| велосипед Leon |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 21.03.2014 18:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 1653
Изображения: 36
Город: Сіверськ, Україна
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:27.11.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Творча пауза ?!

:yes: Угу! Наварив з пів відра борщу, сала засолив. Підготувався. :roll:
Про цировки ТУТ

_________________
Моя нанолабораторія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 00:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Доброго вечора всім, і подяка за цікаві фото і коментарі!

Цитата:
Творча пауза ?!


Це точно! :facepalm:
По перше справ навалилося, а по-друге, дійсно необхідна була пауза. З таким обсягом інформації, настільки неясно було що робити і чого хочу, що стало аж якось сумно. Але наразі, сподіваюсь все остаточно вирішено)
Отже ситуація така. Великою справою було б підібрати кольори ідентичні рідним В-22! Спокуса була, але в той же час хотілось і чогось яскравого та сучасного! І от так я мучилась між цими двома варіантами, доти доки не з"явився таки один фактор - хромувати обода таки не вийде. Хромовані не виходять, чорні я не сприймаю - справжній дизайн вже неможливий, тож хай пробачить мене Влад К :smile:
довелося взяти напрямок в інший бік.
Доля мого екземпляру - оливковий колір з білими шинами, у вівторок рама буде готова до фарбування) Те, що з ободами не вийшло - мінус, доведеться фарбувати, але зате вийшло з усіма іншими хромованими деталями. Віддавати на реконструкцію буду невеличкими партіями по декілька деталей. Першими по"їхали за новим життям кермо і все пов'язане з ним. Тож вважаючи на те, що гріпси в мене вже є, сподіваюсь, що цю частину зможу вам презентувати вже на цьому тижні.
Хотіла почати з сідла, але хромувати пружини виявилось найважчим з усього процесу, ну і звісно найдорожчим. Тому, зважаючи на ваші зауваження на початку теми, намагаюся знайти інше. Таким чином, все потроху рухається. Не вистачає мені багажника, педалей, сідла (50х50 типу є, але типу і інше можна), ну і гальма. До речі пропонують мені одні, ну я бачу що не такі і знаю, що знову все забракуєте, але так, на всяк випадок покажу. :smile:
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 00:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Marina Buzhor писал(а):
Доля мого екземпляру - оливковий колір з білими шинами, у вівторок рама буде готова до фарбування) Те, що з ободами не вийшло - мінус, доведеться фарбувати, але зате вийшло з усіма іншими хромованими деталями. Віддавати на реконструкцію буду невеличкими партіями по декілька деталей. Першими по"їхали за новим життям кермо і все пов'язане з ним. Тож вважаючи на те, що гріпси в мене вже є, сподіваюсь, що цю частину зможу вам презентувати вже на цьому тижні.
Хотіла почати з сідла, але хромувати пружини виявилось найважчим з усього процесу, ну і звісно найдорожчим. Тому, зважаючи на ваші зауваження на початку теми, намагаюся знайти інше...

Тааак для початку хочу дещо зрозуміти цікаво ж ... оливковий колір :roll: це зелені оливки ? ))) Чим малювати будеш? Маю підозру автомобільними фарбами ?
Білі шини мммм гуд :yes: так, а що з ободами вирішила ?
Сідло .... ну якщо концепція помінялась ризикну запропонувати "Brooks" Чи не настільки концепція помінялась ?

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Ручка тормоза - не отсюда конкретно. Такие ставили на спортивные и туристические ХВЗ, причём эта - самая неудобная и некрасивая из всех вариантов. В идеале нужна какая-то такая (там ещё через пару постов) , в крайнем случае - такая
Вложение:
P1010389.JPG
P1010389.JPG [ 56.24 КБ | Просмотров: 1120 ]

. Сам "лапоть"... непонятно ничего по фотке, если честно.

А, и на детские вроде такие ручки шли как Вы показали, причём да! Это всё похоже на тот тормоз, что я предлагал, а Влад забраковал.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
:yes: ручку найти накрайняк мотоциклетну (сам ричаг),а ще краще "кітайця" роздєрєбанити :wink: да Кость ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Бегущая Черепаха Так, фарба буде автомобільна.

Изображение

Серед десятків відтінків відаю в цьому випадку перевагу поєднанню перших двох. Яке саме поєднання поки що не скажу) Задуми є але що скаже майстер. Хай це поки що буде секретом. З ободами остаточно вирішу коли побачу готову раму, поряд з шинами. Але вони точно будуть теж в цих відтінках. Можливо навіть третій колір в палітрі. А може навпаки світліший за всі. Дивлячись на те чого не буде вистачати композиції. В усякому випадку, з темно-коричневим сідлом такі відтінки будуть дуже гармонійно виглядати.

