ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велоодяг купити |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 70, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 00:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa писал(а):
Действительно на подобные велы очень ограниченная возможная палитра цветов. Казалось бы - меньше выбор - меньше гемора.. Но не для Коли :D :lol: :ROFL:

:lol: :facepalm:
Так чорний колір безпрограшний, але собака притензійний, поверхня повинна бути ідеально підготовлена і весь час чиста (чорну машину більше не куплю :facepalm: Та пішов той дядько Форд :D , вона гарна тільки 20 хв після мийки,а весь інший час брудна). В моєму випадку, все таки даються взнаки 41 рік рами + країна виробник, хоч перед піскоструєм і проходився напильником і наждаком та все одно є місця ... :yes: Але я і тут найшов перевагу, так як ідеалу я не добився, то і "прикривати" недоліки не збираюсь ... рама з 73-го повинна мати сліди часу.
Можливо з "Амідою" по експерементую ... сьогодні пробив на "порошковій" , в них є термостійка шпатльовка :roll:
Ну і фото ще поки "неодушевльонних" з.ч. :D


Вложения:
макет1.jpg
макет1.jpg [ 48.93 КБ | Просмотров: 1748 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 15.05.2014 01:21, всего редактировалось 1 раз.
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 00:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Хаарошая инсталяция :yes: В рестораторы метишь, или палишься?
Изображение

:D :D :D
Вкусненько.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 01:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa писал(а):
Хаарошая инсталяция :yes: В рестораторы метишь, или палишься?

палюсь :tss:


Вложения:
h4eOwPcVx80.jpg
h4eOwPcVx80.jpg [ 53.55 КБ | Просмотров: 1741 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 02:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:lol: пацталом Хоть на аватарку половине форума :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 10:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 1024
Изображения: 64
Город: пгт Медвежуть Ярославской области
Пол: Не указан
Возраст: 46
Зарегистрирован:05.05.2007
Бегущая Черепаха писал(а):
kisa писал(а):
Действительно на подобные велы очень ограниченная возможная палитра цветов. Казалось бы - меньше выбор - меньше гемора.. Но не для Коли :D :lol: :ROFL:

:lol: :facepalm:
Так чорний колір безпрограшний, але собака притензійний, поверхня повинна бути ідеально підготовлена і весь час чиста (чорну машину більше не куплю :facepalm: Та пішов той дядько Форд :D , вона гарна тільки 20 хв після мийки,а весь інший час брудна). В моєму випадку, все таки даються взнаки 41 рік рами + країна виробник, хоч перед піскоструєм і проходився напильником і наждаком та все одно є місця ... :yes: Але я і тут найшов перевагу, так як ідеалу я не добився, то і "прикривати" недоліки не збираюсь ... рама з 73-го повинна мати сліди часу.
Можливо з "Амідою" по експерементую ... сьогодні пробив на "порошковій" , в них є термостійка шпатльовка :roll:
Ну і фото ще поки "неодушевльонних" з.ч. :D

Какая симпатичная... кучка запчастей :smile:.
Чёрный велосипед действительно бывает чёрный не больше часа. :sad: Это как полированная сталь, я сидел пытался отполировать шатуны, пришёл тесть посмотрел, ну говорит до первого дождя

Бегущая ЧерепахаА на кермі то що? ізолента?

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 11:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Цитата:
ізолента?

:tss: Он не расскажет :no: Это специальное секретное заводское полимерное покрытие под обмотки viewtopic.php?f=31&t=124607&start=555#p1208437 Чтобы руки не болели
от полировки руля


:ROFL:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 11:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
угу :yes: нанотехнологія :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 11:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 1024
Изображения: 64
Город: пгт Медвежуть Ярославской области
Пол: Не указан
Возраст: 46
Зарегистрирован:05.05.2007
Цитата:
нанотехнологія

Отож...
Безобразие, такой велосипед и без изоленты. Ну хоть на спицы намотать надо. :D

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 12:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Shaltai писал(а):
Цитата:
нанотехнологія

Отож...
Безобразие, такой велосипед и без изоленты. Ну хоть на спицы намотать надо. :D

Намотаю Shaltai, намотаю я тільки думаю який бренд брати 3M чи Scotch :D візьму Scotch назва британська :lol: , щоб все по фен-шую :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 15.05.2014 23:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 1024
Изображения: 64
Город: пгт Медвежуть Ярославской области
Пол: Не указан
Возраст: 46
Зарегистрирован:05.05.2007
правильно, я ось хенкелевской ізоляційної стрічки намотав :D

