні фото (до і після) і вже Ви вирішите на скільки реставрація - погано :oops: .

:D Да не Влад К на самом деле я так восхищаюсь, просто Вьі делаете то, что мне очень нравится но наверное я никогда к єтому не дорасту... усидчивости не хватит :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 12:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Marina Buzhor писал(а):
Цитата:
Завтра позаглядаю ... відпишусь!
Позаглядай, цікаво!)))

Ніч не спав, про обода думав :wink:
Дивився - є ... є дві штуки з гордою виштамповкою Imperial, звичайно іржа повзних не пройшла :sad: ,а на одному взагалі добре затрималась. Можливо піддасться до відновлення, але ефекту нового добитись буде не реально ... ще цікаво ?! :sad: фотографувати ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 16.03.2014 12:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Коля, не обижайтесь, я прикалываюсь :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.340s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'