Сідло хочу тільки оригінальне! З оригінальним, таким очікуваним шильдиком, який вже тиждень перетинає наш неспокійний кордон. Цей велосипед хочу залишити справжнім. Але ж в мене є ще мрія) І сподіваюсь вона колись перетвориться в реальність і от там вже буде "Brooks" . Рудого кольору :yes:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
Ручка тормоза - не отсюда конкретно. Такие ставили на спортивные и туристические ХВЗ, причём эта - самая неудобная и некрасивая из всех вариантов. В идеале нужна какая-то такая (там ещё через пару постов) , в крайнем случае - такая


Ну ручка да, але їх вибір є. А от система сама. Прям справжню незнаю чи знайду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Не буду вже вносити свіжі вагання ... нє все таки скажу, може ти і мені, своїми відповіддями, поможеш розібратись :roll: з моїми ваганнями.
1) маю розколірку (Paint code) англійських і німецьких автомобілів 50-70 років з кодами фарби :roll:
2) рама велосипеда , зарахунок маленької і округлої форми площини , може нерозкрити або навпаки знівелювати всю вкладену тобою задумку в колір... НЕ ФАКТ ! але так мені здається ...
рижий Брукс мммм ...,щоб веселіше мріялось реальні ціни на Брукси можуть відрізнятись від цін офф.сайту і що не може тішити - в меншу сторону :yes:
бежева резина, а покажи яка тобі подобається, так для інтересу :wink:
ПС: поговоріть з майстром,щоб не шкодував лаку .... багато-багато шарів і я не жартую !

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
О, маю ще ідею щодо твоїх ободів, але поки не скажу :D дочекаюсь ТВОГО рішення )))

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 54
Город: запорожье
Пол: Жен
Зарегистрирован:14.09.2013
Цитата:
2) рама велосипеда , зарахунок маленької і округлої форми площини , може нерозкрити або навпаки знівелювати всю вкладену тобою задумку в колір... НЕ ФАКТ ! але так мені здається ...


Абсолютно!
Але зважте будь ласка на те, що я роблю свій перший велосипед! Вело-прокат - це те, що дозволяло мені їздити в сезон і ще в дитинстві пам"ятаю сірий "Аіст". В тому році я гортала об"яви в пошуках чогось на чому їздити і натрапила на те повз чого не змогла пройти з огляду своєї непомірної любові до раритету. Тепер я тільки починаю знайомство з вело-світом) Я не знаю назви деталей і моделей, з приводу кожної гайки мені потрібна консультація, в мене тільки почав наповнюватись ящик з інструментами і тим більше я не можу уявити як на рамі розкривається той чи інший колір. Але я вже місяць про це думаю і мені скоро стане відверто хрєново. %) Так шо який буде такий буде) Тим більше завжди є можливість змінити його імідж? Чи не так?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Так, таки-так :yes: На решту питаннь дам відповідь завтра :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 09:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
С такими оттенками аккуратно нужно - чтобы не было ассоциации с бронетранспортёрами Бундесвера, советскими грузовиками и прочими хаки. Механизм тормоза такой Влад уже забраковал, но переспросим? Ведь временно он у него стоял и функционировал...

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa писал(а):
С такими оттенками аккуратно нужно - чтобы не было ассоциации с бронетранспортёрами Бундесвера, советскими грузовиками и прочими хаки....

А Костя правий :yes: ... воно на розколірці виглядає "цукєрочка" в компанії інших кольорів і "укропа" :D
а як воно запрацює на рамі, в компанії НЕ нових комплектуючих ? вАпрос ... :sad:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:44 

Сообщения: 2968
Изображения: 2
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:14.02.2007
Про руль возможные причины- плохо закреплён в выносе подтянуть болт, крепящий руль в выносе. Люфт в рулевой колонке подтянуть. Знакомый парень есть -пусть подтянет или найдите мастера.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Baiker писал(а):
Про руль возможные причины- плохо закреплён в выносе подтянуть болт, крепящий руль в выносе. Люфт в рулевой колонке подтянуть. Знакомый парень есть -пусть подтянет или найдите мастера.

:D пройшло 12 сторінок ...

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.128s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'