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 22.05.2014 01:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Не заради інтриги, а так поки ще не всі фєтіши на місці, похвастаюсь - БірБайк №2 вже їздить і при чому їздить не погано :yes:
Дійсно рама в такій геометрії робить їзду а-ля "Ролс-Ройс" , спішити на ньому нуууу зовсім не хочеться, не для того він створений, щоб ставати на педалі. Після їзди на "жирних Френках" (2,35) мій "ролс" :D здається мені як на низькопрофільній резині... другий день, звикаю по трохи. Звикати прийшлось і до того ,що поворот педалів назад, видає тільки стрекотання ... задній тормоз тепер на ручці :smile: .
Тормоз -справедливості заради скажу- барабанні гальма, навіть в порівнянні з кантіліверами слабуваті, буду бавитись ще з налаштуваннями. Для розміреної їзди ніби хватає, але як то кажуть - Гальм багато не буває !
Планетарка - десь тут, зовсім недавно, сперичались в якості "Стурмей Арчер" vs "Шимано". Скажу тепер як власник обидвох і одночасно, якщо я раніше не мав зауважень до Шиманівського Нексуса то тільки ч.з те,що я не юзав "СА" :yes: По діапазонам і т.д зараз говорити ще рано, так як тільки другий день на ній, та й конкретно змінилось співвідношення зубів (Нексус працює в парі з 42:19, а "СА" з 48:19 задумуюсь про задню на 20-21 так як 1-ша передача, як понижена випадає зовсім).
Посадка звичайно естетично проситься довший винос,а по відчуттям організму вроді норм. Новий "Брукс" пята точка прийняла без проблемно. Відчуття після зміни сідла з В68 на В17, тільки в іншій якості шкіри, перших пару хвилин їзди В17 здавалось дуже слизьким, налаштувань не змінював відчуття пропали :smile:
Одним словом притираємся один до одного :D я до №2 ,а "новонароджений" до мене. Результатом задоволенні обидвоє :yes: до вихідних зобов'язуюсь по підтягувати всякі ньюансики і викласти на ваш розсуд пару фот.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 22.05.2014 10:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Бегущая Черепаха писал(а):
Тормоз -справедливості заради скажу- барабанні гальма, навіть в порівнянні з кантіліверами слабуваті, буду бавитись ще з налаштуваннями. Для розміреної їзди ніби хватає, але як то кажуть - Гальм багато не буває !

Кілька моментів:
1. барабанки ну зовсім не стопкранисті, проте зусилля в них досить.
2. регулювання - просте як двері. Викручуємо болт доти, поки не схватить, потім чуть відпускаємо до комфортного вільного ходу ручки.
3. їх треба притерти (якщо вони нові). В мене процес притирання зайняв приблизно півроку щоденної їзди з кількома гірками на маршруті. Надзвичайна витривалість має свої зворотні сторони.
4. РУЧКИ!!!! Обов'язково кантілеверні! (ход тросу від "ручка в спокої" до "ручка вперлася в кермо" 15мм). На ручках для вібрейків барабанка здається страшним лайном.
5. хороші рубашки з малим стисненням теж будуть не зайві. Різниця між рідною штурмеєвською і якоюсь досить непаганою по 10грн/м відчутна. Точу зуби на Jagwire, але жаба поки що проти....


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 22.05.2014 13:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Volosaty писал(а):
Кілька моментів:
1. барабанки ну зовсім не стопкранисті, проте зусилля в них досить.
2. регулювання - просте як двері. Викручуємо болт доти, поки не схватить, потім чуть відпускаємо до комфортного вільного ходу ручки.
3. їх треба притерти (якщо вони нові). В мене процес притирання зайняв приблизно півроку щоденної їзди з кількома гірками на маршруті. Надзвичайна витривалість має свої зворотні сторони.
4. РУЧКИ!!!! Обов'язково кантілеверні! (ход тросу від "ручка в спокої" до "ручка вперлася в кермо" 15мм). На ручках для вібрейків барабанка здається страшним лайном.
5. хороші рубашки з малим стисненням теж будуть не зайві. Різниця між рідною штурмеєвською і якоюсь досить непаганою по 10грн/м відчутна. Точу зуби на Jagwire, але жаба поки що проти....

Volosaty, Дякую за поради :yes:
1) будем надіятись :smile:
2) не зовсім зрозумів, але я думаю з "дверима" справлюсь, якщо раптом що то буду Вас мучати.
3) нажаль не нові
4) вроді би воно Caliper or Canti Brake Lever System ?!
5) трошки за пізно, але прийму до уваги :yes: ... вроді взяв також не самі погані ..х.з.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 22.05.2014 15:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 1024
Изображения: 64
Город: пгт Медвежуть Ярославской области
Пол: Не указан
Возраст: 46
Зарегистрирован:05.05.2007
без картинок не вважається :D

Цитата:
Тормоз -справедливості заради скажу- барабанні гальма, навіть в порівнянні з кантіліверами слабуваті, буду бавитись ще з налаштуваннями. Для розміреної їзди ніби хватає, але як то кажуть - Гальм багато не буває !

Тут важлива звичка я вважаю. Якщо передні гальма є все одно якою це вже добре.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: BeerBike
СообщениеДобавлено: 22.05.2014 15:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Shaltai писал(а):
без картинок не вважається :D

Цитата:
Тормоз -справедливості заради скажу- барабанні гальма, навіть в порівнянні з кантіліверами слабуваті, буду бавитись ще з налаштуваннями. Для розміреної їзди ніби хватає, але як то кажуть - Гальм багато не буває !

Тут важлива звичка я вважаю. Якщо передні гальма є все одно якою це вже добре.

По такому принципу і катаю вже 2 дні :D , але вже зовсім дурниці в голову лізуть про важку долю фіксерів думаю і зразу стає комфортно ... :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 70, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.144s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'